Kaugseanss – 2022 II kvartal (finants & karjäär)

2022 II kvartal finants karjäär inglisõnum kaugseanss

Kaugseanss – 2022 teine kvartal (aprill-juuni)

Finants & Karjäär

MÄRKSÕNA – Kaotatud aastate hüvitamine võtab tuule alla 

Käesolevad sõnumid on 2022 a. teise kvartali sõnumid.

Ja täpsemalt toimub läbi nende sõnumite selle aasta teise kvartali kaugseanss.

Ja veelgi täpsemalt on sellel kaugseansil ehk neil sõnumitel sel korral ka teemafookus – finants & karjäär. 

Ehk teise kvartali sõnumid keskenduvad sel korral just töö ja raha temaatikale. St. ka energeetilise tervendamise töö, mis läbi selle kaugseansi toimetama hakkab, on sellise teemafookusega.

Selle kaugseansi AJALISEST KESTUSEST

Kuigi see kaugseanss ilmub mõned päevad pärast aprillikuu algust, soovivad inglid vormistada selle ikkagi teise kvartali kaugseansina.

Ehk selle kaugseansi täpseks ajaliseks kestuseks võime me pidada ajaperioodi 12.04-30.06.2022.

UUTELE LUGEJATELE – minu kaugseansside üldreeglitest

Kuna see horoskoop sisaldab kollektiivse kaugseansi energiat, siis on see täies mahus mõeldud eelkõige neile, kes soovivad minu poolt korraldatud kaugseanssides osaleda.

Ehk see pole mõeldud niisama lugemismaterjaliks.

Ja seetõttu on käesolev horoskoop ka tasuline – hinnaks on 10 eurot.

Täpsustan veelkord – kuna see horoskoop ei ole mõeldud lihtsalt lugemismaterjaliks, siis ma seda ka avalikult üles ei riputa. (St. vastavaid sõnumeid ei avalikusta ma ka pärast selle kaugseansi lõppu.)

Kaugseanss näeb välja ikka selline nagu ta on (minu horoskoopide puhul) alati välja näinud – see toimub läbi teksti ja võimendub, kui kasutate vastavas horoskoobis väljatoodud kristallide-värvide-meditatsioonikaartide abi ja loomulikult võimendub see eriti siis, kui te teete ka isiklikke analüüse ehk analüüsite, kuidas väljatoodud sõnumid ja energeetilised sillad teie elus end välja mängivad. (Kuidas saavad tekstid omada tervendavat mõju? Sel teemal olen kõnelenud pikemalt oma kodulehe esilehel.)

Loomulikult ei ole kellelgi keelatud neid sõnumeid ainult lugemismaterjalina kasutada. Seda otsustab igaüks ise, kas ta soovib läbi nende tekstide ka kaugseansis osaleda või mitte. Minule ega ka kellelegi teisele te sellest teada andma ei pea, mistõttu on kõik säärased otsused täielikult konfidentsiaalsed. St. vastav otsus – osaleda kaugseansis – tuleb igaühel vormistada ainult iseenda jaoks ehk oma energias.

PS! Samuti ei ole teil tarvis minule põhjendada oma tellimissoovi. Ehk kui te soovite mõnda kaugseanssi tellida, siis piisab sellest kui saadate mulle e-maili (allpool näidatud e-maili aadressil), milles ütletegi lihtsalt, millist kaugseanssi soovite parasjagu tellida. Ehk te ei pea minule kirjeldama, kuidas minu sõnumid on teie jaoks resoneerunud jne. Muidugi võite soovi korral sellist infot mulle edastada, kuid see ei ole kaugseansi tellimise eeltingimuseks.

Jätkame selle kaugseansi sisulise infoga.

MIS SISALDUB KÕNEALUSES TASULISES HOROSKOOBIS?

Nagu ütlesin ka ülalpool, sõnumite hinnaks on sel korral 10 eurot.

Sõnumite mahuks on seekord 32 lk.

Esimesed 9 lk sisaldavad üldiseid sõnumeid ehk kaugseansi esimeseks osaks on samasuguse ülesehitusega horoskoop, nagu ma ikka olen valmistanud. St. kasutusel on samad kaardid, välja olen toonud energeetilised sillad, viited muusikapaladele jne.

Üldised sõnumid on mõeldud kõigile tähemärkidele ühiselt.

Edasi tulevad lisasõnumid, mis on sel korral kanaldatud 12 tähemärgi kaupa

NB! Enamasti ei ole ma kaugseanssides kanaldanud lisasõnumeid 12 tähemärgi kaupa, vaid olen valmistanud lisasõnumid tähemärkide gruppide kaupa (maamärgid, veemärgid, õhumärgid ja tulemärgid).

Seega on käesolev kaugseanss selle osa poolest ka eriline.

Ja sellega ka käesoleva kaugseansi sisu piirdub ehk päevasõnumeid siin kaugseansis ei ole.

Kui pikk on iga tähemärgi sõnum siin horoskoobis? Selle näete ära sisukorrast, mille lisan siia alljärgnevalt:

TASUTA EELVAADE – mida soovivad inglid sel korral avalikustada käesoleva kaugseansi nö tasuta eelvaatena?

Sel korral soovisid inglid avalikustada (lisaks selle kaugseansi pildile ja üldiste sõnumite märksõnale) tähemärkide lisasõnumite märksõnad, mis on selle kaugseansi sõnumites järgnevad:

JÄÄR – Mille paiskab tuul ümber?

SÕNN – Mineviku hääled

KAKSIKUD – Kaunilt kõlavad lubadused viivad sohu 

VÄHK – Kas kuuled, kuidas teravalt kõlavad noodid joonduvad tõeks? 

LÕVI – Kaotatud aastad joonduvad kullaks 

NEITSI – Teraselt kuulatud uudised joonduvad kullaks 

KAALUD – Kuidas kuulad minevikku? 

SKORPION – Laev saabub sel päeval, mil tuuled vaikivad 

AMBUR – Kohustused joonduvad kullaks 

KALJUKITS – Kas oskad kaotada? 

VEEVALAJA – Kuld muutub kaotuseks 

KALAD – Hüvitised, mis kõlavad tühjalt 

Ja nad soovisid avalikustada ka selle kaugseansi üldiste sõnumite muusikalised sillaviited. Need on siin kaugseansis järgnevad: 

“Elvis Presley – That’s All Right”, “Chuck Berry – You Never Can Tell” ja “The Beach Boys – Misirlou”


Niisiis, kordame – 2022 teise kvartali horoskoop on tasuline, sest selle kaudu toimetab (kollektiivne) energeetiline kaugseanss.

Selle horoskoobi hind on 10 eurot.

Antud hind sisaldab seega e-raamatu ehk pdf faili kujul 2022 a. teise kvartali horoskoopi. Fail/ horoskoop on kokku 32 lk.


KUIDAS TELLIDA?

Tellimiseks saatke palun e-mail aadressile – eva.santograal@gmail.com

Oma kirjas märkige kindlasti ära, et soovite just seda – 2022 teise kvartali – horoskoopi tellida.

Vastan teie kirjale 1-2 päeva jooksul.

Horoskoobi saadan teile e-mailiga, PDF faili kujul.

(PS! Kui te ei ole kahe päeva jooksul minult vastuskirja saanud, siis ei ole järelikult teie kiri minuni jõudnud. Palun kontrollige sellisel juhul, kas saatsite oma kirja õigele e-maili aadressile ning saatke siis oma tellimuskiri uuesti.)


Kõnealust horoskoopi saab tellida

12. aprillist kuni 30. juunini (2022)


Uutele lugejatele

Minu kaugseansside sisud on ülesehituselt erinevad ja ka nende hinnad on erinevad. Palun lugege alati huvipakkuva kaugseansi sisukirjeldus läbi enne kui tellima asute. Millised kaugseansid parasjagu veel toimetavad? Selle kohta leiate kogu lisainfo minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Minu kaugseansid on alati müügis nende “kehtivusajal”. Kui vastav kaugseanss on lõppenud, siis enam ka vastavaid sõnumeid soetada ei saa. Millised kaugseansid parasjagu toimetavad? Selle kohta leiate alati info minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Kordan igaks juhuks uute lugejate jaoks üle, et käesoleva kaugseansi puhul ei ole tegu personaalse horoskoobiga. Personaalseid horoskoope mina ei valmista. Ma ei paku nimelt üldse personaalse nõustamise teenust – mitte üheski formaadis. Minu töömeetod tervendajana on teistsugune. Milline? Selle kohta leiate kogu info minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Ja selgitan siin ka seda, et minu inglisõnumitest on tasulised vaid kaugseansside sõnumid. St. kõik muud sõnumid on minu kodulehel avalikud.

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"