Kaugseanss – tähesadu oktoober 2022 (drakoniidid)

kaugseanss tähesadu drakoniidid oktoober 2022

Kaugseanss – oktoobri tähesadu 2022 (drakoniidid)

08.10-22.10.2022

MÄRKSÕNA – Saabub sujuv abi

Käesolevad sõnumid on 2022 a. oktoobri drakoniidide tähesaju sõnumid.

Ja täpsemalt toimub läbi nende sõnumite selle tähesaju kaugseanss.

Ja see tähendab omakorda seda, et inglid soovisid esimest korda korraldada kaugseansi tähesaju energiate rakendamiseks.

Nagu oleme juba näinud, on nad meile viimasel ajal korraldanud mitu täiesti uudset kaugseanssi.

Ja nüüd me näeme, et sellega veel lugu ei lõppegi, sest nüüd soovivad nad teha tähesaju puhul samuti kaugseansi.

Ja mis on eriti huvitav – kui vaadata viimasel ajal ilmunud kaugseansside maiseid kestuseid, siis märkame me veel üht uudset nüanssi.

Nimelt soovisid nad nüüd katta ühe väga spetsiifilise ajaperioodi mitme kaugseansiga.

St. ajavahemikus 08.10-22.10 toimub mitu erinevat kaugseanssi.

Ka seda ei ole nad varem teinud.

Jah, ka varem on mõni kaugseanss kattunud ajalises mõttes teisega, kuid need kattuvused ei ole olnud täpselt ühildatud.

Siin aga on.

Ehk siin tunnen ma täiesti sihilikku ajalist ühildamist.

Küsime inglitelt – mida see tähendab? Ja vaatame, mida soovivad nad siin tutvustuses öelda selle küsimuse vastuseks.

Inglid vastavad – see tähendab seda, et te liigute selles ajaperioodis tavapärasest kiiremini edasi ja me soovime teid selles protsessis omalt poolt aidata nii palju kui võimalik. Ehk me soovime tuua nüüd nii palju vastuseid otse teie nina ette kui vähegi võimalik. Miks? Sest läbi erinevate vastuste liigutegi te nüüd edasi.

Ehk selle kattuvuse nüansi osas on nende vastus praegu just selline.

Seega ootab meid kindlasti ees üks väga põnev kahenädalane periood.

Ja nagu ikka, on kõik soovijad oodatud ka liituma minu kaugseanssidega.

Selle kaugseansi AJALISEST KESTUSEST

See kaugseanss kestab ajaperioodil 08.10-22.10.2022.

St. selle kaugseansi kestuseks soovisid inglid määrata just sellise konkreetse ajaperioodi nagu ülal näete. Drakoniidide tähesaju tipphetk on kuupäevade vahemikus 08-09.10, aga selle kaugseansi kestuseks soovisid inglid võtta sealt edasi kulgevad kaks nädalat. 

UUTELE LUGEJATELE – minu kaugseansside üldreeglitest

Kuna see horoskoop sisaldab kollektiivse kaugseansi energiat, siis on see täies mahus mõeldud eelkõige neile, kes soovivad minu poolt korraldatud kaugseanssides osaleda.

Ehk see pole mõeldud niisama lugemismaterjaliks.

Ja seetõttu on käesolev horoskoop ka tasuline – hinnaks on 5 eurot.

Täpsustan veelkord – kuna see horoskoop ei ole mõeldud lihtsalt lugemismaterjaliks, siis ma seda ka avalikult üles ei riputa. (St. vastavaid sõnumeid ei avalikusta ma ka pärast selle kaugseansi lõppu.)

Kaugseanss näeb välja ikka selline nagu ta on (minu horoskoopide puhul) alati välja näinud – see toimub läbi teksti ja võimendub, kui kasutate vastavas horoskoobis väljatoodud kristallide-värvide-meditatsioonikaartide abi ja loomulikult võimendub see eriti siis, kui te teete ka isiklikke analüüse ehk analüüsite, kuidas väljatoodud sõnumid ja energeetilised sillad teie elus end välja mängivad. (Kuidas saavad tekstid omada tervendavat mõju? Sel teemal olen kõnelenud pikemalt oma kodulehe esilehel.)

Loomulikult ei ole kellelgi keelatud neid sõnumeid ainult lugemismaterjalina kasutada. Seda otsustab igaüks ise, kas ta soovib läbi nende tekstide ka kaugseansis osaleda või mitte. Minule ega ka kellelegi teisele te sellest teada andma ei pea, mistõttu on kõik säärased otsused täielikult konfidentsiaalsed. St. vastav otsus – osaleda kaugseansis – tuleb igaühel vormistada ainult iseenda jaoks ehk oma energias.

PS! Samuti ei ole teil tarvis minule põhjendada oma tellimissoovi. Ehk kui te soovite mõnda kaugseanssi tellida, siis piisab sellest kui saadate mulle e-maili (allpool näidatud e-maili aadressil), milles ütletegi lihtsalt, millist kaugseanssi soovite parasjagu tellida. Ehk te ei pea minule kirjeldama, kuidas minu sõnumid on teie jaoks resoneerunud jne. Muidugi võite soovi korral sellist infot mulle edastada, kuid see ei ole kaugseansi tellimise eeltingimuseks.

Jätkame selle kaugseansi sisulise infoga.

MIS SISALDUB KÕNEALUSES TASULISES HOROSKOOBIS?

Nagu ütlesin ka ülalpool, sõnumite hinnaks on sel korral 5 eurot.

Sõnumite mahuks on seekord 11 lk.

Esimesed 8 lk sisaldavad üldiseid sõnumeid ehk kaugseansi esimeseks osaks on samasuguse ülesehitusega horoskoop, nagu ma ikka olen valmistanud. St. kasutusel on samad kaardid, välja olen toonud energeetilised sillad, viited muusikapaladele jne.

Üldised sõnumid on mõeldud kõigile tähemärkidele ühiselt.

Ja selle kaugseansi lõpetab päevasõnumite sektor, mis on samuti mõeldud kõigile tähemärkidele ühiselt. Igaks päevasõnumiks on üks minu inglikaartidest, mida saate alati kasutada ka vastava päeva meditatsioonikaardina.

Ehk siin kaugseansis pole ma kanaldanud ühtki lisasõnumit.

Siin on sisuks ainult üldised sõnumid ja päevasõnumid.

Selle horoskoobi sisu täpse ülesehituse näete ära ka sisukorrast, mille lisan siia alljärgnevalt:

TASUTA EELVAADE – mida soovivad inglid sel korral avalikustada tasuta eelvaatena?

Sel korral soovisid inglid avalikustada (lisaks selle kaugseansi pildile ja üldiste sõnumite märksõnale, mida näete tollel pildil) selle kaugseansi muusikaliste energeetiliste sildade viited.

Ja täpsemalt on siin kaugseansis üks säärane viide:

“Käesoleva kaugseansi energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Ryan Murgatroyd & Kostakis – Shamandrums”.”

Niisiis, kordame – oktoobri tähesaju horoskoop on tasuline, sest selle kaudu toimetab (kollektiivne) energeetiline kaugseanss.

Selle horoskoobi hind on 5 eurot.

Antud hind sisaldab seega e-raamatu ehk pdf faili kujul 2022 a. oktoobri drakoniidide tähesaju horoskoopi. Fail/ horoskoop on kokku 11 lk.

KUIDAS TELLIDA?

Tellimiseks saatke palun e-mail aadressile – eva.santograal@gmail.com

Oma kirjas märkige kindlasti ära, et soovite just seda – tähesaju – horoskoopi tellida.

Vastan teie kirjale ühe päeva ehk 24 tunni jooksul. 

Horoskoobi saadan teile e-mailiga, PDF faili kujul. Horoskoobi eest saab tasuda ainult tavalise pangaülekandega (muid maksevõimalusi (Paypal vms) ei ole).

(PS! Kui te ei ole ühe päeva ehk 24 tunni jooksul minult vastuskirja saanud, siis ei ole järelikult teie kiri minuni jõudnud. Palun kontrollige sellisel juhul, kas saatsite oma kirja õigele e-maili aadressile ning saatke siis oma tellimuskiri uuesti.)

Kõnealust horoskoopi saab tellida

07. oktoobrist kuni 22. oktoobrini (2022)


Uutele lugejatele lisaselgitused

  • Minu kaugseansside sisud ja hinnad on erinevad. Palun lugege alati huvipakkuva kaugseansi sisukirjeldus läbi enne kui tellima asute. Millised kaugseansid praegu veel toimetavad? Vt. ESILEHT
  • Minu kaugseansid on alati müügis nende “kehtivusajal”. Kui vastav kaugseanss on lõppenud, siis enam ka vastavaid sõnumeid soetada ei saa.
  • Kordan uute lugejate jaoks ka üle, et käesolev kaugseanss ei ole personaalne horoskoop. Personaalseid horoskoope mina ei valmista. Ma ei paku nimelt üldse personaalse nõustamise teenust. Minu töömeetod tervendajana on teistsugune. Milline? Vt. ESILEHT

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"