Auto energiapuhastus


2017. aastal ma kohapealseid seansse ei paku.

Kõiki kaugseansse on võimalik tellida.

Auto energiapuhastuse puhul ma kaugseansi varianti ei paku. Seetõttu toon järgnevalt välja ühe väga hõlpsa viisi, kuidas saate ise oma auto energiat puhastada. See toimib väga hästi kõigil tavapärastel juhtudel (ehk kui soovite niisama, mitte mõne anomaalia tõttu, oma auto energiat puhastada).

Lihtne 4-sammuline auto energiapuhastus, mida saab igaüks ise oma autole teha

  1. Valige endale välja mõni viiruk, mille lõhn teile meeldib ja tossutage sellega auto salongis ringi (hoidke muidugi käepärast ka üks alus, kuhu vahepeal viiruki tuhka raputada ja olge üldse ettevaatlik, et mõnda sädet kuhugi ei lendaks viirukipulga küljest).
  2. Seejärel puhastage/ koristage ka füüsiliselt oma auto nii seest kui väljast (kui vähegi võimalik, tehke seda isiklikult, kui mitte, siis laske kuskil puhastada).
  3. Korrake veel üks ring viirukiga.
  4. Lõpuks asetage autosse üks pihlakapuu oks (oks, mis on ise puult langenud).

Salanipp, kuidas energiapuhastusele mitmekordset jõudu anda

Kui soovite oma auto energiapuhastusele anda veel mitmekordset jõudu, siis tehke seda protseduuri kaduneljapäeval. Millal on kaduneljapäev? Sellele saate vastuse muude allikate hulgas ka minu poolt tehtavatest kvartali horoskoopidest. Kõik minu tehtud üldised horoskoobid on kronoloogilises järjestuses kättesaadavad alalehelt “Tasuta horoskoobid”. Kui soovite kohe jõuda kvartali horoskoopideni, siis valige paremal käel oleval menüüribal horoskoopide kategooria “Kvartali horoskoobid”. Ühtlasi teavitan kaduneljapäeva saabumisest ka oma nädala horoskoopides.

See on üks väga lihtne viis oma auto energia puhastamiseks, millega puhastate ja kaitsete kõige üldisemas plaanis oma autot väga kenasti.

Selline energiapuhastus on eriti ideaalne kasutatud auto ostu puhul. Selle väikse protseduuriga saate hõlpsalt oma auto energia eelmise omaniku energiast puhastatud ja seejärel oma energia järgi häälestatud.

Muidugi üldreeglina pidage ikka silmas, et mida vähem te pabistate ja muretsete, seda vähem te ka endale igasugust jama ligi tõmbate. Kui te sisenete liiklusesse, mõeldes kontsentreeritult õnnetuste vältimisele, siis muutute te varem või hiljem (pigem varem) õnnetuste magnetiks.

Seetõttu ärge keskenduge energiapuhastust tehes ja ka oma autoga sõites õnnetuste vältimisele, vaid keskenduge auto heale tervisele ja õnnelikule sõidule. Kui te teete midagi millegi vältimiseks, siis tõmbate te vägagi tõenäoliselt just selle ligi, mida vältida tahate. Keskenduge ikka alati välditava objekti vastandile ehk sellele, mida ligi tõmmata soovite. See reegel kehtib absoluutselt kõige puhul.


Auto energiapuhastust võite tellida igal ajal, just siis kui teil on tunne, et teie auto seda vajab ja sellest kasu saab.

Paljud inimesed puhastavad auto energia ära, sarnaselt tavalise autopesuga, siis kui vana autot müüvad või uut ostavad. Müügi puhul on auto energiapuhastuse eesmärgiks auto energia enda energiast puhastamine ja uue omaniku jaoks ettevalmistamine. Seda tellitakse näiteks tihtipeale siis kui autot ei õnnestu pikema perioodi vältel maha müüa (ja näiliselt maist põhjust müügi ebaõnnestumiseks justkui ei ole). Ostu puhul on samuti seansi eesmärgiks auto endise omaniku energiast puhastamine. Lisaks sellele tellitakse auto energiapuhastuse seanssi ka juhtudel kui auto tõmbab ebatavalisel moel endale õnnetusi ligi ning ka siis kui autol esinevad kummalised vead, mille põhjuseid remondi käigus kuidagi üles ei leita. Lähtuge alati oma sisetundest antud seanssi tellides.

Auto energiapuhastuse seansiks ei ole tarvis teha midagi muud kui broneerida e-maili teel aeg ja sõita oma autoga kokkulepitud ajal minu juurde kohale.

Seanss toimub Tallinnas, Pirita linnaosas (täpse asukoha teatan teile aja broneerimisel).

Seanss kestab ligikaudu pool tundi (0,5 h).

Seansi hind – 50 EUR

Seansid toimuvad tööpäeviti (E-R). Nädalavahetustel teen seansse erandjuhtumitel ning sellisel juhul kehtib topelthind.

Aja broneerimiseks saatke palun e-mail aadressile –

eva.santograal@gmail.com