Hetkesõnum 27. Juuli 2020

hetkesõnum 27. juuli 2020

HETKESÕNUM 27. JUULI 2020

Tänase hetkesõnumina suunavad inglid meid üle lugema nädala nr 36 horoskoopi, aastast 2017.

Selle horoskoobi otselink on siin – https://evatenter.com/2017/09/01/nadala-horoskoop-04-09-10-09-2017/

Miks suunatakse just seda sõnumit lugema?

Inglid ütlevad, et täna leiab maailma üldises energias aset üks selline moment, mis purustab ühe järjekordse manipulatsioonide ahela.

Nad rõhutavad – see ahel on asetsenud väga sügaval ja selle eluiga on olnud väga pikk.

Aga kus on ta asetsenud? 

Kui ma vaatlen olukorda pildina, siis näen ma sügaval merepõhjas asuvat ahelat. Ehk see ahel, mis nüüd puruneb, on olnud justkui sügaval vee all. St. tegu ei ole millegagi, mis on olnud sügaval maa sees.

Mida see tähendab? Palume inglitel veel täpsustusi saata.

Esimese täpsustusena ütlevad nad, et tegu on töövaldkonda puudutava ahelaga.

Ja teise täpsustusena ütlevad nad, et tegu on ahelaga, mis tõuseb purunemise järel veepinnale.

Mida see tähendab?

See tähendab seda, et tõendid tolle ahela olemasolu ja ka sisu kohta muutuvad vägagi selgelt nähtavaks. Ja see nähtavus tekib üsna kiirelt pärast ahela purunemist.

Ehk tegu on ahelaga, mille kohta ei ole enam mitte kuidagi ega mitte kunagi võimalik valetada, sest pärast veepinnale tulekut näevad kõik asjaosalised tõendeid. Ehk igaüks, kes on tolle kuritegeliku ahela tõttu kannatanud, näeb ka nüüd vastavaid tõendeid. 

Ja kui need tõendid on nähtud, siis on ka inimene tollest ahelast vaba. Jäädavalt vaba.

Mida saame inglite sõnumist veel välja lugeda?

Näib, et kõnealune ahel puruneb oma kinnituskohtadest. Miks ma nii arvan? Sest inglid ütlevad, et ahel tõuseb purunemise järel veepinnale. Nad ei ütle, et tükid ahelast tõusevad veepinnale, vaid et terve ahel tõuseb veepinnale. Seetõttu tundubki mulle, et too ahel roostetab läbi just oma kinnituskohtadest ehk võib ka öelda, et rooste purustab nüüd tolle ahela alguspunkti ja lõpp-punkti.


MIS ON HETKESÕNUMID?

See on uus liik inglisõnumeid, mida ma nüüdsest postitan. Need pole päevasõnumid ja need pole ka ühekski muuks ajaperioodiks mõeldud sõnumid.

Inglid ütlevad, et iga hetkesõnum abistab/ juhendab täpselt sel momendil, mil vastav isik selle enda jaoks avastab.

Hetkesõnumid hakkavad ilmuma täpselt nii tihti või harva kui inglid soovivad neid edastada. Ja nende sisu hakkab ka alati olema täpselt nii napp või mahukas kui inglid soovivad.

Kui soovite olla koheselt kursis kõigi minu poolt postitatud sõnumitega/ horoskoopidega, siis tasub teil pöörata pilk Facebooki poole. Kui vajutate minu Facebooki kontol “Follow” ehk “Jälgi” nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse kui olen midagi uut postitanud. 

Minu FB konto leiate siit – https://www.facebook.com/evatenter 

Tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"