Nädala horoskoop 06.02-12.02.2017 #horoskoop

nädala horoskoop nädal 6 2017

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

06.02 – 12.02.2017

2017. aasta nädal nr 6

Inglite sõnumid aasta 6. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Taevased kingitused jätkuvad

Nädala kristall – Must turmaliin

Nädala värv – Roheline

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2017. aasta 6. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Sul oleks kasulik leida mõni uus hobi. Number 67

Inglite taro kaart – Maakaartide poiss (ingl. k Page of Earth)

Lillekaart – Orhidee. Vaata tähtede poole.

Kaitseinglite kaart – Küllusekaartide äss (ingl. k Ace of Abundance)

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Sel nädalal jätkub väga positiivse energia voog, mis algas eelmisel nädalal. Kui eelmisel nädalal öeldi, et tegu on üleüldiselt rõõmustava energiaga, siis nüüd liigub peamine fookus just rahalise külluse peale.

Kaardid lubavad meile selleks nädalaks väga häid uudiseid finantsvaldkonnas. Ja uuesti vihjatakse ka seda, et taevalik abi võib praegu tulla ootamatult. Seega, kui te polnud nende inimeste seas, kes said oma ootamatu taevase kingituse eelmisel nädalal, siis ärge heitke meelt. Võib-olla ootas teie kingitus just uue nädala saabumist!

Kõik kaardid viitavad endiselt ka sellele, et jätkub soodne aeg kõikvõimalikeks uuteks algusteks. Eriti rõhutatakse ikka seda, et hetkel valitsevad energiad soosivad tohutult töökoha/karjääri vahetust ja ettevõtlusega alustamist. Seega kui olete selliseid samme juba mõnda aega kaalunud, siis nüüd oleks väga hea aeg neid ideid teostama hakata. Uurige uusi tööpakkumisi, saatke mõni CV või uurige rohkem infot endale huvipakkuva tegevusvaldkonna kohta, milles sooviksite ettevõtlust alustada. Kui kuulute nende hulka, kellel juba on rohkem samme astutud oma tööalaste unistuste suunas, siis teile võib näiteks eeloleval nädalal sülle potsatada juba uue töökoha tööleping või mõni personaalselt teile suunatud pakkumine. Kui selline personaalne pakkumine tuleb ja te tunnete ka, et see tekitab teis rõõmu, siis tasuks see pakkumine praegu ka vastu võtta. Muidugi pidage alati meeles, et teie sisetunne on siiski esmatähtis. Kui te mingil põhjusel ei soovi praegu laekuvaid pakkumisi vastu võtta, siis loomulikult te neid aktsepteerima ei pea. Energiad võivad soosida mida tahes, prevaleerima jääb siiski alati meie isiklik soov ja tahe.

Lisaks öeldakse, et viide uutele partnerlussuhetele ja lepingutele, mis kõnealuse nädala kaartides valjult kõlab, hõlmab sel nädalal ka ostu-müügi tehinguid. Ehk kui olete soovinud juba mõnda aega midagi suuremat osta või müüa, siis teadke, et eeloleva nädala energiad soosivad kõrgelt teie ostu-müügi soove. Nüüd on vägagi suur tõenäosus, et leiate just selle õige objekti ostmiseks või just selle õige ostja oma müügipakkumisele. Seega tasub kindlasti sel nädalal antud teemaga tegeleda kui kuulute nende hulka, kellel säärane ostu-müügi soov on juba mõnda aega meeles mõlkunud.

Inglid ütlevad, et milline iganes teie isiklik (hetkel kõige aktuaalsem) soov on, selle täitumisele aitab nüüd kaasa see kui keskendute positiivsele. Ja sellele aitabki omakorda suuresti kaasa minu inglikaardi soovitus otsida endale mõni uus hobi. Kui teie fookus on mõnel hobilisel tegevusel, siis te automaatselt keskendutegi positiivsele ehk hoiategi automaatselt oma energia positiivsena. Ja see omakorda tõmbab teile juba ligi kõike muud positiivset.

Just uut hobi kutsutakse üles otsima eelkõige seetõttu, et kõik uued teemad, mis on meie jaoks südamest meeldivad, äratavad üles inspiratsiooni allika. Juba olemasoleva hobiga tegelemine enam nii värvikalt seda allikat avada ei pruugi, sest tegu on siiski nähtusega, mida oskame oma ellu juba oodata. See oleneb muidugi hobist. Kindlasti on olemas ka selliseid hobisid, mis toovad järjepidevalt ellu värsket energiat, kuid kuna kõigi hobide puhul see nii ei ole, siis nüüd kutsutaksegi meid üles otsima just mõnda täiesti uut hobilist tegevust.

Nädala nr 6 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Mark Ronson – Uptown Funk ft. Bruno Mars”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika).

Nädala meditatsioon

Alates 2016. aasta 47. nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina, sest minu loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju.

Täpsemalt öeldes, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“.

2017. aasta 6. nädala meditatsiooni kaart on – Eva Tenter’i inglikaart nr 67, sõnumiga “Sul oleks kasulik leida mõni uus hobi.”

Juhised, kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsiooni abivahendina:

  • Otsige välja see inglikaart, mis tuli juhisena välja käesolevaks nädalaks.
  • Kui teil on vastav kaart leitud ja avatud, siis näete enda ees fotot. Kui vajutate foto all paremas nurgas kirjale “View full size”, siis näete seda pilti veel suuremana. Tehkegi see foto enda ees suurelt lahti.
  • Pange arvutis kõik muu kinni, nii et avatud ei oleks ükski muu internetileht või programm ja lihtsalt vaadelge seda fotot. Istuge rahulikult, võite kuulata taustaks ka mõnda lemmiklugu.
  • Vaadelge seda pilti ja mõelge mõnest oma südamesoovist või olukorrast, millele soovite leida lahendust. Mõtisklege antud soovi või olukorra puhul praktiliste küsimuste üle – milline näeks teie elu välja siis kui soov oleks juba teostunud või olukord juba lahenenud. Mis oleks siis teisiti? Tunnetage oma soovi täitumist nii elutruuna kui võimalik.
  • Võtke endale aega sellisteks meditatsiooni minutiteks nii palju kui tunnete, et vajate.
  • Ja seejärel hoidke oma meeled avatud ja olge valmis selleks, et teie elus võib muuhulgas toimuda ka midagi sellist, mida varem peeti imede kategooriasse kuuluvaks. Uues energias on väga paljud senised imed tavapärase argipäeva osaks.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

  • 11.02 – täiskuu (laupäev)

Täiskuu
Täiskuu energia soosib kõigest soovimatust vabanemist.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel & Guardian Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta üldise nädala horoskoobi näol on tegemist kanaldatud horoskoobiga, mis pole tavapärane horoskoop. See on pigem kirjatükk, mis sisaldab inglite nõuandeid ja soovitusi. Seetõttu soovitan minu kodulehe uutel külastajatel tutvuda ka juba möödunud nädalate horoskoopidega. Need nädalad on küll minevikus, kuid minu horoskoopides sisalduvad inglite nõuanded ei aegu tõenäoliselt mitte kunagi. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehtedelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused) ja “Kanaldatud horoskoobid”. Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi personaalselt Teie jaoks resoneeruda.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele?

  • KVARTAL + AASTA Lisaks nädala horoskoopidele, leiate minu kodulehelt ka kvartali – ja aastahoroskoobid.
  • PÄEV Igapäevaseks juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud veebipõhiseid inglikaarte. Need leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.
  • NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi või märgi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Older posts” ehk “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.

Facebook Twitter Google+ Instagram

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Tulekul on ka mitmeid erihoroskoope. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter
Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"