Kontakt

KUIDAS OLLA KURSIS KÕIGI TASUTA HOROSKOOPIDEGA, MIDA POSTITAN?

Siin on abiks Facebook – facebook.com/evatenter

MIDA TEHA KUI SOOVITE PERSONAALSET SEANSSI?

Siin on juhis väga lühike – sellisel juhul tuleb teil pöörduda mõne teise nõustaja poole, kes pakub personaalseid seansse.

Mina sulgesin alates 31. juulist 2017 jäädavalt personaalsed seansid. Otsustasin oma töömudelit muuta, mis hõlmab muuhulgas seda, et personaalseid seansse ma enam ei paku (mitte üheski formaadis). Selgitan – see tähendab, et ma ei paku enam ka personaalse horoskoobi tellimise võimalust. Kordan – minult enam personaalset horoskoopi tellida ei saa!

Asemele tulid tellitavad kollektiivsed kaug-seansid. Esimene selline seanss ehk 2018. a põhjalik horoskoobi e-raamat on alates 19. oktoobrist 2017 ka tellimiseks olemas. Mida selline kaks ühes toode (ehk kollektiivne kaugseanss käsikäes horoskoobiraamatuga) endast kujutab? (NB! See on raamat. See pole personaalne horoskoop!) Selle kohta leiate info siit alalehelt -> Horoskoop 2018 (tasuline)

NB! Palun mõista, et erinevad nõustajad (selgeltnägijad, nõiad, meediumid jne) pakuvad erinevaid seansse. Palun mitte tulla minu käest nõudma seanssi, mida pakub keegi teine. See pole viisakas ja see pole ka absoluutselt vajalik. Kui teil on kindel soov teatud kindlat tüüpi seansi järgi (näiteks personaalse nõustamise seansi järgi), siis tulebki teil pöörduda selle nõustaja poole, kes pakub sellist seanssi. Palun veelkord – ärge tulge minu käest nõudma seanssi, mida pakub keegi teine. Sellistele kirjadele/ pöördumistele ei vasta ma enam mitte midagi. Võtan siinkohal ka hetke selleks, et tänada kõiki neid inimesi, kes mõistavad juba niigi, et erinevad nõustajad pakuvad erinevaid seansse ja kes ei lähekski iialgi kelleltki nõudma kellegi teise seanssi. Teiega on alati rõõm suhelda ning just teile ongi minu horoskoobid ka mõeldud.

KUIDAS SAAB MINUGA KONTAKTEERUDA?

Minuga on võimalik kontakteeruda ainult e-kirja teel. Telefonitsi ei ole võimalik minuga ühendust võtta. Miks? Vastuse leiate ikka alalehelt KKK ehk korduvalt küsitud küsimused.

Minuga kontakteerumiseks:

  • Saatke palun e-kiri aadressile – eva.santograal@gmail.com

Kui soovite tellida 2018 a. horoskoobi e-raamatut, siis selle tellimiseks leiate vastavalt alalehelt (Horoskoop 2018 (tasuline)) ka tellimisvormi. Võite muidugi saata ka tavalise e-kirja, milles ütlete, et soovite seda raamatut tellida. Kogu lisainfo (hind, mis seal sisaldub jne) leiate selle raamatu kohta ka ikka siit alalehelt – Horoskoop 2018 (tasuline)

KUI PÖÖRDUTE MINU POOLE ESIMEST KORDA…

Kui pöördute minu poole esimest korda, siis soovitan kindlasti lugeda enne minuga kontakteerumist läbi ka alalehe “KKK” ehk korduvalt küsitud küsimused.

NB! Kuna minuni jõudis hiljuti üks väga kummaline kiri, milles minu tööd aeti (väga ebaviisakalt) segi kellegi teise tasuliste inglikaartide teenusega, siis lisan siia ka sellise klausli: kogu minu poolt tehtav töö on kättesaadav läbi minu kodulehe. Ma ei osuta seansse ega muid teenuseid läbi muude interneti lehekülgede. Minu poolt tehtud inglikaardid on TASUTA kättesaadavad kõigile, siinsamas minu kodulehel, alalehel “Tasuta inglikaardid”. Ma ei ole seotud ühegi tasulise inglikaardi teenusega ega ühegi muu kodulehega. Minu koduleht on see siin ja kogu töö, mida mina teen tervendajana, on ka kättesaadav just siinsamas. Kui kasutate mingisuguste tasuliste inglikaartide teenuseid kuskil mujal internetiavarustes, siis palun ärge tulge lisaküsimusi nende teenuste kohta küsima minu käest (või minu käest midagi nõudma seoses nende teenustega). Mul pole nende teenustega mitte mingisugust seost. Ma ei oska ega saa teid aidata kellegi teise teenuseid puudutavates küsimustes.

INTERVJUUD JA PROJEKTID

Kui soovite teha minuga intervjuud mõne meediaväljaande tarbeks või soovite mind kutsuda osalema mõnda projekti, siis palun mõista, et ma ei pruugi seda kutset vastu võtta. Nagu selgitan oma kodulehel igal sammul – kõigel on energia. Kui ma nõustun kuskil osalemisega, siis peab see osalemine minu jaoks energeetiliselt resoneeruma. See on minu jaoks esmatähtis iga valiku puhul, mida ma teen. Seetõttu palun ühtlasi mõista, et minupoolne eitav vastus ei tähenda kellegi või millegi maha laitmist. Ma lihtsalt valin oma eluteele erinevaid elemente energeetilise resonantsi põhjal.


KUI LOETE MINU HOROSKOOPE JA KASUTATE MINU POOLT KANALDATUD INGLIKAARTE, SIIS PALUN ALATI MEELES PIDADA JÄRGNEVAT: Energiaid saab alati vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu poolt edastatavad horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka. Miks? Sest teisiti ei olegi võimalik. Mina kanaldan neid ja see tähendab ka, et need põhinevad minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul, minu kogemustel, minu nägemustel ja minu tundmustel. Seega – see mida te siin loete, ongi täpselt see, mis ta on – minupoolne tõlgendus. Lisaks – kuna maailmas on ligikaudu 7 miljardit inimest, siis ei saa loota, et üks nõustaja saab kõneleda igal ajahetkel täpselt sellest vaatenurgast, mis puudutabki kõiki neid seitset miljardit inimest. See pole lihtsalt võimalik! Seega – kui loete ja rakendate minu horoskoopides väljatoodud infot oma elus, siis pidage palun alati meeles, et teie elu sammud on alati teie enda teha ja nende sammude eest vastutate te alati ise. Kõigi otsuste ja/või tegude eest, mida teete minu horoskoopidest nähtud/ loetud/ saadud info põhjal, vastutate te ise.