Teadaanne

teadaanne

Tänasel kuupäeval, täpselt neli aastat tagasi, muutsin ma oma töömeetodit ja hakkasin nõustama inimesi läbi nende kirjatükkide, mida nimetan tinglikult horoskoopideks.

Tänaseks on minu sulest valminud 354 horoskoopi ja minu kodulehel on käinud nendega tutvumas kokku 238 581 (kakssada kolmkümmend kaheksa tuhat viissada kaheksakümmend üks) külastajat. Täpselt sellist numbrit näitab hetkeseisuga minu kodulehe statistika.

Niisiis, täis on saanud üks järjekordne aastaring.

Sellega seoses soovivad inglid teha nõustamises ühe väikese pausi ehk nad soovivad mind saata puhkusele, mis möödub ka minu jaoks kaugseansis osalemise rütmis.

See tähendab, et järgmise kolme nädala jooksul ei ilmu minu poolt ühtki avalikku sõnumit.

Kuna inglid suunasid mind nüüd sellisele puhkusele, siis tähendab see ka seda, et 2021 aastahoroskoobid ei ilmu kõik päris septembri lõpuks. Tõenäoliselt ilmuvad need kõik oktoobri lõpuks. Nii see lugu juba kord inglitega on – nende sõnumid ilmuvad täpselt sellise ajastusega, nagu nad soovivad. Ehk siin ei ole minul midagi võimalik tagant kiirustada. Seda olen ma oma töös alati ka rõhutanud, et inglisõnumite puhul võivad nii korralduslikud kui ka sisulised nüansid iga hetk muutuda.

Seega – kõik sõnumid, mida inglid on soovinud järgnevaks kolmeks nädalaks edastada, sisalduvad hetkel toimetavate kaugseansside sõnumites. Täpsemalt toimetab hetkel lausa kolm kaugseanssi. Kaks otsesel moel ja üks veidike kaudsemal moel.

Otsesel moel toimetavad hetkel sügisese pööripäeva kaugseanss ja 2020 a. kolmanda kvartali (juuli-september) kaugseanss.

Ja veidike kaudsemal moel toimetab juba ka 2020 a. neljanda kvartali (oktoober-detsember) kaugseanss.

Kaudsemal moel toimetab ta seetõttu, et tema sõnumid ilmusid sel korral ebatavaliselt varakult, mis tähendas seda, et ka too kaugseanss hakkas vaikselt taustal töötama. Seda muidugi nende jaoks, kes ise on vastavas kaugseansis osalemiseks soovi avaldanud. Ükski minu ja inglite poolt korraldatud kaugseanssidest ei tööta kunagi kellegi jaoks sunniviisiliselt. Ja üheski neist ei ole loomulikult kunagi kohustuslik osaleda. See kõik aga tähendabki seda, et vastavad sõnumid kunagi avalikult üles ei ilmu.

Lisan siia ka otselingid, mis viivad teid hetkel toimetavate kaugseansside lisainfo juurde. Sealt leiate täpsemad kirjeldused – mis vastavas seansis sisaldub, kuidas tellida jne.

  • Sügisese pööripäeva kaugseanss ehk kaugseanss, mis kestab ajaperioodil 07-27.09.2020

Selle kaugseansi lisainfo postituse otselink on siin – https://evatenter.com/2020/09/05/nadala-horoskoop-07-09-27-09-2020/

  • 2020 a. kolmanda kvartali kaugseanss ehk kaugseanss, mis kestab kuudel juuli – september.

Selle kaugseansi lisainfo postituse otselink on siin – https://evatenter.com/2020/07/03/2020-iii-kvartali-horoskoop-juuli-august-september/

  • 2020 a. neljanda kvartali kaugseanss ehk kaugseanss, mis kestab kuudel oktoober – detsember.

Selle kaugseansi lisainfo postituse otselink on siin – https://evatenter.com/2020/08/18/2020-iv-kvartali-horoskoop-oktoober-november-detsember/

Seega – järgneva kolme nädala jooksul ühtki avalikku sõnumit ei ilmu.

Kõiki kaugseansse saab endiselt tellida. Nendele tellimuskirjadele vastan ma ikka 1-2 päeva jooksul.

Soovin kõigile kaugseanssides osalejatele ladusat seansis kulgemist!

Kui te aga ei soovi praegu üheski kaugseansis osaleda, siis soovitan teil tutvuda minu kodulehel varasemate ajaperioodide horoskoopidega. Nagu olen sageli rõhutanud – inglid ei edasta läbi minu sõnumeid ainult konkreetseteks ajaperioodideks. Need sõnumid sisaldavad alati ka aegumatuid nõuandeid. Lisaks tasub tähelepanu pöörata aja spiraalse liikumise nüansile, mida inglid on meile samuti korduvalt rõhutanud. See tähendab seda, et kui vaatate sõnumit, mis on saadetud samadeks kuupäevadeks näiteks kaks aastat tagasi, siis võite sealt leida juhise, mis abistab teid just täna.

Ikka tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"