Nädala horoskoop 22.05-28.05 ja 29.05-04.06.2017 (ehk erandina kahe nädala horoskoop)

nädal 21 22 2017 horoskoop

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

22.05 – 28.05 ja 29.05 – 04.06.2017

2017. aasta nädalad nr 21 ja 22

(Kuna olen puhkusel, siis on see horoskoop pühendatud kahenädalasele perioodile.)

Inglite sõnumid aasta 21. ja 22. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Rõõmustavate uuenduste taifuun

Nädala kristall – Opaal

Nädala värv – Kõik violetsed toonid

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2017. aasta 21. ja 22. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart 1 – Viljakas aeg. Jätka plaanide teostamist. Number 18

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Ära karda lennata. Sa leiad vajadusel alati sobiva maandumiskoha. Number 98

Eva Tenter’i inglikaart 3 – Anna võimalus uutele tuultele, mis juba ootavad Sinu ellu tulekut. Number 38

Inglite taro kaart 1 – Päike. Nr 19 (ingl. k The Sun)

Inglite taro kaart 2 – Kaheksas tulekaart (ingl. k Eight of Fire)

Lillekaart – Aeg otsustamiseks. Hiina rippuba (e. Wisteria)

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel nädalal õppisime tunnetama, missugune on õnne ja rõõmu energia. Inglid ütlesid, et meie jaoks on nende tunnete energiat ammu moonutatud ja seetõttu polegi enamiku jaoks väga lihtne oma ellu rõõmu sisse tuua. Eelmise nädala kohta ütlesid inglid veel, et õnn tuleb nüüd meieni läbi väga kummaliste juhtumiste jada.

Kaardid, mis tulid välja järgneva kahe nädala tarbeks, kõnelevad kõik justkui ühes taktis saabuvatest uuendustest. (Toon vahemärkusena siinkohal veelkord välja, et kuna olen puhkusel, siis on käesolev horoskoop pühendatud korraga järgneva kahe nädala tarbeks.)

Tundub, et meieni tuuakse nüüd üks tõeliselt võimas uuenduste laine. See on energialaine, mis võib sisaldada igasuguseid uusi pakkumisi, võimalusi, kogemusi ja rõõmsaid juhtumisi. Sealjuures tundub, et meile avaneb nüüd korraga suur hulk uusi uksi ehk algab justkui jälle mingisugust pidi uus ajastu.

Mäletate, inglid rääkisid juba aasta alguses, et uue ajastu sündmused on enamjaolt üllatusmuna ülesehitusega…ühest sündmusest koorub järgnev, mida ei osanud isegi tahta. Nad ütlesid, et need kooruvad sündmused polegi enamasti omavahel pealtnäha kuidagi seotud, mistõttu me ei saagi kuidagi olla valmistunud järgneva sündmuse ootamiseks. Nad kinnitasid aga, et kõik need sündmused on oma olemuselt healoomulised ja et meid juhatatakse selliselt nüüd suurepärastesse sihtkohtadesse, kuhu me omal käel minna ei oskaks.

Vägagi tõenäoliselt on ka kahe eeloleva nädala jooksul esilekerkivate sündmuste puhul tegu selliste juhtumistega, mille esinemist me poleks varem isegi osanud soovida. Nende nädalate energia on niivõrd uuenduslik ja värske, et mulle tundub küll, et need uued pakkumised/võimalused on pigem sellised, mille peale me ise ei tuleks kui me sooviks nüüd arvama hakata, mis meid isiklikult ees ootab.

Inglid rääkisid ka eelmise nädala kohta seda, et nad näitavad nüüd meile, kuidas üks pealtnäha suvaliste juhuslike kohtumiste jada viib meid õnneni. Eeloleva kahe nädala sündmuste kohta tundub kehtivat sarnane sõnum – see, mis tuleb, pole tõenäoliselt pealtnäha üldse kuidagi seotud sellega, mis on olnud varem.

Ehk näiteks töövaldkonna puhul võib see tähendada seda, et teile tuleb nagu välk selgest taevast mingisugune tööpakkumine, mis pole kuidagi seotud teie varasema töökogemusega ega haridusega. Samas on pakkuja täiesti kindel, et just teie olete õige inimene selle töökoha jaoks. Ja tõenäoliselt tunnete ka ise juba pakkumist saades, et jah, te tõesti sobite just sellist tööd tegema, kuigi see on miski, millest te varem pole isegi mõelnud. Rääkimata sellest, et oleksite midagi sellist varem teha tahtnud. Võib ka olla nii, et märkate ise mõnda sellisele kirjeldusele vastavat tööpakkumist juhuslikult kuskil rippumas ja saategi kohe aru, et soovite sinna kandideerida, kuigi te võib-olla hetk tagasi ei mõelnudki töökoha vahetamise peale.

Ettevõtlusega tegelemise puhul võib teile nüüd näiteks tulla samuti täiesti juhuslikust kohast inspiratsioon teha midagi hoopis teisiti või alustada hoopis päris uue ettevõtmisega. Sealjuures on tõenäoliselt tegu siis ka väga kardinaalse muudatusega, mitte millegi sellisega, millest oleksite varem mõelnud.

Toon veel mõne näite sellest, missuguseid sündmusi võib nüüd esineda – teil võib tekkida järsku soov kolida teise riiki elama, kuigi te pole varem seda plaaninud. Te võite vahetada järsku kodumaa siseselt elukohta, kuigi olete alles kolinud ja ei plaaninud niipea uuesti kodu vahetada. Teile tuleb lihtsalt nii hea pakkumine, et te lausa hõiskate selle peale ja pakite rõõmuga asjad, kuigi teie luud ja kondid võivad veel eelmisest kolimisest valutada. Esineda võivad loomulikult erinevate konkursside võitmised ja sellisel juhul võidate te ka suure tõenäosusega just sellises kohas/valdkonnas, kus seda absoluutselt oodata ei oska. Tegu võib näiteks olla konkursiga/ loosimisega, millel osalemiseks tegite vajalikud toimingud ära nii ammu, et olete juba unustanud seal osalemise. Kui olete näiteks otsinud endale pikka aega meelepärast hobi, siis võite selle nüüd leida mõnest täiesti ootamatust kohast. On võimalik, et leiate seejärel kiirelt ka viisi, kuidas see hobi teile piisavat sissetulekut hakkab tooma. Kes on soovinud tegeleda kunstiga, kuid pole seni leidnud endale selleks sobivat väljundit, võib nüüd avastada endas järsku kunstiande mõnda täiesti ootamatut vaatenurka pidi.

Aga ülaltoodud variandid on muidugi ainult mõned üksikud näited selle kohta, mis võib praegu juhtuda. Lisaks, kuna inglid rõhutavad, et tuleb see, mida oodata ei oska, võib ka eeldada, et eeltoodud näited jäävad lahjaks nende võimaluste kirjeldamisel, mis nüüd potentsiaalselt tulla võivad.

Inglite taro kaardid ja lillekaart kinnitavad, et nüüd liigub edasi kõik see, mis oli umbes ja seisakus viimastel aastatel. Juhtuda võivad ka mitmed, erinevates valdkondades olevad sündmused korraga ning üksteisest sõltumata (st. üks ei too kaasa teist, vaid erinevad valdkonnad hakkavad lihtsalt samal ajal liikuma).

Selle uue energialaine puhul on vaid üks “aga” – see jõuab nüüd healoomulisena nendeni, kes õppisid selgeks rõõmu õppetunni, mille inglid andsid meile eelmisel nädalal. Mäletate – meil on vaja mõista, milline on puhta rõõmu energia, selleks, et justnimelt puhast rõõmu oma ellu tuua.

Kuna see energialaine on tõepoolest nagu suur torm, siis võib see arusaadavalt kaasa tuua ka laastamist. Inglid kinnitavad, et teil pole midagi karta kui püsite rõõmu lainel. Ja nagu ka füüsilise tormi puhul – on ka alasid, millest torm läheb täiesti mööda.

Kuna ma kirjutan puhkuse tõttu selle kahe-nädalase horoskoobi juba varakult valmis, on kõigil võimalik veel hoolikalt läbi lugeda ka eelmise nädala horoskoop (mis käesoleva horoskoobi avalikustamise ajal on veel käesolev nädal). Lugege seda põhjalikult ja olge avatud tollele inglite õpetusele, mida nad nüüd teieni toovad rõõmu õppimise kohta.

Inglid lisavad, et õppimise temaatika kohta levib samuti väga moonutatud informatsioon ja arusaam. Inimesi on manipuleeritud uskuma, et kõige uue õppimine peab võtma pikalt aega. Soovitatavalt aastaid ning soovitatavalt kaasates võimalikult palju teisi inimesi – õpetajaid, direktoreid, kaasõppureid, mentoreid, ülevaatajaid, retsensente, juhendajaid jne. Õppimise kontseptsioonile on pandud külge raskuse tempel. Kuid kas inimene ikka tegelikult õpib nii? Kas kogu see aeg, mis kulub nende programmide peale, möödub tõesti õppides? Kas kõik, mida need olemasolevad programmid sisaldavad, on ka vajalik?

Inglid kinnitavad, et kui inimene tahab päriselt midagi selgeks õppida, siis võib see protsess toimuda ka kiirelt ning vaimses plaanis täiesti valutult. Tegelikult õppeprotsess mitte ainult ei või selliselt toimuda, vaid see peakski alati selliselt toimuma.

Inglid ütlevad, et kui te nüüd tegelete tolle rõõmu õppetunniga, siis teadke, et te olete võimelised kõnealuse õppetunni selgeks saama sekunditega. Mõistmise tekkimiseks on vaja ainult mõnda sekundit.

Kõigele eelnevale lisaks, rõhutatakse veel, et kui te eelolevatel nädalatel peate hakkama tegema otsuseid kõigi nende uute võimaluste tõttu, mis teieni jõuavad, siis jääge kindlaks oma sisetundele. Ärge laske teiste inimeste arvamustel juhtida end eksiteele. Ainult teie tunnete, mis on teie jaoks kõige õigem otsus.

Teistel inimestel on oma tunded ja oma arvamused ning need ei pea üldse puudutama teid. Eriti kehtib see muidugi perekonnaliikmete arvamuste kohta, millel lastakse end liiga tihti kõigutada. Pidage meeles, et ka nemad on teist eraldiseisvad isikud. Nemad ei saagi tunnetada, milline on teie jaoks kõige parem otsus. Seda saate teha ainult teie ise.

Kui kardate teha otsust oma südamesoovi järgi, seetõttu, et see võib mitte meeldida mõnele teisele inimesele, siis pidage meeles, et tegelikult tervendate ja aitate te energeetilisi radu pidi kõiki inimesi juba lihtsalt sellega kui te elate julgelt oma elu. Me oleme kõik energeetiliselt omavahel ühendatud. Kui te järgite julgelt oma sisetundelt saadavat juhendust, siis te tervendate sellega nii iseennast kui ka teisi.

Nädala nr 21 ja 22 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Miriam Makeba – Pata Pata”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Nädala meditatsioon

Alates 2016. aasta 47. nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina, sest minu loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju.

Täpsemalt öeldes, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“.

2017. aasta 21. ja 22. nädala meditatsiooni kaart on:

Eva Tenter’i inglikaart 1 – Viljakas aeg. Jätka plaanide teostamist. Number 18

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Ära karda lennata. Sa leiad vajadusel alati sobiva maandumiskoha. Number 98

Eva Tenter’i inglikaart 3 – Anna võimalus uutele tuultele, mis juba ootavad Sinu ellu tulekut. Number 38

Juhised, kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsiooni abivahendina:

 • Otsige välja see inglikaart, mis tuli juhisena välja käesolevaks nädalaks (kui välja tuli mitu kaarti, siis valige nende seast see kaart, mis tundub teie jaoks kõige kutsuvam).
 • Kui teil on vastav kaart leitud ja avatud, siis näete enda ees fotot. Kui vajutate foto all paremas nurgas kirjale “View full size”, siis näete seda pilti veel suuremana. Tehkegi see foto enda ees suurelt lahti.
 • Pange arvutis kõik muu kinni, nii et avatud ei oleks ükski muu internetileht või programm ja lihtsalt vaadelge seda fotot. Istuge rahulikult, võite kuulata taustaks ka mõnda lemmiklugu.
 • Vaadelge seda pilti ja mõelge mõnest oma südamesoovist või olukorrast, millele soovite leida lahendust. Mõtisklege antud soovi või olukorra puhul praktiliste küsimuste üle – milline näeks teie elu välja siis kui soov oleks juba teostunud või olukord juba lahenenud. Mis oleks siis teisiti?
 • Tunnetage oma soovi täitumist nii elutruuna kui võimalik.
 • Võtke endale aega sellisteks meditatsiooni minutiteks nii palju kui tunnete, et vajate.
 • Ja seejärel hoidke oma meeled avatud ja olge valmis selleks, et teie elus võib muuhulgas toimuda ka midagi sellist, mida varem peeti imede kategooriasse kuuluvaks. Uues energias on väga paljud senised imed tavapärase argipäeva osaks.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

 • 25.05 – noorkuu

Noorkuu
Noorkuu energia soosib kõige uuega alustamist.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta üldise nädala horoskoobi näol on tegemist kanaldatud horoskoobiga, mis pole tavapärane horoskoop. See on pigem kirjatükk, mis sisaldab inglite nõuandeid ja soovitusi. Seetõttu soovitan minu kodulehe uutel külastajatel tutvuda ka juba möödunud nädalate horoskoopidega. Need nädalad on küll minevikus, kuid minu horoskoopides sisalduvad inglite nõuanded ei aegu tõenäoliselt mitte kunagi. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehtedelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused) ja “Kanaldatud horoskoobid”. Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi personaalselt Teie jaoks resoneeruda.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele?

 • KVARTAL + AASTA Lisaks nädala horoskoopidele, leiate minu kodulehelt ka kvartali – ja aastahoroskoobid.
 • UUS! PÄEVA INGLISÕNUM – alates nädalast nr 18, 2017 leiate minu kodulehe paremal ääres asuvalt menüüribalt ka inglite päevasõnumi, milleks on üks minu inglikaartidest. Kuidas töötavad päeva inglisõnumid? Korraga lisan üles terve nädala jagu päevasõnumeid. Kui liigute noolega mööda neid kaarte, siis ilmuvad kaartidele kuupäevad. Sealt saategi valida, millise kuupäeva sõnumit näha soovite. Kui olete leidnud õige kuupäeva, siis vajutage (klikkige) sellele kaardile, et näha tervet kaarti (ja sõnumit suuremalt).
 • PÄEVA PERSONAALNE INGLISÕNUM Igapäevaseks (personaalsemaks) juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud veebipõhiseid inglikaarte. Lisasin sinna äsja ka uusi kaarte, mis tähendab, et kaarte on nüüd kokku juba ligi 100. Põnevat tutvumist! Kõik kaardid leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.
 • NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi või märgi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.

Facebook Twitter Google+ Instagram

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Tulekul on ka mitmeid erihoroskoope. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter
Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"