Lisasõnum 3 – nädal 39, 2024

3 39 2024

Lisasõnum 3 – nädal 39, 2024

MÄRKSÕNA – Minevik sööb kasti ära

Käesolev lisasõnum on energeetiliselt suunatud kõigile kaugseansside ostjatele, kes on ajavahemikus 01-24. september 2024 ostnud vähemalt ühe kaugseansi.

Ja kordan ka siin, et kõik lisasõnumid/ erisõnumid ongi nüüd energeetiliselt suunatud minu tasuliste sõnumite ostjatele ehk kaugseansside ostjatele. Ehk alates augusti algusest on kõik minu lisa- ja erisõnumid kanaldatud väga konkreetsetele inimestele. Ja seetõttu on osad neist sõnumitest nüüd ka loetavad ainult parooliga. Mida need muudatused täpsemalt tähendavad? Millised sõnumid on parooliga? Kuidas töötab parooli süsteem? Ja kuidas parooli saada? Sel teemal andsin ma teile kõik selgitused teadaandes, mis ilmus 24. juulil (https://evatenter.com/2024/07/24/teadaanne-2/).

Kui olete minu tasuliste sõnumite ostja, siis lugege palun kindlasti rahulikult läbi kõik juhised, mis sisalduvad 24. juuli teadaandes. 

Uus parooli süsteem on kuupõhine ja väga lihtne – kehtib vaid üks parool kuus. Ehk kõigil ostjatel on väga lihtne saada ka parooliga sõnumite saajaks. Selleks peate tegema ühes kuus vaid kolm tasulise sõnumi ostu ja seejärel saategi juba e-maili teel küsida minult vastava kuu parooli. 

NB! Parooli saate küsida terve kuu vältel! Ehk teil võib kolm ostu täis saada ka kuu teises pooles. Kui olete kolmanda ostu teinud, siis saatke mulle e-mail ja ma saadan teile septembri parooli. NB! See parool avab teile kõik septembri parooliga sõnumid – nii need sõnumid, mis on juba ilmunud kui ka need sõnumid, mis septembris veel ilmuvad. 

Ja täpselt nii liigubki meil lugu nüüd ka edasi ehk just selline ongi parooli kuupõhine süsteem. Kõik pikemad selgitused leiate viidatud teadaandest.


Millest soovivad inglid rääkida siin lisasõnumis?

Inglid alustavad – sel nädalal laguneb ära üks kast.

Tegu on kastiga, mis on teid ümbritsenud terve senise elu vältel.

Ehk tegu on kastiga, mida te olete näinud igapäevaselt.

Nüüd laguneb see kast ära.

Mida see tähendab?

Inglid ütlevad – see tähendab teatud piirangute kadumist.

Ehk see tähendab uute piiride tekkimist.

Ehk see tähendab seda, et te saate nüüd liikuda siin maailmas ringi teisel moel.

Ehk nüüd kaovadki ära piirangud, mis on teid terve senise elu vältel ümbritsenud.

Aga kuhu see kast järsku kaob?

Inglid selgitavad – minevik sööb selle kasti järsku ära.

Mida inglid selle all mõtlevad?

Inglid ütlevad – minevikust tuleb nüüd välja teatud info, mis paneb teid mõtlema teisiti.

Ja seda ongi vaja!

Ehk just sellise avastuseni peategi te nüüd jõudma!

Miks?

Sest kastivaba liikumise aeg on kätte jõudnud!

Miks?

Sest teil on siin maailmas veel väga palju avastamata sisu!

Ja lõpetuseks soovivad inglid jagada siin üht lõiku 27. septembri energeetilise lossi kaugseansist, millega kõik soovijad on ka oodatud liituma:

“Inglid ütlevad – sest enam ei ole ruumi pea liiva alla peitmiseks.

St. teie maine maailm tahab muutuda sõbralikumaks elupaigaks kõigi jaoks.

Ja see tähendab just nimelt sellistest valedest läbi nägemist, kus keegi on kedagi täiesti alusetult tembeldanud kurjategijaks.

Teie kõigi ette on toodud selliseid olukordi!

St. manipulaatorid on kõigi inimeste ette tassinud sääraseid pilte, kus nad valetavad täiesti alusetult mõne inimese kohta midagi.

Ja inglid rõhutavad – mitte ükski inimene ei saa öelda, et temani pole selliseid alusetuid kuulujutte kunagi tassitud.

Ja see tõesti on nii!

See on nii, sest kõigi inimestega on manipuleeritud täpselt samade skeemide kaudu.”

27. septembri energeetilise lossi kaugseansi kohta leiate kogu lisainfo siit – https://evatenter.com/2024/09/23/kaugseanss-27-09-2024-energeetiline-loss/

27.09.2024

  • Erisõnumid ja lisasõnumid ei ilmu regulaarselt. St. neid ilmub täpselt nii tihti või harva kui inglid soovivad neid saata.
  • Milline on minu sõnumite ISELOOM? Milline on minu töömeetod tervendajana? Vt. ESILEHT
  • Milliseid TASULISI LISASÕNUMEID saab minult osta? Tasuliste lisasõnumitena saate minult osta ainult kollektiivsete kaugseansside sõnumeid. Personaalseid sõnumeid mina ei valmista! Sel teemal leiate kogu lisainfo esilehelt. Vt. ESILEHT

Ikka tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium