Nädala horoskoop 15.05-21.05.2017

nädala horoskoop nädal 20 2017

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

15.05 – 21.05.2017

2017. aasta nädal nr 20

Inglite sõnumid aasta 20. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Õnn tuleb läbi kõverpeeglite jada

Nädala kristall – Sinine hauliit

Nädala värv – Türkiissinine ja fuksia

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2017. aasta 20. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart 1 – Homme tuleb lahendus. Number 73

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Juhuslikke kohtumisi pole olemas. Kõik toimub põhjusega. Number 81

Eva Tenter’i inglikaart 3 – Rõõm tervitab Sind peatselt. Miski toob Sulle lähiajal suurt rõõmu. Number 8

Inglite taro kaart – Täht, nr 17 (ingl. k The Star)

Lillekaart – Sinu soovid on täitumas. Lillhernes

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel nädalal toimus oluline pöördemoment ühe raske olukorra suhtes, mis tõi kaasa ka selle olukorra lõpu. Nagu inglid kirjeldasid eelmisel nädalal, tähendas see erinevate inimeste jaoks erinevaid asju. St. too pöördemoment võis aset leida väga erinevates eluvaldkondades, olenevalt sellest, mis kellelegi on viimastel aastatel põhilist raskust valmistanud.

See moment oli justkui plahvatus, mis laastas tõenäoliselt ka plahvatust ümbritsevat ala. Kõnealune pöördemoment võis osade jaoks endaga kaasa tuua palju kurbust. Inglid ütlevad, et ärge muretsege, see kõik on ajutine. Kõik kurvemad momendid, mis praegu aset leiavad, on teieni toodud selleks, et laseksite minna veel mõningatel tumedatel kohtadel, mis teie energiasse on jäänud ning mis enam uue ajastu juurde ei kuulu.

See ei tähenda loomulikult, et me ei kogegi enam kunagi kurbust. Inglid selgitavad, et uues ajastus on emotsioonid lihtsalt mõnevõrra teistsugused. Jah, ühest küljest võib tõesti öelda, et pärast praegust puhastustule perioodi, ei koge me enam täpselt samasugust kurbust nagu oleme siiani kogenud. Kuid teisest küljest tuleb siiski meeles pidada, et me oleme inimesed edasi ning me elame ka edaspidi läbi emotsioonide. Võib vast öelda, et uues ajastus muudab emotsioone pigem sügavam mõistmine, et emotsioonid on meile juhenduseks, mitte koormaks.

See on olnud nii ka siiani, kuid tolles niiöelda vanas ajastus toimus väga palju emotsioonide mahasurumist, mis omakorda moonutas seda, kuidas me suhtume emotsioonidesse. Väga palju esines üleüldist tunnete väljendamise hirmu, mis hõlmas igasuguste tunnete väljendamist, sealhulgas ka rõõmu väljendamist. Ja see tekitaski inimkonna jaoks lõpuks suure probleemi.

Uues ajastus ei tule kellelgi karta oma emotsioonide väljendamist. Pole olemas vääraid emotsioone. See, mida teie tunnete mingisuguses olukorras, ongi õige. Need tunded on õiged täpselt sellisel kujul nagu teie neid tundeid parasjagu tunnete. Mitte kellelgi ei ole õigust arvustada teie tundeid ega öelda, et te ei tohiks nii tunda.

Tunnete moonutamine on kuulunud samuti nende pahatahtlike manipulaatorite töömeetodite hulka, kellest inglid on meile palju rääkinud. Kuna tunded on inimese jaoks füüsilises maailmas navigeerimisel esmatähtsad tööriistad, ongi manipulaatoritel olnud vaja neid moonutada, eesmärgiga saavutada laiemat kontrolli.

Eeloleval nädalal tundubki olevat peaasjalikult puhta rõõmu tunnetamise õppimise nädal.

Eelmisel nädalal pesti meie energiast veel ära negatiivset. On võimalik, et mõni eeloleva nädala sündmustest on ka veel endiselt negatiivse puhastamise eesmärgiga. Kuid põhirõhk läheb nüüd rõõmu energia õppimisele.

Inglid selgitavad – kui te ei tea, milline rõõmu energia tegelikult on, siis teil pole ka võimalik oma ellu tõelist rõõmu luua ega tuua. Seetõttu ongi äärmiselt oluline, et me saaksime tunnetuslikult selgeks, milline on puhas rõõm energeetiliselt.

Inglid ütlevad, et kõigil, kes on oodanud viimasel ajal justkui mingit konkreetset lahendust, mida ei ole osatud isegi sõnadesse panna, on õigus. Miski tõesti tuleb. Seekord nad nimetavadki seda ka lahenduseks ehk see pole sarnane sündmus tollega, mis tuli üle-eelmisel nädalal kui me liikusime läbi pimeduse millegi poole. Mäletate, siis nad ei tahtnud nimetada tol nädalal saabuvat “lahenduseks”. Nad ütlesid, et see, mis tuleb, on rohkem igaühe enda isikliku töö vili.

Nüüd aga räägivad nad juba tõepoolest lahendusest. Nad ütlevad, et see, mis tuleb, on veelgi rõõmustavam kui miski, mida me oleks osanud ise planeerida või tahta.

Nagu viitavad ka minu inglikaardid, on see lahendus meile juba väga lähedal. Selleni viivad meid mingisugused kohtumised, mis võivad olla aset leidnud juba ka minevikus. Tõenäoliselt on tegu mitmete kohtumistega, mis ei tundu üldse olevat omavahel ühenduses. Nagu ütleb üks minu inglikaartidest, tuleb alati meeles pidada, et juhuslikke kohtumisi pole olemas. Kõik toimub põhjusega ja mul on tunne, et nüüd meile näidataksegi, kuidas üks pikem kohtumiste jada viib meid kohta, kus me leiame õnne.

Siinkohal tuleb muidugi (vahemärkena) taaskord meenutada, et õnn, sisemine rahu, iseendaks saamine ja muud säärased terminid ei ole sihtpunktid. Need on meie igapäevase kulgemise osa. Õnne saame me leida ikka uuesti ja uuesti igas elupäevas. Sama kehtib rahu kohta. See pole miski, mida leiame vaid üks kord elus. See pole miski, milleni jõudmine tähistaks sujuva liikumise või sujuva arengu lõppu. Inglid ütlevad, et tuleb tähelepanu pöörata sellele, et kõigi sääraste terminite kohta leiab samuti väga palju moonutusi. Nad soovitavad – ärge jääge kinni mitte ühegi teise inimese käsitlusse sellest, mis peaks olema õnn või sisemine rahu vms. Leiutage ise läbi oma isikliku tunnetuse, mida need terminid teie jaoks tähendavad ja sisaldavad. Igaühel on õigus oma isiklikule õnnele ja rahule.

Eeloleval nädalal tundub, et me jõuamegi oma isikliku õnneni läbi väga kummalise kõverpeeglitest kubiseva jada.

Samas, pidage ikka meeles – nagu öeldud ka ülalpool, see pole sihtpunkt, milleni jõudmine tähistaks arengu lõppu. Me areneme ja muundume läbi elu ikka edasi. See, mis praegu saabub, on lihtsalt üks eredam õppemoment, mis võimaldab meil edasi kulgeda juba hõlpsamalt ja rõõmsamalt.

Palun inglitel veel täpsustada, mis nad selle all mõtlevad – nad rõhutavadki veelkord, et arusaam õnnest on olnud niivõrd moonutatud niivõrd pikka aega, et me enam tõenäoliselt ei oskakski ise selleni jõuda. Seetõttu tulidki nemad meile appi ja hakkasid juba mõnda aega tagasi meid käekõrval puhaste emotsioonideni juhatama. Selleks, et meie emotsioone puhtaks pesta, ongi olnud vaja meid väga kummalistest sündmustest läbi loksutada. Sealjuures loksutada just selliseid teid pidi, mida manipulaatorid ei kasuta. Kui olete märganud, et elu ei kulge enam justkui üldse “normaalseid” radu pidi, siis see ongi põhjuseks. Inglid ütlevad, et muid teid pidi minnes, oleks meid jälle saanud takistada tervenemast. Sellist pahupidi toimivat rada aga ei ole võimalik takistama tulla.

Neile, kellele meeldib olukordi analüüsida, saadavad inglid järgneva sõnumi – kui soovite veidi ette teada, mis just teie elus nüüd toimuma hakkab, otsige viimaste aastate sündmustest mustrit ja vaadake seda olukorda tagurpidi. Vastus on täiesti leitav ja asub lausa otse teie nina all, kuid see on loetav ainult tagurpidi.

Nädala nr 20 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Enigma – Return to Innocence”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Nädala meditatsioon

Alates 2016. aasta 47. nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina, sest minu loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju.

Täpsemalt öeldes, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“.

2017. aasta 20. nädala meditatsiooni kaart on:

 1. Eva Tenter’i inglikaart nr 73, sõnumiga “Homme tuleb lahendus.”
 2. Eva Tenter’i inglikaart nr 81, sõnumiga “Juhuslikke kohtumisi pole olemas. Kõik toimub põhjusega.”
 3. Eva Tenter’i inglikaart nr 8, sõnumiga “Rõõm tervitab Sind peatselt. Miski toob Sulle lähiajal suurt rõõmu.”

Juhised, kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsiooni abivahendina:

 • Otsige välja see inglikaart, mis tuli juhisena välja käesolevaks nädalaks (kui välja tuli mitu kaarti, siis valige nende seast see kaart, mis tundub teie jaoks kõige kutsuvam).
 • Kui teil on vastav kaart leitud ja avatud, siis näete enda ees fotot. Kui vajutate foto all paremas nurgas kirjale “View full size”, siis näete seda pilti veel suuremana. Tehkegi see foto enda ees suurelt lahti.
 • Pange arvutis kõik muu kinni, nii et avatud ei oleks ükski muu internetileht või programm ja lihtsalt vaadelge seda fotot. Istuge rahulikult, võite kuulata taustaks ka mõnda lemmiklugu.
 • Vaadelge seda pilti ja mõelge mõnest oma südamesoovist või olukorrast, millele soovite leida lahendust. Mõtisklege antud soovi või olukorra puhul praktiliste küsimuste üle – milline näeks teie elu välja siis kui soov oleks juba teostunud või olukord juba lahenenud. Mis oleks siis teisiti? Tunnetage oma soovi täitumist nii elutruuna kui võimalik.
 • Võtke endale aega sellisteks meditatsiooni minutiteks nii palju kui tunnete, et vajate.
 • Ja seejärel hoidke oma meeled avatud ja olge valmis selleks, et teie elus võib muuhulgas toimuda ka midagi sellist, mida varem peeti imede kategooriasse kuuluvaks. Uues energias on väga paljud senised imed tavapärase argipäeva osaks.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

 • 18.05 – kaduneljapäev

Kaduneljapäevadel on väga hea vabaneda kõigest, mida te oma ellu enam ei soovi. Muuhulgas on need ülihead päevad koristamiseks, sest siis püsib kodu kauem puhtana.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta üldise nädala horoskoobi näol on tegemist kanaldatud horoskoobiga, mis pole tavapärane horoskoop. See on pigem kirjatükk, mis sisaldab inglite nõuandeid ja soovitusi. Seetõttu soovitan minu kodulehe uutel külastajatel tutvuda ka juba möödunud nädalate horoskoopidega. Need nädalad on küll minevikus, kuid minu horoskoopides sisalduvad inglite nõuanded ei aegu tõenäoliselt mitte kunagi. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehtedelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused) ja “Kanaldatud horoskoop (personaalne)”. Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi personaalselt Teie jaoks resoneeruda.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele?

 • KVARTAL + AASTA Lisaks nädala horoskoopidele, leiate minu kodulehelt ka kvartali – ja aastahoroskoobid.
 • UUS! PÄEVA INGLISÕNUM – alates nädalast nr 18, 2017 leiate minu kodulehe paremal ääres asuvalt menüüribalt ka inglite päevasõnumi, milleks on üks minu inglikaartidest. Kuidas töötavad päeva inglisõnumid? Korraga lisan üles terve nädala jagu päevasõnumeid. Kui liigute noolega mööda neid kaarte, siis ilmuvad kaartidele kuupäevad. Sealt saategi valida, millise kuupäeva sõnumit näha soovite. Kui olete leidnud õige kuupäeva, siis vajutage (klikkige) sellele kaardile, et näha tervet kaarti (ja sõnumit suuremalt).
 • PÄEVA PERSONAALNE INGLISÕNUM Igapäevaseks (personaalsemaks) juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud veebipõhiseid inglikaarte. Lisasin sinna äsja ka 28 uut kaarti, mis tähendab, et kaarte on nüüd kokku juba ligi 100. Põnevat tutvumist! Kõik kaardid leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.
 • NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi või märgi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.

Facebook Twitter Google+ Instagram

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Tulekul on ka mitmeid erihoroskoope. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"