Jõulusõnum 2021 (9)

Jõulusõnum 2021 – osa 9

Inglite sõnumid aasta 2021 jõuluperioodiks

MÄRKSÕNA – Kui astud kalendrist välja, siis näed tõde

Ja siit tuleb selle aasta üheksas jõuluüllatus ehk üheksas jõulusõnum. 

Jõulusõnumite seeria saatsid inglid meile jõulukingituseks ka eelmisel aastal. Ja ka sel aastal on lugu sama – need sõnumid kehtivad tervikuna 2021 a. jõuluperioodiks ehk need sõnumid kehtivad teie jaoks täpselt selle aja vältel, mil teie tähistate jõuluaega. Kui palju jõulusõnumeid veel ilmub? Seda inglid meile ette ei ütle. 

Kuidas kõigi sõnumitega kiirelt kursis olla? Siin aitab Facebook. Kui vajutate minu inglisõnumite Facebooki lehel Like-Meeldib ja/või Jälgi-Follow nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse kui olen midagi uut postitanud. (Minu inglisõnumite Facebooki lehe leiate siit – https://www.facebook.com/inglivestlused)

Jätkame seega käesoleva jõulusõnumiga.

Mida soovivad inglid meile üheksanda jõulusõnumi raames rääkida?

Selle jõulusõnumi raames soovivad inglid avalikustada jaanuarikuu sõnumi, mis sisaldub aasta 2022 esimese poolaasta kaugseansis.

Tegu on kaugseansiga, mille kohta leiate kogu lisainfo siit – https://evatenter.com/2021/11/26/kaugseanss-2022-i-poolaasta-jaanuar-juuni/

Ja tegu on kaugseansiga, milles sisaldub veel hulgaliselt lisasõnumeid. Mis seal täpsemalt sisaldub? Kuidas neid sõnumeid tellida? Kogu lisainfo leiategi ülaltoodud lingilt.

Niisiis – järgnevalt näete jaanuari sõnumit, mis sisaldub 2022 esimese poolaasta kaugseansis.

Ja küsime inglitelt ka tavapärase küsimuse – miks viitate sellele sõnumile just praegu? Ehk miks soovisite siin – jõulusõnumite all – avalikustada 2022 esimese poole kaugseansist jaanuarikuu sõnumi?

Inglid vastavad – nagu ütlesime teile äsja kaheksandas jõulusõnumis – teie uus aasta algaski juba. 

Ehk energeetiliselt algas teie jaoks juba aastanumber 2022.

Energial on omad reeglid.

Ja tihtilugu ei mõista te neid reegleid oma maise vaatenurga kaudu.

Ehk kui vaatlete elu ainult sellest vaatenurgast, siis te neid reegleid ei näe ega mõista.

Ometi need reeglid toimivad ja toimetavad ja seda alati ja seda nii teie elus kui ka teie ümber.

Nüüd ongi teil kasulik mõista, et energeetiliselt algas teie jaoks juba aasta 2022 jaanuarikuu.

Aga miks on meil seda nüüd kasulik mõista?

Inglid vastavad – sest läbi selle mõistmise saate te nüüd muuta enda jaoks ühe ülesande palju kergemaks.

Nimelt joondub teie ette kohe üks uus ülesanne.

Ja seda ülesannet ongi teil palju hõlpsam läbida kui te olete teadlik asjaolust, et praegu vältab juba energeetiliselt uue aasta jaanuarikuu.

Aga mida see ikkagi maisete sündmuste mõttes tähendab?

Inglid ütlevad – mõnikord leiate te tõdesid maisest kalendrist. Mõnikord pole seal aga tõde üldse näha. Ehk mõnikord tuleb teil tõdesid otsida mujalt.

Nii ka nüüd.

Ärge otsige nüüd tõde kalendrist.

Miks?

Sest see tõde, mida teil on nüüd vaja leida, ei ole seal.

See tõde asub mujal.

Aga kus see tõde on?

Inglid ütlevad – see tõde asubki aasta 2022 jaanuarikuus. Ja mida rohkem te praegu oma tunnetusega hoomate seda, et te juba energeetiliselt asutegi tolles ajas, seda lihtsam on teil nüüd ka vastavat tõde esile tuua.

Ja täpselt nii soovivad inglid lõpetada käesoleva jõulusõnumi.


NB! UUED LUGEJAD:

  • Minu inglisõnumitest on tasulised vaid kaugseansside sõnumid. Kõik muud sõnumid on minu kodulehel avalikud.
  • Mina personaalse nõustamise teenust ei paku. See tähendab, et ka personaalseid sõnumeid te minult tellida ei saa. Minu töömeetod tervendajana on teistsugune. Milline? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT
  • Kuidas minu kodulehel erinevate sõnumite vahel NAVIGEERIDA? Alalehelt – Tasuta horoskoobid – leiate kõik ilmunud sõnumid kronoloogilises järjestuses. Sõnumite sorteerimise võimalusi (perioodi, liigi jne järgi) leiate kodulehe paremal servas asuvalt menüüribalt (telefonis ja tahvelarvutis kuvab selle menüüriba kõige alla ehk see ei ole siis paremal servas). Veel lisainfot leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT
  • Kuidas olla kõige mugavamalt KURSIS kõigi sõnumitega, mida postitan? Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu inglisõnumite FB lehel Like/ Meeldib ja/või Follow/ Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Lisaks sellele tasub minu inglisõnumite Facebooki nimistusse end lisada ka seetõttu, et inglid saadavad aeg-ajalt lisasõnumeid, mis on mõeldud just Facebooki jälgijatele (ehk neile lugejatele, kes on seal vajutanud tollele Like/Meeldib või Follow/ Jälgi nupule). Kuna mina personaalse nõustamise teenust üldse ei paku, siis on see ka ainus võimalus saada minult veidike personaalsemat juhendust. Tõsi, tegu ei ole endiselt personaalsete sõnumitega, kuid tegu on siiski sõnumitega, mis on inglite poolt suunatud väga konkreetsetele lugejatele. Minu inglisõnumite Facebooki lehe lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Soovin kõigile ilusat jõuluaega!

Eva Tenter

Tervendaja

Comments are closed.

Up ↑