Horoskoop 2016 IV kvartal – veemärgid #horoskoop

horoskoop 2016 IV kvartal veemärgid

Horoskoop 2016 – IV kvartal (oktoober – detsember)

VEEMÄRGID

Vähk, Skorpion, Kalad

4. kvartali üldised energiad ja inglite sõnumid veemärkidele

4. kvartali märksõna – unista

Veemärkide 2016. aasta 4. kvartali üldine märksõna on unista.

Inglid kutsuvad Sind praegu üles unistama. Unista igal võimalusel ja kõige kohta, mis on just Sinu jaoks oluline. Sind kutsutakse praegu unistama hästi kõrgelt, sest praegu on Sinu jaoks avatud kõik energeetilised võimalused erinevate unistuste teostumiseks.

Sinu inglid soovivad, et Sa teaksid, et väärid ainult parimat. Sul pole tegelikult kunagi vaja millegi vähemaga leppida kui parim ja ka muul ajal tuleb ikka unistada, kuid praegu on väga haruldane aeg, kus osad unistustest võivad ka väga kiirelt reaalsuseks muutuda. Seetõttu on 2016. aasta neljandas kvartalis Sinu jaoks lausa kohustuslik unistada.

Kaitseinglite kaart – uus algus

Number – 0

Uue alguse kaardiga kinnitatakse Sulle, et Sa oled praegu uue sädeleva ja võrratu teekonna alguses. Ka see kaart kinnitab, et praegu on uued võimalused (sealhulgas ka esmapilgul uskumatuna tunduvad võimalused) Sinu jaoks iga nurga peal ja kättesaadavad. Sa pead selleks vaid unistama ja uskuma oma unistustesse. Sul on fantastilisi võimeid, mida tasub kindlasti ka teistega ja maailmaga üldisemalt jagada, sest Sa saad aidata seeläbi paljusid. Oma võimete jagamisega aitad ka iseennast, sest vaid nii elad Sa täisväärtuslikku ja hingestatud elu, mis toob Sulle omakorda palju rõõmu. Kui hoiad neid sünnipäraseid kingitusi (ehk oma võimeid) erinevate hirmude ja endas kahtlemise tõttu ainult iseendale, siis paned end sellega ise energeetiliselt kärbuma. Sa lood selliselt endale vanglamüürid ümber ja samal ajal imestad, miks Sul elus hästi ei lähe.

Sulle pole ette nähtud hirmudes, kahtlustes ja ebakindluses elamine ja sel samal põhjusel ei saagi Sa enne olla õnnelik kui Sa pole lahti lasknud kõiki oma sisemisi takistusi. Kõik hirmud, kõhklused, kahtlused, sisemine ebaselgus, tasakaalutus, enesekindluse puudumine ja muud säärased vaimsed kummitused loovad kogumina Sinu energias ühe suure takistuste raja.

4. kvartalis usu julgelt kõigisse oma võimetesse. Kui kahtlusekübe kipub Sind taas närima, siis kutsu oma kaitseinglid appi. Nad aitavad Sul jälle enesekindlust taastada. Tea ka, et nad on alati Su kõrval ja valmis koheselt abistama kõiges, milles vaid soovid.

Lillekaart – orhidee

Orhidee toob Sulle sõnumi, et praegu on ainuõige vaadata tähtede poole ja mõelda kõige suurematest unistustest, mida suudad endale ette kujutada.

Värv, mida see lillekaart soovitab kasutada – erinevad roosad ja roosakaslillad toonid (heledatest tumedateni)

Taimekaart – pärn

2016. aasta 4. kvartalis aitab Sind taimeriigist kõige mitmekülgsemalt ja tõhusamalt pärnapuu. Kasuta pärna energiat igakülgselt nii, kuidas sisetunne Sind parasjagu juhatab. Kõige lihtsam on loomulikult pärnapuud külastada looduses ja teha talle pai, kuid võid kasutada tema energiat oma elus ka muul moel. Võid näiteks kasutada oma kodus või riietuses kollakasrohelist värvi (sellist tooni, mis esineb pärnapuu õitel). Siinkohal võid lasta oma loomingulisusel vabalt lennelda ning kasutada tema energiat kõikjal, kus meeldib ja nii, kuidas meeldib.

Pärna energia on taimekaardi järgi eelkõige leebe ja hellitav. Pärn pakub soojust ja armastust.

Energeetiliselt olulised astroloogilised sündmused

Toon järgnevalt välja olulised astroloogilised sündmused 2016. aasta viimases kvartalis, millel on eriti võimas ja külluslik energia:

OKTOOBER

1 – noorkuu

7 – tähesadu (drakoniidid)

16 – täiskuu

20-21 – tähesadu (orioniidid)

27 – kaduneljapäev

30 – noorkuu

NOVEMBER

4-5 – tähesadu (tauriidid)

14 – täiskuu (superkuu)

16-17 – tähesadu (leoniidid)

24 – kaduneljapäev

29 – noorkuu

DETSEMBER

13-14 – tähesadu (geminiidid)

14 – täiskuu (superkuu)

19 – 8 jaanuar 2017 merkuuri retrograad

21 – talvine pööripäev (ehk talve algus)

21-22 tähesadu (ursiidid)

22 – kaduneljapäev

29 – noorkuu

Kaduneljapäevad

Kaduneljapäevadel on väga hea vabaneda kõigest, mida te oma ellu enam ei soovi. Muuhulgas on need ülihead päevad koristamiseks, sest siis püsib kodu kauem puhtana.

Täiskuu

Täiskuu ajal on samuti väga hea aeg kõigest soovimatust vabanemiseks.

Noorkuu

Noorkuu ajal on väga hea aeg kõige uue alustamiseks.

Merkuuri retrograadi perioodid

Merkuuri retrograadid leiavad aset 3-4 korda aastas ja kestavad korraga enamasti kolm nädalat. Merkuuri retrograadi ajal tuleb võtta kõike rahulikult ja mõista, et tehnilistes ja paberimajandust puudutavates küsimustes tuleb ette segadust tekitavaid momente. Säärastes küsimustes on merkuuri retrograadi ajal tihti tunne, et kõik venib. Samas on see väga hea aeg oma sisemaailmaga tegelemiseks, mediteerimiseks ja varem pooleli jäänud projektide (vanade asjade) lõpetamiseks.

Pööripäevad

Pööripäevad on tohutult grandioosse energiaga sündmused. Need pööravadki tavaliselt asju igatpidi ümber. Pööripäevade ajal võib ette tulla nii positiivseid kui ka negatiivseid sündmuseid. Seda kõike enamasti vastavalt isiklikule karmale. Pööripäevadel ongi justkui energeetilise peegli toime – pööripäev näitab väga värvikalt, kus inimene oma eluga energeetiliselt parasjagu on.

Tähesajud

Tähesajud on minu lemmikud taevased vaatemängud (lisaks virmalistele). Energeetiliselt on tähesadude aeg kõikvõimas. Tähtedelt saab ammutada informatsiooni ja mõtteselgust ning samuti vastab tõele ka tüüparusaam langevale tähele soovi esitamisest. Neile võib tõesti anda täitmiseks ka oma südamesoove, kuid loomulikult ei täida nad soove nii, et teile kukub kohe sealsamas rahapada pähe. Ikka tuleb abi eelkõige sisemise juhenduse kaudu, mida tuleb tunnetada ja järgida.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Guardian Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine; Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves; Metsamoori taimekaardid taimede sõnumid, autor Irje Karjus.

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta horoskoobid on kanaldatud horoskoobid. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehtedelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused) ja “Kanaldatud horoskoobid”. Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi Teiega resoneeruda.

Soovitused minu kanaldatud horoskoopide veelgi lõbusamaks kasutamiseks

  • Lisaks oma päikesemärgi horoskoobi lugemisele võite lugeda ka oma kuumärgi ja tõusumärgi horoskoopi, sest ka sealt võite leida väärtuslikku juhendust. Oma astroloogilise kuumärgi ja tõusumärgi saate teada oma astroloogilisest sünnikaardist. Sünnikaardi (või kuumärgi/ tõusumärgi) kalkulaatoreid leiate internetiavarustest erinevatest allikatest.
  • Iganädalaseks juhenduseks postitan ma igal nädalalõpul uue nädala horoskoope.
  • Igapäevaseks juhenduseks olete teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud inglikaarte, mis on veebipõhised ehk igal ajal teie jaoks olemas. Neid kaarte on väga mugav ka nutitelefonis või tahvelarvutis kasutada. Need leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.

Erinevad võimalused minu horoskoopide jälgimiseks

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud horoskoobid, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is, Linkedin’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu horoskoobi (tulekul on muuhulgas mitmeid erinevaid erihoroskoope). Lingid minu eelnimetatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest.

Soovin kõigile veemärkidele võrratut 2016. aasta 4. kvartalit ning meeldivat kanaldatud horoskoopide kasutamist!

Lugupidamisega,

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"