Kontakt

personaalseidhoroskoopemaeivalmista

.

PERSONAALSETEST SEANSSIDEST PERSONAALSETEST HOROSKOOPIDEST

Ma sulgesin 2017. aastal jäädavalt personaalsed seansid. Otsustasin oma töömudelit muuta, mis hõlmab muuhulgas seda, et personaalseid seansse ma enam ei paku (mitte üheski formaadis). Selgitan – see tähendab, et ma ei paku enam ka personaalse horoskoobi tellimise võimalust. Kordan – minult enam personaalset horoskoopi tellida ei saa!

NB! Palun mõista, et erinevad nõustajad (selgeltnägijad, nõiad, meediumid jne) pakuvad erinevaid seansse.

.

MIS TULI PERSONAALSE NÕUSTAMISE ASEMELE?

Asemele tulid kollektiivsed kaugseansid, mis toimuvad samasuguste kirjalike inglisõnumite formaadis, nagu te minu kodulehel näete.

NB! Kaugseansside tekstid ei ole personaalsed ja kaugseanssides osalemine ei hõlma ühegi personaalse küsimuse küsimist.

Missugused on minu poolt valmistatavad kaugseansid täpsemalt? Mis neis sisaldub? Kuidas neid tellida? Vt. ESILEHT

Esilehelt leiate te kõik vajalikud selgitused minu kaugseansside kohta.

Uutele lugejatele täpsustan kohe ka ära, et minu kodulehel sisalduvatest sõnumitest on tasulised ainult kaugseansside sõnumid. Kõik muud sõnumid on siin tasuta lugemiseks ehk kõiki muid sõnumeid valmistan ma avalikuks lugemiseks ehk kogu minu ülejäänud töö on kõigile võrdsetel tingimustel avalikult kättesaadav läbi minu kodulehe. Kordan veelkord, et tasulised on ainult kaugseansside sõnumid, mille pealkirjadest te näete ka kohe ära, et tegu on kaugseanssidega.

Kui soovite tellida mõnda kaugseanssi, siis palun tutvuge enne põhjalikult lisainfoga, mis sisaldub minu kodulehe esilehel. Ja palun pöörake tähelepanu ka asjaolule, et kõigi kaugseansside sisud on erinevad. Ehk mõnes kaugseansis saadavad inglid lisasõnumeid tähemärkide kaupa, kuid mõnes mitte jne. Täpne sisukirjeldus on olemas iga kaugseansi eraldiseisvas postituses, mille otselingid leiate samuti minu kodulehe esilehelt.

.

KUIDAS OLLA KÕIGE MUGAVAMALT KURSIS KÕIGI TASUTA HOROSKOOPIDEGA, MIDA POSTITAN?

Siin on abiks Facebook – https://www.facebook.com/inglivestlused

Kui vajutate minu inglisõnumite FB kontol Like ehk Meeldib või Follow ehk Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud.

NB! Alates 01. juulist 2021 on minu inglisõnumitel Facebookis uus leht (st. tegu ongi ülaltoodud lingilt avaneva lehega). Ma vahendasin oma inglisõnumeid Facebooki läbi oma isikliku konto juba aastaid, kuid nüüd on neil seal olemas päris oma pesa. See tähendab, et kõigil senistel jälgijatel palun ma teha tolle uue lehe peal üks uus klõps.

.

KUIDAS SAAB MINUGA KONTAKTEERUDA?

Minuga on võimalik kontakteeruda ainult e-kirja teel.

Telefonitsi ei ole võimalik minuga ühendust võtta.

NB! Ühtlasi palun, et te ei saadaks mulle kirju läbi Facebooki postkasti, sest Facebook muudab alatasa oma kirjade filtreerimise reegleid, mis tähendab, et ta filtreerib osad kirjad üldse nähtamatuks ja teeb seal omi trikke, mistõttu ma ei soovi kasutada Facebooki postkasti. St. Facebooki saadetud kirju ma ei loe! 

Ma soovin, et kogu minu tööalane kirjavahetus oleks ühes kohas ehk minu e-posti postkastis.

Seega, minuga kontakteerumiseks:

  • Saatke palun e-kiri aadressile – eva.santograal@gmail.com

(Ma vastan kirjadele 1-2 päeva jooksul.)

Tänan mõistva suhtumise eest!

.

MINUST

Eva Tenter – Tervendaja/ Inglimeedium

Asukoht: Tallinn, Eesti

Sünniaeg: 11. september 1984

Minu Facebook’i konto leiate siit – facebook.com/evatenter

Minu uue inglisõnumite Facebook’i lehe leiate siit – facebook.com/inglivestlused

Endast (oma elust ja tegemistest) olen rääkinud järgnevate meediaväljaannete vahendusel:

  • Eva Tenter Eesti tõsielusaates “Teekond iseendani” 14.09.2012
  • Artikkel Eva Tenter’ist ajakirjas Cosmopolitan (Eesti) – veebruar 2013
  • Nõustasin tervendajana Kanal 12 saates “Jututuba”, mai 2014 – august 2014
  • Artikkel Eva Tenter’ist ajakirjas Tervendaja – aprill 2016
  • Artikkel Eva Tenter’ist ajakirjas Naisteleht+Naised – 17. august 2016

Kuidas valmivad minu inglisõnumid?

Kõnelesin sellel teemal 2017 a. kokkuvõtte postituses. Selles postituses kirjutasin kokkuvõtte kõigist sõnumitest, mis valmisid 2017 a. vältel. Ja lisasin sinna ka kirjelduse sellest, kuidas minu sõnumid valmivad ehk tutvustasin veidi ka oma sõnumite köögipoolt.

Selle postituse leiate siit – https://evatenter.com/2018/01/10/kokkuvote-koigist-2017-a-horoskoopidest-ja-tutvustan-ka-kuidas-valmivad-minu-horoskoobid/

.

LISAKÜSIMUSTE KORRAL…

  • Kui teil on täpsustavaid küsimusi minu inglisõnumite kohta (milliseid sõnumeid minu kodulehelt leiab; kuidas teatud sõnumeid minu kodulehelt üles leida; kuidas minu sõnumid saavad üldse tervendavat mõju omada jne), siis soovitan teil läbi lugeda minu kodulehe esilehe. Seal on lahti kirjutatud kõik sellised detailid.
  • Lisan ka juurde, et kogu minu poolt tehtav töö on kättesaadav läbi minu kodulehe. Ma ei osuta seansse ega muid teenuseid läbi muude interneti lehekülgede. Ka minu poolt tehtud inglikaardid on tasuta kättesaadavad kõigile, siinsamas minu kodulehel, alalehel “Tasuta inglikaardid”. Ma ei ole seotud ühegi tasulise inglikaardi teenusega ega ühegi muu kodulehega. Minu koduleht on see siin ja kogu töö, mida mina teen tervendajana, on ka kättesaadav just siinsamas.

KUI LOETE MINU HOROSKOOPE JA KASUTATE MINU POOLT KANALDATUD INGLIKAARTE, SIIS PALUN ALATI MEELES PIDADA JÄRGNEVAT: Energiaid saab alati vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu poolt edastatavad horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka. Miks? Sest teisiti ei olegi võimalik. Mina kanaldan neid ja see tähendab ka, et need põhinevad minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul, minu kogemustel, minu nägemustel ja minu tundmustel. Seega – see mida te siin loete, ongi täpselt see, mis ta on – minupoolne tõlgendus. Lisaks – kuna maailmas on ligikaudu 7 miljardit inimest, siis ei saa loota, et üks nõustaja saab kõneleda igal ajahetkel täpselt sellest vaatenurgast, mis puudutabki kõiki neid seitset miljardit inimest. See pole lihtsalt võimalik! Seega – kui loete ja rakendate minu horoskoopides väljatoodud infot oma elus, siis pidage palun alati meeles, et teie elu sammud on alati teie enda teha ja nende sammude eest vastutate te alati ise. Kõigi otsuste ja/või tegude eest, mida teete minu horoskoopidest nähtud/ loetud/ saadud info põhjal, vastutate te ise.
AUTORIÕIGUSTEST: Käesoleval kodulehel olevad horoskoobid, inglikaardid ja ka kõik fotod on autoriõigusega kaitstud teosed. Autoriõigused kuuluvad Eva Tenter’ile. Ilma Eva Tenter’i kirjaliku nõusolekuta ei ole lubatud nimetatud kirjatükke ja fotosid mitte ühelgi kujul reprodutseerida.