Nädala horoskoop 16.01-22.01.2017 #horoskoop

nädala horoskoop nädal 3 2017

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

16.01 – 22.01.2017

2017. aasta nädal nr 3

Inglite sõnumid aasta 3. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Suur samm edasi

Nädala kristall – Tsitriin

Nädala värv – Kollane

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2017. aasta 3. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Sinu elus paistab Päike. Aeg rõõmustamiseks! Number 5

Inglite taro kaart – Veekaartide kuninganna (ingl. k Queen of Water)

Lillekaart – Sa oled vaimne õpetaja. Krookus

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel nädalal algas tegude aeg. Pikalt seisnud küsimused said rohelise tule edasiliikumiseks ning energeetiliselt läks meie kõigi jaoks tee vabaks igasuguste uute alguste tarbeks.

Eeloleval nädalal jätkub tegutsemise perioodi energia. Nagu mainisin ka eelmise nädala horoskoobis, ei ütle inglid praegu meile täpseid ajapiire selle kohta kui pikalt selline energia kestab. Nad ei soovi hetkel üldse jagada eriti detailset informatsiooni selle kohta, mis praegu toimub. Tundub vaid, et igaüks liigub nüüd väga personaalset rada pidi ja see ongi ka peamine põhjus, miks detaile varjatakse. Need detailid on igaühe jaoks erinevad ja ei kuulu laiemas plaanis teistega arutlemisele.

Küll aga näeme kaartidest, et eeloleval nädalal leiab aset üks või mitu hingeliselt rõõmustavat hetke/ sündmust. Tegemist on üldises plaanis väga positiivse energiaga nädalaga.

Inglite taro kaart viitab sellele, et toimub suur edasiminek meie tundemaailma osas. Tõenäoliselt viitab see sügavamate hingehaavade tervenemisele. Praegu oleme ajaperioodis, kus igasugustele uutele algustele on tee avatud. See hõlmab loomulikult ka igakülgset energeetilist tuge tervenemiseks – igaühele, kes seda vajab ning täpselt sellisel kujul ja mahus, mida igaüks vajab. Kui soovite oma elus midagi tervendada (hingehaava ja/või sellest lähtuvat füüsilist haigusnähet), siis teadke, et praegu ümbritseb teid suur hulk abistajaid ja õpetajaid hingede maailmast. Nende õpetuste kuulamiseks ja kuulmiseks ei ole tarvis teha midagi muud kui ikka kuulata oma sisetunnet. Inglid räägivad alati meiega läbi meie tundemaailma.

Nädala värv ja kristall viitavad omakorda tagasi 2016. aasta nädalatele nr 43-46 ehk perioodile, mis kestis 24. oktoobrist kuni 20. novembrini. Need olid nädalad, kus inglid suunasid oma õpetused eelkõige kõigile neile, kelle elus on pikalt (aastaid) kestnud rasked ajad. Nad õpetasid nende nädalate jooksul enesekehtestamist, manipulatsioonide tuvastamist, õigete valikute tegemist jne. Tõenäoliselt laheneb eeloleval nädalal just viidatud kirjeldusele vastavate inimeste elus see raske olukord, mis on juba aastaid kestnud. Kui mitte tervikuna, siis vähemalt osaliselt. Ja kui osaliselt, siis peaks see osa olema küllaltki kaalukas. Tegemist on pigem suuremat laadi positiivse sammu astumise nädalaga.

Kui see kirjeldus käib teie kohta, siis mõelge kindlasti veidike tagasi nimetatud ajaperioodile. Seal peaks leiduma vihjeid selle kohta, mis teie elus nüüd laheneda võib. Kui kirjutate üles oma unenägusid, siis lugege kindlasti üle antud ajaperioodi jooksul nähtud unenägude kirjeldused. Ka seal võib peituda informatsiooni, mis osutub teile kasulikuks just eeloleval nädalal.

Soovitan teil ka uuesti üle lugeda eenimetatud nädalate horoskoobid (nädalad 43-46, aastast 2016), sest minu horoskoobid ei ole just tavapärased. Need on tegelikult pigem inglite õpetused, mida nad jagavad lihtsalt nädalate kaupa, vastavalt sellele, milline teema saab kõnealusel nädalal esile tõstetud üldiste energiate poolt, mis meie planeedil vastaval ajaperioodil valitsevaks kujunevad.

Seetõttu soovitan kõigil, kes minu horoskoope alles esimest korda külastama satuvad, alati lugeda ka varasemate nädalate horoskoope. Kuigi need nädalad on seljataga, ei aegu seal jagatud inglite õpetused tõenäoliselt mitte kunagi.

Nädala nr 3 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “The White Stripes – Seven Nation Army”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika).

Nädala meditatsioon

Alates 2016. aasta 47. nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina, sest minu loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju.

Täpsemalt öeldes, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“.

2017. aasta 3. nädala meditatsiooni kaart on – Eva Tenter’i inglikaart nr 5, sõnumiga “Sinu elus paistab Päike. Aeg rõõmustamiseks!”

Juhised, kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsiooni abivahendina:

  • Otsige välja see inglikaart, mis tuli juhisena välja käesolevaks nädalaks.
  • Kui teil on vastav kaart leitud ja avatud, siis näete enda ees fotot. Kui vajutate foto all paremas nurgas kirjale “View full size”, siis näete seda pilti veel suuremana. Tehkegi see foto enda ees suurelt lahti.
  • Pange arvutis kõik muu kinni, nii et avatud ei oleks ükski muu internetileht või programm ja lihtsalt vaadelge seda fotot. Istuge rahulikult, võite kuulata taustaks ka mõnda lemmiklugu.
  • Vaadelge seda pilti ja mõelge mõnest oma südamesoovist või olukorrast, millele soovite leida lahendust. Mõtisklege antud soovi või olukorra puhul praktiliste küsimuste üle – milline näeks teie elu välja siis kui soov oleks juba teostunud või olukord juba lahenenud. Mis oleks siis teisiti? Tunnetage oma soovi täitumist nii elutruuna kui võimalik.
  • Võtke endale aega sellisteks meditatsiooni minutiteks nii palju kui tunnete, et vajate.
  • Ja seejärel hoidke oma meeled avatud ja olge valmis selleks, et teie elus võib muuhulgas toimuda ka midagi sellist, mida varem peeti imede kategooriasse kuuluvaks. Uues energias on väga paljud senised imed tavapärase argipäeva osaks.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

Sel nädalal ei esine ühtki neist astroloogilistest sündmustest, mida ma oma nädala horoskoopide raames jälgin ja välja toon (tähesajud, noorkuu, täiskuu, pööripäevad, kaduneljapäevad, merkuuri retrograadi perioodid).


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta üldise nädala horoskoobi näol on tegemist kanaldatud horoskoobiga. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehtedelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused) ja “Kanaldatud horoskoobid”. Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi personaalselt Teie jaoks resoneeruda.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele?

  • KVARTAL + AASTA Lisaks nädala horoskoopidele, leiate minu kodulehelt ka kvartali – ja aastahoroskoobid.
  • PÄEV Igapäevaseks juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud veebipõhiseid inglikaarte. Need leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.
  • NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi või märgi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Older posts” ehk “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.

Facebook Twitter Google+

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Tulekul on ka mitmeid erihoroskoope. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter
Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"