Kontakt

Sulgesin alates 31. juulist 2017 jäädavalt personaalsed seansid. Otsustasin oma töömudelit muuta, mis hõlmab muuhulgas seda, et personaalseid seansse ma enam ei paku (mitte üheski formaadis). Asemele tulevad tellitavad kollektiivsed kaug-seansid. Millisel kujul need täpsemalt olema hakkavad, avaldan juba üsna pea (augustikuu jooksul).

eva tenter kontaktid
Minuga kontakteerumiseks:

  • Saatke palun e-kiri aadressile – eva.santograal@gmail.com
  • Või täitke allolev kontaktivorm

Kui pöördute minu poole esimest korda, siis soovitan kindlasti lugeda enne minuga kontakteerumist läbi ka alalehe “KKK” ehk korduvalt küsitud küsimused.

KONTAKTIVORM

NB! Palun kõigil mõista, et minu juurde seansile pääsemine ei ole garanteeritud, olenemata teie sooviavaldusest (see kehtib ka kollektiivsete kaug-seansside puhul). Kui mulle laekub (teie sooviavalduse peale) kõrgemalt poolt info, et mina ei ole see nõustaja/ tervendaja, kes saab teid aidata, siis täpselt nii ma teile ka vastan. Palun lugege selle kohta pikemalt, miks see nii on ja kuidas valida endale sobivat tervendajat/ nõida, alalehelt “KKK” – täpsemalt vaadake küsimuse nr 4 “Kuidas valida, millise nõia/ selgeltnägija/ intuitiivnõustaja poole pöörduda” vastust.

Ülaltoodud nüansside tõttu rõhutangi ma oma kodulehel korduvalt, et palun lugege enne seansi tellimist läbi kõik tingimused jm info, mis mul on siin välja toodud. Siin peaks olema ammendavalt kirjas kogu info, mis on vajalik seansi tellimiseks ja ka vastused enamlevinud küsimustele, mis seansisoovijatel varasemalt on tekkinud.


Ettevõtte informatsioon:

OÜ Santograal

Registrikood: 12223478