Auto ostuabi

Tihti küsitakse nõialt abi auto ostul. Valdavalt küsitakse, kas kõnealune auto on sobilik ostuks. Seetõttu pakungi käesolevat auto ostuabi kaugseanssi.

Seanss seisneb selles, et te saadate mulle nimekirja maksimaalselt 5. erineva auto infoga, mida olete enda jaoks välja valinud ja mina vastan teile, milline neist on teie jaoks energeetiliselt sobivaim. Nimekiri, mille te mulle saadate, peab sisaldama teie jaoks meelepäraseid valikuvariante. Täpsustan – antud seanssi on kõige mõttekam kasutada juhul kui teil on mitu pealtnäha meelepärast varianti laual ja te ei oska nende seast üht välja valida, kuid valik on teil vaja teha. Miks just nii, küsite? Sellepärast, et kui teile mõni auto juba sisetunde järgi ei meeldi (või tunnete, et miski on valesti), siis see ei saa olla teie jaoks energeetiliselt sobiv variant. Seega ei ole säärase auto puhul tarvis kelleltki teist arvamust küsima hakata.

Valikuvariante ei pea olema viis, neid võib olla ka vähem. Peamine on, et te vähemalt viieni suudaksite oma sisetunde järgi valiku viia. Liiga pikka nimekirja pole mulle mõtet saata.

Te võite mulle saata nende autode margid või numbrimärgid, aga võite saata ka lihtsalt numbrite nimistu sellest kui mitu varianti teil on. Sellisel juhul peate endale kindlasti kirja panema, millist autot te millise numbri all mõtlete.

Näidis 1 (numbrimärkide saatmine)

 1. VW 111AAA
 2. Audi 222BBB
 3. Ford 333CCC
 4. Renault 444DDD
 5. Kia 555EEE

Näidis 2 (numbrite nimistu saatmine)

Minule saadate – 1, 2, 3, 4

Endale panete kirja:

 1. Ford 333CCC
 2. Renault 444DDD
 3. VW 111AAA
 4. Kia 555EEE

Auto ostuabi seansi tellimiseks peate te lisaks numbrimärkide või numbrite nimistule saatma mulle:

 • Teie täisnimi (eesnimi + perekonnanimi)
 • Teie sünniaeg (kuupäev + aasta; näide 01.01.1900)
 • 1 foto endast

Seansi hind – 20 EUR

Auto ostuabi seansi teostamise tähtaeg on 3 tööpäeva (st. tähtaja lugemine käib E-R; näiteks kui saadate oma päringu mulle reede õhtul, laupäeval või pühapäeval, siis vastan teile hiljemalt kolmapäeval).

Koos vastusega saadan teile ka pangakonto andmed, kuhu saate seansi eest tasuda. (Ettemaksu ma ei küsi ühegi seansi puhul.)

Seansi tellimiseks saatke palun mulle e-mail koos ülalnimetatud infoga aadressile – eva.santograal@gmail.com