Nädala horoskoop 17.04-23.04.2017

nädala horoskoop 17.04-23.04.2017

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

17.04 – 23.04.2017

2017. aasta nädal nr 16

Inglite sõnumid aasta 16. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Raha valdkonna korrastamine

Nädala kristall – Roosa kvarts

Nädala värv – Roosa (kõik toonid)

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2017. aasta 16. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart 1 – Plaanid on valmimisjärgus. Ole kannatlik. Number 4

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Täna ei ole eile. Ja homme ei ole täna. Ära lase minevikul moonutada käesolevat hetke. Number 40

Inglite taro kaart – Neljas maakaart (ingl. k Fourt of Earth) ja kuues tulekaart (ingl. k Six of Fire)

Lillekaart 1 – Taevane märk. Prootea

Lillekaart 2 – Uus idee. Metsik õunapuu

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel nädalal pöördus energia lilleliselt romantiliseks ja inglid andsid meile ülesandeks lisada oma argipäevatoimetuste nimekirja üks südamesoov. Kes selle ülesandega kaasa läks, on kindlasti tänaseks juba näinud ka põhjust, miks inglid sellise ülesande andsid. Tõenäoliselt olete juba kogenud ka tolle ülesande “üllatusmuna efekti”, millest inglid on viimastes nädala horoskoopides palju rääkinud.

Eeloleval nädalal jätkub romantiline energia, kuid seekord suunatakse see juba konkreetselt ja spetsiifiliselt raha valdkonna korrastamisele. Eelmisel nädalal oli see energia laiema suunitlusega ja läks igaühele appi sinna valdkonda, kuhu parasjagu vaja oli. Nüüd aga tundub, et inglid võtavad taaskord teravalt luubi alla teema nimega raha.

Nagu nad räägivad meile järjest tihedamalt (tundub juba, et peaaegu igas horoskoobis) – uus ajastu tähendab muuhulgas seda, et kõigi jaoks saab tervendatud külluse temaatika. See tähendab, et kõigi jaoks taastatakse küllus sellisel kujul nagu ta meie elus kogu aeg oleks pidanud olema. See tähendab külluse taastamist nii globaalsel kui ka individuaalsel tasandil.

Eelolev nädal toobki meie ellu jälle ühe sündmuse/ kogemuse/ juhtumise, mis korrastab meie eludes just rahalise külluse sektorit. Huvitav on sealjuures veel see, et inglid kasutavad selle nädala kohta just sõna “korrastab”, mitte “tervendab”. Mulle tundub, et vastava sõna kasutamise põhjus seisneb selles, et energeetiliselt on raha valdkond juba meie jaoks tervendatud. Nüüd peame me lihtsalt läbima teatud sündmused füüsilise maailma reeglite järgi selleks, et too tervendatus saaks kajastuda ka meie pangakontodel ja mujal.

Kaardid viitavad veel ka sellele, et eeloleval nädalal võib osade inimeste teadvusesse kohale jõuda üks uus idee. Kui kuulute nende hulka, kes peavad praegu taevastest sfääridest ühe uue idee kätte saama, siis teadke, et te tunnete selle idee kohe ära selle järgi, et teile hakatakse koheselt ka kinnitavaid taevaseid märke saatma. Need märgid jõuavad teieni tõenäoliselt teie enda lahkunud lähedaste kaudu ehk siis te saate kohe aru kui mõni selline isik teiega kõneleb. Teadke veel ka, et see idee on midagi sellist, mida tasub teistega jagada – st. idee jagamisest tuleneb ka teile personaalselt kasu. Vägagi tõenäoliselt on tegu ühe uue äriideega. Teil palutakse sellisel juhul kohe tööle asuda oma idee teostamiseks.

Minu inglikaartide kaudu ütlevad inglid, et eeloleval nädalal toimuvad sündmused on alles jäämäe tipp, mis tähendab, et meid ikka ja endiselt suunatakse millegi suurema poole, mida me veel ei näe. Samas tundub, et ka kõik üksikud sammud, mida me nüüd edaspidi peame ette võtma, saavad juba olema väga positiivsed. Ehk et rõõmustada võime me juba kohe. Seda ei pea me enam ootama.

Lisaks rõhutavad nad eeloleva nädala kohta, et täna ei ole eile ja homme ei ole täna, mis kõnealuse nädala raames tähistab meie jaoks taaskord viidet sellele, et uues ajastus toimivad skeemid ja plaanid teisi radu pidi kui me seni oleme harjunud nägema. See omakorda tähendab, et kui märkate nüüd (isiklikus elus või globaalses plaanis) kuskil mõnda sellist nüanssi, mis varem tõi endaga kaasa mõne negatiivse sündmuse, siis teadke, et nüüd on tolle nüansi tagajärjed tõenäoliselt hoopis teistsugused.

Uus ajastu toimib täiesti uute energeetiliste reeglite järgi, mistõttu polegi tarvis reageerida hirmuga ka hetkel maailmas aset leidvatele nähtustele. Ükskõik kui negatiivne mõni sündmus ka tunduks, teadke, et kõik pole nii nagu ta näib. Esiteks seetõttu, et info maailma sündmuste kohta jõuab enamikuni niikuinii läbi valede prisma ja teiseks seetõttu, et 1+1 ei võrdu enam energeetiliselt 2.

Nädala nr 16 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Katy Perry – Firework”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika).

Nädala meditatsioon

Alates 2016. aasta 47. nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina, sest minu loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju.

Täpsemalt öeldes, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“.

2017. aasta 16. nädala meditatsiooni kaart on – Eva Tenter’i inglikaart nr 4, sõnumiga “Plaanid on valmimisjärgus. Ole kannatlik.” ja inglikaart nr 40, sõnumiga “Täna ei ole eile. Ja homme ei ole täna. Ära lase minevikul moonutada käesolevat hetke.”

Juhised, kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsiooni abivahendina:

 • Otsige välja see inglikaart, mis tuli juhisena välja käesolevaks nädalaks.
 • Kui teil on vastav kaart leitud ja avatud, siis näete enda ees fotot. Kui vajutate foto all paremas nurgas kirjale “View full size”, siis näete seda pilti veel suuremana. Tehkegi see foto enda ees suurelt lahti.
 • Pange arvutis kõik muu kinni, nii et avatud ei oleks ükski muu internetileht või programm ja lihtsalt vaadelge seda fotot. Istuge rahulikult, võite kuulata taustaks ka mõnda lemmiklugu.
 • Vaadelge seda pilti ja mõelge mõnest oma südamesoovist või olukorrast, millele soovite leida lahendust. Mõtisklege antud soovi või olukorra puhul praktiliste küsimuste üle – milline näeks teie elu välja siis kui soov oleks juba teostunud või olukord juba lahenenud. Mis oleks siis teisiti?
 • Tunnetage oma soovi täitumist nii elutruuna kui võimalik.
 • Võtke endale aega sellisteks meditatsiooni minutiteks nii palju kui tunnete, et vajate.
 • Ja seejärel hoidke oma meeled avatud ja olge valmis selleks, et teie elus võib muuhulgas toimuda ka midagi sellist, mida varem peeti imede kategooriasse kuuluvaks. Uues energias on väga paljud senised imed tavapärase argipäeva osaks.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

 • (09.04 – 03.05 – kestab merkuuri retrograad)
 • 20.04 – kaduneljapäev (neljapäev)
 • 22.04 – tähesadu (lüriidid) (laupäev)

Kaduneljapäevad
Kaduneljapäevadel on väga hea vabaneda kõigest, mida te oma ellu enam ei soovi. Muuhulgas on need ülihead päevad koristamiseks, sest siis püsib kodu kauem puhtana.

Merkuuri retrograadi perioodid
Merkuuri retrograadid leiavad aset 3-4 korda aastas ja kestavad korraga enamasti kolm nädalat. Merkuuri retrograadi ajal tuleb võtta kõike rahulikult ja mõista, et tehnilistes ja paberimajandust puudutavates küsimustes tuleb ette segadust tekitavaid momente. Säärastes küsimustes on merkuuri retrograadi ajal tihti tunne, et kõik venib. Samas on see väga hea aeg oma sisemaailmaga tegelemiseks, mediteerimiseks ja varem pooleli jäänud projektide (vanade asjade) lõpetamiseks.

Tähesajud
Energeetiliselt on tähesadude aeg kõikvõimas. Tähtedelt saab ammutada informatsiooni ja mõtteselgust ning samuti vastab tõele ka tüüparusaam langevale tähele soovi esitamisest. Neile võib tõesti anda täitmiseks ka oma südamesoove, kuid loomulikult ei täida nad soove nii, et teile kukub kohe sealsamas rahapada pähe. Ikka tuleb abi eelkõige sisemise juhenduse kaudu, mida tuleb tunnetada ja järgida.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta üldise nädala horoskoobi näol on tegemist kanaldatud horoskoobiga, mis pole tavapärane horoskoop. See on pigem kirjatükk, mis sisaldab inglite nõuandeid ja soovitusi. Seetõttu soovitan minu kodulehe uutel külastajatel tutvuda ka juba möödunud nädalate horoskoopidega. Need nädalad on küll minevikus, kuid minu horoskoopides sisalduvad inglite nõuanded ei aegu tõenäoliselt mitte kunagi. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehtedelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused) ja “Kanaldatud horoskoobid”. Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi personaalselt Teie jaoks resoneeruda.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele?

 • KVARTAL + AASTA Lisaks nädala horoskoopidele, leiate minu kodulehelt ka kvartali – ja aastahoroskoobid.
 • PÄEV Igapäevaseks juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud veebipõhiseid inglikaarte. Need leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.
 • NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi või märgi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Older posts” ehk “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.

Facebook Twitter Google+ Instagram

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Tulekul on ka mitmeid erihoroskoope. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter
Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"