Kaugseanss – nähtamatu pööripäev 20.01.2022

nähtamatu pööripäev 20.01.2022

Kaugseanss – nähtamatu pööripäev 20.01.2022

20.01-03.02.2022

MÄRKSÕNA – Uus elu muutub nähtavaks

Nagu me näeme, on meie ees üks uudne ja väga kummaline kaugseanss. 

Tegu on kaugseansiga, mille inglid soovisid korraldada sellise sündmuse puhul nagu – nähtamatu pööripäev. 

Nimelt ütlesid inglid, et 20. jaanuaril 2022 leiab maailma energiates aset just nimelt sellise nimetusega sündmus nagu nähtamatu pööripäev. 

Ehk nad soovisid sellele energeetilisele sündmusele, mis sel päeval aset leiab, anda just taolise nimetuse. 


Selle kaugseansi AJALISEST KESTUSEST

Räägime veel täpsemalt selle kaugseansi ajalisest kestusest.

See nähtamatu pööripäev, mille energiaid me käesoleva kaugseansiga rakendame, toimub 20. jaanuaril 2022, kuid selle kaugseansi kestuseks soovivad inglid määrata ajaperioodi 20. jaanuar – 03. veebruar.

Ja sel korral ütlevad nad ka konkreetselt, et need energiad, millest nad siin kaugseansi sõnumites kõnelevad, toimetavadki ära täpselt selle kahenädalase perioodi sees.

Ehk selle kaugseansiga teostame me ära ühe väga konkreetse töölõigu.


UUTELE LUGEJATELE – minu kaugseansside üldreeglitest

Kuna see horoskoop sisaldab kollektiivse kaugseansi energiat, siis on see täies mahus mõeldud eelkõige neile, kes soovivad minu poolt korraldatud kaugseanssides osaleda.

Ehk see pole mõeldud niisama lugemismaterjaliks.

Ja seetõttu on käesolev horoskoop ka tasuline – hinnaks on 7 eurot.

Täpsustan veelkord – kuna see horoskoop ei ole mõeldud lihtsalt lugemismaterjaliks, siis ma seda ka avalikult üles ei riputa. (St. vastavaid sõnumeid ei avalikusta ma ka pärast selle kaugseansi lõppu.)

Kaugseanss näeb välja ikka selline nagu ta on (minu horoskoopide puhul) alati välja näinud – see toimub läbi teksti ja võimendub, kui kasutate vastavas horoskoobis väljatoodud kristallide-värvide-meditatsioonikaartide abi ja loomulikult võimendub see eriti siis, kui te teete ka isiklikke analüüse ehk analüüsite, kuidas väljatoodud sõnumid ja energeetilised sillad teie elus end välja mängivad. (Kuidas saavad tekstid omada tervendavat mõju? Sel teemal olen kõnelenud pikemalt oma kodulehe esilehel.)

Loomulikult ei ole kellelgi keelatud neid sõnumeid ainult lugemismaterjalina kasutada. Seda otsustab igaüks ise, kas ta soovib läbi nende tekstide ka kaugseansis osaleda või mitte. Minule ega ka kellelegi teisele te sellest teada andma ei pea, mistõttu on kõik säärased otsused täielikult konfidentsiaalsed. St. vastav otsus – osaleda kaugseansis – tuleb igaühel vormistada ainult iseenda jaoks ehk oma energias.

PS! Samuti ei ole teil tarvis minule põhjendada oma tellimissoovi. Ehk kui te soovite mõnda kaugseanssi tellida, siis piisab sellest, kui saadate mulle e-maili (allpool näidatud e-maili aadressil), milles ütletegi lihtsalt, millist kaugseanssi soovite parasjagu tellida. Ehk te ei pea minule kirjeldama, kuidas minu sõnumid on teie jaoks resoneerunud jne. Muidugi võite soovi korral sellist infot mulle edastada, kuid see ei ole kaugseansi tellimise eeltingimuseks.

Jätkame selle kaugseansi sisulise infoga.


MIS SISALDUB KÕNEALUSES TASULISES HOROSKOOBIS?

NB! Siin kaugseansis ei sisaldu tähemärkide lisasõnumeid. Siin on sisuks üldised sõnumid ja lühikesed päevasõnumid. 

(Uutele lugejatele – minu kaugseansside sisud on ülesehituselt erinevad ja ka nende hinnad on erinevad. Palun lugege alati huvipakkuva kaugseansi sisukirjeldus läbi enne kui tellima asute. Kui tunnete huvi just tähemärkide lisasõnumite vastu, siis pöörake kindlasti tähelepanu sellele, et neid igas kaugseansis ei ole.)

Nagu ütlesin ka ülalpool, sõnumite hinnaks on sel korral 7 eurot.

Sõnumite mahuks on seekord 13 lk.

Esimesed 11 lk sisaldavad üldiseid sõnumeid ehk kaugseansi esimeseks osaks on samasuguse ülesehitusega horoskoop, nagu ma ikka olen valmistanud. St. kasutusel on samad kaardid, välja olen toonud energeetilised sillad, viited muusikapaladele jne.

Üldised sõnumid on mõeldud kõigile tähemärkidele ühiselt. Ja üldised sõnumid kehtivad kõnealuse ajaperioodi kohta tervikuna.

Edasi tuleb päevasõnumite sektor, mis on samuti mõeldud kõigile tähemärkidele ühiselt. Igaks päevasõnumiks on üks minu inglikaartidest, mida saate alati kasutada ka vastava päeva meditatsioonikaardina.

Ja täpselt sellega ka käesoleva kaugseansi sisu piirdub.

Ehk siin kaugseansis ei ole ma kanaldanud tähemärkide lisaõnumeid.

Selle kaugseansi sisu täpse ülesehituse näete ära ka sisukorrast, mille lisan siia alljärgnevalt:

TASUTA EELVAADE – mida soovivad inglid sel korral avalikustada käesoleva kaugseansi nö tasuta eelvaatena?

Sel korral soovisid inglid avalikustada (lisaks selle kaugseansi pildile ja märksõnale) selle kaugseansi muusikaliste energeetiliste sildade viited.

Need on siin kaugseansis järgnevad:

“20.01.2022 nähtamatu pööripäeva energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Ludacris – Stand Up ft. Shawnna” ja “Ludacris – Act A Fool”.”


Niisiis, kordame – 20.01.2022 nähtamatu pööripäeva horoskoop on tasuline, sest selle kaudu toimetab (kollektiivne) energeetiline kaugseanss.

Selle horoskoobi hind on 7 eurot.

Antud hind sisaldab seega e-raamatu ehk pdf faili kujul 20.01.2022 nähtamatu pööripäeva horoskoopi. Fail/ horoskoop on kokku 13 lk.


KUIDAS TELLIDA?

Tellimiseks saatke palun e-mail aadressile – eva.santograal@gmail.com

Oma kirjas märkige kindlasti ära, et soovite just seda – nähtamatu pööripäeva – horoskoopi tellida.

Vastan teie kirjale 1-2 päeva jooksul.

Horoskoobi saadan teile e-mailiga, PDF faili kujul.

(PS! Kui te ei ole kahe päeva jooksul minult vastuskirja saanud, siis ei ole järelikult teie kiri minuni jõudnud. Palun kontrollige sellisel juhul, kas saatsite oma kirja õigele e-maili aadressile ning saatke siis oma tellimuskiri uuesti.)


Kõnealust horoskoopi saab tellida

17. jaanuarist kuni 03. veebruarini 2022


Uutele lugejatele

  • Minu kaugseansside sisud on ülesehituselt erinevad ja ka nende hinnad on erinevad. Palun lugege alati huvipakkuva kaugseansi sisukirjeldus läbi enne kui tellima asute. Kui tunnete huvi just tähemärkide lisasõnumite vastu, siis pöörake kindlasti tähelepanu sellele, et neid igas kaugseansis ei ole. Millised kaugseansid parasjagu veel toimetavad? Selle kohta leiate kogu lisainfo minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT
  • Minu kaugseansid on alati müügis nende “kehtivusajal”. Kui vastav kaugseanss on lõppenud, siis enam ka vastavaid sõnumeid soetada ei saa. Millised kaugseansid parasjagu toimetavad? Selle kohta leiate alati info minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT
  • Kordan igaks juhuks uute lugejate jaoks üle, et käesoleva kaugseansi puhul ei ole tegu personaalse horoskoobiga. Personaalseid horoskoope mina ei valmista. Ma ei paku nimelt üldse personaalse nõustamise teenust – mitte üheski formaadis. Minu töömeetod tervendajana on teistsugune. Milline? Selle kohta leiate kogu info minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT
  • Ja selgitan siin ka seda, et minu inglisõnumitest on tasulised vaid kaugseansside sõnumid. St. kõik muud sõnumid on minu kodulehel avalikud.

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"