Suhtehoroskoop 2017 I kvartal (jaanuar, veebruar, märts) – Maamärgid #horoskoop

suhtehoroskoop 2017 I kvartal maamärgid

Suhtehoroskoop 2017 – I kvartal

(Jaanuar, Veebruar, Märts)

MAAMÄRGID

Sõnn, Neitsi, Kaljukits

Käesolev horoskoop on suhteid käsitlev erihoroskoop. Ja nagu minu horoskoopide puhul ikka, on tegu kanaldatud horoskoobiga, mis ei ole tavapärane horoskoop, vaid on pigem inglite sõnumeid teatud ajaperioodiks edastav kirjatükk. Inglid saadavad käesoleva erihoroskoobi raames sõnumeid ja nõuandeid eelkõige kõigile neile, keda huvitab 2017. aasta esimeses kvartalis suhete valdkonna parendamine. Kusjuures selle suhtehoroskoobi raames käsitlevad inglid eelkõige inimese suhet iseendaga, mis on energeetilises plaanis kõige olulisem suhe. Nõuandeid võib ka tulla suhete kohta teiste inimestega (st suhteid romantilises plaanis ja ka suhteid sõprade, tuttavate, perekonnaliikmetega), kuid see ei ole minu suhtehoroskoopide puhul peamiseks fookuseks.

Inglite sõnumid seoses suhetega – kõigile maamärkidele

MÄRKSÕNA – küllus

I kvartali kristall – opaal

I kvartali värv – roheline

Ülaltoodud kristall ja värv aitavad teil 2017. aasta esimeses kvartalis kõige produktiivsemalt suhete valdkonda parendada. Kristall on väljatoodud eelkõige kristallisõpradele, kes tunnevad, et kristallid nendega kõnelevad. Väljatoodud värviga tasub olla väga loominguline ja kasutada seda täpselt nii nagu teie sisetunne teid juhatab.

Eva Tenter’i inglikaart – Tee on libe. Ära kiirusta. Number 46

Inglite taro kaart – Maakaartide äss (ingl. k Ace of Earth)

Lillekaart – Võta avasüli taevalik abi vastu. Eukalüpt

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Inglid ütlevad, et 2017. aasta esimeses kvartalis jõuab kõigile maamärkidele nö füüsilises maailmas kohale see taevalik abi, mida maamärgid on varasemalt suhete osas inglitelt palunud. Teil palutakse nüüd olla valmis selle abi avasüli vastu võtmiseks. Tegemist saab olema väga küllusliku inglitepoolse abistamisega.

Kõnealuse abi näol võib olla tegemist infoga, mis aitab teil eluteel palju julgemalt ja sirgema seljaga edasi liikuda. Kui olete palunud abi näiteks hirmudest vabanemiseks, siis nüüd teadke, et see abi teieni kindlasti ka jõuab. Hoidke silmad lahti ja olge valmis seda abi oma ellu lubama.

Tegemist võib muidugi olla ka mõne uue isikuga, kes tuleb teie ellu. Kui olete palunud romantilises plaanis kaaslast, siis võib ta teieni nüüd jõuda. Samas võib tegu olla ka näiteks just teie jaoks sobiva äripartneriga, kes viib teid ärialastes küsimustes pikalt ja kaugele edasi.

Igal juhul on kõigi maamärkide jaoks 2017. aasta esimene kvartal suhete osas väga külluslik aeg. Kõik lahendused, mida olete selles valdkonnas kõige enam oodanud, jõuavad nüüd teieni. On ka võimalik, et leiate lausa mitmele olukorrale lahenduse, mitte ainult ühele, sest inglid rõhutavad praegu eriti ohtralt sõnale küllus.

Neile, kelle puhul kehtib just äripartnerit puudutava abi saabumine (mõne juurde võib saabuda ka mitu abistavat isikut), öeldakse veel, et kõik ideed, mis teil koos selle isikuga tekivad, on väärt teostamist. Need ideed viivad teid õige teostusplaani korral kindla (paljudel juhtudel väga küllusliku) eduni.

Ühtaegu viidatakse aga ka sellele, et te vaataksite nende ideede puhul kõik asjassepuutuvad dokumendid väga hoolikalt üle. Teile öeldakse, et kindlasti vormistage kõik kõnealust uut äripartnerlust puudutavad küsimused kirjalikult ja korrektselt. Muidu võib teil hiljem täiesti ebavajalikke/ ebamõistlikke tülisid tekkida, mis jäävad kõik olemata kui koostöötingimused on korrektselt paberil kirjas.

Vormistamise vajadusele viitab ka minu inglikaart, mis ütleb, et ära kiirusta kuna tee on libe. See tähendabki antud kontekstis, et kuigi teil on tõenäoliselt uutest ideedest pea ja süda rõõmu täis, ei tasu siiski unustada, et ärialastes partnerlussuhetes tuleb kasvõi mõningaid aspekte kirjalikult kokku leppida.

Väga konkreetselt viidatakse kasumi jaotamist puudutavate tingimuste kokkuleppimisele – pange kohe paika, kes, kui palju ja kuidas kasumist osa saab. Ärge jätke selle küsimuse otsustamist hilisemale ajale, kuigi teile võib esialgu tunduda tarbetu või lausa kohatu väga varajases idee arutamise etapis kasumist rääkida (sest seda ju veel pole olemas ja keegi veel ei tea, millal see ka tuleb). Ükskõik kui tarbetu see ka tunduks, leppige varakult kokku kõik just teie jaoks olulised kasumit puudutavad nüansid.

Energeetiliselt olulised astroloogilised sündmused

Toon järgnevalt välja olulised astroloogilised sündmused 2017. aasta esimeses kvartalis, millel on eriti võimas ja külluslik energia:

JAANUAR
(19.12.2016) – 8.01 – merkuuri retrograad
3-4 – tähesadu (kvadrantiidid)
12 – täiskuu
26 – kaduneljapäev
28 – noorkuu
28 – Hiina uusaasta ehk kuke aasta algus

VEEBRUAR
11 – täiskuu
23 – kaduneljapäev
26 – noorkuu

MÄRTS
12 – täiskuu
20 – kevadine pööripäev (ehk kevade algus)
23 – kaduneljapäev
28 – noorkuu

Kaduneljapäevad
Kaduneljapäevadel on väga hea vabaneda kõigest, mida te oma ellu enam ei soovi. Muuhulgas on need ülihead päevad koristamiseks, sest siis püsib kodu kauem puhtana.

Täiskuu
Täiskuu energia soosib kõigest soovimatust vabanemist.

Noorkuu
Noorkuu energia soosib kõige uuega alustamist.

Merkuuri retrograadi perioodid
Merkuuri retrograadid leiavad aset 3-4 korda aastas ja kestavad korraga enamasti kolm nädalat. Merkuuri retrograadi ajal tuleb võtta kõike rahulikult ja mõista, et tehnilistes ja paberimajandust puudutavates küsimustes tuleb ette segadust tekitavaid momente. Säärastes küsimustes on merkuuri retrograadi ajal tihti tunne, et kõik venib. Samas on see väga hea aeg oma sisemaailmaga tegelemiseks, mediteerimiseks ja varem pooleli jäänud projektide (vanade asjade) lõpetamiseks.

Pööripäevad
Pööripäevad on tohutult grandioosse energiaga sündmused. Need pööravadki tavaliselt asju igatpidi ümber. Pööripäevade ajal võib ette tulla nii positiivseid kui ka negatiivseid sündmuseid. Seda kõike enamasti vastavalt isiklikule karmale. Pööripäevadel ongi justkui energeetilise peegli toime – pööripäev näitab väga värvikalt, kus inimene oma eluga energeetiliselt parasjagu on.

Tähesajud
Energeetiliselt on tähesadude aeg kõikvõimas. Tähtedelt saab ammutada informatsiooni ja mõtteselgust ning samuti vastab tõele ka tüüparusaam langevale tähele soovi esitamisest. Neile võib tõesti anda täitmiseks ka oma südamesoove, kuid loomulikult ei täida nad soove nii, et teile kukub kohe sealsamas rahapada pähe. Ikka tuleb abi eelkõige sisemise juhenduse kaudu, mida tuleb tunnetada ja järgida.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad ikka siitsamast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”); Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine; Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves; Gems Oracle Cards by Bianca Luna.

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta horoskoobid on kanaldatud horoskoobid. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehtedelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused) ja “Kanaldatud horoskoobid”. Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi Teiega resoneeruda.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks kvartali suhtehoroskoopidele?

  • AASTA Minu kodulehelt leiate aastahoroskoobid. Valmis on juba 2017. aasta horoskoobid (üld + mitmed erihoroskoobid).
  • NÄDAL Igal nädalalõpul (enamasti reedel) postitan oma kodulehele uue nädala horoskoobi.
  • PÄEV Igapäevaseks juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud inglikaarte. Need kaardid leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.
  • ERIHOROSKOOBID Teen ka erihoroskoope, mis keskenduvad teatud teemale. Näiteks 2017. aastaks on praegu olemas kinnisvara ja finants- ning karjäärihoroskoobid. Tulekul on veel igasuguseid erinevaid erihoroskoope. Neid teen vastavalt sellele, kuidas sisetunne mind juhatab. Seega ühegi erihoroskoobi kindlat ilmumisaega ma ette ei ütle. Kui soovite olla koheselt kursis iga uue horoskoobi ilmumisega minu kodulehel, siis on Teil võimalik hakata minu kontot jälgima näiteks Facebook’is, Twitter’is või Google+ kanalis.

Facebook Twitter Google+

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Tulekul on ka mitmeid erihoroskoope. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

Soovin kõigile maamärkidele suurepäraselt sujuvaid suhteid!

Lugupidamisega,
Eva Tenter
Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"