Horoskoop 2016 IV kvartal – tulemärgid #horoskoop

tulemärgid horoskoop 2016 IV kvartal

Horoskoop 2016 – IV kvartal (oktoober, november, detsember)

TULEMÄRGID

Jäär, Lõvi, Ambur

4. kvartali üldised energiad ja inglite sõnumid tulemärkidele

4. kvartali märksõna – inglite sõnumid

Tulemärkide 2016. aasta 4. kvartali üldine märksõna on inglite sõnumid.

Inglid soovivad Sulle teada anda, et nad suhtlevad Sinuga selle aasta viimaste kuude jooksul igal sammul. Nad saadavad Sulle märke ja hoiavad Su kätt läbi terve elu igal ajahetkel, kuid nüüd 2016. aasta viimastel kuudel on Sinu jaoks avatud veelgi infoküllasem kanal, millest elutarkusi ja abistavaid nõuandeid ammutada. Kasuta seda kindlasti targalt ära.

Ole terane, võta aega looduse ja oma sisehääle kuulamiseks. Veeda nii palju aega õues kui võimalik ja vaata tähti nii sageli kui võimalik. Loodus toetab ja abistab Sind igakülgselt inglite sõnumite tõlgendamisel.

Sõnumid, mida saad praegusel ajaperioodil on Sinu jaoks olulise tähtsusega ka tulevikus.

Kaitseinglite kaart – mõttekaartide äss

Number – 11

See kaart kinnitab Sulle, et üks uus idee, millega oled hakanud juba tegelema, on suurepärane ja inglite poolt Sulle kindla eesmärgiga saadetud. Kui kaasad ka teisi oma idee teostamise protsessi, siis jälgi seda, et edastaksid neile oma ideega seonduvaid mõtteid väga selgelt ja põhjalikult. Selliselt tagad, et idee teostamine kulgeks võimalikult tõhusalt, sujuvalt ja kiirelt. Kui töös esinevad väikesed tõrked, siis ära lase sellel end heidutada. Need tekivad ainult idee täiustamise ja hiilgava eesmärgi saavutamise nimel.

Lillekaart – prootea

Prootea kaart toob sõnumi, et Sinu lahkunud lähedased lehvitavad Sulle ja kinnitavad, et Sinu elus saab kõik korda.

Värv, mida see lillekaart soovitab kasutada – tumedad roosad toonid

Taimekaart – päevalill

2016. aasta 4. kvartalis aitab Sind taimeriigist kõige mitmekülgsemalt ja tõhusamalt päevalill. Kasuta päevalille energiat igakülgselt nii, kuidas sisetunne Sind parasjagu juhatab. Kõige lihtsam on loomulikult päevalilli külastada looduses või viia koju vaasi, kuid võid kasutada nende energiat oma elus ka muul moel. Võid näiteks kasutada oma kodus või riietuses erksat kollast värvi (sellist tooni, mis esineb päevalille õitel). Siinkohal võid lasta oma loomingulisusel vabalt lennelda ning kasutada päevalille energiat kõikjal, kus meeldib ja nii, kuidas meeldib.

Päevalille energia on taimekaardi järgi eelkõige päikseline. Päevalill toob Sinu ellu siirast rõõmu ja sooja valgust.

Energeetiliselt olulised astroloogilised sündmused

Toon järgnevalt välja olulised astroloogilised sündmused 2016. aasta viimases kvartalis, millel on eriti võimas ja külluslik energia:

OKTOOBER

1 – noorkuu

7 – tähesadu (drakoniidid)

16 – täiskuu

20-21 – tähesadu (orioniidid)

27 – kaduneljapäev

30 – noorkuu

NOVEMBER

4-5 – tähesadu (tauriidid)

14 – täiskuu (superkuu)

16-17 – tähesadu (leoniidid)

24 – kaduneljapäev

29 – noorkuu

DETSEMBER

13-14 – tähesadu (geminiidid)

14 – täiskuu (superkuu)

19 – 8 jaanuar 2017 merkuuri retrograad

21 – talvine pööripäev (ehk talve algus)

21-22 tähesadu (ursiidid)

22 – kaduneljapäev

29 – noorkuu

Kaduneljapäevad

Kaduneljapäevadel on väga hea vabaneda kõigest, mida te oma ellu enam ei soovi. Muuhulgas on need ülihead päevad koristamiseks, sest siis püsib kodu kauem puhtana.

Täiskuu

Täiskuu ajal on samuti väga hea aeg kõigest soovimatust vabanemiseks.

Noorkuu

Noorkuu ajal on väga hea aeg kõige uue alustamiseks.

Merkuuri retrograadi perioodid

Merkuuri retrograadid leiavad aset 3-4 korda aastas ja kestavad korraga enamasti kolm nädalat. Merkuuri retrograadi ajal tuleb võtta kõike rahulikult ja mõista, et tehnilistes ja paberimajandust puudutavates küsimustes tuleb ette segadust tekitavaid momente. Säärastes küsimustes on merkuuri retrograadi ajal tihti tunne, et kõik venib. Samas on see väga hea aeg oma sisemaailmaga tegelemiseks, mediteerimiseks ja varem pooleli jäänud projektide (vanade asjade) lõpetamiseks.

Pööripäevad

Pööripäevad on tohutult grandioosse energiaga sündmused. Need pööravadki tavaliselt asju igatpidi ümber. Pööripäevade ajal võib ette tulla nii positiivseid kui ka negatiivseid sündmuseid. Seda kõike enamasti vastavalt isiklikule karmale. Pööripäevadel ongi justkui energeetilise peegli toime – pööripäev näitab väga värvikalt, kus inimene oma eluga energeetiliselt parasjagu on.

Tähesajud

Tähesajud on minu lemmikud taevased vaatemängud (lisaks virmalistele). Energeetiliselt on tähesadude aeg kõikvõimas. Tähtedelt saab ammutada informatsiooni ja mõtteselgust ning samuti vastab tõele ka tüüparusaam langevale tähele soovi esitamisest. Neile võib tõesti anda täitmiseks ka oma südamesoove, kuid loomulikult ei täida nad soove nii, et teile kukub kohe sealsamas rahapada pähe. Ikka tuleb abi eelkõige sisemise juhenduse kaudu, mida tuleb tunnetada ja järgida.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Guardian Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine; Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves; Metsamoori taimekaardid taimede sõnumid, autor Irje Karjus.

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta horoskoobid on kanaldatud horoskoobid. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehtedelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused) ja “Kanaldatud horoskoobid”. Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi Teiega resoneeruda.

Soovitused minu kanaldatud horoskoopide veelgi lõbusamaks kasutamiseks

  • Lisaks oma päikesemärgi horoskoobi lugemisele võite lugeda ka oma kuumärgi ja tõusumärgi horoskoopi, sest ka sealt võite leida väärtuslikku juhendust. Oma astroloogilise kuumärgi ja tõusumärgi saate teada oma astroloogilisest sünnikaardist. Sünnikaardi (või kuumärgi/ tõusumärgi) kalkulaatoreid leiate internetiavarustest erinevatest allikatest.
  • Iganädalaseks juhenduseks postitan ma igal nädalalõpul uue nädala horoskoope.
  • Igapäevaseks juhenduseks olete teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud inglikaarte, mis on veebipõhised ehk igal ajal teie jaoks olemas. Neid kaarte on väga mugav ka nutitelefonis või tahvelarvutis kasutada. Need leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.

Erinevad võimalused minu horoskoopide jälgimiseks

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud horoskoobid, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is, Linkedin’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu horoskoobi (tulekul on muuhulgas mitmeid erinevaid erihoroskoope). Lingid minu eelnimetatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest.

Soovin kõigile tulemärkidele võrratut 2016. aasta 4. kvartalit ning meeldivat kanaldatud horoskoopide kasutamist!

Lugupidamisega,

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"