Lisasõnum – nädal 24, 2022

nädal 24 2022 lisasõnum

Lisasõnum – nädal 24, 2022

Lisasõnum Facebooki jälgijatele

MÄRKSÕNA – Uudised toovad õnne ja õnn toob uudiseid

Nädalaks nr 24 on inglid meile juba peamise sõnumi saatnud. Millest soovivad nad rääkida siin – Facebooki jälgijatele suunatud lisasõnumis?

(Mis on Facebooki jälgijatele suunatud sõnumid? Selgituse leiate käesoleva sõnumi lõpust.)

Inglid alustavad – sel nädalal hakkab värske õhk end lahti pakkima. Sellest rääkisime me teile juba käesoleva nädala peamises sõnumis.

Siin soovime me veidi täpsustada, mida see värske õhk edasi teeb.

Ehk me soovime täpsustada, kuhu ta edasi rändab kui ta on end lahti pakkinud.

Aga kuhu see värske õhk siis rändab?

Inglid ütlevad – see värske õhk hakkab teile edaspidi koju kandma õnne.

Ehk just see värske õhk, mis teie ellu äsja saabus, omab sellist võimet.

Ehk tegu ei ole tavapärase värske õhuga.

Ja praegu me soovimegi, et te teaksite, et tollel õhul on võime tuua teile õnne. Ja seda just koju kätte.

Ehk seda õhku võib pidada ka postiljoniks.

Teda võib ka selliselt kirjeldada, sest too värske õhk on tõepoolest uudiseid täis. Ja need on uudised, mis peavad teieni jõudma. 

Need uudised peavad teieni jõudma, sest need uudised toovadki teile õnne.

Aga mida see kõik ikkagi maisete sündmuste mõttes tähendab?

Inglid ütlevad – see tähendab seda, et sel nädalal toovad mitmed ametid teile õnne.

Ehk sel nädalal toovad teile õnne koju kätte mitme ameti esindajad.

Ehk sel nädalal tuleb õnn teieni mitmest ilmakaarest.

Ja ta tuleb koos uudistega.

Ja ta ka sisaldab erinevaid uudiseid.

Ehk kokkuvõttes võib selle nädala kohta öelda ka nii, et õnn toob teile nüüd uudiseid ja ka uudised toovad teile nüüd õnne.

Ja täpselt nii soovivad inglid kokku tõmmata selle nädala lisasõnumi otsad.


Mis on Facebooki jälgijate nimistus olevatele lugejatele suunatud sõnumid? Kuna mina personaalse nõustamise teenust ei paku, siis on see ainus viis saada minult veidike personaalsemat juhendust. Tõsi – tegu ei ole endiselt personaalsete sõnumitega. Küll aga on need inglite poolt suunatud vägagi konkreetsetele inimestele. Ehk neile, kes on end “registreerinud” minu inglisõnumite Facebooki lehel, vajutades seal tollele Like/ Meeldib ja/või Follow/ Jälgi nupule. Kui te veel käesoleva sõnumi ilmumise seisuga ei olnud end sellesse nimistusse lisanud, siis saate osa võtta järgmistest suunatud sõnumitest. Selleks külastage minu inglisõnumite Facebooki lehte ja vajutage eelnimetatud nupule. Sellisel moel saate ka hõlpsamalt silma peal hoida kõigil lisanduvatel sõnumitel, sest ma lisan iga kord ka Facebooki otselingi kui olen midagi uut postitanud. Minu inglisõnumite Facebooki lehe otselingi leiate minu kodulehe ülaäärelt. Kui tihti säärased “suunamisega” sõnumid ilmuma hakkavad? Sellest inglid meid ette ei informeeri. Ehk neid ilmub täpselt nii sageli või harva kui inglid soovivad.

Lisasõnumitest/ Erisõnumitest – Lisasõnumeid ja erisõnumeid ilmub täpselt nii tihti või harva kui inglid soovivad. Ehk need ei ilmu regulaarselt. Kui soovite alati kiirelt kursis olla kõigi uute sõnumite ilmumisega, siis tasub vajutada minu inglisõnumite Facebooki lehel Like/ Meeldib ja/või Follow/ Jälgi nupule. Selliselt saate alati FB-siseselt teavituse kui olen midagi uut postitanud.

Ikka tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"