Kaugseanss – nähtamatu pööripäev 11.11.2022

nähtamatu pööripäev 11.11.2022

Kaugseanss – nähtamatu pööripäev 11.11.2022

11.11-21.11.2022

MÄRKSÕNA – Raevukas lõpp

Käesoleva aasta jaanuaris korraldasid inglid meile esimest korda sellise kaugseansi, mida nad nimetasid nähtamatu pööripäeva kaugseansiks.

Ehk esimest korda mainisid inglid siis sellist energeetilist sündmust nagu – nähtamatu pööripäev.

Me oleme sel aastal näinud juba ka teist kuupäeva, mida nad nimetasid samamoodi – see oli 21. juuli. Ehk me oleme juba näinud ka teist nähtamatu pööripäeva kaugseanssi.

Nüüd ütlevad nad, et 11. novembril leiab meie maailma energiates aset üks järjekordne pööripäev, mis meie kalendris ei kajastu.

Ja seetõttu nimetavadki nad seda jälle nähtamatuks pööripäevaks. Ehk nad soovivad sellele energeetilisele sündmusele, mis tol päeval aset leiab, anda just taolise nimetuse.

Seega – siin ongi aasta 2022 kolmanda nähtamatu pööripäeva kaugseanss.

Selle kaugseansi AJALISEST KESTUSEST

See nähtamatu pööripäev, mille energiaid me käesoleva kaugseansiga rakendame, toimub 11. novembril 2022, kuid selle kaugseansi kestuseks soovivad inglid määrata ajaperioodi 11-21. november.

Ehk kõnealuse nähtamatu pööripäeva energiad rakenduvad peaasjalikult just sellises ajaperioodis.

UUTELE LUGEJATELE – minu kaugseansside üldreeglitest

Kuna see horoskoop sisaldab kollektiivse kaugseansi energiat, siis on see täies mahus mõeldud eelkõige neile, kes soovivad minu poolt korraldatud kaugseanssides osaleda.

Ehk see pole mõeldud niisama lugemismaterjaliks.

Ja seetõttu on käesolev horoskoop ka tasuline – hinnaks on 5 eurot.

Täpsustan veelkord – kuna see horoskoop ei ole mõeldud lihtsalt lugemismaterjaliks, siis ma seda ka avalikult üles ei riputa. (St. vastavaid sõnumeid ei avalikusta ma ka pärast selle kaugseansi lõppu.)

Kaugseanss näeb välja ikka selline nagu ta on (minu horoskoopide puhul) alati välja näinud – see toimub läbi teksti ja võimendub, kui kasutate vastavas horoskoobis väljatoodud kristallide-värvide-meditatsioonikaartide abi ja loomulikult võimendub see eriti siis, kui te teete ka isiklikke analüüse ehk analüüsite, kuidas väljatoodud sõnumid ja energeetilised sillad teie elus end välja mängivad. (Kuidas saavad tekstid omada tervendavat mõju? Sel teemal olen kõnelenud pikemalt oma kodulehe esilehel.)

Loomulikult ei ole kellelgi keelatud neid sõnumeid ainult lugemismaterjalina kasutada. Seda otsustab igaüks ise, kas ta soovib läbi nende tekstide ka kaugseansis osaleda või mitte. Minule ega ka kellelegi teisele te sellest teada andma ei pea, mistõttu on kõik säärased otsused täielikult konfidentsiaalsed. St. vastav otsus – osaleda kaugseansis – tuleb igaühel vormistada ainult iseenda jaoks ehk oma energias.

PS! Samuti ei ole teil tarvis minule põhjendada oma tellimissoovi. Ehk kui te soovite mõnda kaugseanssi tellida, siis piisab sellest kui saadate mulle e-maili (allpool näidatud e-maili aadressil), milles ütletegi lihtsalt, millist kaugseanssi soovite parasjagu tellida. Ehk te ei pea minule kirjeldama, kuidas minu sõnumid on teie jaoks resoneerunud jne. Muidugi võite soovi korral sellist infot mulle edastada, kuid see ei ole kaugseansi tellimise eeltingimuseks.

Jätkame selle kaugseansi sisulise infoga.

MIS SISALDUB KÕNEALUSES TASULISES HOROSKOOBIS?

Nagu ütlesin ka ülalpool, sõnumite hinnaks on sel korral 5 eurot.

Sõnumite mahuks on seekord 11 lk.

Esimesed 9 lk sisaldavad üldiseid sõnumeid ehk kaugseansi esimeseks osaks on samasuguse ülesehitusega horoskoop, nagu ma ikka olen valmistanud. St. kasutusel on samad kaardid, välja olen toonud energeetilised sillad, viited muusikapaladele jne.

Üldised sõnumid on mõeldud kõigile tähemärkidele ühiselt.

Ja selle kaugseansi lõpetab päevasõnumite sektor, mis on samuti mõeldud kõigile tähemärkidele ühiselt.

Igaks päevasõnumiks on üks minu inglikaartidest, mida saate alati kasutada ka vastava päeva meditatsioonikaardina.

Ehk siin kaugseansis pole ma kanaldanud lisasõnumeid.

Siin on sisuks ainult üldised sõnumid ja päevasõnumid.

Selle horoskoobi sisu täpse ülesehituse näete ära ka sisukorrast:

Niisiis, kordame – 11. novembri nähtamatu pööripäeva horoskoop on tasuline, sest selle kaudu toimetab (kollektiivne) energeetiline kaugseanss.

Selle horoskoobi hind on 5 eurot.

Antud hind sisaldab seega e-raamatu ehk pdf faili kujul 2022 a. 11. novembri nähtamatu pööripäeva horoskoopi. Fail/ horoskoop on kokku 11 lk.

KUIDAS TELLIDA?

Tellimiseks saatke palun e-mail aadressile – eva.santograal@gmail.com

Oma kirjas märkige kindlasti ära, et soovite just seda – 11. novembri nähtamatu pööripäeva – horoskoopi tellida.

Vastan teie kirjale ühe päeva ehk 24 tunni jooksul. 

Horoskoobi saadan teile e-mailiga, PDF faili kujul. Horoskoobi eest saab tasuda ainult tavalise pangaülekandega (muid maksevõimalusi (Paypal vms) ei ole).

(PS! Kui te ei ole ühe päeva ehk 24 tunni jooksul minult vastuskirja saanud, siis ei ole järelikult teie kiri minuni jõudnud. Palun kontrollige sellisel juhul, kas saatsite oma kirja õigele e-maili aadressile ning saatke siis oma tellimuskiri uuesti.)

Kõnealust horoskoopi saab tellida

08. novembrist kuni 21. novembrini (2022)


Uutele lugejatele lisaselgitused

  • Minu kaugseansside sisud ja hinnad on erinevad. Palun lugege alati huvipakkuva kaugseansi sisukirjeldus läbi enne kui tellima asute. Millised kaugseansid praegu veel toimetavad? Vt. ESILEHT
  • Minu kaugseansid on alati müügis nende “kehtivusajal”. Kui vastav kaugseanss on lõppenud, siis enam ka vastavaid sõnumeid soetada ei saa.
  • Kordan uute lugejate jaoks ka üle, et käesolev kaugseanss ei ole personaalne horoskoop. Personaalseid horoskoope mina ei valmista. Ma ei paku nimelt üldse personaalse nõustamise teenust. Minu töömeetod tervendajana on teistsugune. Milline? Vt. ESILEHT

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"