Nädala horoskoop 19.12-25.12.2016

nädala horoskoop nädal 51 2016

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

19.12 – 25.12.2016

2016. aasta nädal nr 51

Inglite sõnumid aasta 51. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

NÄDALA MÄRKSÕNA – Küllus

Nädala kristall – Unakiit

Nädala värv – Roheline koosmõjus punasega

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2016. aasta 51. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Kindel jah. Number 62

Inglite taro kaart – kolmas tulekaart (ingl.k Three of Fire)

Lillekaart 1 – Esimene samm. Hortensia

Lillekaart 2 – Lase viha vabaks. Lõvilõug

Lillekaart 3 – Finantside tervenemine. Kollane liilia

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel nädalal rääkisime tööst ja sellest, kuidas kõigi inimeste jaoks on nüüd energeetiliselt tee vaba just sellisele tööle liikumiseks, mis on igaühe personaalse kõrgema hüvanguga kooskõlas.

Eeloleval nädalal keskendume küllusele ja sellele, mida küllus igaühe jaoks individuaalselt tähendab. Eeloleval nädalal toimub ka inglite poolt teostatav finantside ehk raha valdkonna tervendamine, mis hõlmab endas kindlasti ka seda, et sel nädalal kistakse muuhulgas loor eest ära nendel manipulatsioonidel, mis on hoidnud siiani inimeste jaoks finantside sektorit energeetiliselt raskena (takistusterohkena).

Nagu inglid mainisid juba ka eelmisel nädalal, on tegelikult igaühe jaoks sünnipäraste õigustega tagatud nii leib laual kui katus peakohal. Ja see on alles miinimum sellest, mis meile tagatud on. Igaühele on tegelikult ette nähtud täpselt nii palju rahalist rikkust kui tema soovib. Miks see sünnipärane õigus ei kajastu maises plaanis kõigi jaoks? Põhjuseks on taaskord täpselt needsamad kuritegelikud manipulatsioonid, mis on kestnud juba sajandeid.

Eelmisel nädalal rääkisime pikemalt sellest, kuidas on töö teemat manipuleeritud. Raha valdkonna manipulatsiooni alustalaks võib pidada uskumust, et raha on kõige kurja juur. Esialgu loodi tõekspidamine, mis kinnitas, et inimene, kes omab raha, on halb. Sealt edasi kujunes uskumus, et ainult halb inimene saab omada raha. Rahale pandi väga osava reklaamitööga külge kurjuse, viha, häbi ja süütunde tempel. Kujundati muuhulgas vastandmõisted (mõttetemplid) – rikas ja vaene ning odav ja kallis. Raha ümber keerlevat terminoloogiat muudkui arendati juurde, ikka selleks, et olukorda järjest segasemaks ajada.

Seejärel võttis reklaami autorite punt hõlpsalt enamikult nende vara ära (erinevate meetodite kaudu), kinnitades ja kuulutades oma kuritööde taustaks, et nad aitavad inimestel olla puhtad ja õilsad. Paljud olid rahul, sest neile lubati pärast surma pääsu paradiisi.

Kui “vaestelt” ei olnud enam midagi võtta (sest kõik oli võetud), siis olid reklaami autorid lõhkise küna ees – kuhu nüüd edasi? Ja nii hakatigi reklaamima tõekspidamist, et kuigi raha on halb, peab igaüks seda jahtima. Nii kujunes manipulaatoritele eriti põnev mäng – “õilsad vaesed” hakkasid kurjategijateks, samas soovisid nad endiselt peale surma paradiisi saada. Järgnes indulgentside müük – plaan oli suurepärane, sest nii kui Universumi tegelikud looduslikud jõud mängu tulid, sai ju öelda, et sa pole piisavalt maksnud, seetõttu saidki karistada. Maksad veel, saad karistusest vabaks. Ja kui sul oli probleem, et enam polnud midagi järgi, et sinna “õigesse kohta” maksta, siis tuli ju uuesti kuritegusid toime panna. Kui seepeale suri näiteks laps ära, siis oli ju selge, mida teha – ikka rohkem kuritegevusele keskenduda, et jõuaks nüüd selle karistuse ka ära lunastada. Ja nii see eluratas muudkui veeres – täielikult inimese kõrgema hüvanguga vastuolus olevalt.

Tuleme tänapäeva – miks on olukord ka tänasel modernsel ajal selline, et paljudel pole kodu ja leiba laual? Või kui on kodu, siis lekkiva katusega ja kui on leib, siis hallitav. Ikka nendesamade vanade mõttemallide tõttu, mis jooksutavad meie teadvuses tänaseni programmi, mis tekitab automaatselt süü ja häbi tunnet kui inimene isegi momendiks julgeb mõelda sellest, et ta tahaks rikkaks saada. Kui julged veel seda välja öelda, siis ilmub koheselt vähemalt kümme inimest, kes hakkavad su ideid mõnitama ja sind alavääristama, luues kujutelma, et sa oled veel rumal kah, lisaks oma süü ja häbi koormale. Rumal, et julgesid mõelda sind hetkel ümbritsevatest tingimustest kaugemale. Muuhulgas võib selline inimene kuulda teistelt selliseid õpetussõnu, nagu:

“Sinu ema oli vaene, sinu isa oli vaene ja juba sinu esiesiesivanemad olid vaesed. Vaesus on sinu saatus.”

“Sa ei saa hommikul õigel ajal ülessegi, kuidas sina peaksid rikkaks saama.”

“Sa oled nii rumal, sa ei saa mitte millegagi hakkama.”

“Ära räägi lolli juttu. Lähme võtame parem mõned õlled, siis läheb kohe elu ilusamaks.”

“Rikkaks saamine on liiga raske töö. Vaata, need seal Riigikogus istuvad ka öö otsa laua taga. Ei mina sellist elu taha.”

“Mina olen ikka rohkem tantsu ja tralli mees. Ei mina seda raha taha. Mulle meeldib lõbutseda.”

“Ära rahast räägi. Muidu läheb veel viimane leib kah laualt ära.”

“Ah, mis su praegusel elul viga on? Viin on ju laual. Joome, siis lähevad sellised lollid mõtted peast ära.”

“Nägid, mis naabri Matist sai. Võitis lotoga ja kukkus kohe kaevu surnuks. On sul seda raha vaja?”

“Nägid, mis naabri Toomasest sai. Ostis maja, aga siis lasti maha. Ja siis tuli välja, et ta olevat üldse narkoärikas olnud. On sul sellist elu vaja?”

“Haahaa mida sina selle rikkusega peale hakkad. Ega sina pole mõni kuningas.”

Need olid ainult mõned näited. Kokkuvõttes toimib paljude jaoks selline skeem – kui tuleb mõte rikkaks saamisest/ rahalise rikkuse omamisest, siis kaasneb sellega koheselt ka mõte, et see on liiga raske töö või et rikkaks saamiseks tuleb ühtlasi ka kurjategijaks hakata. Esineb ka kombineeritud mõtteseika, et isegi kui sa saad täiesti seaduslikul moel rikkaks, siis tabab sind koheselt ebaõnn mõnes muus valdkonnas – selline mõte tõusetub uskumusest, et iga rikas inimene on automaatselt halb. Esineb ka mõtet, et rikkad saavad olla ainult mõned väljavalitud inimesed.

Tegelikkuses on tegu ainult mõttemustriga, mis tuleneb väga ammusest manipulatsioonist. See muster ei kajasta Universumi looduslikke seaduspärasusi. Kes on siiralt halb inimene, on seda nii rahaga kui rahata. Ja kes on hea inimene, on seda täpselt samuti, nii rahaga kui rahata.

Õnneks osad on sellest vanast mõttemustrist juba välja tulnud ja näitavad ka teistele looduslike energeetiliste seadustega kooskõlas olevat eeskuju. Samas on veel palju neid, kes istuvad tolle sama, sajandeid vana, manipulatsiooni haardes.

Inglid ütlevad, et nüüd on kõigi jaoks kätte jõudnud aeg, kus tuleb sellest manipulatsioonist lahti lasta. Lahti lasta eesmärgiga, et elu oleks tõeliselt elamisväärne ehk selline nagu igaühele on kõrgemalt poolt  juba  sünnimomendist alates tagatud. Mitte keegi ei pea oma elupäevi veetma hallitava leiva või lekkiva katuse üle nuttes. Igaühel on õigus kõigele sellele, mida ta oma ellu soovib. Kui teie sooviks on loss, siis te võite saada selle lossi. Kui teie sooviks on helikopter, siis te võite saada selle helikopteri. Soovite kolme helikopterit? Aga palun, te võite neid saada ka kolmkümmend. Soovite hunnikut uusi disainerrõivaid? Aga palun, need on teie. Nii vastab Universum ja vastavad inglid teie soovide peale iga kord, ükskõik, mida te parasjagu soovisite.

Aga kus on see loss siis päriselus? See peitub nendest manipulatsioonidest punutud kardina taga. Kui lasete minna manipulatsioonidel, siis näetegi neid losse ja helikoptereid juba üsna peatselt kui mitte kohe.

Kõik algab mõttetasandist.

Eeloleval nädalal utsitavadki inglid teid tagant esmajärgus välja mõtlema, mida te oma ellu soovite. Mis peaks teie elus olemas olema selleks, et te tunneksite, et teie elu on külluslik. Mida tähendab rahaline küllus teie jaoks? Siinkohal tuleb jällegi mõista, et igaühe jaoks sisaldab küllus erinevaid elemente. Igaühel on õigus soovida just seda, mida tema süda tahab soovida. Igaühel on õigus oma ellu lubada seda, mida tema tahab sinna lubada. Igaüks ei taha lossi või helikopterit ja see on täiesti normaalne. Te võite ka väiksemas villas elada ja sõita näiteks Rolls-Royce’i või Toyota’ga. Te võite ka muldonnis elada ja sõita ainult hobukaarikuga, kui see on teie südamesoov. Asjad on ainult asjad. Need nimetused ja väärtustemplid nimega kallis või odav on inimese poolt niisama välja mõeldud. Need ei kajasta Universumi seaduspärasusi ja pelgalt sõna “kallis” või “odav” ei tähenda teie jaoks, et te peaksite just üht või teist soovima/ eelistama. Te võite ka näiteks vastava soovi korral elada muldonnis ja sõita Ferrari’ga.

Kõik on võimalik ja kõik on Universumi poolt teile lubatud, mida te südamest soovite. Tähtis on õppida mõistma, millal takistab meie elurõõmu ja meie soove manipulatsioon ning millal on tegu elemendiga, mis ei kuulu meie isikliku külluse juurde, sest me lihtsalt soovime midagi muud.

Küllus hõlmab küll ka mitmeid teisi aspekte, lisaks rahalisele rikkusele, kuid eeloleval nädalal keskenduvad inglid just rahalist rikkust puudutava teema tervendamisele.

Loomulikult võib arutleda selle üle, et maailm ei pea sisaldama üldse vahetuskaubana raha, kuid see teema pole tegelikult energeetilises plaanis üldse eriti tähtis. Ka raha praegusel kujul sisaldav süsteem võib toimida täiesti tervislikult, aga seda ainult siis kui igaüks individuaalselt saab vabaks nendest manipulatiivsetest piirangutest, mis just tema jaoks on takistanud varasemalt raha valdkonna sujuvat kulgemist.

Eelolevaks nädalaks annavad inglid ka konkreetsed ülesanded, mida loomulikult ei pea täitma, aga igaühel, kellel on soov oma elus rahavaldkonna tervendamiseks, on kindlasti soovitatav neid ülesandeid kaasa teha.

Ülesanne 1 – mõtle välja ja pane detailselt paberile kirja, mida Sina tahaksid, et Sinu elu sisaldaks materiaalsetest esemetest. Mida Su elu peab sisaldama selleks, et Sa tunneksid, et elad külluslikku elu? Kui soovid maja, siis pane kirja, milline see maja on – kui Su maja on näiteks loss, siis kirjelda, mitu torni sellel lossil on jne. Kui soovid uut autot, siis pane kirja täpne mudel, mida soovid koos värvi ja muude kriteeriumitega, mis just Sinu autol olema peavad. Ära tee ühtki järeleandmist. Pane kõik need asjad kirja, mida Sina südames soovid. Selle nimekirja tegemine ei maksa midagi, seetõttu ära ühegi eseme rahalisele väärtusele siinkohal pikemalt mõtle. Ära mõtle ka sellele, mida naaber või sugulane omab. Mõtle lihtsalt, mida Sina sooviksid. Mõtle, missugused elemendid on Sinu südamesoovidega kooskõlas. Sa võid selle nimekirja teha täpselt nii pika või lühikese kui torust tuleb. Peamine on see, et Sa hakkaksid vabamalt (esialgu kasvõi mõttetasandil) lubama endale neid asju, mida just Sina soovid. Sa ei pea oma nimekirja mitte kellelegi näitama ega kellegagi sellest rääkima. See on Sinu oma ja need on Sinu soovid. Seega, ole enda vastu hea ja luba endal oma südamesoove esmalt kasvõi kirja panna.

Ülesanne 2 – loe oma nimekirjas erinevaid punkte ja tunneta ning kuula, mida Sinu sisemine hääl nende peale ütleb. Tunneta, kus ja mille peale tekib takistuse tunne – see on tunne, mis tavaliselt kajastub kõhus. Sa tunned nagu kõhus tõmbuks miski kokku/ krampi ja Sul on vaimselt halb. Kuula, mille peale hakkab peas kõlama mõte “Ah, seda pole küll mõtet tahta” või “See maksab liiga palju” või muud säärast. Kuula ja tunneta, millest tulenevalt tekib mõte, mis tekitab omakorda halba enesetunnet. Ja kui see halb enesetunne tekib, siis saada sellele armastust (täpselt nii nagu me õppisime hirmudest tulenevatele kahtlustele armastust saatma nädalal nr 49). Kui see tunne on tekkinud hirmu tõttu ehk vanade manipulatsioonide tõttu, siis see kaob armastuse mõjul ära. Kui aga on tegu asjaga, mida Sa tegelikult südamest ei soovigi (ehk see soov ise on tulnud mõnest manipulatsioonist), siis see tunne ei kao ära. Kuidas armastust saata? See on Sinu armastus ja ainult Sina tead täpselt, kuidas Sa oma armastust saad oma tunnetele saata.

Nende soovide teostumisele aitab kindlasti kaasa ka nädala meditatsioon, millest räägin mõni rida allpool. Lisaks, on mul eelolevaks nädalaks kõigile varuks ka kolmas jõulukingitus, millest räägin samuti mõned read allpool pikemalt. Eeloleva nädala jõulukingitus on tehtud samuti sooviga kaasa aidata Teie soovide täitumisele finantside valdkonnas.

Selle nädala energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu – “Adele – Hello”. Ja nagu ikka – antud nädala horoskoobi raames on taaskord oluline terviklik energia, mida see lugu edastab, mitte ainult sõnad või muusika.

Lisamärkus kuritegevusega kogutud rikkuse kohta – kindlasti vaevab paljusid küsimus, miks mõned kurjategijad saavad karistada ja mõned mitte. Inglid ütlevad, et ärge muretsege, ka see on ainult illusioon – iga kurjategija, kes ka energeetiliselt rikub seadust, saab alati karistada. Mõne kurjategija jaoks lihtsalt poleks vangla eriline karistus ja seetõttu me neid vangis kunagi ei näegi, kuid see ei tähenda, et nad jääksid karistuseta. Inglitel on sellisteks puhkudeks omad meetodid. Maine vangla on sellega võrreldes vaniljelõhnaline liivakast. Mitte keegi, kes on tapnud, varastanud, röövinud, vägistanud või hävitanud manipulatiivsete meetoditega teist inimest, ei pääse karistuseta. Nad pole kunagi pääsenud karistuseta ja nüüd uues ajastus muutub selliste inimeste jaoks elu eriti kibedaks. Nad ei leia enam mitte kuskil rahu. Pole olemas mitte ühtki sellist ühiskassat, kuhu raha loopides, saaksid nemad tehtut endalt maha pesta. Rääkides konkreetselt raha puudutavatest kuritegudest (vargused, pettused), ütlevad inglid, et neil, kes on toime pannud mõne sellise kuriteo (ja ainult sellise kuriteo), on nüüd valida – nad kas heastavad oma kuriteo sellele, kelle suhtes nad selle toime panid või ootab neid sama karistus, mis mõrvareid jm tegelasi. See on varaste jaoks ainus variant oma energia puhtaks pesta ja algusest alata – nad peavad tagastama varastatu (välja petetu) sellele inimesele, kellelt nad varastasid, täpselt selles mahus/ulatuses, mida nad varastasid. Seda ei asenda mitte ükski annetus heategevusele või midagi muud säärast. Tehtu tuleb heastada konkreetselt sellele, kelle suhtes see toime pandi.

Nädala meditatsioon

Alates 2016. aasta 47. nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina, sest minu loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju.

Täpsemalt öeldes, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“.

Eeloleva nädala meditatsiooni kaart on – Eva Tenter’i inglikaart nr 62, sõnumiga “Kindel jah”

Juhised, kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsiooni abivahendina:

 • Otsige välja see inglikaart, mis tuli juhisena välja käesolevaks nädalaks.
 • Kui teil on vastav kaart leitud ja avatud, siis näete enda ees fotot. Kui vajutate foto all paremas nurgas kirjale “View full size”, siis näete seda pilti veel suuremana. Tehkegi see foto enda ees suurelt lahti.
 • Pange arvutis kõik muu kinni, nii et avatud ei oleks ükski muu internetileht või programm ja lihtsalt vaadelge seda fotot. Istuge rahulikult, võite kuulata taustaks ka mõnda lemmiklugu.
 • Vaadelge seda pilti ja mõelge mõnest oma südamesoovist või olukorrast, millele soovite leida lahendust. Mõtisklege antud soovi või olukorra puhul praktiliste küsimuste üle – milline näeks teie elu välja siis kui soov oleks juba teostunud või olukord juba lahenenud. Mis oleks siis teisiti? Tunnetage oma soovi täitumist nii elutruuna kui võimalik.
 • Võtke endale aega sellisteks meditatsiooni minutiteks nii palju kui tunnete, et vajate.
 • Ja seejärel hoidke oma meeled avatud ja olge valmis selleks, et teie elus võib muuhulgas toimuda ka midagi sellist, mida varem peeti imede kategooriasse kuuluvaks. Uues energias on väga paljud senised imed tavapärase argipäeva osaks.

Jõulukingitused

Ühe jõulukingitusena postitan ma oma kodulehele igapäevaselt 1. kuni 24. detsembrini päeva inglisõnumit, milleks on üks minu inglikaartidest. Päeva inglisõnumi leiate minu kodulehe paremal käel asuvalt menüüribalt.

Teise jõulukingitusena võtsin ma eelmiseks nädalaks igale päikesemärgile veel lisaks nädala üldisele kaardile personaalse Eva Tenter’i inglikaardi, mis andis igale päikesemärgile omalt poolt lisasõnumi.

Eelolevaks nädalaks ehk jõulunädalaks võtan igale päikesemärgile lisasõnumina ühe oma inglikaartidest ja ka ühe lillekaardi. Nagu ütlesin ka ülal, on eeloleva nädala lisasõnumid suunitletud Teie elus finantsvaldkonna tervendamisele.

Minu inglikaardi kohta kehtib ikka sama juhis nagu ka nädala üldise inglikaardi kohta – seda saab kasutada ka meditatsioonikaardina.

Eva Tenter’i inglikaartide + Doreen Virtue lillekaartide (Flower Therapy Oracle Cards)

lisasõnum eelolevaks nädalaks (nädal 51, 2016) igale päikesemärgile:

Jäär

Eva Tenter’i inglikaart – Rõõm tervitab Sind peatselt. Miski toob Sulle lähiajal suurt rõõmu. Number 8

Lillekaart – Metsik õunapuu. Sinu uus idee on antud kõrgemalt poolt ja on loodud teistega jagamiseks. Jätka sellega tööd. Oled õigel teel.

Sõnn

Eva Tenter’i inglikaart – Ära keela endale rõõme. Tee midagi, mida oled ammu soovinud teha. Number 6

Lillekaart – Eukalüpt. Oled palunud taevast abi. Ole nüüd valmis see vastu võtma. (Sama tuli Kaksikutele)

Kaksikud

Eva Tenter’i inglikaart – Tee midagi, mis sulle väga meeldib. Number 22

Lillekaart – Eukalüpt. Oled palunud taevast abi. Ole nüüd valmis see vastu võtma. (Sama tuli Sõnnile)

Vähk

Eva Tenter’i inglikaart – Su plaanis vajab miski muutmist. Number 69

Lillekaart – Bromeelia. Sinu mõtted loovad Su kogemusi. Keskendu positiivsele.

Lõvi

Eva Tenter’i inglikaart – Anna võimalus uutele tuultele, mis juba ootavad Sinu ellu tulekut. Number 38

Lillekaart – Orhidee. Sa väärid parimat ja sellele peaksidki praegu keskenduma.

Neitsi

Eva Tenter’i inglikaart – Veeda rohkem aega õues. Number 66

Lillekaart – Priimula. Ära lase teistel inimestel mõjutada oma otsuseid. Sa tead oma südames, mis on õige valik.

Kaalud

Eva Tenter’i inglikaart – Kõik on korras. Ära muretse. Number 45

Lillekaart – Punane roos. Selleks, et rohkem armastust saaks tulla Sinu ellu, pead Sa avama oma südame. Nii tervenevad haavad ja takistused Sinu minevikust ja Sinu elu tõeline kutsumus saab tulla Sinuni.

Skorpion

Eva Tenter’i inglikaart – Raske olukorra lõpp juba paistab. Number 41

Lillekaart – Kameelia. Armasta ennast, sest Sa oled täiuslikult loodud. Kõik, mis puudutab Sinu Tõelist Mina, on ilus.

Ambur

Eva Tenter’i inglikaart – Pool võitu on mõnikord ka võit. Jäta see, mis vajab jätmist ja rõõmusta seekord pooliku võidu üle. Number 21

Lillekaart – Oranž liilia. Keskendu kõigele positiivsele, mis on Sinu ümber. Nii lased sa vabaks depressiooni, madala enesehinnangu ja liigse kehakaalu.

Kaljukits

Eva Tenter’i inglikaart – Udu kaob peatselt. Siis näed paremini, mis Sind ees ootab. Number 27

Lillekaart – Hibiskus. Sa oled spirituaalselt kõigiga ühendatud. Kasuta seda ühendust nii iseenda kui ka oma lähedaste tervendamiseks.

Veevalaja

Eva Tenter’i inglikaart – Tere! Su lahkunud lähedased ütlevad Sulle “Tere”! Tea, et nendega on kõik hästi. Number 7

Lillekaart – Plumeeria (Frangipani). Tea, et Sinu intuitiivsed tunded on õiged ning et need on teated inglitelt.

Kalad

Eva Tenter’i inglikaart – Miski Su elus vajab korrastamist. Number 19

Lillekaart – Krookus. Jaga oma tarkust teistega. Sa oled sündinud õpetama.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

 • 19 – 8 jaanuar 2017 merkuuri retrograad (esmaspäev)
 • 21 – talvine pööripäev (ehk talve algus) (kolmapäev)
 • 21-22 tähesadu (ursiidid) (kolmapäev vastu neljapäeva)
 • 22 – kaduneljapäev (neljapäev)

Kaduneljapäevad

Kaduneljapäevadel on väga hea vabaneda kõigest, mida te oma ellu enam ei soovi. Muuhulgas on need ülihead päevad koristamiseks, sest siis püsib kodu kauem puhtana.

Merkuuri retrograadi perioodid

Merkuuri retrograadid leiavad aset 3-4 korda aastas ja kestavad korraga enamasti kolm nädalat. Merkuuri retrograadi ajal tuleb võtta kõike rahulikult ja mõista, et tehnilistes ja paberimajandust puudutavates küsimustes tuleb ette segadust tekitavaid momente. Säärastes küsimustes on merkuuri retrograadi ajal tihti tunne, et kõik venib. Samas on see väga hea aeg oma sisemaailmaga tegelemiseks, mediteerimiseks ja varem pooleli jäänud projektide (vanade asjade) lõpetamiseks.

Pööripäevad

Pööripäevad on tohutult grandioosse energiaga sündmused. Need pööravadki tavaliselt asju igatpidi ümber. Pööripäevade ajal võib ette tulla nii positiivseid kui ka negatiivseid sündmuseid. Seda kõike enamasti vastavalt isiklikule karmale. Pööripäevadel ongi justkui energeetilise peegli toime – pööripäev näitab väga värvikalt, kus inimene oma eluga energeetiliselt parasjagu on.

Tähesajud

Energeetiliselt on tähesadude aeg kõikvõimas. Tähtedelt saab ammutada informatsiooni ja mõtteselgust ning samuti vastab tõele ka tüüparusaam langevale tähele soovi esitamisest. Neile võib tõesti anda täitmiseks ka oma südamesoove, kuid loomulikult ei täida nad soove nii, et teile kukub kohe sealsamas rahapada pähe. Ikka tuleb abi eelkõige sisemise juhenduse kaudu, mida tuleb tunnetada ja järgida.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta üldise nädala horoskoobi näol on tegemist kanaldatud horoskoobiga. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehtedelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused) ja “Kanaldatud horoskoobid”. Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi personaalselt Teie jaoks resoneeruda.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele?

 • KVARTAL + AASTA Lisaks nädala horoskoopidele, leiate minu kodulehelt ka kvartali – ning aastahoroskoobid. Valmis on juba 2017. aasta horoskoobid (üld + mitmed erihoroskoobid) – kui Teil on soov juba piiluda järgmise aasta energiatesse, siis saate seda mugavalt minu kodulehel teha. Juba on olemas ka 2017. aasta esimese kvartali horoskoobid.
 • NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi või märgi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Older posts” ehk “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.
 • PÄEVA INGLISÕNUM JÕULUKINGITUSENA 01-24. detsembrini postitan igapäevaselt oma kodulehele ka päeva inglisõnumit, milleks on üks minu inglikaartidest. Päeva inglisõnumi leiate paremal käel oleval menüüribal. Päevasõnumit ma kuskile mujale ei jaga ega postita. Seda näeb ainult minu kodulehel.

Facebook Twitter Google+

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Tulekul on ka mitmeid erihoroskoope. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

Soovin kõigile ilusat jõulunädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"