Nädala horoskoop 13.02-19.02.2017 #horoskoop

nädala horoskoop nädal 7 2017

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

13.02 – 19.02.2017

2017. aasta nädal nr 7

Inglite sõnumid aasta 7. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Perekondlikud suhted

Nädala kristall – Opaal

Nädala värv – Heleroosa

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2017. aasta 7. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Jätka oma plaaniga hoolsalt. Number 30

Inglite taro kaart – Teine tulekaart (ingl. k Two of Fire)

Lillekaart – Kannatlikkus. Roosbegoonia

Kaitseinglite kaart – Vabaks laskmine. Number 13 (ingl. k Letting Go)

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eeloleval nädalal on fookuses perekondlikud suhted. Täpsemalt tegeleme sel nädalal neist valukohtadest lahtilaskmisega, mis on tekkinud meie energiasse just nimelt perekondlikest suhetest lähtuvalt.

Inglid ütlevad, et nüüd on kätte jõudnud aeg teha taaskord üks sügavam puhastusring sääraste valukohtade osas. Seetõttu võib eeloleval nädalal oodata just nimelt selliste sündmuste lahti hargnemist, mis toovad teis esile mõned sügaval hingesopis istuvad hirmud või süütunded, mis said alguse lapsepõlves. Igaühe jaoks on tema elus aset leidvate sündmuste detailid muidugi personaalsed ja lähtuvad ikka sellest, mis aitab just kõnealusel inimesel kõige tõhusamalt terveneda.

Kui sellised sündmused teieni jõuavad, siis on soovitatav võtta veidike aega maha ja süüvida oma sisemaailma. Analüüsige just neid tundeid, mida see sündmus teis tekitas. Võib-olla ei seostu äsja toimunu teie jaoks koheselt ühegi sügavama teemaga, kuid seos on täiesti olemas ja te leiate selle üles just esilekerkinud tunnetele keskendudes. Meenutage, millal te varem olete sama tunnet tundnud. Mille tõttu see tookord esile kerkis?

Inglid tuletavad ka jätkuvalt meelde, et säärased ebameeldivate tunnete puhastamise protseduurid viiakse läbi ikka igaühe kõrgemaks hüvanguks. Eesmärk on liikuda üha parema ja helgema elu poole, kuid selleks, et sinna jõuda, peab maha jätma hirmud ja kõik nendega seonduva.

Toon näite selle kohta, missugust laadi juhtumised võivad meid eeloleval nädalal ees oodata:

Üks lähedane isik (perekonnaliige) süüdistas teid lapsepõlves täiesti alusetult milleski, mida te polnud teinud. Samas puudus teil võimalus tõestada, et te polnud seda tegu teinud ja nii te lasitegi lihtsalt pea longu ja kuulasite süüdistusterahe ära. Võib-olla saite selle teo eest isegi põhjalikult karistada. Te tundsite ennast juhtunu tõttu väga halvasti ja tundsite ka süüd, kuigi te polnud midagi valesti teinud. Süüd tundsite seetõttu, et te soovisite ju vaid hea laps olla, aga nüüd karjuti teie peale ja karistati teid täpselt samamoodi nagu karistatakse neid, kes on halvad. Halvad aga ongi ju süüdi.

Saate täiskasvanuks ja olete juba selle vahejuhtumi unustanud, kuid tõmbate endale järjepidevalt ligi olukordi, kus keegi teie kohta midagi valetab. Ja valetatakse jälle selliste asjade kohta, milles teil pole võimalik tõde tõestada. Tunnete, et teie elu paneb teid muudkui lõksu. Arvate, et teil polegi sellest väljapääsu. Mõtlete võib-olla isegi, et olete sellise saatuse kuidagi ära teeninud. Tunnete end selle kõige tõttu tihti väga kehvasti, kuid lahendust ei oska ka kuskilt otsida.

See oli üks näide selle kohta, kuidas lapsepõlves aset leidnud juhtumid võivad jääda inimest kasvõi elu lõpuni kummitama kui ta ei pööra tähelepanu sellele, kust need ebameeldivad situatsioonid alguse said.

Iga kehva olukorra taga ei pruugi muidugi olla halba mälestust ja haava lapsepõlvest, kuid selliste korduvate sündmuste puhul tasub küll kaugele minevikku vaadata. Me ei oska lapsena meid ümbritsevat täiel määral analüüsida ja nii võivadki jääda meile lapsepõlves toimunu tõttu hinge suured haavad, mis tekitavad valu iga kord kui keegi meid uuesti halvasti (sarnasel viisil nagu lapsepõlves) kohtleb. Need haavad on täielikult tervendatavad, kuid selleks peab iseendaga tööd tegema ja ausalt otsa vaatama algsele sündmusele, mis haava tekitas.

Eeloleval nädalal võimegi oodata just selliste sündmuste esilekerkimist, mis panevad jälle mõne vana haava valu tegema. Kui soovite, et teie vana haav nüüd terveneks, siis mediteerige ja mõtisklege oma lapsepõlve üle.

Ja pidage ikka meeles – valu tuuakse uuesti esile ainult selleks, et leiaksite lõpuks üles teeotsa tervenemiseni.

Nädala nr 7 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Faithless – Mass Destruction”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika).

KINGITUS SÕBRAPÄEVAKS

Võtan sõbrapäeva kingitusena eeloleva nädala tarbeks veel lisaks päevasõnumid. Päevasõnumiks on üks minu inglikaartidest. (Päevasõnumi kaarti võib loomulikult kasutada ka päeva meditatsioonikaardina. Juhised selle kohta, kuidas minu inglikaarte meditatsioonikaartidena kasutada, leiate mõni rida altpoolt, sektorist “Nädala meditatsioon”.)

Päevasõnum 13.02 – esmaspäev

Eva Tenter’i inglikaart nr 67 – Sul oleks kasulik leida mõni uus hobi.

Päevasõnum 14.02 – teisipäev

Eva Tenter’i inglikaart nr 65 – Tee kodus suurpuhastus.

Päevasõnum 15.02 – kolmapäev

Eva Tenter’i inglikaart nr 33 – Kõik on hästi.

Päevasõnum 16.02 – neljapäev

Eva Tenter’i inglikaart nr 51 – Too oma ellu rohkem soojust.

Päevasõnum 17.02 – reede

Eva Tenter’i inglikaart nr 72 – Külasta oma lemmikpaika looduses. Sealt saad palju elujõudu.

Päevasõnum 18.02 – laupäev

Eva Tenter’i inglikaart nr 43 – Märka, mis taustal toimub.

Päevasõnum 19.02 – pühapäev

Eva Tenter’i inglikaart nr 46 – Tee on libe. Ära kiirusta.

Nädala meditatsioon

Alates 2016. aasta 47. nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina, sest minu loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju.

Täpsemalt öeldes, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“.

2017. aasta 7. nädala meditatsiooni kaart on – Eva Tenter’i inglikaart nr 30, sõnumiga “Jätka oma plaaniga hoolsalt.”

Juhised, kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsiooni abivahendina:

  • Otsige välja see inglikaart, mis tuli juhisena välja käesolevaks nädalaks.
  • Kui teil on vastav kaart leitud ja avatud, siis näete enda ees fotot. Kui vajutate foto all paremas nurgas kirjale “View full size”, siis näete seda pilti veel suuremana. Tehkegi see foto enda ees suurelt lahti.
  • Pange arvutis kõik muu kinni, nii et avatud ei oleks ükski muu internetileht või programm ja lihtsalt vaadelge seda fotot. Istuge rahulikult, võite kuulata taustaks ka mõnda lemmiklugu.
  • Vaadelge seda pilti ja mõelge mõnest oma südamesoovist või olukorrast, millele soovite leida lahendust. Mõtisklege antud soovi või olukorra puhul praktiliste küsimuste üle – milline näeks teie elu välja siis kui soov oleks juba teostunud või olukord juba lahenenud. Mis oleks siis teisiti? Tunnetage oma soovi täitumist nii elutruuna kui võimalik.
  • Võtke endale aega sellisteks meditatsiooni minutiteks nii palju kui tunnete, et vajate.
  • Ja seejärel hoidke oma meeled avatud ja olge valmis selleks, et teie elus võib muuhulgas toimuda ka midagi sellist, mida varem peeti imede kategooriasse kuuluvaks. Uues energias on väga paljud senised imed tavapärase argipäeva osaks.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

Sel nädalal ei esine ühtki neist astroloogilistest sündmustest, mida ma oma nädala horoskoopide raames jälgin ja välja toon (tähesajud, noorkuu, täiskuu, pööripäevad, kaduneljapäevad, merkuuri retrograadi perioodid).


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel & Guardian Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta üldise nädala horoskoobi näol on tegemist kanaldatud horoskoobiga, mis pole tavapärane horoskoop. See on pigem kirjatükk, mis sisaldab inglite nõuandeid ja soovitusi. Seetõttu soovitan minu kodulehe uutel külastajatel tutvuda ka juba möödunud nädalate horoskoopidega. Need nädalad on küll minevikus, kuid minu horoskoopides sisalduvad inglite nõuanded ei aegu tõenäoliselt mitte kunagi. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehtedelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused) ja “Kanaldatud horoskoobid”. Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi personaalselt Teie jaoks resoneeruda.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele?

  • KVARTAL + AASTA Lisaks nädala horoskoopidele, leiate minu kodulehelt ka kvartali – ja aastahoroskoobid.
  • PÄEV Igapäevaseks juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud veebipõhiseid inglikaarte. Need leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.
  • NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi või märgi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Older posts” ehk “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.

Facebook Twitter Google+ Instagram

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Tulekul on ka mitmeid erihoroskoope. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter
Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"