Nädala horoskoop 09.01-15.01.2017

Nädala horoskoop nädal 2 2017

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

09.01 – 15.01.2017

2017. aasta nädal nr 2

Inglite sõnumid aasta 2. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – tegude aeg

Nädala kristall – ametüst

Nädala värv – kollane

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2017. aasta 2. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Sa oled ilus täpselt sellisena nagu Sa oled. Ära lase kellelgi end muuta. Number 11

Inglite taro kaart – Kaheksas tulekaart (ingl. k Eight of Fire)

Kaitseinglite kaart – tegevusekaartide äss (ingl. k Ace of Action)

Lillekaart – Tasakaalusta töö-, puhke- ja mänguaeg. Kollane roos

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelneval kolmel nädalal tegelesid inglid intensiivselt finantside tervendamisega. Seda valdkonda tervendati meie kõigi kõrgema hüvanguga kooskõlas oleval viisil.

Eeloleval nädalal algab selle aasta esimene intensiivse tegutsemise periood. Nüüd on aeg korda ajada need asjad, mis on juba pikemat aega veninud või vähemalt teha algust nende asjade korrastamisega.

Ka planeet Merkuuri retrograadi perioodi lõppemine (kestis 19.12.2016 – 08.01.2017) toob endaga kaasa osade sündmuse kiire edasimineku. Sündmused pääsevad nüüd justkui suure valli tagant välja ja rulluvad kiirel kiirusel edasi.

Tegemist on ajaperioodiga, kus teieni võivad jõuda erinevad head uudised uutest ettevõtmistest ja pakkumistest. Kes soovib praegu tööd vahetada, millegi endale sobivama ja meeldivama suunas, saab selleks kindlasti praegu palju kõrgemat tuge. Hetkel on ka väga hea aeg ettevõtlusega alustamiseks või uue/lisa ettevõtte loomiseks. See periood toetab kõiki algatusi, mis lähtuvad loovusest ja südamesoovidest.

Praegu võib esineda ka erinevat laadi üllatusmomente, kus taevast hakkabki justkui õnne kaela sadama. Hoidke oma meeled ja õnne vastuvõtmise süsteemid avatuna. Taevased väravad on nüüd avatud. Igaühe juurde sajab nüüd sealt mitmekordselt täpselt seda, mida ta on ise varem välja andnud.

Seega on nüüd väga soodne aeg algust teha kõige uuega. Seda energiat jätkub kindlasti ka kauemaks kui ainult eelolevaks nädalaks, kuid inglid praegu ei ütle konkreetseid ajapiire selle kohta, mis kuupäevani me täpselt sellises energias elame. Neile ei meeldi raiuda maha konkreetseid reegleid, sest nii konkreetseid reegleid ei olegi olemas, mida peaks kuskile raiuma.

Eeloleva nädala kohta varjavad nad üldse palju informatsiooni. Mulle ei näidata ega öelda mitte midagi eriti konkreetset. Kõik toimub nüüd justkui igaühe jaoks väga individuaalseid radu pidi. Tõenäoliselt ei olegi just sel põhjusel minu asi näha või siia kirja panna midagi täpset. Saabuvate sündmuste detailid avanevad sel nädalal igaühele personaalselt.

Nad ütlevad veel lisaks, et kogu selle tegutsemise keskel ei tohi me unustada ära puhkamist ja mängimist. Praegu võib küll olla tööd tavapärasest rohkem, kuid see ei tähenda, et siis polekski tarvis aega teha puhkamiseks. Töö, puhkuse ja mängu vahel tuleb leida tasakaal. See on igikestev protsess. Te ei peagi saama seda tasakaalu paika sekundiga ja nüüd-kohe-praegu. Kuid olge ikka liikumises selle tasakaaluni jõudmise poole. Ärge unustage seda kohe ära kui saabub töörohkem periood.

Minu inglikaart viitab eeloleval nädalal sellele, et keegi võib üritada teie valikuid või otsuseid praegu mõjutada. Ärge laske sel juhtuda. Tehke oma valikud ikka ainult oma sisetundest ja südamesoovidest lähtudes. Eriti puudutab see juhis neid, kes alustavad nüüd uute ettevõtmistega/ vahetavad tööd/ karjäärirada. Tõenäoliselt soovite te ju midagi uut teha seetõttu, et senine pole teile sobinud/ meeldinud. Tõenäoliselt pole teile meeldinud senine töökorraldus seetõttu, et te pole saanud piisavalt väljendada oma isiklikku loovust. Ärge nüüd langege vana manipulatsiooni lõksu.

Kui olete algust tegemas oma uue ettevõttega, siis mõistke, et te teete seda ju eelkõige selleks, et saaksite oma loovust väljendada, mitte kellegi teise oma. See tähendabki omakorda, et olge nüüd väga valiv selles osas, kelle nõuandeid te kuulda võtate lisaks oma sisetunde ja südamesoovide juhistele. Teie loovust saate väljendada ainult teie ise. Selles küsimuses pole teil kellegi teise abi ega nõu vaja. Eks teiste abi läheb ka ühel või teisel momendil vaja, kuid ärge looge teiste nõuannetest oma uue ettevõtmise vundamenti. Vundament ja raamistik peab kajastama seda, kes teie olete. See peab olema 100% teie oma ja teie energia. Siin ei saa teha järeleandmisi. Muidu olete te taaskord täpselt sama probleemi ees, mis on teid seni painanud – teie loovust kärbitakse ja te olete endiselt samas vangis, mis teile üldse ei sobi ega peagi sobima.

Nädala nr 2 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Tina Turner – Proud Mary”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika).

Nädala meditatsioon

Alates 2016. aasta 47. nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina, sest minu loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju.

Täpsemalt öeldes, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“.

2017. aasta 2. nädala meditatsiooni kaart on – Eva Tenter’i inglikaart nr 11, sõnumiga “Sa oled ilus täpselt sellisena nagu Sa oled. Ära lase kellelgi end muuta.”

Juhised, kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsiooni abivahendina:

  • Otsige välja see inglikaart, mis tuli juhisena välja käesolevaks nädalaks.
  • Kui teil on vastav kaart leitud ja avatud, siis näete enda ees fotot. Kui vajutate foto all paremas nurgas kirjale “View full size”, siis näete seda pilti veel suuremana. Tehkegi see foto enda ees suurelt lahti.
  • Pange arvutis kõik muu kinni, nii et avatud ei oleks ükski muu internetileht või programm ja lihtsalt vaadelge seda fotot. Istuge rahulikult, võite kuulata taustaks ka mõnda lemmiklugu.
  • Vaadelge seda pilti ja mõelge mõnest oma südamesoovist või olukorrast, millele soovite leida lahendust. Mõtisklege antud soovi või olukorra puhul praktiliste küsimuste üle – milline näeks teie elu välja siis kui soov oleks juba teostunud või olukord juba lahenenud. Mis oleks siis teisiti? Tunnetage oma soovi täitumist nii elutruuna kui võimalik.
  • Võtke endale aega sellisteks meditatsiooni minutiteks nii palju kui tunnete, et vajate.
  • Ja seejärel hoidke oma meeled avatud ja olge valmis selleks, et teie elus võib muuhulgas toimuda ka midagi sellist, mida varem peeti imede kategooriasse kuuluvaks. Uues energias on väga paljud senised imed tavapärase argipäeva osaks.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

  • 12.01 – täiskuu (neljapäev)

Täiskuu
Täiskuu energia soosib kõigest soovimatust vabanemist.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel & Guardian Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta üldise nädala horoskoobi näol on tegemist kanaldatud horoskoobiga. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehtedelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused) ja “Kanaldatud horoskoobid”. Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi personaalselt Teie jaoks resoneeruda.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele?

  • KVARTAL + AASTA Lisaks nädala horoskoopidele, leiate minu kodulehelt ka kvartali – ja aastahoroskoobid.
  • PÄEV Igapäevaseks juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud veebipõhiseid inglikaarte. Need leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.
  • NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi või märgi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Older posts” ehk “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.

Facebook Twitter Google+

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Tulekul on ka mitmeid erihoroskoope. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter
Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"