Nädala horoskoop 24.07-30.07.2017

nädala horoskoop nädal 30 2017

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

24.07 – 30.07.2017

2017. aasta nädal nr 30

Inglite sõnumid aasta 30. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Lõpeb tagurpidi liikumine ja paljastuvad uued tõed

Nädala kristall – Granaat

Nädala värv – Punane

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2017. aasta 30. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Rõõm tervitab Sind peatselt. Miski toob Sulle lähiajal suurt rõõmu. Number 8

Inglite taro kaart – Maakaartide rüütel (ingl. k Knight of Earth)

Lillekaart – Sinu soovid on täitumas. Lillhernes

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel nädalal võtsime maha mõned talumise keeristormid ja hakkasime mõistma, mida elamine päriselt tähendama peaks. Inglid ütlesid – inimesel on vaja elada, mitte ellu jääda.

Nad ühtlasi selgitasid, mis on see vabadus, mida me kõik hingest soovime ja otsime. See ongi vabadus igasugusest talumisest. Selleks, et olla vaba, polegi vaja muud kui mõista, et sa ei pea mitte midagi taluma – mitte kunagi ja mitte üheski olukorras. Kui miski tekitab talumise tunnet, siis sisaldub seal energeetilise orjastamise skeem, mis on läbinisti kuritegelik.

Eeloleval nädalal läheb lugu veel huvitavamaks. Nagu inglid ütlesid eelmise nädala kohta – kui puu langeb, siis tuleb sealt seest välja kingitusi. Tundub, et nüüd – eeloleval nädalal – hakkamegi me tegelema nende kingitustega, mis tollest eelmise nädala puulangetusest tõusetusid. Märgin siinkohal uuesti ära, et jutt käib energeetilisest talumise keeristormist, mille kohta inglid ütlesid eelmise nädala horoskoobis, et see on justkui haige puu, mis tuleb langetada. (Inglite täpsemaid selgitusi antud teema kohta leiate eelmise nädala horoskoobist.)

Need kingitused võivad taaskord tähistada erinevaid valdkondi ja teemasid erinevate inimeste jaoks. Kindel võib olla vaid selles, et need kingitused tulevad nüüd teie ellu selle tõttu, et te julgesite lõpuks öelda “ei” talumisele. Kes pole veel julgenud “ei” öelda, peab tõenäoliselt veel oma kingitusi ootama jääma. Kuid teile langeb siis osaks rõõm näha, milliseid kingitusi tuuakse neile, kes juba lõpetasid talumise. Pidage siinkohal kindlasti meeles – praegu räägivad inglid konkreetselt nendest kingitustest, mis saabuvad nüüd neile, kes on võtnud vastu resoluutse otsuse lõpetada igasugune talumine oma elus. Need on inimesed, kes on mõistnud, et nad soovivad elada, mitte ellu jääda.

Üks kingitus, mis talumise kursuse lõpetajatele nüüd kindlasti antakse, on võimalus elu uuesti edaspidi-kulgevas rütmis vaadelda. Nimelt, ütlevad inglid, et meid juhiti viimastel aastatel läbi erinevate sündmuste tagurpidi. Ühest küljest oli see vajalik selleks, et me saaksime liikuda erinevatest manipulatsioonidest välja võimalikult otsest teed pidi. Otsene tee tähendaski siinkohal vägagi ringiga minekut, sest meil oli vaja mööda kõndida väga suurest hulgast takistustest. Me ei saanud käia seda teed traditsioonilises mõttes otse, sest siis oleks me kõndinud neisse takistustesse jälle sisse, mis poleks omakorda meid kuskile viinud. Teisest küljest panid inglid meid sihilikult tagurpidi liikuma selleks, et me ei näeks, mis meid teisel pool takistusrada ootab. See oleks tundunud liiga hirmutav kui me oleks näinud seda sihtpunkti juba teekonna alguses.

Küsin inglitelt mõned täpsustavad küsimused hetkeolukorra kohta?

Mis meie sihtpunkt on? Sihtpunktiks ongi terviklikult tervislik elu. See ongi elu, milles inimene tunneb, et ta elab.

Milline oli takistusraja elu? See oligi pidevat ellujäämist sisaldav raskuste rada, mida manipulaatorid õpetasid meid pidama “seikluseks”. See oli pidev draama, nutt ja hala. See oli talumised, probleemid, võitlus ja kannatamine. Mitte ükski neist nähtustest pole tegelikult vajalik selleks, et elada siin nö maises dimensioonis. Need olid kõik tehislikult kujundatud nüansid, mille eesmärk oligi inimesi orjastada. Kuni inimene talub, kannatab ja lahendab iga-nurga-pealt-ilmuvaid probleeme, ei teki tal hetkegi aega selleks, et pikemalt mõelda selle üle, kas see kõik on vajalik. Olukorra tuumiku ja olemusega ei tegele mitte keegi. Kõik on hõivatud haiguse sümptomitega võitlemisega. Väljaarvatud muidugi need, kes haiguse kujundasid. Nemad naudivad vaatemängu ja kümblevad kullas.

Miks on kogu kuld nende? Sest teised arvavad, et kuld on haiguslik nähe ja ei taha seda oma ellu.

Miks pole nende elus haigeid puid? Sest nemad ongi haiguste autorid. Oma hoovi nad neid puid ei istuta.

Seega – eeloleval nädalal peaksime me nüüd üha klaarimalt hakkama nägema meie sihtpunkti. Mõnes mõttes näeme me seda sihtpunkti nüüd üldse alles esimest korda. Võib ka öelda, et me mõistame nüüd alles esimest korda, mis meie sihtpunktiks on olnud terve selle teekonna jooksul.

Eks igaühe jaoks on too sihtpunkt detailide osas erinev, kuid seda inglid küll kinnitavad, et kõigi jaoks on üldsihiks tervislik ja terviklik elu.

Väga üldises plaanis tähendab see ühtlasi hingesoovide täitumisi. Need on enamasti need soovid, mis meil olid väga väikese lapsena, sest siis polnud me veel manipulatsioonide poolt läbi töödeldud. Me oskasime siis veel piirideta unistada. Samas – see ei pea kehtima kõigi puhul – kindlasti on neid, kes on ka täiskasvanuna julgenud vabalt unistada. Igal juhul peaksime me nüüd hakkama igal tasandil nägema unistuste täitumisi. See puudutab nii isiklikke kui ka globaalseid teemasid. Ja loomulikult ei kehti see teemaliin ainult eeloleva nädala kohta – see energia jääb nüüd pikemaks ajaks kestma.

Siinkohal tuleb taaskord muidugi teha väike meeldetuletus – igaüks peab tegelema oma unistustega. Teised võivad ja peavad tegelema enda omadega. Mis on selle meeldetuletuse sisu? Teile öeldakse, et ärge takerduge nüüd sellesse, mida näete enda ümber – see, et naaber unistab uuest robotniidukist, ei tähenda, et ka teie peate hakkama järgmise asjana unistama uuest niidukist. Keskenduge nüüd julgelt ja sihikindlalt endale ja oma isiklikele unistustele. Teised elagu oma elu. Teil on õigus elada enda oma – täpselt nii nagu te ise soovite. Hakake nüüd seda õigust teostama.

Inglid lisavad – õigused ei ole asjad, mis peaksid eksisteerima ainult kirjalikul kujul kuskil seaduses. Neid tuleb teostada.

Teadke, et teil on lubatud oma õigusi teostada.

Kokkuvõttes – sel nädalal saabub selgus ja me teeme juba ka esimesed praktilised sammud, mis lähtuvad tollest selgusest. Ja kui meil on juba olemas selge nägemus sellest, kuhu me liigume, siis muutub ka teekond automaatselt rõõmsaks.

Eeloleva nädala energia tundub olevat tugevalt seotud nädalate nr 20, 2017 (15.05–21.05.2017) ja nr 50, 2016 (12.12-18.12.2016) energiatega. Kui tunnete enda jaoks samuti nende nädalate vahel seost, siis soovitan uuesti läbi lugeda vastavate nädalate horoskoobid ja meenutada, mis teie elus eelnimetatud nädalatel toimus. Kui peate unenägude kohta päevikut, siis lugege kindlasti läbi märkmed, mida panite kirja vastavatel nädalatel nähtud unenägude kohta.

Nädala nr 30 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Imagine Dragons – Thunder”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Nädala meditatsioon

Alates 2016. aasta 47. nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina, sest minu loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju.

Täpsemalt öeldes, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“.

2017. aasta 30. nädala meditatsiooni kaart on –

Eva Tenter’i inglikaart – Rõõm tervitab Sind peatselt. Miski toob Sulle lähiajal suurt rõõmu. Number 8

Juhised, kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsiooni abivahendina:

 • Otsige välja see inglikaart, mis tuli juhisena välja käesolevaks nädalaks (kui välja tuli mitu kaarti, siis valige nende seast see kaart, mis tundub teie jaoks kõige kutsuvam).
 • Kui teil on vastav kaart leitud ja avatud, siis näete enda ees fotot. Kui vajutate foto all paremas nurgas kirjale “View full size”, siis näete seda pilti veel suuremana. Tehkegi see foto enda ees suurelt lahti.
 • Pange arvutis kõik muu kinni, nii et avatud ei oleks ükski muu internetileht või programm ja lihtsalt vaadelge seda fotot. Istuge rahulikult, võite kuulata taustaks ka mõnda lemmiklugu.
 • Vaadelge seda pilti ja mõelge mõnest oma südamesoovist või olukorrast, millele soovite leida lahendust. Mõtisklege antud soovi või olukorra puhul praktiliste küsimuste üle – milline näeks teie elu välja siis kui soov oleks juba teostunud või olukord juba lahenenud. Mis oleks siis teisiti? 
 • Tunnetage oma soovi täitumist nii elutruuna kui võimalik.
 • Võtke endale aega sellisteks meditatsiooni minutiteks nii palju kui tunnete, et vajate.
 • Ja seejärel hoidke oma meeled avatud ja olge valmis selleks, et teie elus võib muuhulgas toimuda ka midagi sellist, mida varem peeti imede kategooriasse kuuluvaks. Uues energias on väga paljud senised imed tavapärase argipäeva osaks.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

 • 29-30.07– tähesadu (delta-akvariidid)

Tähesajud

Energeetiliselt on tähesadude aeg kõikvõimas. Tähtedelt saab ammutada informatsiooni ja mõtteselgust ning samuti vastab tõele ka tüüparusaam langevale tähele soovi esitamisest. Neile võib tõesti anda täitmiseks ka oma südamesoove, kuid loomulikult ei täida nad soove nii, et teile kukub kohe sealsamas rahapada pähe. Ikka tuleb abi eelkõige sisemise juhenduse kaudu, mida tuleb tunnetada ja järgida.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta üldise nädala horoskoobi näol on tegemist kanaldatud horoskoobiga, mis pole tavapärane horoskoop. See on pigem kirjatükk, mis sisaldab inglite nõuandeid ja soovitusi. Seetõttu soovitan minu kodulehe uutel külastajatel tutvuda ka juba möödunud nädalate horoskoopidega. Need nädalad on küll minevikus, kuid minu horoskoopides sisalduvad inglite nõuanded ei aegu tõenäoliselt mitte kunagi. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehtedelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused) ja “Kanaldatud horoskoop”. Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi personaalselt Teie jaoks resoneeruda.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele?

 • KVARTAL + AASTA Lisaks nädala horoskoopidele, leiate minu kodulehelt ka kvartali – ja aastahoroskoobid.
 • PÄEVA INGLISÕNUM – alates nädalast nr 18, 2017 leiate minu kodulehe paremal ääres asuvalt menüüribalt ka inglite päevasõnumi, milleks on üks minu inglikaartidest. Kuidas töötavad päeva inglisõnumid? Korraga lisan üles terve nädala jagu päevasõnumeid. Kui liigute noolega mööda neid kaarte, siis ilmuvad kaartidele kuupäevad. Sealt saategi valida, millise kuupäeva sõnumit näha soovite. Kui olete leidnud õige kuupäeva, siis vajutage (klikkige) sellele kaardile, et näha tervet kaarti (ja sõnumit suuremalt).
 • PÄEVA PERSONAALNE INGLISÕNUM Igapäevaseks (personaalsemaks) juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud veebipõhiseid inglikaarte. Lisasin sinna äsja ka uusi kaarte, mis tähendab, et kaarte on nüüd kokku juba ligi 100. Põnevat tutvumist! Kõik kaardid leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.
 • NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi või märgi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.

Facebook Twitter Google+ Instagram

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Tulekul on ka mitmeid erihoroskoope. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"