Kuuhoroskoop (tasuline)

UUDIS

Kuuhoroskoopide kohta

NB! Kuuhoroskoope enam ei ilmu!

2020 a. märtsi kuuhoroskoobiga lõppes nimelt ära üks põhjalik energiapuhastuse teekond, millel olime kollektiivselt olnud 2018 a. algusest. See tähendab, et me jõudsime märtsi lõpuks ühe järjekordse (energeetilise) teekonna lõppu.

Ja see tähendab omakorda seda, et KUUHOROSKOOBID ENAM SAMAL KUJUL – teemadeks jaotatuna – EI ILMU. St. enam ei ilmu kuuhoroskoope, milles on sõnumid jaotatud teemadeks – suhted, finants & karjäär, kinnisvara jne.

Mis saab edasi?

Mitme kuu vältel ei tulnudki kuuhoroskoopide asemele mitte midagi. Ja inglid ei saatnud üldse ka uut infot selle kohta, mis ja millal neid asendama hakkab.

Uus info laekus alles juuni lõpus ja inglid ütlesid siis, et enam regulaarselt ilmuvaid kaugseansse ei tulegi.

Ehk nüüd ilmuvad tasulised (kollektiivsed) kaugseansid erinevateks ajaperioodideks ja ka erinevate ajavahemike tagant.

See tähendab, et kui soovite osaleda minu poolt korraldatud kaugseanssides, siis tasub järjepidevalt hoida minu kodulehel silm peal. 

Neid uutmoodi kaugseansse võib ilmuda ka lühikese aja jooksul mitmeid ehk nüüd võivad hakata toimetama üheaegselt ka mitmed erinevad seansid. 

Ja kindlasti on ka aegu, mil ei ilmu ühtki kaugseanssi.

Seda kõike juhendavad ikka inglid ehk mina ei mõtle neid seansse endiselt välja. Ja mina ka ei mõtle välja neid ajaperioode, kui pikalt üks kaugseanss kestab jne.

Kuidas teada saada, kas ja milline kaugseanss parasjagu toimetab?

Selle info leiate minu kodulehe esileht.

Vt. ESILEHT – seal olen ma selgitanud pikalt ja põhjalikult oma kanaldatud sõnumite toimimise põhimõtteid ja esilehe lõpus on ka infosektor “Milliseid seansse saab minult tellida?” Täpselt sinna sektorisse panen ma nüüdsest ka kirja, milline kaugseanss parasjagu toimetab ja ma lisan ka otselingi selle seansi lisainfo postituse juurde.

NB! UUS INFO (2023 a) – nüüd on ka esilehe alguses otselingid kõigi kaugseansside juurde, mis hetkel toimetavad. Ja nagu võime näha, on inglid hakanud meile ka saatma jälle kuusõnumeid ehk nüüd saate osa võtta ka kalendrikuuks toimuvatest kaugseanssidest. Endiselt ilmub aga ka muudeks ajaperioodideks pühendatud kaugseansse.