Nädala inglisõnum 21.03-27.03.2022

nädal 12 2022 inglisõnum

Nädala inglisõnum 21.03-27.03.2022

Inglite sõnumid aasta 12. nädalaks

MÄRKSÕNA – Hoopis teine tera

Kristall – Lumehelbe obsidiaan

Värv – Valge ja must

Eva Tenter’i inglikaart 1 – Lahendus tuleb järgmise vihmaga. Nr 112

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Õige abistaja on lähedalt võtta. Kutsu ta appi. Nr 86

Eva Tenter’i inglikaart 3 – Kindel jah. Nr 62

Eelmisel nädalal hakkasid isiklikud värvid ehitama otseteid.

Mida toob meile nädal nr 12?

Inglid alustavad – kuidas alustate oma päeva? Kas teil on päeva alguses meeldivaid hetki? Kas olete oma päeva alguse kujundanud meeldivaks?

Kui ei, siis nüüd tasub selle ülesandega tegeleda.

Ehk nüüd tasub tegeleda oma päeva alguse meeldivaks kujundamisega.

Aga mida inglid sellega öelda soovivad?

Inglid selgitavad – nüüd algab teie maailmas uus elu. Ja see algab päris algusest.

Mida see tähendab?

See tähendab seda, et teie kollektiivsest energiast kukub nüüd alla väga palju uusi võimalusi.

Neid võimalusi tuleb aga kasutada algusest peale.

Mida see tähendab?

Inglid ütlevad – see tähendab seda, et teil ongi nüüd võimalik alustada väga mitmeid asju uuesti.

Ehk see uute võimaluste laine, mis nüüd teie maailmapilti tekib, on üsna suur.

Ja seda lainet tasub kasutada.

Ehk selle laine abil tasub nüüd oma elu meeldivamaks muuta.

Aga kuidas alustada oma elu meeldivamaks muutmist?

Inglid ütlevad – ikka algusest.

Ja seetõttu me suunamegi teid nüüd meeldivamaks muutma just päeva algust.

Ja sellele suunamisele lisame veel juurde sellised sõnad – kui te sellele ülesandele nii lähenete, siis on ka teie ülejäänud sammud palju kergemad.

Kuidas nii?

Need on siis kergemad, sest teie päeva algus loob väga tugevalt kogu teie elu kulgemist.

Kuidas nii?

Inglid ütlevad – teil on võimalik kõiki maiseid ülesandeid väga sujuvalt teostada kui te alustate algusest.

Ehk kui te pöörate tähelepanu sündmuste jadadele ja sellele, kust need algavad, siis on teil võimalik siin maailmas väga mitmeid protsesse sujuvamaks kujundada.

Me võime selle pildi kohta öelda ka nii – te olete varasemalt jätnud samme vahele ja sellega olete te oma elutee teinud liigselt raskeks.

Ehk just seetõttu on teie eluteele tekkinud hulgaliselt ebavajalikku sisu.

Nagu me juba ütlesime – nüüd kukub teie kollektiivsest energiast alla väga palju uusi võimalusi.

Ja need võimalused ongi täpselt sellised, et need suunavad teid alustama ülesandeid õigest kohast.

Ja kui te nii teete ehk kui te neile suunamistele tähelepanu pöörate, siis on teil nüüd võimalik oma elu väga suurel määral sujuvamaks muundada.

Ehk neis uutes võimalustes on just nimelt selline kood sees – need tuuakse meieni selleks, et meie maise maailma elu muutuks palju sujuvamaks.

Aga miks soovisid inglid määrata selle sõnumi märksõnaks just väljendi “hoopis teine tera”? Ja seda nad tõesti soovisid. Seda märksõna kuulsin ma kõige esimesena kui hakkasin seda sõnumit valmistama ja see märksõna kuulub käesoleva sõnumi juurde tõesti väga tugevalt.

Inglid selgitavad – teie maises maailmas on olemas näiteks pipraterad. Ja eelmisel aastal tõime me oma sõnumites välja ka sellise märksõna nagu “pipratorm”.

See, mis nüüd teie maisesse maailma saabub, on samuti justkui pipratorm. Sellel tormil on aga veel tummisem karmafilter ees kui oli eelmise aasta tormil. Ehk see torm on kordades teravam kui eelmise aasta oma.

Ja see tähendab kokkuvõttes seda, et “hoopis teine tera” tähendabki nüüd osade jaoks väga positiivseid sündmuseid ja osade jaoks karmahaamri lõplikku otsust, mida keegi enam kunagi ümber lükata ei saa.

Seetõttu ei soovigi me kasutada siin märksõnas pipratormi väljendit. Need, kelle karma toob nüüd kohale hulgaliselt hüvesid, ei näe siin pipraid mitte kuskil. Nende jaoks on see torm väga suurt selgust ja küllust loov nähe.

Tolle teise osa jaoks on see nähtus aga üleni piprane.

Ja me kordame veelkord – tegu on sama tormiga.

Ehk ka seetõttu kasutame me siin väljendit “hoopis teine tera”.

Selle väljendiga me soovimegi rõhutada ka seda, et see torm näeb erinevate inimeste jaoks täiesti erinev välja. Ja see erinevus on tõesti justkui noaga lõigatult erinev. Ometi on tegu täpselt sama tormiga.

Ehk omakorda võib selle tormi kohta öelda ka nii, et tegu on ühe väga isikliku tormiga, kuigi see torm kukub alla kollektiivsest energiast.

Ja täpselt nii soovivadki inglid lugeda selle sõnumi lõppenuks.

Ja siia juurde ei soovi nad lisada ka ühtki energeetilise silla viidet. 

Me saame ka sellest järeldada, et eeloleval nädalal toimub meie maailmas midagi tõeliselt uudset, sest kui inglitel energeetiliste sildade viiteid pole, siis pole järelikult minevikust mitte millelegi sarnasele võimalik viidata.


Milline on minu poolt edastatud sõnumite ISELOOM täpsemalt? Milline on minu töömeetod tervendajana? Kogu säärase info leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Kuidas olla kõige mugavamalt KURSIS kõigi sõnumitega, mida postitan? Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu inglisõnumite FB lehel Like/ Meeldib ja/või Follow/ Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse kui olen midagi uut postitanud. Lisaks sellele tasub minu inglisõnumite Facebooki nimistusse end lisada ka seetõttu, et inglid saadavad aeg-ajalt lisasõnumeid, mis on mõeldud just Facebooki jälgijatele (ehk neile lugejatele, kes on seal vajutanud tollele Like/Meeldib või Follow/ Jälgi nupule). Kuna mina personaalse nõustamise teenust üldse ei paku, siis on see ka ainus võimalus saada minult veidike personaalsemat juhendust. Tõsi, tegu ei ole endiselt personaalsete sõnumitega, kuid tegu on siiski sõnumitega, mis on inglite poolt suunatud väga konkreetsetele lugejatele. Minu inglisõnumite Facebooki lehe lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Soovin kõigile sujuvat kulgemist uue nädala energiates!

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"