Jõulusõnum 2021 (8)

jõulusõnum 2021 osa 8

Jõulusõnum 2021 – osa 8

Inglite sõnumid aasta 2021 jõuluperioodiks

MÄRKSÕNA – Algab uus aasta

Ja siit tuleb selle aasta kaheksas jõuluüllatus ehk kaheksas jõulusõnum. 

Jõulusõnumite seeria saatsid inglid meile jõulukingituseks ka eelmisel aastal. Ja ka sel aastal on lugu sama – need sõnumid kehtivad tervikuna 2021 a. jõuluperioodiks ehk need sõnumid kehtivad teie jaoks täpselt selle aja vältel, mil teie tähistate jõuluaega. Kui palju jõulusõnumeid veel ilmub? Seda inglid meile ette ei ütle. 

Kuidas kõigi sõnumitega kiirelt kursis olla? Siin aitab Facebook. Kui vajutate minu inglisõnumite Facebooki lehel Like-Meeldib ja/või Jälgi-Follow nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse kui olen midagi uut postitanud. (Minu inglisõnumite Facebooki lehe leiate siit – https://www.facebook.com/inglivestlused)

Jätkame seega käesoleva jõulusõnumiga.

Mida soovivad inglid meile kaheksanda jõulusõnumi raames rääkida?

Selle jõulusõnumi raames soovivad inglid avalikustada osa suhete erisõnumist, mis sisaldub aasta 2022 esimese poolaasta kaugseansis.

Tegu on kaugseansiga, mille kohta leiate kogu lisainfo siit – https://evatenter.com/2021/11/26/kaugseanss-2022-i-poolaasta-jaanuar-juuni/

Ja tegu on kaugseansiga, milles sisaldub veel hulgaliselt lisasõnumeid.

Seega kui soovite lugeda alljärgnevat suhete erisõnumit tervikuna ja soovite lugeda ka teisi sõnumeid, mida inglid aasta 2022 esimeseks pooleks saatsid, siis leiate nende sõnumite tellimise kohta kogu lisainfo samuti siit – https://evatenter.com/2021/11/26/kaugseanss-2022-i-poolaasta-jaanuar-juuni/

Niisiis – järgnevalt näete osa suhete erisõnumist, mis sisaldub ülalnimetatud kaugseansis. (Täpsemalt on need kaks esimest lehekülge sellest suhete erisõnumist.)

Aga küsime veel inglitelt lõpetuseks – miks viitavad nad sellele sõnumile nüüd – jõulusõnumite all?

Inglid ütlevad – sest siit ehk tänasest läheb juba teie uue aasta energia liikvele.

Ehk tänasest muutub teie energeetilises plaanis nii mõndagi.

St. tänasest hakkavad liikuma teie üldises ehk kollektiivses energias uuendused, mis sisaldavadki juba 2022 a. fookust.

Ehk võib öelda nii, et täna algabki teie jaoks energeetiliselt uus aasta ehk energeetiliselt algabki tänasest juba aastanumber 2022.

Ja ka see on üks põhjustest, miks me ütlesime teile eile – seitsmendas jõulusõnumis – et teatud lahendused on teile väga lähedal.

Ja nii soovivad inglid ka käesoleva sõnumi lõpetada.

Omalt poolt lisan veel uute lugejate jaoks, et minu inglisõnumitest on tasulised ainult kaugseansside sõnumid. Kõik muud sõnumid on minu kodulehel avalikud.


NB! UUED LUGEJAD – mina personaalse nõustamise teenust ei paku. See tähendab, et ka personaalseid sõnumeid te minult tellida ei saa. Minu töömeetod tervendajana on teistsugune. Milline? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Kuidas minu kodulehel erinevate sõnumite vahel NAVIGEERIDA? Alalehelt – Tasuta horoskoobid – leiate kõik ilmunud sõnumid kronoloogilises järjestuses. Sõnumite sorteerimise võimalusi (perioodi, liigi jne järgi) leiate kodulehe paremal servas asuvalt menüüribalt (telefonis ja tahvelarvutis kuvab selle menüüriba kõige alla ehk see ei ole siis paremal servas). Veel lisainfot leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Kuidas olla kõige mugavamalt KURSIS kõigi sõnumitega, mida postitan? Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu inglisõnumite FB lehel Like/ Meeldib ja/või Follow/ Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Lisaks sellele tasub minu inglisõnumite Facebooki nimistusse end lisada ka seetõttu, et inglid saadavad aeg-ajalt lisasõnumeid, mis on mõeldud just Facebooki jälgijatele (ehk neile lugejatele, kes on seal vajutanud tollele Like/Meeldib või Follow/ Jälgi nupule). Kuna mina personaalse nõustamise teenust üldse ei paku, siis on see ka ainus võimalus saada minult veidike personaalsemat juhendust. Tõsi, tegu ei ole endiselt personaalsete sõnumitega, kuid tegu on siiski sõnumitega, mis on inglite poolt suunatud väga konkreetsetele lugejatele. Minu inglisõnumite Facebooki lehe lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Soovin kõigile ilusat jõuluaega!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"