Lisasõnum – nädal 47, 2023

nädal 47 2023 lisasõnum

Lisasõnum – nädal 47, 2023

MÄRKSÕNA – Mis ärkab ellu?

Millest soovivad inglid rääkida nädala nr 47 lisasõnumis?

Inglid ütlevad – kui te ei oska üht halbade sündmuste jada ise ära lõpetada, siis me lõpuks sekkume.

Ja nii läheb ka sel nädalal.

Ehk seda nädalat võib nimetada ka meie sekkumise nädalaks.

Aga kuidas te nüüd sekkute?

Inglid selgitavad – sel korral me lõpetame jadasid minevikuga.

Ehk me võtame siin appi hoopis mineviku.

Ehk me toome teieni lahenduskäigud, mis elavad minevikus.

Ja täpselt sel põhjusel näete te sel nädalal millegi sellise elustumist, mida te pidasite juba ammu lõppenuks või isegi lausa surnuks.

Ja kordan ka siin üle, et siin nädalas hakkavad ilmuma jõulusõnumid, mis on sel aastal energeetiliselt suunatud kõigile neile lugejatele, kes ostavad minu tasulisi sõnumeid.

Ehk sel aastal on jõulusõnumid kingituseks just sellistele lugejatele, kes toetavad minu tööd.

Ja täpsemalt on iga novembris ilmuv jõulusõnum kanaldatud neile, kes on vastava sõnumi ilmumise päevaks ostnud vähemalt ühe minu novembris müügis olevatest sõnumitest. 

Ja iga detsembris ilmuv jõulusõnum on kanaldatud neile, kes on samuti vastava sõnumi ilmumise päevaks ostnud vähemalt ühe minu detsembris müügis olevatest sõnumitest. 

Iga jõulusõnum saab olema kanaldatud ilmumisega samal päeval ehk ma avalikustan iga jõulusõnumi kohe peale vastava sõnumi kanaldamist. Ja näete neid sõnumeid ikka minu kodulehel ehk vormi poolest on tegu avalike sõnumitega.

Seega – kui soovite, et jõulusõnumid oleksid sel aastal suunatud ka teile, siis saate nüüd valida mõne minu hetkel müügis olevatest kaugseanssidest ja osta selle sõnumid. Millised kaugseansid on hetkel müügis ja kuidas neid osta? Vt. ESILEHT.


Erisõnumid ja lisasõnumid ei ilmu regulaarselt. St. neid ilmub täpselt nii tihti või harva kui inglid soovivad neid saata.

Milline on minu sõnumite ISELOOM? Milline on minu töömeetod tervendajana? Vt. ESILEHT

Milliseid TASULISI LISASÕNUMEID saab minult osta? Tasuliste lisasõnumitena saate minult osta ainult kollektiivsete kaugseansside sõnumeid. Personaalseid sõnumeid mina ei valmista! Sel teemal leiate kogu lisainfo esilehelt. Vt. ESILEHT

Ikka tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"