Kodu kohapealne energiapuhastus


2017. aastal ma kohapealseid seansse ei paku.

Kõiki kaugseansse on võimalik tellida.


Kodu energiapuhastust võite tellida igal ajal, täpselt siis kui tunnete, et teie kodu seda vajab ja sellest seansist kasu saab. Siinkohal tuleb taaskord järgida oma sisetunnet, nagu ka kõigi teiste seansside puhul.

Kodu energiapuhastust tellitakse erinevatel põhjustel. Mõned inimesed tellivad nõialt kodu energiapuhastuse siis kui tunnevad end oma kodus kehvasti ja ei oska sellele kehvale enesetundele maises plaanis põhjust leida. Esineb ka loomulikult juhtumeid, kus tellitakse kodu energiapuhastus eesmärgiga vabaneda anomaaliatest, mis selles kodus aset leiavad. Lisaks sellele kasutatakse kodu energiapuhastusi näiteks kodu müügi korral kui müük maises plaanis loogikavastastel/ kummalistel põhjustel kuidagi ei suju.

Üldreegel kodu energiapuhastuse seansi tellimisel – kui teie kindel sisetunne ütleb, et teie kodul on seda seanssi vaja, siis järelikult nii see ka on.

Loomulikult võite kodu energiapuhastuse seanssi tellida ka oma suvilale või muule kinnisvaraobjektile (st. seansi objektiks ei pea olema koht, kus te põhikohaga elate).

Kohapealsete kodu energiapuhastuse seanssidega toimetan ma ainult Tallinna ja Viimsi piires.

Nimetatud piirkonnast väljaspool asuvatel  kodu energiapuhastuse seansi soovijatel on võimalik minult tellida kodu energiapuhastuse kaugseanss (seda võivad loomulikult tellida ka Tallinna ja Viimsi elanikud) – vt infot vastavalt alalehelt: “Seansid -> Kodu -> Kodu kaug-energiapuhastus”.

Kodu kohapealne energiapuhastuse seanss kestab ligikaudu 1,5 tundi.

Seansi hind – 150 EUR

Seansid toimuvad E-R. Nädalavahetustel ainult erandkorras ning topelthinnaga.

Seansi tellimiseks saatke palun e-mail aadressile – eva.santograal@gmail.com

2017. aastal ma kohapealseid seansse ei paku (tegelen uute projektide väljatöötamisega).

Kõiki kaugseansse on võimalik tellida.