Nädala horoskoop 05-11.12.2016 #horoskoop

nädala horoskoop nädal 49 2016

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

05.12 – 11.12.2016

2016. aasta nädal nr 49

Inglite sõnumid aasta 49. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

NÄDALA MÄRKSÕNA – inglid jätkavad sekkumist

Nädala kristall – türkiis

Nädala värv – valge

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2016. aasta 49. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Su sisetunne on õige. Järgi seda. Number 26

Kaitseinglite taro kaart – Viies tegevusekaart (ingl.k Five of Action)

Lillekaart 1 – Uus idee. Metsik õunapuu

Lillekaart 2 – Puhastumine. Valge roos

Lillekaart 3 – Lase ärevus vabaks. Lavendel

Lillekaart 4 – Ava oma kolmas silm. Punane päevakübar

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel nädalal alustasid inglid aktiivselt kõigesse ebatervislikku sekkumist ja rõhutasid, et terminit “ebatervislik” tuleb võtta nüüd kõige laiemas mõistes, mis üldse võimalik. Nad ütlesid, et nüüd on kannatustel lõpp ja kõik ebaterve saab tervendatud. Igaühe jaoks individuaalselt tähendab see üldjoontes seda, et nüüd saab lõigata täpselt sellist saaki, mida ise oled külvanud.

Loodan, et vabanesite oma elus eelmisel nädalal juba mitmetest ebatervislikest aspektidest ja et see protseduur sujus võimalikult valutult.

Eeloleval nädalal jätkavad inglid sekkumist. Nagu ka eelmise nädala sõnumi puhul, ütlevad nad jälle, et meil ei ole tarvis enam eriti ise midagi teha. Nemad nüüd tegutsevad ja antud sõnumid on pigem niisama teavituseks, millistesse olukordadesse ja millisel põhjusel nad nüüd sekkuvad.

Kuigi meil ei ole enam vaja ise suurt tööd teha nende asjade osas, mida inglid nüüd korda ajavad, vajame me emotsionaalset tuge ikka, sest tegemist on alles uue ajastu algusega. Kui see ajastu algas, siis ulatati meile kõigile kätte uued tööriistad, mille kasutamist peamegi nüüd agaralt õppima. Enam ei kehti väga palju neist energeetilistest reeglitest, mis toimisid varem. Inglid on juba varasemates nädalasõnumites ka konkreetselt välja toonud mõned uue ajastu juurde kuuluvad seaduspärasused, kuid see kõik on alles algus. (Jällegi viitan siinkohal uutele lugejatele, et kui Te pole varem minu horoskoope lugenud, siis soovitan nüüd minna ja tutvuda minu varasemate nädala horoskoopidega, selleks, et mõistaksite paremini, mis see uus ajastu on, millest ma räägin.)

Eeloleva nädala kohta ütlevad nad, et nüüd on aeg küps selle õppimiseks, mida tähendab päriselt armastus. Armastus ei ole tegelikult see, mida on harjunud käsitlema filmi- ja muusikatööstus.

Eelnevatel nädalatel oleme palju rääkinud sellest, et igasugusel kuritegelikul manipulatsioonil on nüüd lõpp käes. Oleme ka arutlenud juba mõne teema üle, mille kohta on (ajalooliselt) palju levitatud manipulatiivset informatsiooni. Armastus on samuti üks neist teemadest, mille kohta on juba sajandeid levinud ulatuslikult manipuleeritud käsitlus.

Armastus ei ole see “Tahan sind, miks sa mind ei taha” jama, millest kõneleb enamik filme. Need filmid räägivad tegelikult hirmust – üksi jäämise ja üksi olemise hirmust.

Aga mis on siis tegelikult armastus? Tõeline armastus on hirmu vastand. Jah, lugesite õigesti. Mitte julgus ei ole hirmu vastand, vaid armastus on hirmu vastand. Kui vaja, lugege need laused uuesti üle ja tunnetage, mida need just Teie jaoks tähendavad. Jälgige, mis tunnet see Teis tekitab kui te loete lauset – armastus on hirmu vastand.

Inglid siinkohal pikemalt armastuse terminit ja olemust lahti ei selgita. Nad ütlevad vaid, et igaüks peab nüüd individuaalselt ise enda jaoks lahti mõtestama armastuse mõiste. Igaüks saab ja peab ise oma armastusele sisu andma. Selline “kohustus” kuulub uue ajastu juurde.

Eeloleva nädala kohta ütlevad inglid taaskord, et me kõik laseme nii individuaalsel kui ka globaalsel tasandil endiselt lahti sellest, mis on ebatervislik. Ehk siis meie eludest võivad lahkuda erinevad inimesed, asjad, olukorrad, hoiakud, hirmud jne. Pidage nüüd igal sammul meeles – kõik, mis lahkub, on järelikult muutunud ebatervislikuks või on seda olnud kogu aeg. Laske sellel nüüd minna.

Kui Te tunnete, et Teis hakkab esile kerkima hirm näiteks mõnest manipulatiivsest suhtest lahti laskmise tõttu, siis ärge seekord enam sellele hirmule toitu juurde andke. Reageerige nüüd sellistes olukordades hoopis armastusega. Armastusega reageerimiseks tehke aga enne veidi iseendaga ja oma tundemaailmaga tööd selleks, et just enda jaoks selgeks mõelda ning tunnetada, mida armastus Teie jaoks tähendab. Selles ülesandes on suureks abistavaks jõuks muuhulgas ka nädala meditatsioon, millest kõnelen allpool.

Lisaks ütlevad inglid, et paljudel on juba hakanud vana energia vabaks laskmise tõttu tekkima uusi häid ideid. Nad kinnitavad, et iga uus idee, mis on Teie sisetundega kooskõlas, on õige ja väärib teostamist. See hõlmab nii äriideid kui ka igasuguseid muid ideid, mis Teil praegu tekivad.

Kuidas aru saada, et idee on sisetundega kooskõlas? Kui idee on sisetundega kooskõlas, siis see tekitab Teie jaoks koheselt positiivseid emotsioone. Sellise idee teostamine tundub kohe algusest saati rõõmustavalt põnev.

Kui Teie idee tekitab algul rõõmule lisaks ka kahtlusi, siis on sellel kaks põhjust – see idee kas vajab ümbermängimist (tervikuna või osaliselt) või koputas Teile nüüd õlale koos rõõmuga ka hirm ebaõnnestumise ees. Teise variandi puhul pole ideel/ plaanil tegelikult midagi viga ehk seda muutma ei tasu tormata.

Kuidas vahet teha, kumb variant on? Tuletame nüüd meelde, mida me kõik koos mõni lause tagasi õppisime – hirmu vastand on armastus. See tähendab, et kui tunnete kahtlust, siis saatke sellele kahtlusele armastust. Kui tegu oli hirmust tuleneva kahtlusega, siis see kaob ära.

Selle nädala energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu – “St. Germain – Sure Thing”. Ja nagu ikka – antud nädala horoskoobi raames on taaskord oluline terviklik energia, mida see lugu edastab, mitte ainult sõnad või muusika.

Nädala meditatsioon

Alates 2016. aasta 47. nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina, sest minu loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju.

Täpsemalt öeldes, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“.

Eeloleva nädala meditatsiooni kaart on – Eva Tenter’i inglikaart nr 26, sõnumiga: “Su sisetunne on õige. Järgi seda.”

Juhised, kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsiooni abivahendina:

  • Otsige välja see inglikaart, mis tuli juhisena välja käesolevaks nädalaks.
  • Kui teil on vastav kaart leitud ja avatud, siis näete enda ees fotot. Kui vajutate foto all paremas nurgas kirjale “View full size”, siis näete seda pilti veel suuremana. Tehkegi see foto enda ees suurelt lahti.
  • Pange arvutis kõik muu kinni, nii et avatud ei oleks ükski muu internetileht või programm ja lihtsalt vaadelge seda fotot. Istuge rahulikult, võite kuulata taustaks ka mõnda lemmiklugu.
  • Vaadelge seda pilti ja mõelge mõnest oma südamesoovist või olukorrast, millele soovite leida lahendust. Mõtisklege antud soovi või olukorra puhul praktiliste küsimuste üle – milline näeks teie elu välja siis kui soov oleks juba teostunud või olukord juba lahenenud. Mis oleks siis teisiti? Tunnetage oma soovi täitumist nii elutruuna kui võimalik.
  • Võtke endale aega sellisteks meditatsiooni minutiteks nii palju kui tunnete, et vajate.
  • Ja seejärel hoidke oma meeled avatud ja olge valmis selleks, et teie elus võib muuhulgas toimuda ka midagi sellist, mida varem peeti imede kategooriasse kuuluvaks. Uues energias on väga paljud senised imed tavapärase argipäeva osaks.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

Sel nädalal ei esine ühtki neist astroloogilistest sündmustest, mida ma oma nädala horoskoopide raames jälgin ja välja toon (tähesajud, noorkuu, täiskuu, pööripäevad, kaduneljapäevad, merkuuri retrograadi perioodid)


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Guardian Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta üldise nädala horoskoobi näol on tegemist kanaldatud horoskoobiga. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehtedelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused) ja “Kanaldatud horoskoobid”. Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi personaalselt Teie jaoks resoneeruda.

 

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele?

  • KVARTAL + AASTA Lisaks nädala horoskoopidele, leiate minu kodulehelt ka kvartali – ning aastahoroskoobid. Valmis on juba 2017. aasta horoskoobid (üld + mitmed erihoroskoobid) – kui Teil on soov juba piiluda järgmise aasta energiatesse, siis saate seda mugavalt minu kodulehel teha. Varsti hakkan postitama 2017. aasta esimese kvartali horoskoope.
  • NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi või märgi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Older posts” ehk “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.
  • PÄEVA INGLISÕNUM JÕULUKINGITUSENA 01-24. detsembrini postitan igapäevaselt oma kodulehele ka päeva inglisõnumit, milleks on üks minu inglikaartidest. Päeva inglisõnumi leiate paremal käel oleval menüüribal. Päevasõnumit ma kuskile mujale ei jaga ega postita. Seda näeb ainult minu kodulehel.

Facebook Twitter Google+

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Tulekul on ka mitmeid erihoroskoope. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

Soovin kõigile suurepärast ja armastusest pakatavat algavat nädalat!
Eva Tenter
Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"