Nädala inglisõnum 15.08-21.08.2022

nädal 33 2022 inglisõnum

Nädala inglisõnum 15.08-21.08.2022

Inglite sõnumid aasta 33. nädalaks

MÄRKSÕNA – Üleeilsed vargused saavad hüvitatud

Kristall – Krüsopraas

Värv – Roheline

Eva Tenter’i inglikaart 1 – Kui sada tonni metalli saab lendleva kergusega mööda taevalaotust ringi tiirutada, siis on ka Sinul võimalik siin füüsilises maailmas nii mõndagi korda saata. Nr 110

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Alati ei tasu jala minna. Seekord olekski sul mõistlik valida lihtsam ja kiirem teekond. Nr 94

Eva Tenter’i inglikaart 3 – Mõni päev võivad juuksed ka sassis olla. Nr 115


UUDISED

  • Äsja ilmus augusti täiskuu kaugseanss.

Mis selles sisaldub? Kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate siit – https://evatenter.com/2022/08/08/kaugseanss-augusti-taiskuu-2022/

  • Hetkesõnumid kolisid Facebooki – 09.08.2022 kolisid hetkesõnumid Facebooki ehk edaspidi ilmuvad hetkesõnumid ainult minu inglisõnumite Facebooki lehel (https://www.facebook.com/inglivestlused)

Mida toob meile nädal nr 33?

Inglid alustavad – sel nädalal kuulete te uudiseid. Need uudised on teile olulised.

Miks inglid nii ütlevad?

Inglid selgitavad – sest te ei näe neis uudistes koheselt midagi olulist. Ometi kujunevad need uudised teie jaoks väga olulisteks.

Aga mis uudised need siis on?

Inglid ütlevad – need uudised puudutavad üht uut haru, mis saab teie elu igapäevaseks osaks. Ja seetõttu tasubki teil neid uudiseid teraselt kuulata.

Aga mida see ikkagi maisete sündmuste mõttes tähendab?

Inglid ütlevad – mõni päev osutub oluliseks alles homme.

Ehk mõnikord leiate te tänaste sündmuste mõtte üles alles homme.

Nii ka nüüd.

Need uudised, millest me räägime, hakkavad teie jaoks kõlama alles järgmisel päeval. Ehk nende uudiste ilmumise järgsel päeval.

Ehk nende sündmuste kohta võime me öelda ka sellised sõnad – hommik toob selgust eilse osas.

Ja me võime öelda ka nii – kuigi kogu värskus sisaldub tänases momendis, võib see värskus mõnikord kohale jõuda alles homme.

Ehk kõnealused sündmused ei tähenda seda, et teie jõupunkt liigubki tulevikku. Ei liigu. Teie jõupunkt on endiselt tänane päev ja käesolev moment.

Mõnikord liigub lihtsalt mõistmine aeglasemalt kui teie jõupunkt.

Ja nii on ka nüüd.

Ehk täpselt sel põhjusel kujunevad nüüd ühed uudised oluliseks alles järgmisel päeval.

Aga mis sündmustega on ikkagi tegu?

Inglid ütlevad – need uudised puudutavad teie maiset omandit ja selle käsitlemist.

Samuti puudutavad need üleeilset päeva. Nimelt tõmbavad need uudised justkui üleeilsest päevast välja varastatud omandit.

Ja kuna see pilt on selline, siis võime me tema kohta lausuda ka sellised sõnad – minevikus toimunud vargused saavad nüüd hüvitatud. See kõik toimub lihtsalt kaks sammu hiljem. Ja see toimub väikese vahepeatusega, millele te ei oska kohe õiget hinnangut anda. Ehk te ei oska seda vahepeatust koheselt oluliseks pidada.

Ja kuna see pilt on selline, siis võime me öelda selle kohta ka nii, et nüüd märkate te teatud vahepeatuste olulisust.

Ja kuna see pilt on selline, siis võime me selle kohta öelda ka nii, et te tõmbate nüüd ise justkui õngega tagasi vara, mida teilt üleeile varastati. Mis on selles pildis õngeks? Teie õngeks ongi eilne päev ehk vahepeatus, mida te siiani ei pidanud oluliseks.

Ehk teie õngeks kujuneb nüüd just selline nüansside kogumik, millest te vaatasite enne lihtsalt mööda.

Ja kuna see on nii, siis võime me öelda tolle õnge kohta ka sellised sõnad – te leiate nüüd oma õnge üles, sest te saate lõpuks selgeks, mis on teie jaoks päriselt oluline.

Ja kuna see kõik on nii, siis võib kõnealuste sündmuste kohta lausuda ka sellised sõnad – teie isiklikud mõistmised toovad teile nüüd tagasi vara, mida teilt üleeile varastati.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad sõnumid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

30.04.2022 aprilli noorkuu erisõnum (otselink – https://evatenter.com/2022/04/27/erisonum-aprilli-noorkuu-30-04-2022/)

Nädala nr 30, 2022 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2022/07/20/nadala-inglisonum-25-07-31-07-2022/)

Nädala nr 33 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu – “Lily Allen – Take What You Take”, “Lily Allen – Naive”, “Lily Allen – Blank Expression” ja “Lily Allen – Fuck You”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma sõnumite raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat kõnealuse ajaperioodi energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Milline on minu sõnumite ISELOOM? Milline on minu töömeetod tervendajana? Vt. ESILEHT

Kuidas olla kõige mugavamalt KURSIS uute sõnumitega? Siin aitab Facebook. Kui vajutate minu inglisõnumite FB lehel Follow/ Jälgi nupule, siis saate iga uue postituse kohta FB-sisese teavituse. Minu FB lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Soovin kõigile sujuvat kulgemist uue nädala energiates!

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"