Kodu kaug-energiapuhastus

Kodu kaug-energiapuhastus ei erine sisu poolest kohapealsest kodu energiapuhastusest.

Erinev on ainult aspekt, et ma ei tule teie juurde kohale, vaid teen teie kodule energiapuhastuse seansi kaugmeetodil ehk energeetilisel teel. Erineb ka see, et kohapealseid kodu energiapuhastusi pakun ma ainult Tallinna ja Viimsi piires, seega väljaspool seda piirkonda ongi võimalik ainult kodu kaug-energiapuhastust tellida. Tallinna ja Viimsi elanikel aga oleneb seega valiku langetamine sisemisest soovist ja eelistusest – kas soovite, et tulen teie juurde kohale või soovite kaug-energiapuhastust.

Kodu energiapuhastuse üldkirjeldust (millistel juhtumitel seda tellitakse ja mis see on) lugege palun kodu kohapealse energiapuhastuse alalehelt –

“Seansid -> Kodu -> Kodu kohapealne energiapuhastus”

Kodu kaug-energiapuhastust võite loomulikult tellida ka suvilale või mõnele muule teile kuuluvale kinnisvaraobjektile (ehk kohale, kus te ei ela püsivalt).

Kodu kaug-energiapuhastuse seansi tellimiseks on teil vaja mulle saata e-mailiga:

  • Oma täisnimi (eesnimi + perekonnanimi)
  • Oma sünniaeg (kuupäev + aasta; näide 01.01.1900)
  • Üks foto teist endast (võib olla ainult näopilt)
  • Selle koha (kodu, suvila vms) aadress, mille puhastust tellite
  • Üks sisefoto puhastatavast kohast (ükskõik, millises toas tehtud foto)

*Võite loomulikult teha ka foto iseendast oma kodus. Sellisel juhul piisab selle ühe foto saatmisest.

Seansi hind – 75 EUR

Seansi teostamise tähtaeg – 7 tööpäeva

Ma teostan selle seansi 7 tööpäeva jooksul (st. tähtaja lugemine kulgeb E-R) alates teie tellimuse saamisest, minu poolt vabalt valitud ajal. Kui seanss on tehtud, saadan ma teile e-maili vastava kinnitusega ning instruktsiooni(de)ga toimingu(te) kohta, mida te ise veel oma kodus tegema peate. Tavaliselt antakse kõrgemalt poolt juhisena mõni toiming ka teie poolt personaalselt teostamiseks. Antud toiming mõjub teiepoolse seansi kinnitamise templina. Kõnealune toiming hõlmab kõige tavalisemal juhul küünla põletamist konkreetsel ajal, kuid võib olla ka midagi muud. Vastav info antakse mulle kodu energiapuhastuse seansi teostamise ajal.

Koos eelnimetatud kinnituskirjaga saadan teile ka pangakonto andmed, kuhu saate seansi eest tasuda. (Ettemaksu ma ei küsi ühegi seansi puhul.)

Seansi tellimiseks saatke palun e-mail aadressile – eva.santograal@gmail.com