Suhtehoroskoop 2017 I kvartal (Jaanuar, Veebruar, Märts) – tulemärgid #horoskoop

suhtehoroskoop 2017 I kvartal tulemärgid

Suhtehoroskoop 2017 – I kvartal

(Jaanuar, Veebruar, Märts)

TULEMÄRGID

Jäär, Lõvi, Ambur

Käesolev horoskoop on suhteid käsitlev erihoroskoop. Ja nagu minu horoskoopide puhul ikka, on tegu kanaldatud horoskoobiga, mis ei ole tavapärane horoskoop, vaid on pigem inglite sõnumeid teatud ajaperioodiks edastav kirjatükk. Inglid saadavad käesoleva erihoroskoobi raames sõnumeid ja nõuandeid eelkõige kõigile neile, keda huvitab 2017. aasta esimeses kvartalis suhete valdkonna parendamine. Kusjuures selle suhtehoroskoobi raames käsitlevad inglid eelkõige inimese suhet iseendaga, mis on energeetilises plaanis kõige olulisem suhe. Nõuandeid võib ka tulla suhete kohta teiste inimestega (st suhteid romantilises plaanis ja ka suhteid sõprade, tuttavate, perekonnaliikmetega), kuid see ei ole minu suhtehoroskoopide puhul peamiseks fookuseks.

Inglite sõnumid seoses suhetega – kõigile tulemärkidele

MÄRKSÕNA – julge eneseteostus

I kvartali kristall – must turmaliin

I kvartali värv – oranž

Ülaltoodud kristall ja värv aitavad teil 2017. aasta esimeses kvartalis kõige produktiivsemalt suhete valdkonda parendada. Kristall on väljatoodud eelkõige kristallisõpradele, kes tunnevad, et kristallid nendega kõnelevad. Väljatoodud värviga tasub olla väga loominguline ja kasutada seda täpselt nii nagu teie sisetunne teid juhatab.

Eva Tenter’i inglikaart – Kindel ei. Number 61

Inglite taro kaart – Tulekaartide kuninganna (ingl. k Queen of Fire)

Lillekaart – Tee oma mõtted helgemaks ja kergemaks. Oranž liilia.

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Inglid ütlevad, et 2017. aasta esimeses kvartalis on tulemärkidel fookuses julge eneseteostus. Nad ütlevad, et antud horoskoobi läbi edastatav sõnum on mõeldud eelkõige neile, kes on tahtnud juba pikemat aega mõnda projekti käivitada, kuid pole ikka veel saanud selleks vajaminevat julgust kokku kogutud.

Teil tuleb nüüd oma enesekindlust turgutada ja saavutada lõpuks kindel usk iseendasse ja oma tegudesse, sest see projekt, mida olete juba pikalt soovinud teha, peab teoks saama. Selle teostamine on teie jaoks väga kasumlik.

Oma enesekindlust saate te turgutada väga hõlpsalt läbi oma mõtete suunamise ja treenimise. Teil on vaja oma mõtted suunata ainult positiivsele. Keskenduge oma mõtetes ainult sellele, mis teie elus on juba hästi.

Kuidas seda teha? Te peate lihtsalt mõistma, et mõelda saab korraga ainult üht asja. Kuigi paljud inimesed ikka räägivad multitaskimisest (ehk mitmete ülesannete ja mõtete korraga käitlemisest) ja sellest kui edukad nad selles on, pole tegelikult sellist asja olemas. Teie mõtete ekraanil saab olla korraga vaid üks teema.

See omakorda tähendab seda, et seni kuni te mõtlete positiivsest, ei saa teie pähe ilmuda negatiivne mõte. Mõtted on samamoodi treenitavad nagu ka inimese keha. Ja neid tulebki treenida, eriti kui olete harjunud mõtlema juhuslikke mõtteid ja neid mõtteid, mida ümbritsev keskkond teis esile kutsub. Te ei pea alluma nendele juhuslikele mõtetele. Teil on igal ajahetkel õigus ise otsustada, mida teie mõtlete.

Mida teha kui tuleb negatiivne mõte? Öelge sellele lihtsalt “ei”. “Ei, ma ei taha sind mõelda. Ma valin nüüd hoopis positiivse mõtte.” Ja võitegi kasvõi selle sama negatiivse mõtte pöörata ringi (ehk pöörata positiivseks) ja mõelda siis seda. Või võite loomulikult valida ka ükskõik millise muu positiivse mõtte.

Mõtte ringipööramise näide – te mõtlete oma projekti teostamisest ja teile hüppab pähe mõte: “Ma ei saa sellega hakkama, see on liiga raske.” Nüüd võtategi selle sama mõtte ja pöörate ta ümber. Ehk ümberpööratud mõte näeks antud juhul välja säärane: “Ma saan alati kõigega hakkama, millega ma soovin hakkama saada. Kõik, mida ma hingest soovin teha ja mida mulle meeldib teha, on ka minu jaoks lihtne teha.”

Veelgi enam – te peate mõistma, et kogu teie elu saab alguse mõttetasandist. Kui teie mõtted on korras, siis jooksevad teie elus paika ka muud nüansid. Kõnealuse projekti teostamise puhul on samuti kõige olulisem see, et teie mõtted antud projekti kohta ja selle teostamise kohta, oleksid positiivsed. Kui te plaanite ainult positiivset, siis te ka saate positiivset.

Mis on üldse ebaõnnestumine? Sellist asja ei ole samuti tegelikult olemas. Võttes ette uue projekti, saab toimuda kaks tulemust – projekt saab täidetud täpselt sellisena nagu te algul plaanisite või täidate te oma plaani muudatustega. Muudatustega täitmine võib tähendada ka seda, et algsest plaanist saite te vaid väga väärtusliku õppetunni ehk saite teada, et algul joonistatud valem ei vii selle tulemuseni, mida soovite saavutada. See ei tähenda ebaõnnestumist, vaid tegu on loomuliku õppimise protsessiga ja elus ning ajas kulgemisega. Iga valem ei peagi kohe viima sinna, kuhu me soovime. Mõni valem viib kohale kõrvalepõigetega, kuid esineb ka juhtumeid, kus algne valem viib meid küll mujale kui algselt plaanisime, kuid lõpuks mõistame, et sihtkoht on algselt loodetust meie jaoks veelgi õigem/ helgem/ parem.

Osade tulemärkide jaoks viidatakse antud sõnumiga ka kehakaalu langetamisele ehk siis sellele, et kehakaalu langetamine ongi teie jaoks too kõnealune projekt. Selle projekti puhul on samamoodi määrava tähtsusega teie mõttetasand. Kui te lubate oma mõtetesse ainult positiivse, siis teie projekt ka õnnestub. Võib-olla mitte täpselt algse tegevuskava kohaselt, kuid see siiski õnnestub.

Ärge kartke oma tegevuskavas muudatusi teha, vastavalt sellele, mida elu teile igas ajahetkes õpetab. Ja jõudke mõistmiseni, et tegevuskava muutmine (ükskõik, millise projekti puhul) on absoluutselt loomulik ja universumi toimimise seaduspärasustega kooskõlas. Muudatused ei tähenda ebaõnnestumist.

Energeetiliselt olulised astroloogilised sündmused

Toon järgnevalt välja olulised astroloogilised sündmused 2017. aasta esimeses kvartalis, millel on eriti võimas ja külluslik energia:

JAANUAR
(19.12.2016) – 8.01 – merkuuri retrograad
3-4 – tähesadu (kvadrantiidid)
12 – täiskuu
26 – kaduneljapäev
28 – noorkuu
28 – Hiina uusaasta ehk kuke aasta algus

VEEBRUAR
11 – täiskuu
23 – kaduneljapäev
26 – noorkuu

MÄRTS
12 – täiskuu
20 – kevadine pööripäev (ehk kevade algus)
23 – kaduneljapäev
28 – noorkuu

Kaduneljapäevad
Kaduneljapäevadel on väga hea vabaneda kõigest, mida te oma ellu enam ei soovi. Muuhulgas on need ülihead päevad koristamiseks, sest siis püsib kodu kauem puhtana.

Täiskuu
Täiskuu energia soosib kõigest soovimatust vabanemist.

Noorkuu
Noorkuu energia soosib kõige uuega alustamist.

Merkuuri retrograadi perioodid
Merkuuri retrograadid leiavad aset 3-4 korda aastas ja kestavad korraga enamasti kolm nädalat. Merkuuri retrograadi ajal tuleb võtta kõike rahulikult ja mõista, et tehnilistes ja paberimajandust puudutavates küsimustes tuleb ette segadust tekitavaid momente. Säärastes küsimustes on merkuuri retrograadi ajal tihti tunne, et kõik venib. Samas on see väga hea aeg oma sisemaailmaga tegelemiseks, mediteerimiseks ja varem pooleli jäänud projektide (vanade asjade) lõpetamiseks.

Pööripäevad
Pööripäevad on tohutult grandioosse energiaga sündmused. Need pööravadki tavaliselt asju igatpidi ümber. Pööripäevade ajal võib ette tulla nii positiivseid kui ka negatiivseid sündmuseid. Seda kõike enamasti vastavalt isiklikule karmale. Pööripäevadel ongi justkui energeetilise peegli toime – pööripäev näitab väga värvikalt, kus inimene oma eluga energeetiliselt parasjagu on.

Tähesajud
Energeetiliselt on tähesadude aeg kõikvõimas. Tähtedelt saab ammutada informatsiooni ja mõtteselgust ning samuti vastab tõele ka tüüparusaam langevale tähele soovi esitamisest. Neile võib tõesti anda täitmiseks ka oma südamesoove, kuid loomulikult ei täida nad soove nii, et teile kukub kohe sealsamas rahapada pähe. Ikka tuleb abi eelkõige sisemise juhenduse kaudu, mida tuleb tunnetada ja järgida.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad ikka siitsamast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”); Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine; Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves; Gems Oracle Cards by Bianca Luna.

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta horoskoobid on kanaldatud horoskoobid. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehtedelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused) ja “Kanaldatud horoskoobid”. Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi Teiega resoneeruda.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks kvartali suhtehoroskoopidele?

  • AASTA Minu kodulehelt leiate aastahoroskoobid. Valmis on juba 2017. aasta horoskoobid (üld + mitmed erihoroskoobid).
  • NÄDAL Igal nädalalõpul (enamasti reedel) postitan oma kodulehele uue nädala horoskoobi.
  • PÄEV Igapäevaseks juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud inglikaarte. Need kaardid leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.
  • ERIHOROSKOOBID Teen ka erihoroskoope, mis keskenduvad teatud teemale. Näiteks 2017. aastaks on praegu olemas kinnisvara ja finants- ning karjäärihoroskoobid. Tulekul on veel igasuguseid erinevaid erihoroskoope. Neid teen vastavalt sellele, kuidas sisetunne mind juhatab. Seega ühegi erihoroskoobi kindlat ilmumisaega ma ette ei ütle. Kui soovite olla koheselt kursis iga uue horoskoobi ilmumisega minu kodulehel, siis on Teil võimalik hakata minu kontot jälgima näiteks Facebook’is, Twitter’is või Google+ kanalis.

Facebook Twitter Google+

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Tulekul on ka mitmeid erihoroskoope. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

Soovin kõigile tulemärkidele suurepäraselt sujuvaid suhteid!

Lugupidamisega,
Eva Tenter
Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"