Nädala horoskoop 17.10-23.10.2016 #horoskoop

nädala horoskoop 2016 nädal 42

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

17.10 – 23.10.2016

2016. aasta nädal nr 42

Inglite sõnumid aasta 42. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

Nädala märksõna – tuhast tõusmine

Nädala värv – roheline (kõik erinevad rohelised toonid sobivad)

Nädala kristall – amasoniit

Nädala värv ja kristall aitavad Sul just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunned, et kristallide maailm ei ole Sinu jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2016. aasta 42. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Sul on saak juba käes. Oota veel veidi ja näed ka materiaalseid tulemusi (inglikaart nr 69)

Inglite taro kaart – üheksas maakaart (ingl.k Nine of Earth)

Lillekaart – eerikalehine banksia. Uued algused.

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Kõigepealt rõhutavad inglid, et selle nädala sõnumid on mõeldud eelkõige kõigile neile, kellel on elus juba pikemalt (mitu aastat) kestnud rasked ajad (väga raske energiaga ajad). Eeloleval nädalal pöörduvad eelkõige selliste inimeste eludes sündmused (hüppeliselt) paremuse poole.

Oodata võib väga olulisi avastusi ja toimumisi. Seda nii energeetilisel tasandil kui ka maisel tasandil. Sel nädalal toimub see tuhast tõusmine, mida olete juba ammu oodanud. Iga inimese jaoks toimub täpselt selline juhtum või mõistmise/ avastamise moment, mis on just tema kõrgema hüvanguga kooskõlas olev samm selleks, et saaks toimuda tuhast väljumine.

Tea, et see raske aeg peab lõppema. Elu ei ole loodud kannatamiseks. Lase selle nädala sündmustel end julgelt edasi kanda. Nad viivad Sind täpselt sinna, kuhu vaja.

Kõik ülal väljatoodud kaardid viitavad üheselt sellele, et Sul ei ole vaja enam midagi konkreetset teha selleks, et see kauaoodatud murdepunkt toimuda saaks. Kõik, mida oled pidanud tegema, on juba tehtud.

Ütle rahuga ja rõõmuga hüvasti kõigele raskele, mida oled pidanud pikalt taluma.

Võid minna tähistamiseks torti valima!

Selle nädala energiat illustreerib muusikamaailmast väga hästi lugu – “Veenus” Tõnis Mägi. Sealjuures pole käesoleva sõnumi raames niivõrd olulised selle loo sõnad, vaid energia, mida annavad edasi rütm ja meloodia.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

  • Tähesadu (orioniidid) 20.10-21.10.2016 (neljapäeva öö vastu reedet)

Tähesajud on minu lemmikud taevased vaatemängud (lisaks virmalistele). Energeetiliselt on tähesadude aeg kõikvõimas. Tähtedelt saab ammutada informatsiooni ja mõtteselgust ning samuti vastab tõele ka tüüparusaam langevale tähele soovi esitamisest. Neile võib tõesti anda täitmiseks ka oma südamesoove, kuid loomulikult ei täida nad soove nii, et teile kukub kohe sealsamas rahapada pähe. Ikka tuleb abi eelkõige sisemise juhenduse kaudu, mida tuleb tunnetada ja järgida.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”); Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine; Gems Oracle Cards by Bianca Luna; Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta üldise nädala horoskoobi näol on tegemist kanaldatud horoskoobiga. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehtedelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused) ja “Kanaldatud horoskoobid”. Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi Teiega resoneeruda.

Kvartali horoskoobid (oktoober-detsember)

Lugege ka oma 2016. aasta viimase kvartali (oktoober-detsember) horoskoopi, et näha, mida inglid Teile selleks kvartaliks soovitavad. 4. kvartaliks on valmis ka suhtehoroskoobid kõigile sodiaagimärkidele. Kvartali horoskoobid (ja ka kõik muud minu tehtud tasuta horoskoobid) leiate alalehelt “Tasuta horoskoobid”.

Facebook Twitter Google+

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Tulekul on ka mitmeid erihoroskoope. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat! Ja seekord tõotab see tulla üks tõeliselt suurepärane nädal.

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"