Nädala horoskoop 12.06-18.06.2017

nädala horoskoop nädal 24 2017

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

12.06 – 18.06.2017

2017. aasta nädal nr 24

Inglite sõnumid aasta 24. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Millise ukse valid?

Nädala kristall – Amasoniit

Nädala värv – Roheline

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2017. aasta 24. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Kahetsusel pole mõtet. Lase sellel minna. Number 1

Inglite taro kaart 1 –  Teine maakaart (ingl. k Two of Earth)

Inglite taro kaart 2 – Ratas (ingl. k The Wheel)

Inglite taro kaart 3 – Veekaartide poiss (ingl. k Page of Water)

Lillekaart – Kaaslaste surve. Priimula

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel nädalal tegelesime taifuuni poolt segipaisatud olukordade mõistmisega ja tegime otsuseid. Sealjuures suunasid inglid meid otsuseid tegema läbi iidse tarkuse, mitte kellegi teise tahtmise järgi.

Eeloleval nädalal ootab meid ees väga palju tegutsemist. Kaardid viitavad sellele, et mingisugused olukorrad, mis on vahepeal seisakus olnud, liiguvad edasi. Ja tundub, et neid olukordi pole mitte vähe. Osaliselt tegutseme edasi nende teemadega, mida tõstatas eelmiste nädalate taifuun, kuid mulle tundub, et nüüd lisandub meie töölauale veel ülesandeid, mis viimastel nädalatel ei olnud üldse veel teemaks.

Juba paari eelmise nädala energia viitas järjekordselt mingit laadi uuele algusele ehk ühe etapi lõpule. Eeloleva nädala kaartide põhjal tundub, et eelmise nädalaga lõppeski üks faas ära ning nüüd algab midagi uut. Nagu inglid on ka varem rõhutanud, ei ole meie uues ajastus sündmused enam samasuguse toimimismustriga nagu oleme seni harjunud nägema ja kogema. Uue ajastu algust kinnitasid inglid eelmise aasta oktoobris. Selle alguse järgselt on nad meile järjepidevalt kohale toonud suuri koguseid uutlaadi mõistmist ja selgemat nägemist. Nad ütlesid juba ka siis, et kõnealune uus ajastu ei tähista maailma lõppu ega toimu suure pauguga. Olles liikunud nüüd uues ajastus üle poole aasta, tundub mulle, et vanalt ajastult uuele üleminek on toimunud ja jätkuvalt toimub kuidagi ristpistetena. Täpsemalt – mulle tundub, et kahe ajastu üleminekut justkui õmmeldakse kokku ristpistega. Seetõttu on üleminekuperiood ka nii turbulentne. Me pendeldame pidevalt kahe ajastu vahel. Meile näidatakse justkui teemade/sektorite kaupa kahe ajastu erinevusi ja antakse aega mõistmiseks, missugune energia meile tunnetuslikult meeldib.

Nagu inglid rääkisid ka eelmise nädala horoskoobis – mõistmine on miski, mida ei saa kellelegi pähe panna. Mõistmine peab tekkima igaühes loomuliku kulgemise protsessi kaudu. Eeloleva nädala sõnumi raames tundub mulle, et nüüd on muuhulgas käes ka üks järjekordne moment otsustamiseks, millisesse energiasse keegi kuuluda tahab. Inimkeeli tähendab see tõenäoliselt (muuhulgas) surmajuhtumite sagenemist, sest leidub kindlasti ka neid, kellele uue ajastu energiad ei meeldi. Kuna meil on kõigil tegelikult igal elumomendil õigus valida, millist elu me elada soovime, siis on loogiline, et ka uut ajastut ei sunnita kellelegi peale. Oleme nüüd veidi üle poole aasta saanud kogeda, mida see ajastu endast kujutab ning nüüd ongi käes moment valimiseks. Meil on nüüd õigus valida, millisel poolel soovime oma isikliku ristpiste lõpetada. Kumbki valik pole vale, sest igaüks võib ja peabki elama oma elu nii nagu ta seda ise soovib. Tuleb lihtsalt tõdeda, et nüüd on käes aeg lõpetada üleminekuperiood ja see tähendab paratamatult valiku langetamist. Kaks ust lähevad sel nädalal lahti ja ühest peab sisse minema.

Inglid rõhutavad ikka järjekindlalt, et oma otsused tuleb teha ise ja vastavalt oma isiklikule sisetundele. Nad soovitavad tungivalt nii talitada ka eeloleval nädalal.

Mulle tundub sügavalt, et taoline valikumoment leiab aset nädala alguse poole või isegi juba eelmise nädala lõpus ja mulle tundub ka, et too sündmuste virr-varr hakkabki pihta enamvähem samal hetkel kui toimub otsus. Uude ajastusse ümberlülitujatele tähistabki see nüüd kõige selle hea kohalejõudmist, mille kohta on meile näidatud eelvaadet selle viimase poolaasta jooksul. Ja nagu ütlesin ka käesoleva horoskoobi alguses – näib, et sinna töölauale lisandub veelgi enam teemasid. Kõik see toimub nüüd ainult meie isiklikuks hüvanguks. Kõik, mis esile kerkib, vajabki järelikult uuendamist ja värskendamist.

Lisaks ütlevad inglid, et ärge võtke seda ülesannete nimekirja praegu raskelt. Seadke need ülesanded ritta ja hakake neid lihtsalt järjest teostama. Nad soovitavad praegu järjestada need ülesanded eelkõige selle järgi, mida teile parasjagu rohkem teha meeldiks. Seega tundub, et nendes ülesannetes ei olegi otsest vajadusepõhist hierarhiat. Kõnealused ülesanded tunduvad olevat justkui lihtsalt hunnik positiivseid uuendusi, läbi mille inglid tahavad nüüd meie elu kiirelt rõõmsamaks teha. Nad mõistavad, et see ristpistete periood on olnud keeruline ja nad soovivadki seetõttu nüüd kiirelt igaühe ellu suures hulgas positiivsust tuua.

See nädal tundub ühtaegu sünge ja rõõmustav. Selle efekti tekitabki tõenäoliselt too ukse valimise moment, mis tõotab tõepoolest kesta vaid hetke. Sealt edasi läheb lugu juba vastavalt igaühe isiklikule valikule. Sealjuures rõhutavad inglid uuesti, et kui keegi, keda tunnete, valib sel nädalal teistsuguse ukse kui teie, siis ei ole vaja tunda pikalt kurbust. Igaüks teeb praegu tõepoolest ise oma valiku. Mitte kedagi ei sunnita üht või teist teed pidi minema. Inglid lisavad, et pidage meeles, surma pole tegelikult olemas. Eksisteerivad vaid erinevad energeetilised tasandid. Kui keegi, keda armastate, astub teisele tasandile, ühendab teie armastus teid ikka. Läbi armastuse kanali on teil võimalik ka edaspidi suhelda, lihtsalt läbi teistsuguse metoodika.

Surmamomendid ei tähista sel nädalal ainult inimpoolt. Need võivad puudutada ka erinevaid olukordi ja nähtuseid. See tähendab, et te võite jõuda sel nädalal ümberlükkamatu otsuseni, et jätate maha näiteks mõne tervistkahjustava harjumuse või töökoha. Töökoha muudatus puudutab siinkohal kõige tõenäolisemalt neid, kellega on senises tööatmosfääris väga ebaõiglaselt käitutud. Siin ei peeta kindlasti silmas olukordi, kus keegi on ühe korra kellelegi halvasti öelnud. Lõppevad olukorrad, kus on tegu süstemaatilise ja pikalt kestnud ebaõiglusega. Ehk sisuliselt olukorrad, kus on sisaldunud kuritegelikku manipulatsiooni. Kui te olete seda seni vaikides talunud, siis nüüd juhtub midagi, mille tõttu te enam kõnealust olukorda kindlasti edasi ei talu.

Töö ja ümberõppimise osas soovitavad inglid meeles pidada, et iga lisaoskus ja lisateadmine teeb teid rikkamaks. Samuti tuleb mõista, et mõnikord tulebki jõuda õigesse kohta läbi pealtnäha valede vahepunktide. See ei tähenda, et kogu teie teekond oleks vale olnud. Ka need valed vahepunktid olid teekonna terviklikust vaatepunktist ju õiged, sest need viisid teid õigesse kohta. Seega kokkuvõttes ei ole tarvis neid vahepunkte kahetseda. Te pole teinud midagi valesti. Te pole raisanud oma aega tarbetult. Inglid ütlevad, et õppimiseks on erinevaid viise ja see ongi normaalne. Mõistmiseni saab jõuda erinevaid radu pidi. Selle ülesande puhul ei eksisteeri üht kindlat valemit. Te oletegi nüüd jõudnud mõistmiseni ja see ongi ainus fakt, mis on eluliselt oluline.

Mis tagab sel nädalal positiivse edasiliikumise? Eks ikka oma isikliku sisetunde kuulamine ja järgimine.

Nädala nr 24 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Pitbull – Fireball ft John Ryan”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Nädala meditatsioon

Alates 2016. aasta 47. nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina, sest minu loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju.

Täpsemalt öeldes, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“.

2017. aasta 24. nädala meditatsiooni kaart on –

Eva Tenter’i inglikaart – Kahetsusel pole mõtet. Lase sellel minna. Number 1

Juhised, kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsiooni abivahendina:

  • Otsige välja see inglikaart, mis tuli juhisena välja käesolevaks nädalaks (kui välja tuli mitu kaarti, siis valige nende seast see kaart, mis tundub teie jaoks kõige kutsuvam).
  • Kui teil on vastav kaart leitud ja avatud, siis näete enda ees fotot. Kui vajutate foto all paremas nurgas kirjale “View full size”, siis näete seda pilti veel suuremana. Tehkegi see foto enda ees suurelt lahti.
  • Pange arvutis kõik muu kinni, nii et avatud ei oleks ükski muu internetileht või programm ja lihtsalt vaadelge seda fotot. Istuge rahulikult, võite kuulata taustaks ka mõnda lemmiklugu.
  • Vaadelge seda pilti ja mõelge mõnest oma südamesoovist või olukorrast, millele soovite leida lahendust. Mõtisklege antud soovi või olukorra puhul praktiliste küsimuste üle – milline näeks teie elu välja siis kui soov oleks juba teostunud või olukord juba lahenenud. Mis oleks siis teisiti? Tunnetage oma soovi täitumist nii elutruuna kui võimalik.
  • Võtke endale aega sellisteks meditatsiooni minutiteks nii palju kui tunnete, et vajate.
  • Ja seejärel hoidke oma meeled avatud ja olge valmis selleks, et teie elus võib muuhulgas toimuda ka midagi sellist, mida varem peeti imede kategooriasse kuuluvaks. Uues energias on väga paljud senised imed tavapärase argipäeva osaks.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

Sel nädalal ei esine ühtki neist astroloogilistest sündmustest, mida ma oma nädala horoskoopide raames jälgin ja välja toon (tähesajud, noorkuu, täiskuu, pööripäevad, kaduneljapäevad, merkuuri retrograadi perioodid).


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta üldise nädala horoskoobi näol on tegemist kanaldatud horoskoobiga, mis pole tavapärane horoskoop. See on pigem kirjatükk, mis sisaldab inglite nõuandeid ja soovitusi. Seetõttu soovitan minu kodulehe uutel külastajatel tutvuda ka juba möödunud nädalate horoskoopidega. Need nädalad on küll minevikus, kuid minu horoskoopides sisalduvad inglite nõuanded ei aegu tõenäoliselt mitte kunagi. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehtedelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused) ja “Kanaldatud horoskoop”. Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi personaalselt Teie jaoks resoneeruda.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele?

  • KVARTAL + AASTA Lisaks nädala horoskoopidele, leiate minu kodulehelt ka kvartali – ja aastahoroskoobid.
  • UUS! PÄEVA INGLISÕNUM – alates nädalast nr 18, 2017 leiate minu kodulehe paremal ääres asuvalt menüüribalt ka inglite päevasõnumi, milleks on üks minu inglikaartidest. Kuidas töötavad päeva inglisõnumid? Korraga lisan üles terve nädala jagu päevasõnumeid. Kui liigute noolega mööda neid kaarte, siis ilmuvad kaartidele kuupäevad. Sealt saategi valida, millise kuupäeva sõnumit näha soovite. Kui olete leidnud õige kuupäeva, siis vajutage (klikkige) sellele kaardile, et näha tervet kaarti (ja sõnumit suuremalt).
  • PÄEVA PERSONAALNE INGLISÕNUM Igapäevaseks (personaalsemaks) juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud veebipõhiseid inglikaarte. Lisasin sinna äsja ka uusi kaarte, mis tähendab, et kaarte on nüüd kokku juba ligi 100. Põnevat tutvumist! Kõik kaardid leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.
  • NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi või märgi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.

Facebook Twitter Google+ Instagram

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Tulekul on ka mitmeid erihoroskoope. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"