Kontakt

Personaalse horoskoobi tellimisel saadan Teile esimesel võimalusel (tööpäevadel = E-R) kinnituskirja, et olen Teie tellimuse kätte saanud.

Seejärel teen Teie horoskoobi valmis 10 tööpäeva jooksul ja saadan selle Teile e-maili peale koos pangakonto andmetega, kuhu horoskoobi eest tasuda saate (ettemaksu ma ei küsi)eva tenter kontaktid

Palun tutvuge enne personaalse horoskoobi tellimist kindlasti kõigi tingimustega, mis personaalse horoskoobi kohta kehtivad (horoskoobi hind, mida see täpsemalt sisaldab, kuidas kanaldatud horoskoop töötab jne). Kogu lisainfo personaalsete horoskoopide kohta leiate siit alalehelt – Kanaldatud horoskoop

Kui pöördute minu poole esimest korda, siis soovitan kindlasti lugeda enne minuga kontakteerumist läbi ka alalehe “KKK” ehk korduvalt küsitud küsimused.

Minuga kontakteerumiseks:

  • Saatke palun e-kiri aadressile – eva.santograal@gmail.com
  • Või täitke allolev kontaktivorm

NB! Personaalset horoskoopi ei ole võimalik kontaktivormi kaudu tellida, sest kontaktivormile ei ole võimalik manuseid lisada! Juhin siinkohal tähelepanu asjaolule, et kui soovite tellida personaalset horoskoopi, siis tuleb Teil saata mulle koos oma kirjaga ka täisnimi, sünniaeg (näide- 01.01.1900) ja üks foto iseendast (näopilt on piisav).


Kontaktivorm


NB! Palun ärge saatke mulle e-mailiga hinnakirja päringuid. Minu seansside hinnad on ammendavalt välja toodud siinsamas kodulehel.

NB! NB! Palun kõigil mõista, et minu juurde seansile pääsemine ei ole garanteeritud, olenemata teie sooviavaldusest. Kui mulle laekub (teie sooviavalduse peale) kõrgemalt poolt info, et mina ei ole see nõustaja/ tervendaja, kes saab teid aidata, siis täpselt nii ma teile ka vastan. Palun lugege selle kohta pikemalt, miks see nii on ja kuidas valida endale sobivat tervendajat/ nõida, alalehelt “KKK” – täpsemalt vaadake küsimuse nr 4 “Kuidas valida, millise nõia/ selgeltnägija/ intuitiivnõustaja poole pöörduda” vastust.

Ülaltoodud nüansside tõttu rõhutangi ma oma kodulehel korduvalt, et palun lugege enne seansi tellimist läbi kõik tingimused jm info, mis mul on siin välja toodud. Siin peaks olema ammendavalt kirjas kogu info, mis on vajalik seansi tellimiseks ja ka vastused enamlevinud küsimustele, mis seansisoovijatel varasemalt on tekkinud.


Ettevõtte informatsioon:

OÜ Santograal

Registrikood: 12223478