Kaugseanss – kaduneljapäev 28.04.2022

aprilli kaduneljapäev 2022

Kaugseanss – aprilli kaduneljapäev (28.04.2022)

MÄRKSÕNA – Lahkub tõke, mis seisis külluse tuuma ees

Käesolevad sõnumid on 2022 a. aprillikuu kaduneljapäeva sõnumid.

Ja täpsemalt toimub läbi nende sõnumite aprilli kaduneljapäeva kaugseanss.

Kaduneljapäeva puhul pole inglid meile kaugseanssi korraldanud juba 2021 a. septembrist, mistõttu on see kaugseanss ka omal moel eriline.

Selle kaugseansi AJALISEST KESTUSEST

See kaugseanss kestab ajaperioodil 28.04-12.05.2022 ehk see kestab täpselt kaks nädalat kõnealusest kaduneljapäevast alates.

Miks just selline ajaline kestus? Sest inglid soovisid nii. Selgitan uutele lugejatele – kõigi kaugseansside ajalise kestuse määravad samuti inglid. St. maise aja raamide mõttes on kaugseansside kestused alati erinevad. Ja see tähendabki seda, et iga kaugseansi ajalise kestuse näete te ära vastava kaugseansi postitusest – nii nagu ka kõik muud eridetailid, mis ühe kaugseansi juurde kuuluvad.

UUTELE LUGEJATELE – minu kaugseansside üldreeglitest

Kuna see horoskoop sisaldab kollektiivse kaugseansi energiat, siis on see täies mahus mõeldud eelkõige neile, kes soovivad minu poolt korraldatud kaugseanssides osaleda.

Ehk see pole mõeldud niisama lugemismaterjaliks.

Ja seetõttu on käesolev horoskoop ka tasuline – hinnaks on 7 eurot.

Täpsustan veelkord – kuna see horoskoop ei ole mõeldud lihtsalt lugemismaterjaliks, siis ma seda ka avalikult üles ei riputa. (St. vastavaid sõnumeid ei avalikusta ma ka pärast selle kaugseansi lõppu.)

Kaugseanss näeb välja ikka selline nagu ta on (minu horoskoopide puhul) alati välja näinud – see toimub läbi teksti ja võimendub, kui kasutate vastavas horoskoobis väljatoodud kristallide-värvide-meditatsioonikaartide abi ja loomulikult võimendub see eriti siis, kui te teete ka isiklikke analüüse ehk analüüsite, kuidas väljatoodud sõnumid ja energeetilised sillad teie elus end välja mängivad. (Kuidas saavad tekstid omada tervendavat mõju? Sel teemal olen kõnelenud pikemalt oma kodulehe esilehel.)

Loomulikult ei ole kellelgi keelatud neid sõnumeid ainult lugemismaterjalina kasutada. Seda otsustab igaüks ise, kas ta soovib läbi nende tekstide ka kaugseansis osaleda või mitte. Minule ega ka kellelegi teisele te sellest teada andma ei pea, mistõttu on kõik säärased otsused täielikult konfidentsiaalsed. St. vastav otsus – osaleda kaugseansis – tuleb igaühel vormistada ainult iseenda jaoks ehk oma energias.

PS! Samuti ei ole teil tarvis minule põhjendada oma tellimissoovi. Ehk kui te soovite mõnda kaugseanssi tellida, siis piisab sellest, kui saadate mulle e-maili (allpool näidatud e-maili aadressil), milles ütletegi lihtsalt, millist kaugseanssi soovite parasjagu tellida. Ehk te ei pea minule kirjeldama, kuidas minu sõnumid on teie jaoks resoneerunud jne. Muidugi võite soovi korral sellist infot mulle edastada, kuid see ei ole kaugseansi tellimise eeltingimuseks.

Jätkame selle kaugseansi sisulise infoga.

MIS SISALDUB KÕNEALUSES TASULISES HOROSKOOBIS?

NB! Siin kaugseansis ei sisaldu tähemärkide lisasõnumeid. Siin on sisuks üldised sõnumid ja lühikesed päevasõnumid. 

(Uutele lugejatele – minu kaugseansside sisud on ülesehituselt erinevad ja ka nende hinnad on erinevad. Palun lugege alati huvipakkuva kaugseansi sisukirjeldus läbi, enne kui tellima asute. Kui tunnete huvi just tähemärkide lisasõnumite vastu, siis pöörake kindlasti tähelepanu sellele, et neid igas kaugseansis ei ole.)

Nagu ütlesin ka ülalpool, sõnumite hinnaks on sel korral 7 eurot.

Sõnumite mahuks on seekord 12 lk.

Esimesed 9 lk sisaldavad üldiseid sõnumeid ehk kaugseansi esimeseks osaks on samasuguse ülesehitusega horoskoop, nagu ma ikka olen valmistanud. St. kasutusel on samad kaardid, välja olen toonud energeetilised sillad, viited muusikapaladele jne.

Üldised sõnumid on mõeldud kõigile tähemärkidele ühiselt. Ja üldised sõnumid kehtivad kõnealuse ajaperioodi kohta tervikuna.

Edasi tuleb päevasõnumite sektor, mis on samuti mõeldud kõigile tähemärkidele ühiselt. Igaks päevasõnumiks on üks minu inglikaartidest, mida saate alati kasutada ka vastava päeva meditatsioonikaardina.

Ja täpselt sellega ka käesoleva kaugseansi sisu piirdub.

Ehk siin kaugseansis ei ole ma kanaldanud tähemärkide lisaõnumeid.

Selle kaugseansi sisu täpse ülesehituse näete ära ka sisukorrast, mille lisan siia alljärgnevalt:

TASUTA EELVAADE – mida soovivad inglid sel korral avalikustada käesoleva kaugseansi nö tasuta eelvaatena?

Sel korral soovisid inglid avalikustada (lisaks selle kaugseansi pildile ja märksõnale) selle kaugseansi muusikaliste energeetiliste sildade viited.

Need on siin kaugseansis järgnevad:

“2022 aprilli kaduneljapäeva kaugseansi energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Gotye – Somebody That I Used To Know feat. Kimbra”, “Arctic Monkeys – Why’d You Only Call Me When You’re High?”, “Arctic Monkeys – Cornerstone”, “Imagine Dragons – Thunder” ja “Katy Perry – Dark Horse ft. Juicy J”.”

Niisiis, kordame – aprilli kaduneljapäeva horoskoop on tasuline, sest selle kaudu toimetab (kollektiivne) energeetiline kaugseanss.

Selle horoskoobi hind on 7 eurot.

Antud hind sisaldab seega e-raamatu ehk pdf faili kujul 2022 a. aprilli kaduneljapäeva horoskoopi. Fail/ horoskoop on kokku 12 lk.

KUIDAS TELLIDA?

Tellimiseks saatke palun e-mail aadressile – eva.santograal@gmail.com

Oma kirjas märkige kindlasti ära, et soovite just seda – aprilli kaduneljapäeva – horoskoopi tellida.

Vastan teie kirjale 1-2 päeva jooksul.

Horoskoobi saadan teile e-mailiga, PDF faili kujul. Horoskoobi eest saab tasuda ainult tavalise pangaülekandega. Muid maksevõimalusi (paypal vms) ei ole.

(PS! Kui te ei ole kahe päeva jooksul minult vastuskirja saanud, siis ei ole järelikult teie kiri minuni jõudnud. Palun kontrollige sellisel juhul, kas saatsite oma kirja õigele e-maili aadressile ning saatke siis oma tellimuskiri uuesti.)

Kõnealust horoskoopi saab tellida

22. aprillist kuni 12. maini (2022)


Uutele lugejatele

Minu kaugseansside sisud on ülesehituselt erinevad ja ka nende hinnad on erinevad. Palun lugege alati huvipakkuva kaugseansi sisukirjeldus läbi enne kui tellima asute. Millised kaugseansid parasjagu veel toimetavad? Selle kohta leiate kogu lisainfo minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Minu kaugseansid on alati müügis nende “kehtivusajal”. Kui vastav kaugseanss on lõppenud, siis enam ka vastavaid sõnumeid soetada ei saa. Millised kaugseansid parasjagu toimetavad? Selle kohta leiate alati info minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Kordan igaks juhuks uute lugejate jaoks üle, et käesoleva kaugseansi puhul ei ole tegu personaalse horoskoobiga. Personaalseid horoskoope mina ei valmista. Ma ei paku nimelt üldse personaalse nõustamise teenust – mitte üheski formaadis. Minu töömeetod tervendajana on teistsugune. Milline? Selle kohta leiate kogu info minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Ja selgitan siin ka seda, et minu inglisõnumitest on tasulised vaid kaugseansside sõnumid. St. kõik muud sõnumid on minu kodulehel avalikud.

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"