Eva Tenter’i inglikaardid

Allolevad inglikaardid sisaldavad minu poolt kanaldatud sõnumeid. Iga sõnum on lisatud konkreetse foto juurde täpselt nii nagu mulle kõrgemalt poolt juhis/ info anti. Kõik kaartidena kasutatavad fotod pärinevad samuti minu sulest (fotoaparaadist) ning võivad lisaks juuresolevale tekstisõnumile sisaldada ka pildikujul Sinu jaoks olulist sõnumit.

Kuidas töötavad allolevad kanaldatud inglikaardid:

  1. Mõtle välja küsimus, mida soovid oma inglitele esitada.
  2. Sule silmad ja keskendu sellele küsimusele 20 sekundit.
  3. Kui silmad avad, siis vajuta sellele inglikaardile (fotole), mis kõige rohkem parasjagu Su tähelepanu tõmbab / kuidagi eriliselt silma paistab / Sulle antud hetkel kõige rohkem meeldib. Avanenud foto all näed Sinu küsimusele vastuseks olevat sõnumit. Vaatle keskendunult ka fotot ennast, sest ka seal võib sisalduda Sinu jaoks lisasõnum.
  4. Tule siia lehele tagasi ja küsi uusi küsimusi täpselt nii tihti kui Su süda soovib.

TEHNILINE MUUDATUS – inglikaartide sõnumid avanevad nüüd täies mahus pildi all paremas nurgas olevalt i-tähiselt, mida näete siis kui olete vajutanud mõne pildi peale. Täpsemalt on lühikese sõnumi puhul arvutist vaadates näha pildi all kogu sõnum, kuid pikema sõnumi puhul tuleb vajutada i-tähisele, et seda sõnumit tervikuna näha. Telefonist vaadates tuleb alati vajutada i-tähisele.


Käesoleval lehel olevad inglikaardid on autoriõigusega kaitstud teosed. Autoriõigused kuuluvad Eva Tenter’ile. Ilma Eva Tenter’i kirjaliku nõusolekuta ei ole lubatud nimetatud inglikaarte mitte ühelgi kujul reprodutseerida.

Juhin siinkohal kõigi käesoleva lehe külastajate ja inglikaartide kasutajate tähelepanu ka asjaolule, et käesoleval lehel sisalduvad inglikaardid on eelkõige meelelahutusliku suunitlusega. Ükski inglikaardil sisalduv sõnum ei ole käsitletav käsu või keeluna. Kõik otsused ja teod, mida Te teete käesoleval lehel asuvatel inglikaartidel sisalduvatest sõnumitest lähtudes, on Teie enda vastutusel. Vastutus oma tegevuse eest lasub alati Teil endal.