Kodu ostuabi

Tihti küsitakse nõialt abi kodu ostul. Valdavalt küsitakse, kas kõnealune objekt on sobilik ostuks. Seetõttu pakungi käesolevat kodu ostuabi kaugseanssi.

Seanss seisneb selles, et te saadate mulle nimekirja maksimaalselt 5. erinevast objektist (korter/ maja/ majaosa), mida olete enda jaoks välja valinud ja mina vastan teile, milline neist on teie jaoks energeetiliselt sobivaim. Nimekiri, mille te mulle saadate, peab sisaldama teie jaoks meelepäraseid objekte. Täpsustan – antud seanssi on kõige mõttekam kasutada juhul kui teil on mitu pealtnäha meelepärast varianti laual ja te ei oska nende seast üht välja valida, kuid valik on teil vaja teha. Miks just nii, küsite? Sellepärast, et kui teile mõni objekt (korter/ maja/ majaosa) juba sisetunde järgi ei meeldi (või tunnete, et miski on valesti), siis see ei saa olla teie jaoks energeetiliselt sobiv objekt. Seega ei ole säärase objekti puhul tarvis kelleltki teist arvamust küsima hakata.

Objekte ei pea olema viis, neid võib olla ka vähem. Peamine on, et te vähemalt viieni suudaksite oma sisetunde järgi valiku viia. Liiga pikka nimekirja pole mulle mõtet saata.

Te võite mulle saata nende objektide aadressid, aga võite saata ka lihtsalt numbrite nimistu sellest kui mitu varianti teil on. Sellisel juhul peate endale kindlasti kirja panema, millist objekti te millise numbri all mõtlete.

Näidis 1 (aadresside saatmine)

 1. Käbi tee 3
 2. Männi tee 6
 3. Kase tee 9
 4. Kuuse tee 8
 5. Jõhvika 2

Näidis 2 (numbrite nimistu saatmine)

Minule saadate – 1, 2, 3, 4

Endale panete kirja:

 1. Marja tee 5
 2. Sinine tee 9
 3. Roheline tee 4
 4. Ilus tee 2

Kodu ostuabi seansi tellimiseks peate te lisaks aadresside või numbrite nimistule saatma mulle:

 • Teie täisnimi (eesnimi + perekonnanimi)
 • Teie sünniaeg (kuupäev + aasta; näide 01.01.1900)
 • 1 foto endast

Seansi hind – 20 EUR

Kodu ostuabi seansi teostamise tähtaeg on 3 tööpäeva (st. tähtaja lugemine käib E-R; näiteks kui saadate oma päringu mulle reede õhtul, laupäeval või pühapäeval, siis vastan teile hiljemalt kolmapäeval).

Koos vastusega saadan teile ka pangakonto andmed, kuhu saate seansi eest tasuda. (Ettemaksu ma ei küsi ühegi seansi puhul.)

Seansi tellimiseks saatke palun mulle e-mail koos ülalnimetatud infoga aadressile – eva.santograal@gmail.com