Nädala horoskoop 10.04-16.04.2017

nädala horoskoop nädal 15 2017

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

10.04 – 16.04.2017

2017. aasta nädal nr 15

Inglite sõnumid aasta 15. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Vali soov ja rõõm on Sinu!

Nädala kristall – dumortieriit

Nädala värv – sinine

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2017. aasta 15. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Ära keela endale rõõme. Tee midagi, mida oled ammu soovinud teha. Number 6

Inglite taro kaart – Veekaartide rüütel (ingl. k Knight of Water)

Lillekaart – On aeg teha otsus. Wisteria e. rippuba

Kaitseinglite kaart – Kuues küllusekaart (ingl. k Six of Abundance)

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel kahel nädalal on energia olnud äkiline. See äkilisus on olnud igati positiivse laenguga, kuid nagu oleme kõik ka viimaste päevade globaalsete sündmuste põhjal näinud, tõi äkilisus endaga kaasa ka mõningaid sündmusi, mis esmapilgul ei taha üldse positiivsena tunduda.

Eeloleval nädalal pöördub energia väga lilleliselt romantiliseks.

Individuaalsel tasandil tähistab see energia paljude jaoks positiivselt emotsionaalsete sündmuste sagenemist. Võib ette tulla armumisi ja abieluettepanekuid, pulmapidusid ja muid romantilisi üritusi, kuid nagu ikka, ei keskendu minu horoskoobid sellistele teemadele.

Siin on pigem alati fookuses inimese individuaalne areng läbi aja ja sellest aspektist ütlevad inglid, et eeloleval nädalal tuleb teil oma hinge tagumistest soppidest välja võtta üks konkreetne soov ja viia see nüüd ellu. Teil on täiesti vaba valik selles osas, millist südamesoovi te teostama hakkate, kuid teil tuleb üks soov nüüd välja valida. Ja tegu peab olema muidugi ikka sooviga, mille täitumine teid väga rõõmustaks.

Inglid rõhutavad, et see on tõepoolest igaühe täiesti vaba valik, millist unistust ta nüüd realiseerima hakkab, kuid väga oluline on see, et üks hingesoov/ unistus nüüd teie argipäevasesse “to-do-listi” lisanduks.

Nagu nad on ka varem rääkinud, ei toimi meie uues ajastus enam sündmused vanal moel 1+1=2 mudeli järgi. Uues ajastus on iga sündmus nagu üllatusmuna, mille puhul on juba šokolaadist kest väga tore kingitus, kuid siis selgub, et kesta sees on midagi toredat veel peidus. Lisaks ütlevad inglid, et ühegi sündmuse (ei individuaalse ega globaalse) puhul ei tasu enam otsida lahenduskäiku minevikust. Struktuur ei tööta enam vanaviisi, mis tähendab ühtlasi, et energeetilises plaanis ei võrdu 1 pluss 1 enam 2.

Inglid juba ka selgitasid meile paar nädalat tagasi, miks elu meile nüüd ainult mitmekihilisi lahendusi pakub – tuumpõhjus seisneb selles, et taoline toimimisviis on parim lahendus, läbi mille meie elud suunatakse nendele rõõmuküllastele radadele, kus me kogu aeg oleksime pidanud olema. Me ei oska nendele radadele enam päris omapäi tagasi minna ja otseteed pidi ei saa me ka sinna tagasi, sest meie süsteemis on ikka veel liiga palju hirme alles. Just need hirmud suunaksidki meid otsustavatel hetkedel valele teeotsale. Seetõttu võtsidki inglid juba mõnda aega tagasi juhtpositsiooni (antud küsimuses) enda kätte ja viivad meid nüüd sisuliselt käekõrval sinna, kuhu vaja.

Eeltoodud info valguses kinnitavad inglid, et kui te nüüd lisate ühe oma vana hingesoovi eeloleva nädala argipäevatoimetuste nimekirja, siis saab see tegu teie jaoks kuhjaga tasutud.

Lisamärkusena, globaalsete sündmuste kohta, ütlevad inglid järgnevat – mis iganes nüüd ka maailmas laiemas plaanis juhtuks, peamine on see, et te ei reageeriks sellele hirmuga. Kui te tahate nendele uudistele kuidagi reageerida, siis saatke kõnealustele sündmustele lihtsalt armastust. Seda, kuidas erinevatele olukordadele armastust saata ja seda, milline on praegu maailmas aset leidvate (näiliselt) negatiivsete sündmuste tagamaa, õpetasid inglid meile eelmise aasta 46. kuni 52. nädala horoskoopides (ehk nad rääkisid nendest teemadest seitsmel järjestikusel nädalal).

Kui need õpetused on ununenud või kui olete minu kodulehe uus külastaja, siis saate need horoskoobid üle lugeda siit – https://evatenter.com/category/nadalahoroskoobid/

Nimetatud lingil avanevad järjest kõik nädala horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Iga horoskoobi päises on pilt, millel on kirjas ka vastava horoskoobi nädala number. Selle järgi leiategi kõige lihtsamalt üles nädala horoskoobid nr 46 kuni 52, aastast 2016.

Nädala nr 15 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “St Germain – Rose rouge”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika).

Nädala meditatsioon

Alates 2016. aasta 47. nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina, sest minu loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju.

Täpsemalt öeldes, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“.

2017. aasta 15. nädala meditatsiooni kaart on – Eva Tenter’i inglikaart nr 6, sõnumiga “Ära keela endale rõõme. Tee midagi, mida oled ammu soovinud teha.”

Juhised, kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsiooni abivahendina:

 • Otsige välja see inglikaart, mis tuli juhisena välja käesolevaks nädalaks.
 • Kui teil on vastav kaart leitud ja avatud, siis näete enda ees fotot. Kui vajutate foto all paremas nurgas kirjale “View full size”, siis näete seda pilti veel suuremana. Tehkegi see foto enda ees suurelt lahti.
 • Pange arvutis kõik muu kinni, nii et avatud ei oleks ükski muu internetileht või programm ja lihtsalt vaadelge seda fotot. Istuge rahulikult, võite kuulata taustaks ka mõnda lemmiklugu.
 • Vaadelge seda pilti ja mõelge mõnest oma südamesoovist või olukorrast, millele soovite leida lahendust. Mõtisklege antud soovi või olukorra puhul praktiliste küsimuste üle – milline näeks teie elu välja siis kui soov oleks juba teostunud või olukord juba lahenenud. Mis oleks siis teisiti? Tunnetage oma soovi täitumist nii elutruuna kui võimalik.
 • Võtke endale aega sellisteks meditatsiooni minutiteks nii palju kui tunnete, et vajate.
 • Ja seejärel hoidke oma meeled avatud ja olge valmis selleks, et teie elus võib muuhulgas toimuda ka midagi sellist, mida varem peeti imede kategooriasse kuuluvaks. Uues energias on väga paljud senised imed tavapärase argipäeva osaks.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

 • (09.04 – 03.05 – kestab merkuuri retrograad)
 • 11.04 – täiskuu (teisipäev)

Täiskuu
Täiskuu energia soosib kõigest soovimatust vabanemist.

Merkuuri retrograadi perioodid
Merkuuri retrograadid leiavad aset 3-4 korda aastas ja kestavad korraga enamasti kolm nädalat. Merkuuri retrograadi ajal tuleb võtta kõike rahulikult ja mõista, et tehnilistes ja paberimajandust puudutavates küsimustes tuleb ette segadust tekitavaid momente. Säärastes küsimustes on merkuuri retrograadi ajal tihti tunne, et kõik venib. Samas on see väga hea aeg oma sisemaailmaga tegelemiseks, mediteerimiseks ja varem pooleli jäänud projektide (vanade asjade) lõpetamiseks.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel & Guardian Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta üldise nädala horoskoobi näol on tegemist kanaldatud horoskoobiga, mis pole tavapärane horoskoop. See on pigem kirjatükk, mis sisaldab inglite nõuandeid ja soovitusi. Seetõttu soovitan minu kodulehe uutel külastajatel tutvuda ka juba möödunud nädalate horoskoopidega. Need nädalad on küll minevikus, kuid minu horoskoopides sisalduvad inglite nõuanded ei aegu tõenäoliselt mitte kunagi. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehtedelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused) ja “Kanaldatud horoskoobid”. Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi personaalselt Teie jaoks resoneeruda.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele?

 • KVARTAL + AASTA Lisaks nädala horoskoopidele, leiate minu kodulehelt ka kvartali – ja aastahoroskoobid. Äsja lisasin suhtehoroskoobid 2017. a teiseks kvartaliks (aprill-juuni).
 • PÄEV Igapäevaseks juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud veebipõhiseid inglikaarte. Need leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.
 • NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi või märgi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.

Facebook Twitter Google+ Instagram

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Tulekul on ka mitmeid erihoroskoope. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter
Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"