Nädala horoskoop 30.01-05.02.2017 #horoskoop

nädala horoskoop nädal 5 2017

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

30.01 – 05.02.2017

2017. aasta nädal nr 5

Inglite sõnumid aasta 5. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Õnn tuleb õuele

Nädala kristall – Merevaik

Nädala värv – Kollane

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2017. aasta 5. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Armastus tuleb ootamatult. Number 12

Inglite taro kaart – Kuues maakaart (ingl. k Six of Earth)

Lillekaart – Naerata. Päevalill

Kaitseinglite kaart – Kuues küllusekaart (ingl. k Six of Abundance)

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

See tuleb küll nüüd üks ülipositiivse energiaga nädal! Kõik kaardid kõnelevad küllusliku õnne ja armastuse saabumisest. Kuna mitu kaarti viitab veel lisaks sellele, et see saabuv õnnelik sündmus tuleb ootamatult ja kingitusena, siis võime järeldada, et tegu on lausa põnevalt õnneliku nädalaga.

Õnn, mis igaühe õuele nüüd tuleb, on loomulikult taaskord personaalne. Igaüks saab kogeda seda, mis just temale antud momendil kõige südamelähedasem on. Ehk kui olete oodanud näiteks uue töökoha leidmist, siis on nüüd fortuuna tõenäoliselt teie poolel selles küsimuses. Kes on oodanud uut armastust, võib just sel nädalal kohtuda selle õige inimesega. Kellel on koduga või rahaga seonduvad aspektid praegu luubi all, saab eeloleval nädalal just nendes küsimuses abi, jne.

Igaühele kajastub tema kingitus tõenäoliselt just sellises temaatikas, kus ta on oma südames kõige rohkem abi/ muutust soovinud. Samas ootamatuse aspekt toob meieni ka üllatusmomendi, mis kõneleb sellest, et too abi ei saabu päris traditsioonilisel moel ehk see ei tule nii nagu tavapäraselt oskaks oodata.

Kuna päris kõigi inimeste elud ei kulge samas rütmis, siis pole loomulikult ka antud sõnum mõeldud päris kõigile, kuid loodetavasti saavad siiski paljud nüüd kogeda vägagi rõõmustavat energiat, mis sisaldab vägagi rõõmustavat kingitust. Ka äsja alanud tulekuke aasta annab energeetiliselt kõigile säärastele sündmustele hoogu juurde.

Lisamärkena soovivad inglid sel nädalal kõneleda veidi meie maakeral hetkel aset leidvast poliitilisest olukorrast – nad ütlevad, et nad on teadlikud sellest, et hetkel toimuv võib tunduda justkui peatükk õudusfilmist, kuid tegelikult pole muretsemiseks põhjust. Kui üldse hetkeolukorrale žanrit määrata, siis on tegu pigem dokumentaal-komöödiaga. Kõik need isikud, kes on praegu etteotsa pandud, istuvad seal põhjusega. Inglid ei avalda taaskord detaile nende sündmuste kohta, mis praegu laiemas plaanis lahti rulluvad, kuid nad ütlevad, et osade manipulatsioonide lõppemiseks on vajalik, et tõde tuleks välja enamiku jaoks (st polegi tarvis, et massimeedia tõde käsitleks, vajalik on vaid enamiku arusaam/ mõistmisele jõudmine). Ja sellele protsessile aitabki kaasa just nimelt nende persoonide juhtpositsioonile asetamine. Nagu nad on korduvalt ka varem öelnud, elame me nüüd uues ajastus, mis hõlmab endas energeetiliselt täiesti uusi tegutsemismustreid. Seetõttu oli ka vajalik etteotsa asetada just neid, keda keegi sinna otseselt oodata ei osanud. See tõi ja toob ka edaspidi endaga kaasa järgnevaid uuendusi, mida keegi oodata ei oska. Kuna kõik on ootamatu, siis ei oska enam plaanipäraselt tegutseda ka manipulaatorid. Ja nii paljastuvadki lõpuks tõed, mis lõpetavad sajandeid kestnud manipulatsioonid. See ongi praegu toimuvate sündmuste kõige üldisem eesmärk! (Kes on praegu sattunud minu kodulehele esimest korda, siis soovitan siinkohal lugeda ka varasemate nädalate horoskoope, kus inglid räägivad samuti nimetatud manipulatsioonide ja uue ajastu teemadel.)

Nädala nr 5 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Edward Maya & Vika Jigulina – Stereo Love”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika).

Nädala meditatsioon

Alates 2016. aasta 47. nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina, sest minu loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju.

Täpsemalt öeldes, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“.

2017. aasta 5. nädala meditatsiooni kaart on – Eva Tenter’i inglikaart nr 12, sõnumiga “Armastus tuleb ootamatult.”

Juhised, kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsiooni abivahendina:

  • Otsige välja see inglikaart, mis tuli juhisena välja käesolevaks nädalaks.
  • Kui teil on vastav kaart leitud ja avatud, siis näete enda ees fotot. Kui vajutate foto all paremas nurgas kirjale “View full size”, siis näete seda pilti veel suuremana. Tehkegi see foto enda ees suurelt lahti.
  • Pange arvutis kõik muu kinni, nii et avatud ei oleks ükski muu internetileht või programm ja lihtsalt vaadelge seda fotot. Istuge rahulikult, võite kuulata taustaks ka mõnda lemmiklugu.
  • Vaadelge seda pilti ja mõelge mõnest oma südamesoovist või olukorrast, millele soovite leida lahendust. Mõtisklege antud soovi või olukorra puhul praktiliste küsimuste üle – milline näeks teie elu välja siis kui soov oleks juba teostunud või olukord juba lahenenud. Mis oleks siis teisiti? Tunnetage oma soovi täitumist nii elutruuna kui võimalik.
  • Võtke endale aega sellisteks meditatsiooni minutiteks nii palju kui tunnete, et vajate.
  • Ja seejärel hoidke oma meeled avatud ja olge valmis selleks, et teie elus võib muuhulgas toimuda ka midagi sellist, mida varem peeti imede kategooriasse kuuluvaks. Uues energias on väga paljud senised imed tavapärase argipäeva osaks.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

Sel nädalal ei esine ühtki neist astroloogilistest sündmustest, mida ma oma nädala horoskoopide raames jälgin ja välja toon (tähesajud, noorkuu, täiskuu, pööripäevad, kaduneljapäevad, merkuuri retrograadi perioodid).


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel & Guardian Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta üldise nädala horoskoobi näol on tegemist kanaldatud horoskoobiga, mis pole tavapärane horoskoop. See on pigem kirjatükk, mis sisaldab inglite nõuandeid ja soovitusi. Seetõttu soovitan minu kodulehe uutel külastajatel tutvuda ka juba möödunud nädalate horoskoopidega. Need nädalad on küll minevikus, kuid minu horoskoopides sisalduvad inglite nõuanded ei aegu tõenäoliselt mitte kunagi. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehtedelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused) ja “Kanaldatud horoskoobid”. Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi personaalselt Teie jaoks resoneeruda.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele?

  • KVARTAL + AASTA Lisaks nädala horoskoopidele, leiate minu kodulehelt ka kvartali – ja aastahoroskoobid.
  • PÄEV Igapäevaseks juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud veebipõhiseid inglikaarte. Need leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.
  • NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi või märgi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Older posts” ehk “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.

Facebook Twitter Google+ Instagram

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Tulekul on ka mitmeid erihoroskoope. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter
Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"