Kuuhoroskoop (tasuline)

Kuuhoroskoop – kuu kollektiivne kaugseanss

Tasuline (7 eur)

NB! HETKEL ON MÜÜGIS – Veebruari horoskoop

Veebruar

Millega on tegu?

Nüüdsest ilmuvad tasulised lisasõnumid igakuiselt. St. pikka horoskoobiraamatut enam ei ilmu.

Sealjuures hakkavad need sõnumid ilmuma alati üks kuu ette – millise kuu sõnumeid parasjagu tellida saab, näete siit lehelt.

See on väga hea uuendus eelkõige neile, kes ei soovi pikalt sõnumeid ette näha/ lugeda (nagu enne oli võimalik aastaks ja poolaastaks kanaldatud raamatu puhul). Nüüd saab igaüks otsustada, millisel kuul ta soovib lisasõnumeid lugeda. Ja loomulikult on nüüd ka võimalik teha igakuiset valikut kollektiivses kaugseansis osalemise kohta.

Kordan ka üle reegli, mis on alati minu tasuliste horoskoopide puhul kehtinud – kui ilmub järgmine, siis eelmise müük läheb lukku.

NB! Seetõttu hakkab kuuhoroskoopide müük toimuma järgmiselt – alati saab osta järgmise kuu sõnumeid. Kuna nende lisasõnumitega käib kaasas kollektiivses kaugseansis osalemine (neile, kes vastava otsuse teevad – vt. kaugseansi lisainfot mõned read allpool), siis on oluline, et kõik osalejad on vastava kuu alguseks endale sõnumid soetanud. Ja seetõttu hakkabki kuuhoroskoopide müük säärasel moel toimuma. Alati saab soetada vaid järgmise kuu sõnumeid (st. ei ole võimalik soetada eelnevate kuude sõnumeid ja ei ole ka võimalik soetada jooksva kuu sõnumeid).

ei.ole.astroloogiline.ega.personaalne.horoskoop

Mis sisaldub kuuhoroskoobis?

Kuuhoroskoop on jaotatud järgmisteks teemasektoriteks (ehk sealt leiate järgmised teemahoroskoobid):

  • Üldised sõnumid
  • Suhted
  • Finants & Karjäär
  • Kinnisvara
  • Sisetunde tuunimise juhised
  • Kõige lõpust leiate ka päevasõnumite sektori – igaks päevasõnumiks on üks minu inglikaartidest

kuuhoroskoop.sisu

ÜLDISES SEKTORIS küsisin inglitelt, mida nad vastava kuu kohta üleüldiselt rääkida soovivad. Ehk selles sektoris tuleb välja vastava kuu üldine fookus. Seetõttu lisan ka vastava märksõna kuu märksõnaks.

SUHETE SEKTORIS küsisin, mida nad suhete kohta tolleks kuuks rääkida soovivad. Sealjuures tuleb kindlasti silmas pidada, et minu horoskoobid ei kõnele (isegi mitte suhete sektoris) ainult romantilist laadi suhetest. Siin on juttu ka töösuhetest ja muude tasandite suhetest.

FINANTS & KARJÄÄR sektoris küsisin juhiseid maakeeli töö ja raha kohta. Ehk nende teemade kohta kõige üldisemas plaanis.

KINNISVARA sektoris küsisin juhiseid kõigile neile, kelle jaoks on vastavas kuus aktuaalne just kinnisvara temaatika – ehk valdavalt on siin juhised nende jaoks, kes tegelevad vastaval kuul kodu ostmise ja/või müümisega.

SISETUNDE TUUNIMISE JUHISTE sektoris küsisin inglitelt, mis aitab vastaval kuul kõige tõhusamalt sisetunnet arendada (ehk sisetunde kuulmist/ kuulamist/ järgimist arendada).

Kaartidest kasutasin käesolevate sõnumite kanaldamisel läbivalt ainult enda inglikaarte (ehk neid samu kaarte, mida saate ka ise kasutada igal ajal minu kodulehe alalehel “Tasuta inglikaardid”).

Iga teemasektori kohta olen võtnud 2 inglikaarti ja kanaldanud sinna juurde kristalli ja värvi. (Ehk kristalli ja värvi ei võta ma siin kaartidelt, vaid võtan selle info ainult läbi kanaldamise.)

Ja nagu juba ülalpool öeldud, kõige lõpust leiate ka PÄEVASÕNUMITE SEKTORI – igaks päevasõnumiks on üks minu inglikaartidest.

Kordame lõpetuseks veelkord üle, et kuna minu poolt kanaldatud horoskoobid ei ole astroloogilised horoskoobid, siis pole ma ka antud sõnumite (st. kuuhoroskoobis sisalduvate sõnumite) puhul kasutanud tähemärke. See tähendab, et kõik kuuhoroskoobis sisalduvad sõnumid on kanaldatud üldises mõttes kõigile.

Astroloogilisi tähemärke kasutan ma oma töös vaid üks kord aastas – ainult siis kui valmistan neid lühikesi aastahoroskoope, mis on minu kodulehel avalikult üleval. Ainult neis horoskoopides võite leida sõnumite jaotust tähemärkide kaupa. Rohkem ma tähemärke kuskil ei kasuta ehk rohkem ma sõnumeid tähemärkide kaupa ei lahterda. Miks? Sest ma ei ole astroloog ja ma ei valmista astroloogilisi horoskoope. Ma olen tervendaja ning need on siin kanaldatud horoskoobid, mis tegelikult kannavad isegi terminit “horoskoop” ainult tinglikult. Miks ma üldse kasutan terminit “horoskoop”, miks kasutan sel ühel korral aastas tähemärke ja milline on siis minu poolt loodud horoskoopide tegelik olemus – sellistel teemadel olen pikalt kõnelenud oma kodulehe esilehel.

Niisiis kordame veel üle – kõik kuuhoroskoobis sisalduvad sõnumid on kanaldatud üldises mõttes kõigile. Täpsemas mõttes on need kanaldatud neile, kes tunnevad, et minu poolt kanaldatud sõnumid nende jaoks resoneeruvad. Seda, kas minu poolt kanaldatud sõnumid teie jaoks resoneeruvad või mitte, saate juba jooksvalt tunnetada/ kogeda kõigi nende sõnumite abil, mida ma oma kodulehele avalikult postitan.

Mida tähendab kollektiivne kaugseanss ja kuidas selles osaleda?

Kuuhoroskoobis kanaldatud sõnumid sisaldavad ka kollektiivse kaugseansi energiat, kuid seda otsustab igaüks ise, kas ta soovib vastavas kaugseansis osaleda või mitte.

Kui soovite neid sõnumeid lihtsalt lugemismaterjalina kasutada, siis saate loomulikult nii teha.

Kui aga soovite, et käesolevad sõnumid töötaksid teie jaoks ka kollektiivse kaugseansina, siis on soovitatav terve kuu jooksul nende sõnumitega kaasa töötada.

kollektiivne.kaugseanss

Mida tähendab sõnumitega kaasa töötamine? Esmajärgus tähendab see isiklike analüüside, tähelduste ja märkmete tegemist. Ehk teil on vaja jälgida, kuidas siin väljatoodud info ja energiad teie elus end välja mängivad. Nagu inglite sõnumite puhul ikka, võib väljatoodud info kujuneda sõnumiks hoopis sümbolite kaudu – ehk märkate oma elus mänglemas sümbolitena seda infot, millest inglid siin kõnelevad. Tähelepanelik tasub olla ka oma unenägude osas.

Mida hõlmab nende sõnumitega kaasa töötamine veel? See hõlmab ka tasuta nädala horoskoopide lugemist, sest inglid saadavad kõigile kollektiivses kaugseansis osalejatele lisajuhiseid ka läbi nende horoskoopide – täpsemalt antakse igal nädalal lisajuhiseks üks minu inglikaartidest ja saadetakse ka lisanduvaid energeetiliste sildade viiteid.

Milleks see kõik?

Kollektiivse kaugseansi eesmärgiks on isikliku sisetunde kanali tuunimine (korrastamine, puhastamine).

Selleks, et tuunida oma isiklikku sisetunnet, tuleb justnimelt ise hakata jälgima, kuidas inglid teid personaalselt juhendavad. Teil on täiesti eraldiseisev suhe oma isiklike inglitega. Ja neil on ka täiesti personaalne keel, kuidas nad teiega kõnelevad.

Täpsustan – inglid saadavad meile alati märke selliselt, et me saaksime neist aru. St. teile võib inglisõnumina saabuda ka märke, mis teiste inimeste jaoks ei tähenda mitte midagi, kuid teie jaoks on tegu ülioluliste momentidega, mis viivad teid järgmiste (maagiliste) õnnestumisteni.

Kordame siinkohal ka üle, mis on energeetiline sild – see on seos teatud nähtuste vahel. Seos, mis enamasti annab meile midagi juba ette mõista teatud tulevikusündmuste kohta. Need seosed ongi säärased asjad, mille mõistmiseks tuleb igaühel teha oma isiklikke analüüse. Mina toon energeetilisi sildu tavaliselt välja nädala horoskoopide lõpus – seal räägin ma alati ajalistest sildadest ehk ma viitan kõnealuse horoskoobi (ja tema kehtivusaja) raames ka mõnele varasemale horoskoobile või ka mõnele konkreetsele ajaperioodile. See tähendab, et tollest varasemast ajaperioodist saame me välja lugeda teatud vihjeid selle kohta, mis meid ees ootab tollel ajaperioodil, millega too sild nüüd moodustub.

Selleks, et teil oleks võimalik neid energeetilisi sildu mõista, tulebki teha isiklikku tööd oma juhenduse süsteemiga. Analüüsige neid nähtuseid, kogemusi ja tundmusi, mis teid igapäevaselt ümbritsevad. Kõige parem on pidada päevikut erinevate tähelduste kohta, mida teete. Selliselt saategi juba hakata märkama, kus leiavad aset teie isiklikud energeetilised sillad.

Kellele on need lisasõnumid (sh kollektiivne kaugseanss) mõeldud?

Need on mõeldud peaasjalikult neile, kelle jaoks resoneeruvad ka minu poolt kanaldatud tasuta horoskoobid ja inglikaardid. Miks? Kuna maailmas on ca 7 miljardit inimest, siis ei saa see olla võimalik, et ühe inimese poolt kanaldatud informatsioon kehtib päris kõigile. Nii on ka lugu minu poolt valmistatud horoskoopidega – need ei kehti päris kindlasti kõigile. Kui teie jaoks resoneeruvad minu muud horoskoobid, siis leiate kindlasti tuge/ abi/ nõu/ meelelahutust ka kõnealustest lisasõnumitest (ja nende kaudu toimetavast kollektiivsest kaugseansist).

kellele.mõeldud

Kui teil on aga soov personaalse seansi järgi (ehk soovite nõustajalt küsida oma personaalseid küsimusi), siis juhin tähelepanu, et minu poolt tehtavad kollektiivsed kaugseansid neid kindlasti ei asenda. Kollektiivne kaugseanss on hoopis midagi muud. Seega – kes soovib personaalset seanssi – peab mõistma, et tal tuleb otsida mõni teine nõustaja, kes taolist seanssi pakub. Mina enam personaalseid seansse ei paku (ma ei valmista enam ka personaalseid horoskoope).

Kuidas saavad tekstid tervendada?

Selgitus on tegelikult väga lihtne. Kuna kõigel on energia, siis on teatav energia arusaadavalt ka sõnadel. Me saame kindlasti kõik aru, et sõnu saab ritta seada erinevatel moodustel. Ja sõnu on ka palju erinevaid, mida kasutada. Lisaks – igale teemale saab läheneda erinevatel viisidel ja neid saab analüüsida ning kirjeldada erinevatel viisidel. See tähendab omakorda, et erinevatel tekstidel võib olla vägagi erinev energia – ka siis kui räägitakse samast asjast.

Minu kanaldatud horoskoopide puhul ongi lugu selline, et inglid suunavad mind kasutama just teatud sõnu, teatud järjestuses ja lugu räägitakse alati teatud vaatenurgast. See kõik kokku omandab tervendava mõju, kuid automaatselt ei tule teid tervendama muidugi mitte miski. Ehk see tekst ei hüppa siit ekraanilt teile pähe ega hakka teid ka muul moel tervendama. Selleks, et need tekstid omaksid tervendavat mõju, peab esmalt tekkima teis vastav isiklik soov. Seejärel peate te (selle sooviga kooskõlas olevalt) neis tekstides sisalduvat infot analüüsima ja oma elus rakendama hakkama.

Ehk tervendav mõju avaldub ikka ainult neile, kes seda soovivad ning kes hakkavad nende tekstidega kaasa töötama. Mida tähendab kaasa töötamine, sellest kõneleme mõningad read allpool.

sõnade energia

Kõige selle tõttu rõhutangi iga horoskoobi juures, et need on kanaldatud horoskoobid. Need pole tavapärases mõttes horoskoobid, mis tähendab ka seda, et neis sisaldub elemente, mida tavapärase horoskoobi juures ei kohta.

Rõhutan veelkord, et tervendav mõju avaldub ikka siis kui te asute järjepidevalt nende horoskoopidega kaasa töötama. Lugeja, kes satub minu kodulehele ühekordselt ning korraks ja loeb läbi ainult paar lauset, ei pea kartma, et keegi teda tema tahte vastaselt tervendama kipub.

Nii on ka tasuliste lisasõnumite puhul – kes soovib neid niisama lugeda ehk niisama lugemismaterjalina (meelelahutuseks) kasutada, võib ka nii teha.

Kogu minu töö põhineb vabal tahtel. St. kes soovib minu horoskoope kasutada tervendava abivahendina oma elu parendamiseks, saab seda teha. Ja kes soovib siin ainult aeg-ajalt lugemas käia, saab samuti oma soovile vastavalt talitada. Mitte keegi ei tule läbi internetiavaruste teid sunniviisiliselt tervendama.

Igaühe elu on tema isiklik omand, igaühe otsused on tema isiklik omand ja minu töömeetod austab seda fakti absoluutselt jäägitult ja alati.

Mida tähendab minu poolt kanaldatud horoskoopidega kaasa töötamine?

See tähendab seda, et inimene loeb neid sõnumeid regulaarselt ja hakkab tegema enda elus täheldusi (koos märkmetega) selle kohta, kuidas need kirjeldatud energiad tema elus end välja mängivad. Lisaks teeb kaasa neid meditatsioone, mida inglid suunavad tegema, kasutab neid kristalle ja värve, mida inglid soovitavad jne. See kõik suunab inimest nägema, kuidas töötab tema isiklik juhenduskanal.

Rõhutan veelkord – kui teil on elus probleemseid kohti, siis ainus asi, mida teil on tegelikult lahenduseks vaja, on oma isikliku juhenduskanali kuulamine/ kuulmine/ tunnetamine. Sealt kaudu tulevad teieni kõik lahendused, mida teil üldse iialgi vaja võiks minna. NB! See ei tähenda, et kõik saab maagiliseks muutuda sekundiga. Ühe-sekundi lahendusi ei ole olemas. Selleks, et oma elu sujuvaks ja meeldivaks muuta, peate te iga päev elama selliselt, et teie elu säärane oleks. Ja see ei tähenda ka, et teiste inimestega ei tohiks üldse suhelda või et teiste käest ei tohiks kunagi nõu küsida. Võib ikka, kuid asjad peavad olema tasakaalus ja hea elu eelduseks on alati see, et te kuulate oma isiklikku juhenduskanalit. Kui te oma juhenduskanalit üldse ei kuula (st. te ei järgi üldse oma tunnetussüsteemi), siis jääbki alati teie elus miski aspekt lonkama. See tähendab, et kui te lasete teiste inimeste nõul ja arvamustel olla oma elu baasiks, siis jääb teie elu lonkama.

Mis see täpsemalt tähendab, et teised inimesed on sekundaarse tähtsusega? Mida tähendab tõeliselt elamine ehk elu ilma ellujäämise aspektita? Sellistest nüanssidest ja paljust muust räägivadki inglid läbi minu horoskoopide. Siiski, rõhutan veelkord – minu horoskoopidest leiate te minu vaatenurga, mis pole kindlasti ainuvõimalik vaatenurk nende energiate kirjeldamiseks. Kui minu vaatenurk teiega resoneerub, siis olete alati teretulnud lugema minu kanaldatud horoskoope. Kui aga ei resoneeru, siis tasub teil mõelda kellegi teise vaatenurga otsimisele. Ja seda kõike muidugi ainult seni kuni teil on oma juhenduskanal puhas – siis pole teil vaja enam üldse teiste vaatenurkadega tutvuda. Mis ei tähenda muidugi seda, et see tutvumine niisama huvitav poleks. Kuid VAJA teil seda siis enam kindlasti ei ole.

Milline kuuhoroskoop on hetkel müügis?

NB! See ei ole personaalne horoskoop. See on e-raamat.

Hetkel saab soetada VEEBRUARI horoskoopi.

Veebruari horoskoobi faili (e-raamatu) mahuks on 29 lk.

(Inglisõnumeid on sellest 20 lk. Alguses on 9 lk sisukirjeldust/ kasutusjuhiseid.)

VEEBRUARI horoskoop on müügis kuni 31. jaanuarini.

(Veebruari alguses ilmub märtsi horoskoop. Nagu selgitasin ülalpool – nüüdsest on protseduur selline, et alati saab soetada vaid järgmise kuu sõnumeid, sest kollektiivses kaugseansis osalejad peavad saama õige kuu alguseks sõnumid kätte.)

TASUTA EELVAADE – tasuta eelvaatena toon kuuhoroskoopide puhul välja ainult kuu märksõna ja ka vastava kuu foto (olete võib-olla märganud, et ma kasutan oma horoskoopides ka fotosid, mis iseloomustavad vastavaid sõnumeid/ edastavad vastavate sõnumite energiat). Kuu märksõnana käsitlen ma vastava kuu üldiste sõnumite teemasektoris väljatoodud märksõna.

Veebruar

Kuuhoroskoobi hind

Kõnealuse kuuhoroskoobi hind on 7 eurot.

Tegu on e-raamatuga ehk ma saadan selle horoskoobi tellijale e-mailiga ja PDF formaadis ehk elektroonilises formaadis. Paberkujul seda tellida ei saa!

(Kordan ka siin – tegu ei ole personaalse horoskoobiga. See on e-raamat.)

PDF failiformaat on loetav tasuta tarkvara abil. Enamikes arvutites on kindlasti juba õige tarkvara olemas. Kui te näiteks haldate oma igakuiseid arveid digitaalsel kujul arvutist, mitte paberil, siis teil tõenäoliselt on õige tarkvara olemas, mis avab PDF failiformaati. Kui teil seda veel pole, siis saate Adobe Acrobat Reader’i installeerida endale internetist. Kui teil on endal arvutiasjades raskusi, siis küsige kindlasti mõne arvutit rohkem tundva isiku abi selle installatsiooni tegemisel.

Kuidas tellida?

Tellimiseks saatke palun kiri minu e-mailile – eva.santograal@gmail.com

Vastan teie e-kirjale 3 päeva jooksul.

(Kui minult pole vastust kolme päeva jooksul saabunud, siis ei ole ma teie kirja tõenäoliselt kätte saanud. Palun kontrollige sellisel juhul e-maili aadressi, millele tellimuskirja saatsite – veenduge, et see on sama, mis on mul siin lehel (mõni rida ülalpool) välja toodud – ja saatke oma tellimuskiri uuesti. Ühtlasi palun, et te ei saadaks mulle oma tellimusi Facebookis vms kohtades. Tellimustele vastan ma ainult läbi e-maili.)

TASUMISEST

Tasuliste horoskoopide eest on võimalik tasuda vaid tavapärase pangaülekandega. Paypali ega muid maksevõimalusi ei ole.

KAS PEATE PÕHJENDAMA OSTUSOOVI?

Kindlasti ei pea te oma ostusoovi minule põhjendama. Seda tunnetab/ otsustab igaüks enda jaoks ise, kas temaga resoneeruvad minu horoskoobid või mitte. Ja loomulikult pole ka keelatud osta kõnealust raamatut siis kui soovite lihtsalt lugeda veel lisasõnumeid, mida olen kanaldanud.

PALUN KINDLASTI MÕISTA

Palun mõista – see, mida te tellida saate, pole personaalne horoskoop! See on e-raamat. Nagu kirjutan läbivalt oma kodulehel igal sammul – mina personaalseid seansse enam ei paku. See kehtib ka personaalsete horoskoopide kohta – neid mina enam ei valmista. Kui teil on soov tellida personaalset horoskoopi, siis tuleb teil pöörduda kellegi teise poole.