Kontakt

tervendaja.inglimeedium.eva.tenter

PERSONAALSETEST SEANSSIDEST PERSONAALSETEST HOROSKOOPIDEST

Ma sulgesin 2017. aastal jäädavalt personaalsed seansid. Otsustasin oma töömudelit muuta, mis hõlmab muuhulgas seda, et personaalseid seansse ma enam ei paku (mitte üheski formaadis). Selgitan – see tähendab, et ma ei paku enam ka personaalse horoskoobi tellimise võimalust. Kordan – minult enam personaalset horoskoopi tellida ei saa!

NB! Palun mõista, et erinevad nõustajad (selgeltnägijad, nõiad, meediumid jne) pakuvad erinevaid seansse.

.

KUIDAS OLLA KURSIS KÕIGI TASUTA HOROSKOOPIDEGA, MIDA POSTITAN?

.

Siin on abiks Facebook – facebook.com/evatenter

.

KUIDAS SAAB MINUGA KONTAKTEERUDA?

Alates 2014. aastast on minuga võimalik kontakteeruda ainult e-kirja teel. Telefonitsi ei ole võimalik minuga ühendust võtta. (Alalehel “KKK” ehk korduvalt küsitud küsimused räägin sel teemal ka pikemalt, miks ma ainult kirjalikule suhtlusele üle läksin.)

NB! Ühtlasi palun, et te ei saadaks mulle kirju läbi Facebooki postkasti, sest Facebook filtreerib osad kirjad üldse nähtamatuks ja teeb seal omi trikke, mistõttu ma ei soovi kasutada Facebooki postkasti. St. Facebooki saadetud kirju ma ei loe! 

Ma soovin, et kogu minu tööalane kirjavahetus oleks ühes kohas ehk minu e-posti postkastis.

Seega, minuga kontakteerumiseks:

  • Saatke palun e-kiri aadressile – eva.santograal@gmail.com

.

LISAKÜSIMUSTE KORRAL…

  • Võite abi leida alalehelt “KKK” ehk korduvalt küsitud küsimused. Selle alalehe leiate siit -> KKK
  • Kui teil on täpsustavaid küsimusi minu horoskoopide kohta (milliseid horoskoope minu kodulehelt leiab; kuidas teatud horoskoope minu kodulehelt üles leida; kuidas minu horoskoobid saavad üldse tervendavat mõju omada jne), siis soovitan teil läbi lugeda minu kodulehe esilehe. Seal on lahti kirjutatud kõik sellised detailid.
  • Lisan ka juurde, et kogu minu poolt tehtav töö on kättesaadav läbi minu kodulehe. Ma ei osuta seansse ega muid teenuseid läbi muude interneti lehekülgede. Ka minu poolt tehtud inglikaardid on tasuta kättesaadavad kõigile, siinsamas minu kodulehel, alalehel “Tasuta inglikaardid”. Ma ei ole seotud ühegi tasulise inglikaardi teenusega ega ühegi muu kodulehega. Minu koduleht on see siin ja kogu töö, mida mina teen tervendajana, on ka kättesaadav just siinsamas.

.


KUI LOETE MINU HOROSKOOPE JA KASUTATE MINU POOLT KANALDATUD INGLIKAARTE, SIIS PALUN ALATI MEELES PIDADA JÄRGNEVAT: Energiaid saab alati vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu poolt edastatavad horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka. Miks? Sest teisiti ei olegi võimalik. Mina kanaldan neid ja see tähendab ka, et need põhinevad minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul, minu kogemustel, minu nägemustel ja minu tundmustel. Seega – see mida te siin loete, ongi täpselt see, mis ta on – minupoolne tõlgendus. Lisaks – kuna maailmas on ligikaudu 7 miljardit inimest, siis ei saa loota, et üks nõustaja saab kõneleda igal ajahetkel täpselt sellest vaatenurgast, mis puudutabki kõiki neid seitset miljardit inimest. See pole lihtsalt võimalik! Seega – kui loete ja rakendate minu horoskoopides väljatoodud infot oma elus, siis pidage palun alati meeles, et teie elu sammud on alati teie enda teha ja nende sammude eest vastutate te alati ise. Kõigi otsuste ja/või tegude eest, mida teete minu horoskoopidest nähtud/ loetud/ saadud info põhjal, vastutate te ise.
AUTORIÕIGUSTEST: Käesoleval kodulehel olevad horoskoobid, inglikaardid ja ka kõik fotod on autoriõigusega kaitstud teosed. Autoriõigused kuuluvad Eva Tenter’ile. Ilma Eva Tenter’i kirjaliku nõusolekuta ei ole lubatud nimetatud kirjatükke ja fotosid mitte ühelgi kujul reprodutseerida.