Horoskoop 2016 IV kvartal – õhumärgid #horoskoop

horoskoop 2016 IV kvartal õhumärgid

Horoskoop 2016 – IV kvartal (oktoober, november, detsember)

ÕHUMÄRGID

Kaksikud, Kaalud, Veevalaja

4. kvartali üldised energiad ja inglite sõnumid õhumärkidele

4. kvartali märksõna – muretsemine

Õhumärkide 2016. aasta 4. kvartali üldine märksõna on muretsemine.

Täpsemalt on teemaks muretsemisest loobumine.

Inglid soovivad, et Sa mõistaksid lõpuks ometi kui tarbetu on muretsemine.

Muretsemine on ühe koha peal tammumine ja samal ajal elu kirumine seetõttu, et ta pole Sulle midagi head toonud.

Muretsemine on energeetilises plaanis ka haigus ja sõltuvuslik nähe.

Muretsemine ei vii mitte kunagi mitte kuhugi.

Sa ei tee muretsemisega mitte iialgi ühtki olukorda paremaks.

Muretsemine ei ole hoolimine.

Muretsemine ei lahenda ühtki olukorda.

Muretsemine näitab tegelikult ainult seda, et Sinu mõtted on treenimata. Sa lased välisel ehk niiöelda ühiskonnal luua oma elu, selle asemel, et ise seda luua. Sa oled harjunud mõtlema, et nii on lihtsam. Aga kas ikka on? Sa oled harjunud mõtlema, et nii peabki. Aga kas ikka peab?

Kaitseinglite kaart – üheksas mõttekaart

Number – 9

Üheksas mõttekaart toob samuti sõnumi, et on aeg lõpetada muretsemine. Muretsemiseks ei ole mitte mingit vajadust ega põhjust. See ei aita Sind mitte kuidagi. Kui oled muretsemisega läinud juba nii kaugele, et see põhjustab Sul unetust või stressi, siis on küll viimne aeg hakata teisiti mõtlema. Sinu mõtted on Sinu omad. Need ei ole mitte kellegi teise omandis. Miks Sa lased teistel inimestel oma mõtteid valitseda? Oma kodus on Sul ju asjad paigas. Näiteks see ei oleks ju mõeldav, et keegi teine tuleb Sulle ette kirjutama, kuidas Sinu kodus mööbel peaks asetsema. Aga miks peaks mõtetega olema teisiti, need on ju ka Sinu omad.

Ja kui Sa tõesti oled lasknud kellelgi teisel oma mööblit paigutada ja Sulle see tulemus/ paigutus ei meeldi, siis tea, et nüüd on ka aeg paigutada oma mööbel ja oma kodu ja oma elu üleüldiselt enda soovide ja äranägemise järgi. Ainult Sina oled oma elu kuningas või kuninganna!

Hakka nüüd oma mõtteid treenima. Niipea kui muremõte hakkab ketrama, anna see kohe üle oma inglitele. Ja usu, et nad lahendavad selle olukorra. Ise aga vali kohe midagi positiivset, millele mõelda. Kuna meie mõtted tahavad millegi peale mõelda, siis päris mõtte-tühjaks me oma mõistust kunagi teha ei saa ja ei peagi saama. Küll aga saame me alati hakata mõtlema millegi muu peale. Nüüd peadki hakkama tegema selliseid mõtteharjutusi. See on samamoodi treening nagu kõik muud treeningud. Sealjuures pea silmas, et Sa ei pea olema üheski asjas sünnist saati ekspert. Iga meister on saavutanud oma oskuslikkuse järjepideva harjutamise teel.

Lillekaart – varjukannike (aafrika kannike, saintpaulia)

Varjukannikese kaart ütleb sõnumina, et kui Sa puhastad oma energiast igasuguse negatiivsuse, mured, ärevuse, stressi ja üleüldse igakülgselt energeetilised takistused, siis valdab Sind mõtteselgus. Mõtteselgus aga toob juba omakorda edu kõiges, mida Sinu süda soovib. Puhas, selge ja positiivne energia võimaldab Sul ka väga hõlpsalt ja kiirelt mõista inglite vastuseid Sinu küsimustele ehk kuulda ja kuulata oma sisemist juhendust.

Värv, mida see lillekaart soovitab kasutada – sametine lilla

Taimekaart – päevalill

2016. aasta 4. kvartalis aitab Sind taimeriigist kõige mitmekülgsemalt ja tõhusamalt päevalill. Kasuta päevalille energiat igakülgselt nii, kuidas sisetunne Sind parasjagu juhatab. Kõige lihtsam on loomulikult päevalilli külastada looduses või viia koju vaasi, kuid võid kasutada nende energiat oma elus ka muul moel. Võid näiteks kasutada oma kodus või riietuses erksat kollast värvi (sellist tooni, mis esineb päevalille õitel). Siinkohal võid lasta oma loomingulisusel vabalt lennelda ning kasutada päevalille energiat kõikjal, kus meeldib ja nii, kuidas meeldib.

Päevalille energia on taimekaardi järgi eelkõige päikseline. Päevalill toob Sinu ellu siirast rõõmu ja sooja valgust.

Energeetiliselt olulised astroloogilised sündmused

Toon järgnevalt välja olulised astroloogilised sündmused 2016. aasta viimases kvartalis, millel on eriti võimas ja külluslik energia:

OKTOOBER

1 – noorkuu

7 – tähesadu (drakoniidid)

16 – täiskuu

20-21 – tähesadu (orioniidid)

27 – kaduneljapäev

30 – noorkuu

NOVEMBER

4-5 – tähesadu (tauriidid)

14 – täiskuu (superkuu)

16-17 – tähesadu (leoniidid)

24 – kaduneljapäev

29 – noorkuu

DETSEMBER

13-14 – tähesadu (geminiidid)

14 – täiskuu (superkuu)

19 – 8 jaanuar 2017 merkuuri retrograad

21 – talvine pööripäev (ehk talve algus)

21-22 tähesadu (ursiidid)

22 – kaduneljapäev

29 – noorkuu

Kaduneljapäevad

Kaduneljapäevadel on väga hea vabaneda kõigest, mida te oma ellu enam ei soovi. Muuhulgas on need ülihead päevad koristamiseks, sest siis püsib kodu kauem puhtana.

Täiskuu

Täiskuu ajal on samuti väga hea aeg kõigest soovimatust vabanemiseks.

Noorkuu

Noorkuu ajal on väga hea aeg kõige uue alustamiseks.

Merkuuri retrograadi perioodid

Merkuuri retrograadid leiavad aset 3-4 korda aastas ja kestavad korraga enamasti kolm nädalat. Merkuuri retrograadi ajal tuleb võtta kõike rahulikult ja mõista, et tehnilistes ja paberimajandust puudutavates küsimustes tuleb ette segadust tekitavaid momente. Säärastes küsimustes on merkuuri retrograadi ajal tihti tunne, et kõik venib. Samas on see väga hea aeg oma sisemaailmaga tegelemiseks, mediteerimiseks ja varem pooleli jäänud projektide (vanade asjade) lõpetamiseks.

Pööripäevad

Pööripäevad on tohutult grandioosse energiaga sündmused. Need pööravadki tavaliselt asju igatpidi ümber. Pööripäevade ajal võib ette tulla nii positiivseid kui ka negatiivseid sündmuseid. Seda kõike enamasti vastavalt isiklikule karmale. Pööripäevadel ongi justkui energeetilise peegli toime – pööripäev näitab väga värvikalt, kus inimene oma eluga energeetiliselt parasjagu on.

Tähesajud

Tähesajud on minu lemmikud taevased vaatemängud (lisaks virmalistele). Energeetiliselt on tähesadude aeg kõikvõimas. Tähtedelt saab ammutada informatsiooni ja mõtteselgust ning samuti vastab tõele ka tüüparusaam langevale tähele soovi esitamisest. Neile võib tõesti anda täitmiseks ka oma südamesoove, kuid loomulikult ei täida nad soove nii, et teile kukub kohe sealsamas rahapada pähe. Ikka tuleb abi eelkõige sisemise juhenduse kaudu, mida tuleb tunnetada ja järgida.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Guardian Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine; Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves; Metsamoori taimekaardid taimede sõnumid, autor Irje Karjus.

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta horoskoobid on kanaldatud horoskoobid. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehtedelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused) ja “Kanaldatud horoskoobid”. Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi Teiega resoneeruda.

Soovitused minu kanaldatud horoskoopide veelgi lõbusamaks kasutamiseks

  • Lisaks oma päikesemärgi horoskoobi lugemisele võite lugeda ka oma kuumärgi ja tõusumärgi horoskoopi, sest ka sealt võite leida väärtuslikku juhendust. Oma astroloogilise kuumärgi ja tõusumärgi saate teada oma astroloogilisest sünnikaardist. Sünnikaardi (või kuumärgi/ tõusumärgi) kalkulaatoreid leiate internetiavarustest erinevatest allikatest.
  • Iganädalaseks juhenduseks postitan ma igal nädalalõpul uue nädala horoskoope.
  • Igapäevaseks juhenduseks olete teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud inglikaarte, mis on veebipõhised ehk igal ajal teie jaoks olemas. Neid kaarte on väga mugav ka nutitelefonis või tahvelarvutis kasutada. Need leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.

Erinevad võimalused minu horoskoopide jälgimiseks

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud horoskoobid, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is, Linkedin’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu horoskoobi (tulekul on muuhulgas mitmeid erinevaid erihoroskoope). Lingid minu eelnimetatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest.

Soovin kõigile õhumärkidele võrratut 2016. aasta 4. kvartalit ning meeldivat kanaldatud horoskoopide kasutamist!

Lugupidamisega,

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"