Nädala horoskoop 10.07-16.07.2017

nädal 28 2017

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

10.07 – 16.07.2017

2017. aasta nädal nr 28

Inglite sõnumid aasta 28. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Mida külvad, seda nüüd lõikad

Nädala kristall – Lasuriit

Nädala värv – Tumesinine

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2017. aasta 28. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Sul on saak juba käes. Oota veel veidi ja näed ka materiaalseid tulemusi. Number 69

Inglite taro kaart 1 – Õhukaartide rüütel (ingl. k Knight of Air)

Inglite taro kaart 2 – Maakaartide rüütel (ingl. k Knight of Earth)

Inglite taro kaart 3 – Ratas (õnneratas/saatuseratas) (ingl. k The Wheel)

Lillekaart – Sa oled armastusväärne. Kameelia

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel nädalal viis meie isiklik GPS (ehk meie isiklik tunnetussüsteem) ühe spetsiifilise tõeni, mis lõpetas omakorda ühe raske olukorra. Inglid selgitasid eelmise nädala sõnumites ka täpsemalt, miks on nüüd just tunnetusele tuginemine veelgi olulisem kui varem. Nimelt on meie tunnetussüsteem juba kooskõlas uue ajastu rütmiga, kuid mõtete-mõistuse süsteem lonkab veel osaliselt. Lonkamine tuleneb mälestustest ja mäletamise protsessist, mida me ei saa ega peagi saama kunagi otseselt kinni keerata. Selgeks ja parimaks edasiliikumiseks on praegu lihtsalt vaja igal sammul talitada vastavalt sisetundele. Mõtete ja mõistuse juhised tuleb veidikeseks tagaplaanile jätta, sest need võivad meid praegu pigem eksiteele viia.

Eeloleva nädala juhisena ütlevad inglid selgelt ja konkreetselt – nüüd hakkab igaüks lõikama seda, mida ta on külvanud.

Kui eelmisel paaril nädalal andsid kaardid ja inglid juhiseid pigem jälle fragmentidena ja osaliselt varjatud kujul, siis eeloleva nädala kohta on sõnum väga klaar – meid ootab ees üks väga kiirelt liikuva energiaga nädal. Sealjuures on tollel energial väga selge positiivsuse tempel küljes.

Sel nädalal võivad seega aset leida igasugused pöördelised sündmused, mis seekord on aga täiesti kindlalt positiivsed algusest lõpuni. Nende sündmuste puhul ei ole sellist duaalset struktuuri, mida võisime kogeda eelmistel nädalatel – st. sündmus oli küll sisult positiivne, kuid toimus siiski kuidagi negatiivse kõla taustal. Võis ka esineda sündmuseid, mis tundusidki praegu peamiselt negatiivsed, sest nende positiivne mõju avaldub alles millalgi hiljem. Eeloleva nädala sündmused sellise ülesehitusega kindlasti ei ole. Nüüd toimub midagi sellist, mis toob endaga rõõmu kaasa kohe, mitte aastate pärast.

Nüüd aset leidvad sündmused tähistavad selliste nähtuste saabumist, mis kuuluvad teie tõelise olemuse juurde. Need on sündmused, mis on esile kerkinud teis järjest rohkem avalduva “tõelise mina” tõttu. Täpsustan – nädala märksõna “mida külvad, seda nüüd lõikad” tähistabki eeloleva nädala mõistes eelkõige seda, et meil õnnestub nüüd lõpuks hakata ka lõikama neid hüvesid, mis kuuluvad “tõeline mina” olemise juurde. Siiani oleme me põhiliselt keskendunud selle õppimisele, kes me tegelikult oleme. Jah, meile on küll juba kohale toodud ka maises plaanis tõelise minaga kokkulangevaid aspekte, kuid see pole veel midagi, võrreldes sellega, mis nüüd saabub.

Koheselt algava protsessi teeb ekstrahuvitavaks taoline pisike nüanss, et me ei pruugi kõik veel ikka täielikult mõista, kes me oleme. Samas kinnitavad inglid, et see pole enam takistuseks meie “tõelise mina” mustri järgi korraldatud elu saabumisel.

Miks see nii on? Põhjus on jälle sama, mida inglid selgitasid ka eelmisel nädalal – meie tunnetussüsteem on juba täielikult uue energia lainele viidud, mis tähendab omakorda, et meie tunnetussüsteem on juba täielikult meie “tõelise mina” lainel. Mõistus veel osaliselt tõrgub, seda peamiselt mälestuste tõttu, kuid see ei takista enam edasiliikumist.

Mida see kõik tähendab kokkuvõttes? See tähendab seda, et eeloleval nädalal saabuvad sündmused võivad osade jaoks olla vägagi üllatuslikud. Ma võrdleksin eeloleval nädalal toimuvat protsessi postisaadetise ootamisega. Me teame praegu (tänu oma tunnetussüsteemile), et me ootame kingipakki ja me teame kindlalt, et see tuleb. Samas – me ei tea, mis selles pakis sees on ja me ei tea, kes selle saatis. Need detailid saame teada siis kui pakk saabub. Ennetavalt meile keegi seda infot ei jaga.

Ainus ennetav info, mida inglid meile praegu jagavad, ongi too väike vihje, et seal pakis on midagi, mis on täielikult kooskõlas meie “tõelise mina’ga” ehk eluga, mida me tegelikult elama peaksime. St. eluga, mida me elaksime siis kui ei eksisteeriks neid manipulatsioone, millest inglid on palju rääkinud.

Inglid ei ütle praegu isegi üldist temaatikat/valdkonda, mida kõnealune pakk sisaldab. St. nad ei näita hetkel ka seda, kas pakis on tööd, tervist, finantse jne valdkonda puudutav teema. Võime sellest vaid järeldada, et ju seal on igaühe jaoks täpselt see teema, mis just sellele isikule kõige südamelähedasem on.

Minu inglikaardi ja nädala muusikapala põhjal võin veel lisasõnumina öelda, et eelolev nädal võib osade jaoks sisaldada sündmuseid/juhtumisi, mis on kuidagi seotud nädalatega nr 10, 2017 (6-12. märts) ja nr 42, 2016 (17-23.oktoober). Kui tunnete, et teie puhul võib nendes juba möödunud nädalates sisalduda vihje eeloleva nädala sündmuste kohta, siis soovitan teil esmalt uuesti läbi lugeda vastavate nädalate horoskoobid ning seejärel meenutada, mis teie elus nendel nädalatel aset leidis. Kui peate unenägude kohta päevikut, siis lugege kindlasti läbi märkmed, mida olete vastavate nädalate unenägude kohta kirja pannud. On võimalik, et seal sisaldub vihje/viide, mis teile just nüüd kasuks tuleb.

Kui te ei ole veel lugenud uusi kvartali horoskoope (III kv 2017 – juulist septembrini), siis soovitan teil eeloleval nädalal ka oma märgi kvartali horoskoobiga tutvuda. On täiesti võimalik, et leiate ka sealt lisaviiteid/vihjeid, mis teile just nüüd kasulikuks osutuvad.

Nädala nr 28 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Katy Perry – Dark Horse ft Juicy J”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Nädala meditatsioon

Alates 2016. aasta 47. nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina, sest minu loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju.

Täpsemalt öeldes, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“.

2017. aasta 28. nädala meditatsiooni kaart on –

Eva Tenter’i inglikaart – Sul on saak juba käes. Oota veel veidi ja näed ka materiaalseid tulemusi. Number 69

Juhised, kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsiooni abivahendina:

  • Otsige välja see inglikaart, mis tuli juhisena välja käesolevaks nädalaks (kui välja tuli mitu kaarti, siis valige nende seast see kaart, mis tundub teie jaoks kõige kutsuvam).
  • Kui teil on vastav kaart leitud ja avatud, siis näete enda ees fotot. Kui vajutate foto all paremas nurgas kirjale “View full size”, siis näete seda pilti veel suuremana. Tehkegi see foto enda ees suurelt lahti.
  • Pange arvutis kõik muu kinni, nii et avatud ei oleks ükski muu internetileht või programm ja lihtsalt vaadelge seda fotot. Istuge rahulikult, võite kuulata taustaks ka mõnda lemmiklugu.
  • Vaadelge seda pilti ja mõelge mõnest oma südamesoovist või olukorrast, millele soovite leida lahendust. Mõtisklege antud soovi või olukorra puhul praktiliste küsimuste üle – milline näeks teie elu välja siis kui soov oleks juba teostunud või olukord juba lahenenud. Mis oleks siis teisiti? Tunnetage oma soovi täitumist nii elutruuna kui võimalik.
  • Võtke endale aega sellisteks meditatsiooni minutiteks nii palju kui tunnete, et vajate.
  • Ja seejärel hoidke oma meeled avatud ja olge valmis selleks, et teie elus võib muuhulgas toimuda ka midagi sellist, mida varem peeti imede kategooriasse kuuluvaks. Uues energias on väga paljud senised imed tavapärase argipäeva osaks.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

Sel nädalal ei esine ühtki neist astroloogilistest sündmustest, mida ma oma nädala horoskoopide raames jälgin ja välja toon (tähesajud, noorkuu, täiskuu, pööripäevad, kaduneljapäevad, merkuuri retrograadi perioodid).


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta üldise nädala horoskoobi näol on tegemist kanaldatud horoskoobiga, mis pole tavapärane horoskoop. See on pigem kirjatükk, mis sisaldab inglite nõuandeid ja soovitusi. Seetõttu soovitan minu kodulehe uutel külastajatel tutvuda ka juba möödunud nädalate horoskoopidega. Need nädalad on küll minevikus, kuid minu horoskoopides sisalduvad inglite nõuanded ei aegu tõenäoliselt mitte kunagi. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehtedelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused) ja “Kanaldatud horoskoop”. Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi personaalselt Teie jaoks resoneeruda.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele?

  • KVARTAL + AASTA Lisaks nädala horoskoopidele, leiate minu kodulehelt ka kvartali – ja aastahoroskoobid.
  • UUS! PÄEVA INGLISÕNUM – alates nädalast nr 18, 2017 leiate minu kodulehe paremal ääres asuvalt menüüribalt ka inglite päevasõnumi, milleks on üks minu inglikaartidest. Kuidas töötavad päeva inglisõnumid? Korraga lisan üles terve nädala jagu päevasõnumeid. Kui liigute noolega mööda neid kaarte, siis ilmuvad kaartidele kuupäevad. Sealt saategi valida, millise kuupäeva sõnumit näha soovite. Kui olete leidnud õige kuupäeva, siis vajutage (klikkige) sellele kaardile, et näha tervet kaarti (ja sõnumit suuremalt).
  • PÄEVA PERSONAALNE INGLISÕNUM Igapäevaseks (personaalsemaks) juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud veebipõhiseid inglikaarte. Lisasin sinna äsja ka uusi kaarte, mis tähendab, et kaarte on nüüd kokku juba ligi 100. Põnevat tutvumist! Kõik kaardid leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.
  • NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi või märgi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.

Facebook Twitter Google+ Instagram

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Tulekul on ka mitmeid erihoroskoope. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter
Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"