Nädala horoskoop – 26.09-02.10.2016 #horoskoop

nädala horoskoop - nädal 39

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

26.09 – 02.10.2016

2016. aasta nädal nr 39

Inglite sõnumid aasta 39. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

NÄDALA MÄRKSÕNA – Mõtted

2016. aasta 39. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Sul oleks kasulik leida mõni uus hobi

Number – 67

Inglid suunavad Sind sel nädalal parendama oma mõtteid mõne uue hobi leidmise abil.

Sinu mõtted loovad Sinu tundeid ja Sinu reaalsust. Sa võid küll oma mõtete positiivsesse suunda liigutamisega tegeleda ainult mõttetasandil, kuid saab ka teisiti. Nimelt, Sa võid oma mõtteid suunata positiivsete tegevuste kaudu. Kui Sa tegeled millegagi, mida Sulle väga meeldib teha ehk tegeled mõne oma hobiga, siis Sinu mõtted muutuvad ka automaatselt positiivseks. Vähemalt seniks kuni Sa selle hobiga tegeled.

Oletame, et Sulle meeldib väga joonistada. Kui Sa joonistad, siis muremõtted ei kipu Sind ju niiväga tülitama. Oletame, et Sulle meeldib hoopis väga raamatuid lugeda. Kui Sa parasjagu loed oma lemmikraamatut, siis ei saa muremõtted ju samuti Sulle kaela trügida.

Inglid kutsuvadki Sind nüüd tegelema hobide valdkonnaga. Sel nädalal on Sinu ülesandeks leida endale üks hobiline tegevus, mida Sulle tõesti südamest ja siiralt meeldib teha. Selleks hobiks võib olla ükskõik, milline tegevus. Lähtu valiku tegemisel ainult oma sisetundest. Kõik, mis väga meeldib, sobib.

Sul võib lemmikhobi juba olemas olla, kuid kui veel ei ole, siis nüüd on aeg see endale leida. Kui hobi on leitud, siis ei jäägi muud üle kui rakendada seda hobi. Tegele oma hobiga nii palju kui võimalik. Seeläbi lased selle hobi positiivsel energial kanduda oma ellu ja ühtlasi muuta ka oma elu teised valdkonnad helgemaks.

Ja pea meeles, et energeetiliselt on Sul hobina alati võimalik teha seda, mida on Sulle parim just praegu teha. Toon näite – kui Sul on suur südamesoov minna Aafrikasse albiino pingviine vaatama, kuid Sul siin ja praegu ei ole selleks võimalusi, siis tea, et järelikult on praegu Sinu jaoks parim variant teha midagi muud. See ei tähenda, et Sa seda unistuste reisi kunagi ei saagi. Muidugi saad kui Sa nii soovid, kuid elu on pikk ja teha jõuab palju. Ära jää ühte soovi kinni, vaid mõtiskle selle üle, mida Sulle veel teha meeldiks. Täna, siin ja praegu võib Sinu jaoks olla parim hobiline tegevus hoopis näiteks ühe raamatu lugemine, milles sisalduv teave aitab Sind tulevikus Aafrika reisi huvitavamalt planeerida.

Inglite taro kaart – ego

Number – 15

Inglid ütlevad selle kaardiga, et Sinu muremõtted tulenevad sellest, et Sa oled liigselt materiaalsetes teemades kinni. Kui tunned end kohati oma elus lõksus olevat, siis tea, et sellise tunde algpõhjus ongi liigses materiaalsusele keskendumises.

Materiaalsetele teemadele tuleb loomulikult ka mõelda, kuid elu ei ole elamist väärt kui ainult sellele ühele tahule keskenduda. Elus peab olema rõõmu, armastust ja palju positiivselt emotsionaalseid värve. Kuid ka see tahk nõuab tähelepanu, hoolt ja arendamist. Kui need tahud ei ole tasakaalus, siis ongi elu korrast ära.

Millal Sa viimati tõeliselt mõtisklesid selle üle, kuidas oma elu tunnete tahku parendada? Aga selle üle, kuidas rohkem raha teenida?

Inglid soovivad, et Sa teaksid, et kui Sa tegeled oma elu tunnete tahu korrastamise ja positiivsusele suunamisega, siis korrastuvad iseenesest ka Sinu mõtted. Ja seejärel korrastub automaatselt juba ka materiaalne tahk. Vastupidine töö – ehk materiaalse tahuga tundetahu korrastamine – paraku automaatselt võimalik ei ole.

Taimekaart – mailane (lad. k veronica officinalis)

Taimekaardi järgi seob mailase energia südame ja mõtteenergia. Taimekaardi järgi on mailase sõnum: “Kui süda on rõõmus, siis mõtted liiguvad õigele rajale. Pea muutub selgeks ja olemine helgeks. Mailane toob südamerahu ja head edendavad mõtted.”

Kasuta sel nädalal mailase energiat nii nagu Sinu sisetunne Sind juhatab. Võid teda loomulikult kasutada ravimtaimena, kuid võid ka rakendada mailase energiat oma elus muul moel. Väga hõlpsalt saad tema energiat rakendada näiteks kasutades oma kodus või riietuses värve, mis esinevad mailase õitel (hele lillakassinine värv).

Nädala värv – kollane

Nädala värv on värvitoon, mis aitab Sul sellel nädalal esinevaid energiaid produktiivselt enda kasuks rakendada.

Nädala olulised astroloogilised sündmused

  • Kaduneljapäev 29.09.2016 (neljapäev)
  • Noorkuu 01.10.2016 (laupäev)

Kaduneljapäevad

Kaduneljapäevadel on väga hea vabaneda kõigest, mida te oma ellu enam ei soovi. Muuhulgas on need ülihead päevad koristamiseks, sest siis püsib kodu kauem puhtana.

Noorkuu

Noorkuu ajal on väga hea aeg kõige uue alustamiseks.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehelt, alalehelt “Tasuta inglikaardid”); Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine; Metsamoori taimekaardid taimede sõnumid, autor Irje Karjus.

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta üldise nädala horoskoobi näol on tegemist kanaldatud horoskoobiga. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehtedelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused) ja “Kanaldatud horoskoobid”. Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi Teiega resoneeruda.

Kvartali horoskoobid (oktoober-detsember)

Lugege ka oma 2016. aasta viimase kvartali (oktoober-detsember) horoskoopi, et näha, mida inglid Teile selleks kvartaliks soovitavad. Kvartali horoskoobid (ja ka kõik muud minu tehtud tasuta horoskoobid) leiate alalehelt “Tasuta horoskoobid”.

Facebook Twitter Google+

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Tulekul on ka mitmeid erihoroskoope.

Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"