Nädala horoskoop 24.10-30.10.2016 #horoskoop

nädala horoskoop nädal 43 2016

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

24.10 – 30.10.2016

2016. aasta nädal nr 43

Inglite sõnumid aasta 43. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

Nädala märksõna – valikud

Nädala värv – kollakas oranž

Nädala kristall – tsitriin

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2016. aasta 43. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Su plaanis vajab miski muutmist.

Kaitseinglite kaart – teine mõttekaart (ingl.k Two of Thought)

Lillekaart – priimula. Teiste surve.

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Kõigepealt rõhutavad inglid, et selle nädala sõnumid on väga tugevalt seotud eelmise nädala sõnumitega ja on seega taas mõeldud eelkõige kõigile neile, kellel on elus juba pikemalt (mitu aastat) kestnud rasked ajad (väga raske energiaga ajad).

Eelmisel nädalal toimus kõigi teie eludes üks (või mitu) energeetiliselt väga oluline moment. Sellel nädalal peate nüüd tegelema valiku tegemisega. Tegemist on valikuga, mis tuleb teha eelmise nädala sündmuste tõttu. Ilmselt peate muutma ka oma muid plaane selleks, et tegeleda selle valiku tegemisega.

Kaitseinglite kaart ja lillekaart viitavad mõlemad sellele, et too valik on väga oluline ja see tuleb teil ära teha. Teil on tõenäoliselt mitu võimalust, mille vahel valida. Kui tunnete, et ei oska seda õiget suunda valida, siis paluge oma inglitelt abi. Paluge, et nad saadaksid teile juhiseid, märke ja sõnumeid, mis juhatavad teid õigesse suunda. Paluge neilt, et nad saadaksid neid sõnumeid väga selgelt ja just teie jaoks väga hõlpsalt tõlgendatavalt.

Lillekaart ütleb ka seda, et tõenäoliselt on teie ümber üks või mitu inimest, kes tahavad pahatahtliku manipulatsiooniga sundida teid mingit konkreetset valikut tegema, mida teie ise ei teeks. Lillekaart ütlebki nüüd, et ärge laske teistel oma valikut mõjutada. Tehke oma valik ikka ja ainult oma sisetunde järgi.

Näiteks võib tekkida situatsioon, kus miski tundub teile väga vale, kuid te ei mõista esmapilgul, miks see teile nii tundub. Te ei oska esialgu võib-olla isegi seda sõnadesse panna, et see asi/ olukord tundub vale. Teil tekib vaid rõhuv, hall või üleüldiselt negatiivne tunne selle olukorra suhtes. Te võite ka jääda näiteks haigeks sellises olukorras, sest te ei oska muudmoodi reageerida sellele manipulatsioonile, mida teie poole kuskilt suunatakse. Igal juhul teadke, et kui teie elus nüüd midagi sellist toimub, siis see tõepoolest on vale, mida teile üritatakse peale suruda. Ärge alluge sellele manipulatsioonile. Manipuleerijate näol on tõenäoliselt tegu inimestega, kes on teie suunas samasugust manipulatsiooni ka varem harrastanud. Nüüd ongi teil aeg sellest pahatahtlikust võrgustikust läbi näha ja öelda lõpuks resoluutselt “ei”.

Te ei pea enam vaikima ja te ei pea enam laskma sellistel inimestel endast üle sõita. Mitte keegi ei saa teiega manipuleerida kui te ise rangelt ei lase sellel toimuda.

Seega sellel nädalal pidage kogu aeg meeles – kui tunnete, et miski on vale, siis nii see ongi. Kui tunnete, et keegi manipuleerib teiega, siis nii see ongi. Jääge oma seisukohale kindlaks ja tehke oma valik julgelt just nimelt ainult oma sisetundega kooskõlas olevast seisukohast lähtudes. Kui vaja, öelge ka julgelt välja, milline on teie seisukoht. Kui vaja, esitage oma seisukoht kirjalikult. Kui vaja, raiuge see seisukoht kivisse. Peamine on nüüd, et te ei taganeks oma seisukohast.

Võib-olla polegi muud vaja kui ainult seda, et jääksite oma seisukohale julgelt kindlaks. See võibki olla just see oluline valik, mis teil sel nädalal teha tuleb.

Eeloleva nädala energia on väga karge – range ja konkreetne, kuid samas väga värskendavalt edasiviiv.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

  • 27.10.2016 – kaduneljapäev (neljapäev)
  • 30.10.2016 – noorkuu (pühapäev)

Kaduneljapäevad

Kaduneljapäevadel on väga hea vabaneda kõigest, mida te oma ellu enam ei soovi. Muuhulgas on need ülihead päevad koristamiseks, sest siis püsib kodu kauem puhtana.

Noorkuu

Noorkuu ajal on väga hea algust teha kõige uuega.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”); Guardian Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine; Gems Oracle Cards by Bianca Luna; Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta üldise nädala horoskoobi näol on tegemist kanaldatud horoskoobiga. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehtedelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused) ja “Kanaldatud horoskoobid”. Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi Teiega resoneeruda.

Kvartali horoskoobid (oktoober-detsember)

Lugege ka oma 2016. aasta viimase kvartali (oktoober-detsember) horoskoopi, et näha, mida inglid Teile selleks kvartaliks soovitavad. 4. kvartaliks on valmis ka suhtehoroskoobid kõigile sodiaagimärkidele. Kvartali horoskoobid (ja ka kõik muud minu tehtud tasuta horoskoobid) leiate alalehelt “Tasuta horoskoobid”.

Facebook Twitter Google+

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Tulekul on ka mitmeid erihoroskoope. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"