Kontakt

Kohapealsed individuaalseansid ja auto energiapuhastuse seansid toimuvad Tallinnas. Täpse koha teatan Teile aja broneerimisel.


2017. aastal kohapealseid seansse ei toimu (tegelen uute projektide väljatöötamisega).

Kõiki kaugseansse saab tellida.

NB! Puhkan 18-31. mai 2017. Sellega seoses läheb personaalsete horoskoopide tellimuste vastuvõtt lukku 4. mail 2017. (St. viimased horoskoobid saadan välja 17. mail tellijatele, kes edastasid oma tellimuse hiljemalt 4. mail.)


eva tenter kontaktid

Aja broneerimise kirjadele vastan esimesel võimalusel (tööpäevadel). Kaugseansi tellimisel saadan Teile esimesel võimalusel (tööpäevadel = E-R) kinnituskirja, et olen Teie tellimuse kätte saanud. Seejärel teostan seansi vastava kaugseansi teostamise tähtaja jooksul ning saadan seejärel Teile vastuse (= kanaldatud horoskoobi puhul saadan horoskoobi; kaug-energiaseansi puhul saadan kinnituse, et on tehtud + instruktsioonid) koos pangakonto andmetega, kuhu seansi eest tasuda saate (ettemaksu ma ei küsi). Kaugseanssidel on erinevad teostamise tähtajad ja tingimused, vaadake sellekohast lisainfot Teile huvipakkuva seansitüübi alalehelt.

Palun tutvuge enne seansi tellimist kindlasti kõigi tingimustega, mis kehtivad Teile huvipakkuva seansitüübi kohta. Tingimused leiate vastava seansitüübi alalehelt.

Kui pöördute minu poole esimest korda, siis soovitan kindlasti lugeda enne minuga kontakteerumist läbi ka alalehe “KKK” ehk korduvalt küsitud küsimused.

Minuga kontakteerumiseks:

  • Saatke palun e-kiri aadressile – eva.santograal@gmail.com
  • Või täitke allolev kontaktivorm

NB! Kaugseanssi ei ole võimalik kontaktivormi kaudu tellida, sest kontaktivormile ei ole võimalik manuseid lisada! Juhin siinkohal tähelepanu asjaolule, et kui soovite tellida mõnda kaugseanssidest (näiteks kanaldatud horoskoop), siis tuleb Teil saata mulle koos oma kirjaga ka täisnimi, sünniaeg (näide- 01.01.1900) ja foto iseendast. Olenevalt seansitüübist võib lisanduda veel nõudeid (näiteks kodu kaugpuhastuse puhul üks foto kodust).


Kontaktivorm


NB! Palun ärge saatke mulle e-mailiga hinnakirja päringuid. Minu seansside hinnad on ammendavalt välja toodud siinsamas kodulehel – iga seansi kohta on kirjas ka hind vastavat seanssi tutvustaval alalehel.

NB! NB! Palun kõigil mõista, et minu juurde seansile pääsemine ei ole garanteeritud, olenemata teie sooviavaldusest. Kui mulle laekub (teie sooviavalduse peale) kõrgemalt poolt info, et mina ei ole see nõustaja/ tervendaja, kes saab teid aidata, siis täpselt nii ma teile ka vastan. Palun lugege selle kohta pikemalt, miks see nii on ja kuidas valida endale sobivat tervendajat/ nõida, alalehelt “KKK” – täpsemalt vaadake küsimuse nr 4 “Kuidas valida, millise nõia/ selgeltnägija/ intuitiivnõustaja poole pöörduda” vastust.

Ülaltoodud nüansside tõttu rõhutangi ma oma kodulehel korduvalt, et palun lugege enne seansi tellimist läbi kõik tingimused jm info, mis mul on siin välja toodud. Siin peaks olema ammendavalt kirjas kogu info, mis on vajalik seansi tellimiseks ja ka vastused enamlevinud küsimustele, mis seansisoovijatel varasemalt on tekkinud.


Ettevõtte informatsioon:

OÜ Santograal

Registrikood: 12223478