Kanaldatud horoskoobid

Kanaldatud personaalne horoskoop – Teie maagiline abivägi terveks aastaks

NB! Puhkan 18-31. mai 2017.

Sellega seoses läheb personaalsete horoskoopide tellimuste vastuvõtt lukku 4. mail 2017.

(See tähendab, et viimased horoskoobid saadan ma välja 17. mail tellijatele, kes edastasid oma tellimuse hiljemalt 4. mail.)

Kui soovite endale tellida isikliku horoskoobi veel kevade perioodil, siis nüüd on juba väga õige aeg oma tellimuse saatmiseks.

KANALDATUD HOROSKOOPIDE TUTVUSTUSVIDEO

MIS ON PERSONAALNE KANALDATUD HOROSKOOP?

Kanaldatud horoskoop on justkui tavaline horoskoop, kuid siiski ei ole ka. See horoskoop on teie maagiline, kuid samas ka väga asjalik abivägi ning teejuht läbi terve aasta.

Kanaldatud horoskoobid asendavad mõnes mõttes varasemat tavapärast küsimuste küsimise kaugseanssi. Täpsemalt – minult tellitavate kanaldatud horoskoopide abil saate te oma inglitelt just need juhised/ sõnumid, mida teil on küsitud kuude jooksul vaja teada.

(*Kes on siin lehel uus, lugege palun KKK ehk korduvalt küsitud küsimuste alalehelt pikemalt selle kohta, keda või mida ma pean silmas inglite all).

Enne seisnes minu küsimustega kaugseanss selles, et te saite kaugseansi raames küsida konkreetseid küsimusi ja inglid siis vastasid teie küsimustele teile vajamineva informatsiooniga/ sõnumiga.

Kanaldatud horoskoobi puhul teiepoolset küsimuse esitamist ei ole. Te tellite vaid horoskoobi (saate valida, kas perioodiks 3 kuud või 1 aasta), mis sisaldabki seejärel teie jaoks personaalset ja tellitud perioodiks vajalikku juhendust, mis tuleb teie inglitelt (kaartide vahendusel).

See tähendab ühtlasi, et see horoskoop vastab tõenäoliselt väga paljudele teie küsimustele, mis teil terve ühe eluaasta jooksul võivad tekkida (või kolmekuise perioodi jooksul – kui teie poolt osutub valituks hoopis kanaldatud horoskoop perioodiks 3 kuud).

Nagu ütlesin ka ülal, kanaldatud horoskoop ei ole tavapärases mõistes horoskoop. Seda võib isegi pigem pidada isikliku arengu programmiks. Kuna see on minu individuaalseansi kaugvorm, siis kaasneb sellega ka teatud määral energiapuhastus, mis vältab terve aasta jooksul (või kolme kuu jooksul, kui soovite tellida horoskoobi kolmeks kuuks). Ühtlasi täpsustan, et kuigi minult ei saa selle horoskoobi raames küsimusi küsida, saate te ikka selle horoskoobi abil vastuseid sellele, mis on teie jaoks (teie kõrgema hüvanguga kooskõlas oleval viisil) kõige olulisem. Samas võite seda horoskoopi tellida ka lihtsalt oma elu parendamise eesmärgil ja oma energia puhastamise eesmärgil.

Kui aga soovite antud horoskoobiga vastuseid oma küsimustele, siis soovitan teil teha nii – pange endale enne horoskoobi tellimist kirja kõik küsimused, millele te sooviksite antud momendil vastuseid saada. Või kui teil on soov mõnele olukorrale lahendust leida, siis kirjutage endale üles see olukord, millele parasjagu lahendust otsite. Minule neid küsimusi või olukorra kirjeldust palun ärge saatke. Need on üles kirjutatud vaid teie jaoks. Kui saate oma horoskoobi kätte, siis hakake iga kuu jälgima, kuidas ja kuhu see horoskoop teid juhendab. Järgige oma igapäevaelus kindlasti ka horoskoobi poolt antud soovitusi värvi ja kristalli kasutamise osas.

Antud personaalne horoskoop ütleb iga kuu teile just seda, mida teil on kõige olulisem tol ajaperioodil teada. See tähendab, et seal ei pruugi olla otsest vastust teie küsimusele, kuid lähtudes seal kirjeldatud informatsioonist, võite te neid vastuseid hõlpsamalt leida ja/või tähele panna. Ühtlasi on muidugi ka võimalik, et mõnele küsimusele leidub seal otsene vastus. Igal juhul saate te suure tõenäosusega selle personaalse horoskoobi raames muuhulgas ka vastused kõigele, mida te enda jaoks kirja panite.

Lisaks sellele selgitan veel, et kuna tegu on energiapuhastuse kaugseansiga, siis aitab teile vastuseid kohale tuua ka juba asjaolu, et teie energiat puhastatakse terve horoskoobi kehtivuse perioodi vältel – kui aga toimub energiapuhastus, siis kõrvalduvad teie energiast ka erinevad takistused, mis võisid varem teie jaoks teatud vastuseid nö pimeduses hoida.

MIDA SISALDAB PERSONAALNE HOROSKOOP?

Kanaldatud horoskoobis võtan iga kuu jaoks teile kolm kaarti, mis kõnelevad vastaval kuul personaalselt teie jaoks esinevatest energiatest ja toovad teile personaalselt vajalikke sõnumeid – esimene kaart on (minult seansside tellijate jaoks harjumuspärane) väga mitmekülgne ja sõnumirohke inglite taro kaart, teine on peaingel Miikaeli juhendusega kaart ning kolmas on kristallikaart. Kristallikaart ütleb teile, milline kristall ehk poolvääriskivi (sh milline värv) teid vastaval kuul kõige enam abistab just neis asjades, mis teil vastaval kuul tuleb ette võtta. Peaingel Miikael annab sarnaselt inglite taro kaardile omapoolse juhise, millele vastaval kuul keskenduda ning lisaks sellele ka palve, mida saate enda abistamiseks öelda.

Ülaltoodud tutvustusvideost leiate muuhulgas ka konkreetse näidise selle kohta, milline näeb välja personaalse horoskoobi fail.

Kaardid, mida ma kanaldatud horoskoobi tegemisel kasutan (need kaardid on inglise keeles, kuid teie horoskoop tuleb loomulikult eestikeelne):

  • Doreen Virtue & Radleigh Valentine “Angel Tarot Cards”
  • Doreen Virtue “Archangel Michael Oracle Cards”
  • Bianca Luna “Gems Oracle Cards”

HIND JA KEHTIVUSAEG

Kanaldatud horoskoopi on teil võimalik tellida kaheks erinevaks perioodiks:

  • 3 kuud – hind 45 EUR
  • 1 aasta – hind 75 EUR

Kanaldatud horoskoop hakkab teie jaoks kehtima täpselt sellest hetkest kui te selle kätte saate. Sellest tulenevalt on horoskoobil kirjas 1. kuu, 2. kuu, 3. kuu jne, mitte harjumuspärased kuude nimetused. Näiteks kui saate kolmekuiseks perioodiks tellitud horoskoobi kätte 25.04.2016, siis kehtib see teie jaoks kuni 25.07.2016. Aastahoroskoobi puhul kehtiks see kuni 25.04.2017.

MIDA PEAB TEGEMA PERSONAALSE HOROSKOOBI TELLIMISEKS?

Kanaldatud horoskoobi tellimiseks saatke palun mulle järgnevad andmed enda kohta:

  • Teie täisnimi (eesnimi + perekonnanimi)
  • Teie sünniaeg (kuupäev + aasta; näide 01.01.1900)
  • 1 foto endast (võib olla näopilt)

Kanaldatud horoskoobi tellimuse täidan ma 10 tööpäeva jooksul (st. tähtaeg on kalendri järgi sisuliselt kaks nädalat, kuna tähtaja lugemine kulgeb E-R).

Tellimiseks saatke palun e-mail koos ülaltoodud informatsiooniga (nimi, sünniaeg, foto ning kindlasti lisage, kas soovite horoskoopi 3 kuuks või aastaks) aadressile – eva.santograal@gmail.com

Koos horoskoobiga saadan teile ka pangakonto andmed, kuhu selle eest tasuda. (Ettemaksu ma ei küsi.)

Ma saadan teile esimesel võimalusel (E-R) kinnituskirja teie tellimuse kättesaamise kohta. Kui te pole minult kinnituskirja 3 tööpäeva jooksul saanud, siis pole teie e-kiri tõenäoliselt minuni jõudnud. Palun saatke sellisel juhul oma tellimus uuesti.


HUVITAV TEADA

Kanaldatud horoskoobi sünnilugu

Ma tegin varasemaid küsimuste küsimise kaugseansse mitu aastat ja selle perioodi vältel nägin alatasa täpselt sama probleemi esinemist – küsija kuhjab suure hulga küsimusi oma inglite ette ja vastuseks tuleb mitmetele küsimustele (kui mitte kõigile) täpselt sama temaatikaga juhendus.

See tähendab, et erinevate probleemide tuumpõhjus peitub inimese jaoks enamasti ühes konkreetses kohas/ nähtuses/ olukorras. Kui lahendada tuumpõhjus, siis lahenevad ka muud nähtused, mis on algprobleemile ajapikku pigem sümptomitena juurde tekkinud.

Lisaks sellele oli enamikul küsijatest alati väga kiire kõige kordasaamisega ja selle kiirustamise tõttu vuhiseti saadud infost pikemalt järelemõtlemata üle ja küsiti tihtilugu lisatäpsustusena (närviliselt) juurde, millal see või teine (juhenduses sisaldunud) asi täpselt elus aset leiab.

Kuna inglitega ei käi asjalood selliselt, et küsimusele vastates antakse ka konkreetne tähtaeg juhise täitumiseks (mõnikord antakse, kuid mitte alati ja kindlasti mitte kõigi küsimuste puhul), siis tekkiski mul mõte (ja ka kõrgemalt poolt sain nõustuva heakskiidu), et teeme siis hoopis asju teistpidi. Täpsemalt – paneme küsimuste asemel inglitele ette konkreetse ajaperioodi ja küsime, missuguseid juhiseid on neil meile anda selleks konkreetseks ajaperioodiks. Ja nii sündiski “kanaldatud horoskoop” minu sulest.


TEHNILINE INFO PERSONAALSETE HOROSKOOPIDE KOHTA

Personaalse horoskoobi saadan teile PDF failiformaadis, mis on loetav tasuta tarkvara abil. Enamikes arvutites on kindlasti juba õige tarkvara olemas. Kui te näiteks haldate oma igakuiseid arveid digitaalsel kujul arvutist, mitte paberil, siis teil tõenäoliselt on õige tarkvara olemas, mis avab PDF failiformaati. Kui teil seda veel pole, siis saate Adobe Acrobat Reader’i installeerida endale siit – Adobe Acrobat Reader. Kui teil on endal arvutiasjades raskusi, siis küsige kindlasti mõne arvutit rohkem tundva isiku abi selle installatsiooni tegemisel.

*Teie andmete kohta – Teie andmeid (nimi, sünniaeg, pilt) küsin ma ainult selleks, et saaksin Teie energiaga paremini ühendust võtta siis kui võtan Teie horoskoobi jaoks personaalseid kaarte. Nende andmete abil on mul võimalik Teie energiast täpsemat informatsiooni hankida. Ma ei kasuta Teie andmeid mitte kunagi ühelgi muul eesmärgil ega jaga neid kellegi teisega. Samuti ei ole Teil tarvis karta, et ma hakkan Teile e-maili teel uudiskirju vms saatma. Ma ei tee seda. Kes soovib minu horoskoopide ilmumisega ja muude uudistega kursis olla, saab hakata jälgima minu kontot näiteks Facebookis.