Nädala horoskoop 24.04-30.04.2017

nädala.horoskoop.24-30.aprill.2017

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

24.04 – 30.04.2017

2017. aasta nädal nr 17

Inglite sõnumid aasta 17. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Lisandub raha

Nädala kristall – Karneool ja aventuriin

Nädala värv – Valge

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2017. aasta 17. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart 1 – Mitte kuskile ei ole kiiret. Võta aega otsuse tegemiseks. Number 2

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Lase elu hoovustel kanda end hõlpsalt õiges suunas. Sa oskad seda küll! Number 9

Inglite taro kaart – Kuues maakaart (ingl. k Six of Earth)

Lillekaart 1 – Tark hing. Asalea

Lillekaart 2 – Puhastumine. Valge roos

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel nädalal tegelesid inglid meie energias raha valdkonna korrastamisega. Nad rõhutasid veel, et nende praeguse tegevuse kohta tuleb öelda just “korrastamine”. Seega tõenäoliselt toimuski eelmisel nädalal igaühe elus mingisugune sündmus või juhtumine, mis korrastas tema jaoks tema isikliku rahalise külluse sektorit. Laiemas plaanis nägime me näiteks, et meie poliitikud “korrastasid” taaskord uute maksude teemat.

Eeloleva nädala kohta ütlesid inglid mulle kõvahäälselt, et nädala märksõna on: “Lisandub raha”. Märksõna sõnastus tundub seekord olevat vägagi konkreetselt ja otseselt tõlgendatav – meie eludesse lisandubki raha. Kuid nagu nad ütlesid ka eelmise nädala sündmuste kohta – see on kõik alles algus. Seega, tundub, et nüüd näemegi üht järgmist sammu füüsilises maailmas teostumas, mis toob meile otsest rahalist küllust juurde. Samas tundub, et me peame ühtlasi teadma, et see on ainult üks samm pikas toimingute ahelas, mida inglid meie eludes nüüd järjest rakendavad.

Individuaalsel tasandil tasub seega olla konkreetselt valmis selleks, et teie ellu tuleb raha juurde. Raha võib teieni jõuda erinevatel meetoditel, kusjuures inglid ikka soovitavad mõelda selles osas laiemalt ehk mõelda pigem uudsetele meetoditele, kuidas raha teieni võiks tulla. Loomulikult on kõnealuses energias võimalikud igasugused palgatõusud ja muu säärane otsene (e. vana mustri järgi) sissetulekute suurenemine, kuid meile rõhutatakse ikka ja jälle, et raha hakkab meieni jõudma järjest enam uusi ja kummalisi lahenduskäike pidi.

Lillekaardid viitavad sellele, et nüüd avaneb jälle üks osa meie hingetarkustest, mis on pikki sajandeid olnud erinevate manipulatsioonide tõttu meie eest varjatud. See tähendab, et me hakkame tõenäoliselt järsku süvitsi mõistma seda raha puudutavat teemat, millest inglid räägivad. Mõistmine võib tekkida täielikult, kuid võib esineda ka osalist mõistmist, sest neid manipulatsioone on palju, mis ümbritsevad raha temaatikat.

Muidugi on võimalik, et me märkame mingeid väliseid tõendeid selle teema kohta ja see viib meid mõistmiseni, kuid taolised hingetarkuste allalaadimised toimuvad enamasti nii, et meie mõttemaailmas lihtsalt tekib järsku arusaamine millegi kohta. Ainult läbi selliste allalaadimiste näemegi ja tunnetamegi me puhast tõde, mis ei saa olla kuidagi moonutatud.

Üldse tundubki, et eeloleval nädalal saabub kuidagi läbi äärmiselt puhta tõe meile rahalist küllust juurde. See lisanduv raha, millele inglid viitavad, on ühest küljest ise äärmiselt puhas ja teisest küljest see ka jõuab meieni läbi ülipuhta energeetilise kanali.

Inglid ütlevad, et selleks, et rahaline küllus saaks taastuda meie sünnipärasel kujul, peab igaüks süvitsi mõistma, et vaesust pole olemas. Vaesuse kontseptsioon on loodud nende samade kuritegelike manipulaatorite poolt, kellest inglid koguaeg räägivad. See on kõik illusioon, mis kajastub meie “reaalsuses” pelgalt seetõttu, et inimesed usuvad selle tõepärasusse. Kui saabub päev, mil iga inimene mõistab oma hinges ja mõtetes, et ainus reaalselt eksisteeriv elumudel on küllus, siis näemegi me enda ümber ainult küllusest pakatavat maailma.

Jah, see tähendab, et igaüks on siis rikas.

Tegelikult on igaüks rikas ka praegu. Miks me seda “päriselus” ei näe? Praegu ei näe igaüks energeetilist reaalsust (ehk seda päris päriselu) ainult tänu sellele, et kuritegelikud manipulaatorid on inimeste mõtted segajaid täis toppinud.

Inglid ütlevad, et käes on aeg tuua üks konkreetne näide nende segajate kohta, mis on inimeste mõtetesse immutatud kuritegelike manipulaatorite poolt.

Näite pealkiri – odav vs kallis

Näitena mängime seekord läbi ühe väikse mõttemängu – kujutage ette, et teie isiklikul pangakontol on homme sada miljardit eurot.

Jah, see on täiesti legaalne sissetulek – inglid lisavad selle väikse mõtteseiga igaks juhuks juurde, neile, kes hakkasid kohe kartma, et see raha on sinna sattunud kogemata või mõne kuriteo tulemusena.

Tahate ikka teada, kuidas te selle raha saite, jah?

Olgu, ütleme, et kõnealuse stsenaariumi raames saite te selle raha pärandusena.

Jah, pärandaja soovis ise vabatahtlikult teile selle rahasumma pärandada ja ta suri täiesti loomulikku surma, olles õnnelik elatud elu üle ja selle üle, et just teie selle raha pärite.

Inglid selgitavad vahemärkusena – võiksime käesoleva mõttemängu raames kasutada ka lotovõidu allikat, kuid see toob enamikus inimestes esile veelgi enam kahtluse sümptomeid kui pärimine (st. see tundub liiga uskumatuna). Enamiku jaoks pole hetkel veel mõistusele hoomatav ka see, kuidas oleks võimalik sellist rahasummat muudel seaduslikel viisidel omandada. Seetõttu jäävad inglid hetkel kõnealuses näites pärandi motiivi juurde.

Jõuame nüüd selleni, et see raha on tõesti homme teie pangakontol olemas ja see laekub sinna täiesti seaduslikke meetodeid pidi.

Lisame mängule ka sellise nüansi, et kõnealune rahasumma tuleb teile täiesti maksuvabalt ehk siis te ei pea hakkama muretsema selle üle kui palju te oma sajast miljardist peate riigile ära andma. Te ei pea sellest summast mitte midagi kohustuslikus korras kellelegi teisele loovutama. Meie mõttemängu raames elate te sellises riigis, kus kehtib selline maksukorraldus.

Jätkame – kuna te teate, et teil on see raha kohe olemas, otsustate, et oleks tore uus auto soetada.

Te hakkate vaatama erinevate autode müügikuulutusi.

Pidage siinkohal meeles, et kõnealuse näite ajastus on täpselt selline nagu meil kuupäev ja kell hetkel näitab (ükskõik, millal te seda mängu mängite). Ehk siis kujutage ette, et eile ja täna seda raha teil veel polnud, aga homme on. Te olete selles näites täpselt selline inimene ja täpselt selliste maitse-eelistustega nagu teil praegu on.

Te ei pea ette kujutama, et olete keegi teine. Te olete teie ise reaalajas ja hakkate uut autot otsima.

Te võtate oma arvuti lahti ja avate mõne automüügiportaali või mõne automüüja kodulehe.

Milliseid autosid te esmajoones vaatama lähete?

Võtke siinkohal mõni hetk aega ja mõtisklege veidi omakeskis, millist autot te just praegu endale tahaksite. See võib olla ükskõik, milline auto.
.
.
.
.
.
.
.
.

Ärge lugege praegu seda horoskoopi edasi, vaid pange enda jaoks mõttes paika, milline see auto on, mida te kõige suurema tõenäosusega kohe vaatama ja ostma läheksite kui te teaksite, et homme hommikul ärgates, on teie isiklikule pangakontole lisandunud sada miljardit eurot.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Valisite ühe auto välja?

Kui jah, siis jätkame.

Kui palju see auto maksab, mida te mõttes välja valisite?

10 000 eurot? 20 000 eurot? 50 000 eurot? 100 000 eurot? 600 000 eurot?

Jah, on täitsa olemas autosid, mis maksavad ka 600 000 eurot ja rohkemgi. Te võisite mõttes ka neid vaadata ja ka osta, sest mäletate – meie väikese mõttemängu raames laekub teie pangakontole homme tervelt sada miljardit eurot.

Teie jaoks ei oleks takistus ka see kui te ei saaks teatud autot Eestist osta. Te võiksite täiesti vabalt minna kuskile mujale riiki endale autot soetama. Raha on teil käesoleva näite raames küllaldaselt. Lisaks pole keegi öelnud, et te peatselt veelgi suuremaid summasid juurde ei saa. Te ei pea mõtlema, et see raha jääb ainsaks, mis te elu jooksul saate.

Kui te lugesite nüüd neid summasid, siis millisest piirist alates hakkas teie mõistus vastu tõrkuma ja ütles, et ei-ei, see on liiga kallis, mulle pole nii kallist autot vaja?

On võimalik, et selle mõistuse tõrkega kaasnes ka halb enesetunne – selline tunne nagu teid pressitaks kokku. See tunne esineb kõige sagedamini kuskil kõhu piirkonnas.

Mõttetera “mulle pole nii kallist autot vaja” koos eelnimetatud tundega, tähendab tegelikult seda, et te tunnete+mõtlete, et te ei vääri sellist eset.

Te tunnete+mõtlete, et teil justkui oleks endal mingi hinnasilt küljes, millest kõrgemal olevad asjad ei kuulu teile. Te tajute koguaeg kuskil mingisugust skaalat – madalam vs kõrgem. Lisaks tunnete te end alati mingil hoomamatul tasandil ahistatuna kui mõtlete või räägite rahast. Teil on alati tunne, et teil ei ole raha piisavas koguses või kui mingisugusel ajahetkel ka on, siis tunnete, et küllap see võetakse teilt kohe ära. Mõtlete, et küllap läheb midagi kohe rikki või kulub see raha kiirelt mõnel muul moel. Samas ei tea te ka ise, mis see “piisav kogus” olema peaks. Tunnete vaid, et teil seda niikuinii pole.

Vat sellised mõtteterad koos kaasuva kehva enesetundega ongi manipulatsiooni tulemus.

Sellist nähtust nimetavadki inglid segajaks.

Tegelikult pole ükski neist hindadest kallis ega odav. Need hinnad lihtsalt on sellised nagu nad on. Need on lihtsalt numbrid. Ja raha on lihtsalt hetkel maailmas rahvusvaheliselt tunnustatav vahetuskaup, mitte miskit muud.

10 000 eurot on lihtsalt üks summa, 600 000 eurot on lihtsalt üks summa ja miljard on lihtsalt üks summa. Mitte ühegi hinna kohta ei ole vaja mõelda, et vot see on nüüd odav või see on nüüd kallis. Ja veelgi enam – mitte ühegi hinna suhtes ei ole tegelikult vaja tunda, et see on midagi sellist, mida mina küll ei vääri või ei vaja.

Milline peaks meie elu olema rahalise külluse vaatepunktist vaadatuna? Inglid ütlevad, et meie kõigi sünnipärane plaan sisaldab lõpmatus hulgas kõike seda, mida me siin nö füüsilises maailmas teha ja kogeda tahame. Kui me siia tuleme, siis meie eesmärk ei ole koguda raha või üldse pikemalt mõeldagi raha peale. Raha või misiganes muu asi, mida meie elu jooksul peetakse vahetuskaubaks, on meile energeetilise plaani järgi alati tagatud. Kõigeks, mida meie süda soovib.

Meie eesmärk siin ilmas on tegelikult lihtsalt kogeda nii palju rõõmu kui me oskame ja seda kõige laiemas mõttes. Mitte mingit muud eesmärki pole. Mängureegleid ka rohkem pole. Kõik, mis toob rõõmu, on lubatud. Küsite, aga kuidas maailm saaks toimida kui kõik teeksid seda, mis toob neile rõõmu?

Siinkohal tuleb meeles pidada seda, et inimesed on kõik loodud erinevaks ja seda põhjusega. See, mis pakub rõõmu ühele, ei pruugi teist üldse huvitadagi ja nii ongi õige. Nii saabki kõik vajalik maailmas tehtud ka siis kui igaüks tegeleb sellega, mis pakub just temale individuaalselt rõõmu.

Minu inglikaardid räägivad eeloleva nädala tarbeks veel sellest, et kui teie pangakontole lisandub nüüd raha, siis võite te endale rahulikult aega võtta otsustamiseks, mida sellega peale hakata. Teil ei ole kuskile kiiret. Kuna välja soovis tulla ka teine inglikaart (nr 9), siis võime me tolle kaardi põhjal järeldada, et eeloleval nädalal tasub lihtsalt lõõgastuda ja lõbutseda, misläbi püsibki meie energia võimalikult stabiilselt positiivsel tasemel. See aga omakorda viibki meid elus just nimelt tolles “õiges” suunas, millest kõnelevad inglid inglikaardis nr 9. Aga mis on “õige” suund? Eks ikka toosama rõõmu suund.

Nädala meditatsiooni fotoks/ kaardiks sobivad mõlemad inglikaardid – teil tuleb vaid valida, kumb teiega rohkem kõneleb. Nii tasubki talitada siis kui minu inglikaartidest soovib nädala sõnumit edastada rohkem kui üks kaart – valige meditatsioonikaardiks lihtsalt see, mis teid parasjagu rohkem kõnetab. (Uutele lugejatele – nädala meditatsiooni kohta leiate rohkem infot alljärgnevast sektorist pealkirjaga “Nädala meditatsioon”.)

Lisamärkus lõbutsemise kohta – inglid soovisid veel täpsustada, et lõbutsemine, millest nemad räägivad, ei haaku kindlasti sajaprotsendiliselt sellega, mida meid on manipuleeritud pidama lõbutsemiseks. Lõbutsemise mõistele ja olemusele on täpselt samamoodi visatud vahele väga palju segajaid selleks, et inimeste elu ikka manipulatsiooni küüsis hoida. Mis on õige lõbutsemine? Seda peabki juba igaüks oma hinge ja südamega ise tunnetama, sest valikuvariante on lõputult. Millest alustada? Tuunige oma isiklik tunnetus (ehk taevane juhenduskanal) puhtaks ja siis ongi kõik väravad teie jaoks avatud.

Nädala nr 17 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Yael Naim – New Soul”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika).

Nädala meditatsioon

Alates 2016. aasta 47. nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina, sest minu loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju.

Täpsemalt öeldes, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“.

2017. aasta 17. nädala meditatsiooni kaart on – Eva Tenter’i inglikaart nr 2, sõnumiga “Mitte kuskile ei ole kiiret. Võta aega otsuse tegemiseks.” ja Eva Tenter’i inglikaart nr 9, sõnumiga “Lase elu hoovustel kanda end hõlpsalt õiges suunas. Sa oskad seda küll!”

Juhised, kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsiooni abivahendina:

 • Otsige välja see inglikaart, mis tuli juhisena välja käesolevaks nädalaks.
 • Kui teil on vastav kaart leitud ja avatud, siis näete enda ees fotot. Kui vajutate foto all paremas nurgas kirjale “View full size”, siis näete seda pilti veel suuremana. Tehkegi see foto enda ees suurelt lahti.
 • Pange arvutis kõik muu kinni, nii et avatud ei oleks ükski muu internetileht või programm ja lihtsalt vaadelge seda fotot. Istuge rahulikult, võite kuulata taustaks ka mõnda lemmiklugu.
 • Vaadelge seda pilti ja mõelge mõnest oma südamesoovist või olukorrast, millele soovite leida lahendust. Mõtisklege antud soovi või olukorra puhul praktiliste küsimuste üle – milline näeks teie elu välja siis kui soov oleks juba teostunud või olukord juba lahenenud. Mis oleks siis teisiti?
 • Tunnetage oma soovi täitumist nii elutruuna kui võimalik.
 • Võtke endale aega sellisteks meditatsiooni minutiteks nii palju kui tunnete, et vajate.
 • Ja seejärel hoidke oma meeled avatud ja olge valmis selleks, et teie elus võib muuhulgas toimuda ka midagi sellist, mida varem peeti imede kategooriasse kuuluvaks. Uues energias on väga paljud senised imed tavapärase argipäeva osaks.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

 • (09.04 – 03.05 – kestab merkuuri retrograad)
 • 26.04 – noorkuu (kolmapäev)

Noorkuu
Noorkuu energia soosib kõige uuega alustamist.

Merkuuri retrograadi perioodid
Merkuuri retrograadid leiavad aset 3-4 korda aastas ja kestavad korraga enamasti kolm nädalat. Merkuuri retrograadi ajal tuleb võtta kõike rahulikult ja mõista, et tehnilistes ja paberimajandust puudutavates küsimustes tuleb ette segadust tekitavaid momente. Säärastes küsimustes on merkuuri retrograadi ajal tihti tunne, et kõik venib. Samas on see väga hea aeg oma sisemaailmaga tegelemiseks, mediteerimiseks ja varem pooleli jäänud projektide (vanade asjade) lõpetamiseks.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta üldise nädala horoskoobi näol on tegemist kanaldatud horoskoobiga, mis pole tavapärane horoskoop. See on pigem kirjatükk, mis sisaldab inglite nõuandeid ja soovitusi. Seetõttu soovitan minu kodulehe uutel külastajatel tutvuda ka juba möödunud nädalate horoskoopidega. Need nädalad on küll minevikus, kuid minu horoskoopides sisalduvad inglite nõuanded ei aegu tõenäoliselt mitte kunagi. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehtedelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused) ja “Kanaldatud horoskoobid”. Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi personaalselt Teie jaoks resoneeruda.

 

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele?

 • KVARTAL + AASTA Lisaks nädala horoskoopidele, leiate minu kodulehelt ka kvartali – ja aastahoroskoobid.
 • PÄEV Igapäevaseks juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud veebipõhiseid inglikaarte. Need leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.
 • NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi või märgi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Older posts” ehk “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.

Facebook Twitter Google+ Instagram

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Tulekul on ka mitmeid erihoroskoope. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter
Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"