Horoskoop 2018 (tasuline)

PIKK JA PÕHJALIK INGLISÕNUMITE RAAMAT AASTAKS 2018

ehk pikemad vestlused inglitega teemal –

Mida toob 2018?

NB! Seda raamatut saab veel soetada kuni 31. juulini.

(St. juuli lõpust läheb tolle raamatu müük jäädavalt lukku ning augustis ilmub juba järgmise aasta horoskoobiraamat.)

Kes on minu tegemisi jälginud, teab, et lõpetasin personaalsete seansside pakkumise 2017. a juulikuu lõpu seisuga. Lubasin juba sellest ajast, et tellitavate seanssidena tulevad asemele kollektiivsed kaugseansid. Nüüd ongi käes aeg tutvustada, missugusel kujul need olema saavad.

Ma hakkan tegema kollektiivseid kaugseansse just nimelt sellises horoskoobi aastaraamatu formaadis nagu näete siin all. St. aastas ilmubki ainult see üks “raamat”, milles sisalduvad inglite sõnumid järgneva aasta tarbeks kuude lõikes ehk iga kuu kohta on seal pikk ja põhjalik horoskoop. Kuna tegu on kanaldatud horoskoobiga ehk tervendaja poolt tehtud horoskoobiga, pole tegu siiski ainult raamatuga, vaid tervendava mõjuga tekstidega/ infoga.

Täpselt samamoodi töötavad ka minu poolt kanaldatud tasuta horoskoobid. Seega – kelle jaoks piisab neist, saabki jääda lugema ainult neid tasuta variante. Tasuta horoskoopidest plaanin ikka jätkata nädala horoskoopide ja lühikeste aastahoroskoopide tegemisega.

Tasuliselt tuleb saadavale lihtsalt üks pikk ja põhjalik horoskoobiraamat. See raamat hakkab olema saadaval e-raamatu kujul ehk tegu saab olema PDF failiga, mille saadan tellijale e-maili teel. (St. paberkujul ehk füüsilisel kujul seda saadavale ei tule.)

Alljärgnevalt leiate vastused/ selgitused

järgmiste teemade/ küsimuste kohta:

  • Kellele on see pikem horoskoobi e-raamat-kollektiivne kaugseanss mõeldud?
  • Kuidas töötab tolle raamatu kaudu toimuv kaugseanss?
  • Kuidas saavad tekstid tervendada?
  • 2018 aastahoroskoobi ülesehitus ja sisu:

– Mitu lehekülge?

– Kaartidest

– Kellele on see info kanaldatud?

– Kuidas on sõnumid jaotatud aasta lõikes?

– Missuguse info leiate iga teemasektori juurest?

– Millest räägivad erinevad teemasektorid?

– Raamatu lühike eelvaade

  • Tehniline info
  • 2018 a. horoskoobi e-raamatu hind
  • Kuidas tellida?
  • KKK (ehk 2018 a. horoskoobiraamatu kohta korduvalt küsitud küsimused)

KELLELE ON SEE PIKEM HOROSKOOBI E-RAAMAT-KOLLEKTIIVNE KAUGSEANSS MÕELDUD?

See on mõeldud ikka peaasjalikult neile, kelle jaoks resoneeruvad ka minu poolt kanaldatud tasuta horoskoobid ja inglikaardid. Nagu olen korrutanud vist peaaegu igal lehel, mis minu kodulehel leidub – kuna maailmas on ca 7 miljardit inimest, siis ei saa see olla võimalik, et ühe inimese poolt kanaldatud informatsioon kehtib päris kõigile. Nii on ka minu poolt tehtavate horoskoopidega – need ei kehti päris kindlasti kõigile. Kui teie jaoks resoneeruvad minu muud horoskoobid, siis leiate kindlasti tuge/ abi/ nõu/ meelelahutust ka kõnealusest pikast horoskoobiraamatust.

Kui teil on aga soov personaalse seansi järgi (ehk soovite nõustajalt küsida oma personaalseid küsimusi), siis juhin tähelepanu, et minu poolt tehtavad kollektiivsed kaugseansid neid kindlasti ei asenda. Kollektiivne kaugseanss on hoopis midagi muud. Seega – kes soovib personaalset seanssi – peab mõistma, et tal tuleb otsida mõni teine nõustaja, kes taolist seanssi pakub. Mina enam personaalseid seansse ei paku (mitte ühelgi kujul).

KUIDAS TÖÖTAB TOLLE RAAMATU KAUDU

TOIMUV KAUGSEANSS?

See töötabki täpselt samal kujul nagu ka tasuta horoskoopide puhul – kanaldatud info paneb tööle teatud energeetilised protsessid, mis saavad inimest aidata erinevatel viisidel. Kuna tegu on kaugseansiga ja veel kollektiivse kaugseansiga, siis tuleb kindlasti mõista, et kõnealuselt horoskoobilt saadav abi/ nõu/ tugi saab olla vaid üldine raamistik teie elu parendamiseks. Kõik igapäevased sammud ja otsused peate te ikka oma elus tegema ise, kuid sama kehtib tegelikult ka igasuguste teiste seansside puhul – mitte iialgi ei tule ükski nõustaja teie eest teie elu ära elama. Igaüks peab oma elu elama ikka ja ainult ise. Seetõttu korrutangi peaaegu igas horoskoobis, et igaühe kõige olulisem eluülesanne on õppida oma sisemist juhendust kuulama ja järgima. Mitte keegi ei saa teie jaoks asendada teie isiklikku sisetunnet/ sisemist juhendust. Seda saate kuulda ainult teie ise ja nii peabki see olema.

Siit tuleb ka põhjus, miks ma enam ei taha teha personaalseid seansse mitte ühelgi kujul – ma ei taha mitte kuidagimoodi jätta muljet nagu inimese isiklikku juhendust oleks võimalik asendada. Personaalsete seanssidega aga tekkis mul tihti tunne, et inimene tuleb minult just säärast asendust otsima – ise ei viitsita ega taheta oma tundeid kuulata. Jah, tervendajad jm nõustajad saavad teid aidata ja ka teie eest teile mingil määral infot kanaldada, kuid see ei saa mitte kunagi olla asendus teie isiklikule juhendusele. Teiste poolt kanaldatud abi saab olla vaid pisike tuluke või algne tõuge teie isikliku juhenduse kuulamise suunas. See ei saa iialgi olla midagi enamat ja ma kordan – mitte ühegi inimese nõuanded ei saa teile mitte iialgi asendada teie isiklikku sisemist juhendust. Igaühel on olemas oma isikliku kõrgema juhenduse kanal ja võime seda kanalit kuulata/ tunnetada. Minu üks peamine soov ongi läbi oma horoskoopide aidata teil seda mõista ja aidata teil õppida oma isiklikku kanalit kuulma/ kuulama/ tunnetama.

Täpsustan veel minu poolt pakutava kollektiivse kaugseansi olemust – selle puhul on absoluutselt määrava tähtsusega igaühe isiklik soov. Mis see tähendab? See tähendab seda, et need, kes soovivad kõnealust raamatut lugeda lihtsalt raamatuna, võivadki seda teha. Ja need, kes soovivad, et nende jaoks toimiks/ töötaks läbi tolle raamatu ka kollektiivne kaugseanss, peavadki tegema vastava isikliku otsuse (iseenda jaoks).

Täpsustan veelgi – tolle isikliku otsuse tegemise järgselt töötab see kollektiivne kaugseanss teie jaoks ka selliselt kui olete tolle raamatu vaid ühe korra läbi lugenud. Kuid siiski kõige tõhusama mõju saate selliselt kui töötate raamatus toodud nõuannete/ juhistega kaasa – läbi terve aasta.

Kaasa töötamine tähendab seda, et te loete igal kuul vähemalt paar korda läbi vastavaks kuuks toodud juhised ja seejärel ka analüüsite neid. Mis tähendab analüüsimine? See tähendab seda, et te analüüsite seda, kuidas need juhised on vastaval kuul teie elus välja mänginud. Lisaks on soovitatav, et teete ka endale oma isiklikke märkmeid selle kohta, missugusel moel need energiad on end teie jaoks ilmutanud. Tuletan meelde, et ma kõnelen oma horoskoopides alati energiatest – see tähendab nendest energiatest, mis vastavatel ajaperioodidel aktuaalseks kujunevad. Need energiad töötavad niikuinii – kas tajute seda või mitte. See tähendab, et igaüks ei pruugi just neid asju tajuda, millest mina kõnelen läbi oma horoskoopide, kuid need energiad toimivad ikka. Täpsustan – energiatest saab kõneleda väga mitmetel erinevatel moodustel. Neid saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Lisaks – kuna maailmas on ligikaudu 7 miljardit inimest, siis ei saa loota, et üks nõustaja saab kõneleda igal ajahetkel täpselt sellest vaatenurgast, mis puudutabki kõiki neid seitset miljardit inimest. See pole lihtsalt võimalik!

(Vahemärkena rõhutan siinkohal, et kui te ei märka mitte kuidagimoodi, et minu poolt kanaldatud horoskoopides väljatoodud energiad teie elus esineks/ end välja mängiks, siis tähendabki see tõenäoliselt teie jaoks juhist, et mina pole see nõustaja, kes teid aidata saab. Sellisel juhul polegi teil ka tarvis lugeda minu horoskoope ja sellisel juhul tasubki teil pöörduda koheselt kellegi teise juhiste/ nõuannete poole…kui teil on soov otsida kedagi endale nõustajaks. Seetõttu kirjutangi/ kanaldangi ma ka tasuta horoskoope – et kõigil oleks võimalik täiesti tasuta kättesaadava info põhjal otsustada, kas minu poolt kanaldatud sõnumid nende jaoks kuidagimoodi resoneeruvad või mitte.)

Kaasa töötamine tähendab muuhulgas ka kõnealuses raamatus väljatoodud värvide ja kristallide kasutamist. Siiski – igal sammul tuleb meeles pidada, et järgida tuleb vaid neid juhised, mis resoneeruvad teie isikliku sisetundega (täpselt sellisel määral ja sellises ulatuses nagu see juhenduse kanal teil parasjagu töötab).

Rõhutan veelkord, et tegu on kollektiivse kaugseansiga – see tähendab, et mitte keegi ei tule teil maises plaanis kätt hoidma või teid sundima millekski. Minu poolt pakutav kollektiivne kaugseanss on üldises plaanis mõeldud kõigile neile inimestele, kes on mõtlemisvõimelised, otsustusvõimelised ja analüüsivõimelised. Kui inimesel pole isiklikku soovi oma elu parendada, siis ei saa seda inimest aidata ka ükski väline tegelane või impulss. Isiklik sisemine soov on alati kõigi eluparenduste alustalaks.

KUIDAS SAAVAD TEKSTID TERVENDADA?

Rõhutan oma kodulehel igal sammul, et need siin on tervendava mõjuga tekstid ehk tervendava mõjuga horoskoobid/ inglisõnumid. Mida see tähendab? Kuidas saavad tekstid omada tervendavat mõju?

Esmalt selgitan (uuesti…sest olen tegelikult selgitanud seda siin juba korduvalt), et mina, Eva Tenter (käesolevate horoskoopide autor), olen tervendaja. Ma ei ole astroloog või niisama tarot kaartide huviline. Ma olen tervendaja. Pakkusin mitme aasta vältel ka niiöelda tavapärases mõttes energiat tervendavaid seansse. Lõpuks aga loobusin tavapäraste seansside pakkumisest, sest mulle isiklikult ei meeldinud see tendents, mida kohtasin paljude inimeste puhul. Nimelt saabus suur osa inimesi minu juurde, justkui oodates, et mina olengi nüüd see inimene, kes teeb nende elu sekundiga korda ja maagiliseks ja ma ei tea mida veel. Need inimesed olid oma elusid sassi ja tagurpidi elanud juba pikki aastakümneid. Need inimesed pöördusid minu poole justkui nõudmistega, et mina pean nüüd hakkama nende elu elama, mis tähendab loomulikult kõigi keerulisemate otsuste tegemist ja hea oleks ka kui ma vahendaksin nende jaoks erinevate isikutega suhtlemist (kellega ise suhelda ei soovita) jne. (Lisan ka koheselt juurde, et kõik inimesed ei olnud sellise suhtumisega, kuid neid oli siiski liiga palju, kes just säärast teenust minult ootasid.)

Pean tõdema, et mulle ei meeldinud pakkuda neid personaalse nõustamise seansse mitte kunagi. Tegin seda, sest arvasin, et nii peabki. Arvasin, et kui mulle on ette nähtud olla tervendaja, siis pean ma ka oma seansse pakkuma samalaadsena nagu on teinud seda teised tervendajad. Ajapikku õnneks õppisin märkama, et mitte just kõik tervendajad-selgeltnägijad-meediumid jne ei tööta ühtlaadi meetoditega.

Ja lõpuks jõudsingi ka mina oma meetodini, milleks on tervendava energia edastamine, koos infoga, mis on formuleeritud/ pakendatud horoskoopide formaati. Ehk ma edastan kanaldatud infot, mis kõneleb teatud ajaperioodist. Täpsemalt, see info kõneleb energiatest, mis vastaval ajaperioodil valitsevaks kujunevad.

Selle info edastamisel kasutan ka mõningaid kaarte, sest inimestele meeldivad need kaardid ja ka mulle meeldivad need kaardid, mida abivahenditena kasutan. Valmistasin ka seetõttu ise suure hulga inglikaarte, mis töötavad ka meditatsiooni abivahenditena, sest olen neis kasutanud erinevaid loodusfotosid (mis on samuti minu poolt tehtud).

Jätkan algse küsimusega – kuidas saab tekst tervendada? Kuna igal asjal on energia, siis on juba ka loogiliselt järeldatav, et ka sõnadel on energia. Olete ehk märganud, et erinevad tekstid tekitavad teis erinevaid emotsioone. Täpselt nii töötavadki minu horoskoobid – nende kanaldatud sõnumite puhul on väga olulisel kohal sõnastus. Inglid suunavad mind neid sõnumeid sõnastama just selliselt, et need tabaksid energeetiliselt õigeid sõlmpunkte. Mitte ükski lause neis sõnumites pole üleliigne. Ja mitte ühtki lauset pole neist puudu.

Seetõttu rõhutangi iga horoskoobi juures, et need on kanaldatud horoskoobid. Need pole tavapärases mõttes horoskoobid, mis tähendab ka seda, et neis sisaldub elemente, mida tavapärase horoskoobi juures ei kohta.

Miks hakkasin inglisõnumeid edastama just horoskoopide formaadis? Seetõttu, et märkasin personaalseid seansse tehes, et enamasti huvitas inimesi inglite vastuste puhul vaid see, MILLAL miski asi toimub. Vastuste sisu neid niivõrd ei huvitanudki. (See muidugi ei kehti jällegi kõigi puhul, kuid väga paljudel juhtudel see nii oli.) Seetõttu jõudsingi ma lõpuks otsusele, et hakkan edastama inglisõnumeid just sedapidi – ehk asetades inglite ette teatud ajaperioodi ning küsides, mida nad selle konkreetse ajaperioodi kohta rääkida soovivad. Ehk asetasingi siis esmasele positsioonile ajaperioodi, mitte mõne küsimuse.

Kuna selline formaat aga ongi ju horoskoopide laadne nähtus, siis otsustasin ka nimetada neid inglisõnumite kirjatükke selliselt. Osaliselt seetõttu, et lugejale oleks ka esmapilgul enamvähem mõistetav, mislaadi kirjatükkidega tegu on. Ja osaliselt ka seetõttu, et need kirjatükid oleksid internetiavarustes paremini leitavad.

Kindlasti rõhutan veel ka seda, et tervendav mõju avaldub ikka siis kui te asute järjepidevalt nende horoskoopidega kaasa töötama. Lugeja, kes satub siia ühekordselt ning korraks ja loeb läbi ainult paar lauset, ei pea kartma, et keegi teda tema tahte vastaselt tervendama kipub.

Kogu minu töö põhineb vabal tahtel. St. kes soovib minu horoskoope kasutada tervendava abivahendina oma elu parendamiseks, saab seda teha. Ja kes soovib siin ainult aeg-ajalt “horoskoopi lugemas” käia, saab samuti oma soovile vastavalt talitada. Mitte keegi ei tule läbi internetiavaruste teid sunniviisiliselt tervendama.

Igaühe elu on tema isiklik omand, igaühe otsused on tema isiklik omand ja minu töömeetod austab seda fakti absoluutselt jäägitult ja lõplikult.

2018 AASTAHOROSKOOBI ÜLESEHITUS JA SISU

 

Mitu lehekülge?

2018 aastahoroskoobi e-raamatust leiate 158 lehekülge inspireerivat materjali.

Kaartidest

Kaartidest kasutasin kanaldamise abivahendina ainult oma inglikaarte (ehk neidsamu kaarte, mille leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”).

Kellele on see info kanaldatud?

Tolles raamatus sisalduvad sõnumid on kanaldatud üldises plaanis kõigile neile, kes tunnevad, et nendega resoneeruvad ka minu poolt kanaldatud tasuta horoskoobid (mida leiate mu kodulehelt juba väga suures hulgas). Täpsustan – tegu pole astroloogilise horoskoobiga. Selle tõttu pole ma antud raamatus kasutanud ka jaotust tähemärkide kaupa. Oma kodulehel ma neid mõnikord kasutan, sest nii on inimestel lihtsam mu horoskoope google jm vahendajate kaudu leida, kuid tegelikult ei pane mina astroloogilistele tähemärkidele mitte mingit rõhku. St. need pole minu jaoks (minu inglisõnumite raames) olulised. Ütlen juba ette, et astroloogiliste tähemärkidega valmistan ma oma kodulehele tasuta üldised (lühikesed) 2018. aastahoroskoobid (sarnaselt 2017. a üldiste horoskoopidega), kuid need valmistan ma täiesti eraldiseisvalt – st. ma ei võta nendesse lõike kõnealusest horoskoobiraamatust.

Kuidas on sõnumid jaotatud aasta lõikes?

Ülaltoodu tõttu leiate tollest raamatust inglijuhiste jaotuse kuude kaupa. Sealjuures on iga kuu kohta valmistatud 5 teemasektorit – üldine, suhted, finants&karjäär, kinnisvara ja sisetunde tuunimise juhised.

Ehk iga kuu kohta kanaldasin teemahoroskoope, kuid nagu inglite juhiste puhul ikka – nad räägivad sellest, millest vaja – seal, kus vaja – tuletades pidevalt meelde, et meie elu on tervik, mitte sektoriteks jaotatud nähtus.

Selle tõttu võib teemasektoritest leida ka muudlaadi juhiseid. Ma kanaldasin iga sektori juures selle info, mida nad parasjagu rääkida tahtsid. Olukord pole siiski ka väga kaootiline, nad on ikka vastanud ka teemat puudutavatele küsimustele. Lisasin tolle märke siia lihtsalt põhjusel, et rõhutada veelkord, et tegu pole tavapärase horoskoobiraamatuga – st. neil, kes soovivad lugeda tavapärast horoskoobiraamatut ehk raamatut (tavapärase) meelelahutusliku suunitlusega, tasub pigem otsida lugemisvara kuskilt mujalt.

Lisaks leiate iga kuu teemasõnumite lõpust ka päevasõnumite sektori, milles võtsin vastava kuu igaks päevaks päevakaardina/ päevasõnumina välja ühe oma inglikaartidest. Siit tuleb ka üks väike muudatus, mida teen oma kodulehe tasuta materjalis – alates 01.01.2018 kolivad päevasõnumid sinna raamatusse. St. edaspidi ma neid enam oma kodulehele ei postita. (Praegu võtan täpselt sama meetodiga igaks päevaks päevasõnumina välja ühe oma inglikaartidest. Päevasõnumite sektor on minu kodulehe paremal ääres oleval menüüribal.)

Missuguse info leiate iga teemasektori juurest?

Iga teemasektori kohta võtsin 2 inglikaarti (nagu mainisin ülal, kasutasin siin raamatus vaid enda inglikaarte), mida saate kasutada ka vastava kuu (ja vastava teema) meditatsioonikaardina. Juhised, kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsioonikaartidena, leiate iga nädala horoskoobi lõpust, mis minu kodulehel leidub.

Lisaks on iga teemasektori juures väljatoodud märksõna, kristall ja värv. Nagu minu horoskoopide puhul ikka – kristall on mõeldud eelkõige neile, kes tunnevad, et kristallid nendega kõnelevad. Vastava kuu ja sektori värv tähistab seda värvi, mis aitab tol kuul antud valdkonnas kõige produktiivsemalt edasi liikuda. Seda värvi võite kasutada täpselt nii nagu teie sisetunne teid juhatab – riietuses, sisekujunduses vms.

Millest räägivad erinevad teemasektorid?

ÜLDISES SEKTORIS küsisin inglitelt, mida nad vastava kuu kohta üleüldiselt rääkida soovivad.

SUHETE SEKTORIS küsisin, mida nad suhete kohta tolleks kuuks rääkida soovivad. Sealjuures tuleb kindlasti silmas pidada, et minu horoskoobid ei kõnele (isegi mitte suhete sektoris) ainult romantilist laadi suhetest. Siin on juttu ka töösuhetest ja muude tasandite suhetest.

FINANTS & KARJÄÄR sektoris küsisin juhiseid maakeeli töö ja raha kohta. Ehk nende teemade kohta kõige üldisemas plaanis.

KINNISVARA sektoris küsisin, mis aitab vastaval kuul edendada kinnisvara ostu või müüki. Sealjuures on need sõnumid mõeldud eelkõige kodu ostjatele-müüjatele (st. mitte maakleritele).

SISETUNDE TUUNIMISE JUHISTE sektoris küsisin inglitelt, mis aitab vastaval kuul kõige tõhusamalt sisetunnet arendada (ehk sisetunde kuulmist/ kuulamist/ järgimist arendada).

RAAMATU LÜHIKE EELVAADE

Eelvaatena ei kopeeri ma siia mõnda lõiku oma raamatust, vaid lähenen seekord asjale teisiti – nimelt tundub mulle põneva mõttena see kui ma avalikustan selle raamatu iga kuu teemasektorite märksõnad. Märksõna tähendab seda, mida ta ikka minu horoskoopide puhul tähendab – ülilühidalt kokkuvõetud kirjeldus tollest energiast, mis vastava kuu ja vastava teema juures valitseb. Ka märksõnad ma alati kanaldan – st. ma ei lähene ülesandele sedapidi, et kirjutan kogu teksti ära ja siis mõistusega vaatan, mis selle jutu märksõna-kokkuvõte olla võiks. Mul on endal huvitavam neid horoskoope sedapidi teha kui ma esmalt küsin inglitelt, mis on vastava sektori (või vastava horoskoobi) märksõna, mida ma kirjutama asun.

Seega, siit tulevad märksõnad, mis kõnealuses raamatus sisalduvad:

JAANUAR

Üldine – Otsus värskendab edasi

Suhted – Värske õhk toob selguse

Finants & Karjäär – Tõtta sinna, kuhu süda juhib

Kinnisvara – Isikupära toob tulemused

Sisetunde tuunimise juhised – Muretsemine tuleb lõpetada

VEEBRUAR

Üldine – Sõidame edasi uute avaruste poole

Suhted – Rõõm on taastuv loodusvara

Finants & Karjäär – Astu julgelt suurem samm edasi

Kinnisvara – Külluslik kojujõudmine

Sisetunde tuunimise juhised – Valikute mäng

MÄRTS

Üldine – Hapnik annab julgust

Suhted – Loojuvad suhted, mis pole enam kõrgema hüvanguga kooskõlas

Finants & Karjäär – Vana kurbus pöördub hõlpsalt rõõmuks

Kinnisvara – Otsi lahendust kilomeeter eemalt

Sisetunde tuunimise juhised – Lase roostel teha oma tööd

APRILL

Üldine – Kas uskuda, mida ema rääkis?

Suhted – Kas sa oled ikka armastusväärne?

Finants & Karjäär – Enne tõtta, siis ütle

Kinnisvara – Pool kuud vaikust, pool kuud jooks

Sisetunde tuunimise juhised – Pestud südametunnistus

MAI

Üldine – Sel kuul on lahendused mujal

Suhted – Anna endale aega

Finants & Karjäär – Lahendus on teise nurga taga

Kinnisvara – Hirm on takistus, mitte objektide vähesus

Sisetunde tuunimise juhised – Jätka personaalset liikumist

JUUNI

Üldine – Sära julgelt, hoolimata minevikust

Suhted – Millele keskendud, seda toodad

Finants & Karjäär – Lisa naer kalendrisse

Kinnisvara – Sinu loss, sinu reeglid

Sisetunde tuunimise juhised – Puhkamine toob vastused

JUULI

Üldine – Vali otselend

Suhted – Ohtu pole

Finants & Karjäär – Üks projekt on vaja lõpuni teha

Kinnisvara – Sul pole kiire

Sisetunde tuunimise juhised – Pane tüütu projekt kõrvale

AUGUST

Üldine – Saabub spetsiifiline õnn, spetsiifilisest kohast

Suhted – Jätkub juuli teemaliin ehk ohtu endiselt pole

Finants & Karjäär – Lähtu valiku tegemisel sisemisest romantikast

Kinnisvara – Romantilised ehitusjoonised

Sisetunde tuunimise juhised – Romantiline sõiduk

SEPTEMBER

Üldine – Mis on hirm tegelikult? Mis on see looduslikult?

Suhted – Millised suhted purunevad?

Finants & Karjäär – Kes kardab vahetada tööd?

Kinnisvara – Kes kardab vahetada kodu?

Sisetunde tuunimise juhised – Mis on loojang tegelikult?

OKTOOBER

Üldine – Uus sünd

Suhted – Muutub muster

Finants & Karjäär – Kui teed ühe ülesande ära, siis teised lahenevad juba iseenesest

Kinnisvara – Lase negatiivsetel mälestustel loojuda koos kinnisvaraga

Sisetunde tuunimise juhised – Rõõm võimendab rõõmu

NOVEMBER

Üldine – Armastuse keerdkäigud

Suhted – Ära sõua, lase voolul end edasi kanda

Finants & Karjäär – Armastus töö ja töötamise vastu

Kinnisvara – Kinnisvara tagant kerkib esile midagi muud

Sisetunde tuunimise juhised – Udu toob õnne

DETSEMBER

Üldine – Kodu toob õnne

Suhted – Suhtelüngad

Finants & Karjäär – Rõõm tühjast kohast

Kinnisvara – Personaalne kujundus

Sisetunde tuunimise juhised – Missugused nähtused vastavad meie kõrgemale hüvangule?

TEHNILINE INFO

Selle aastahoroskoobi saadan tellijale e-mailiga ja PDF formaadis ehk elektroonilises formaadis. Paberkujul seda tellida ei saa!

PDF failiformaat on loetav tasuta tarkvara abil. Enamikes arvutites on kindlasti juba õige tarkvara olemas. Kui te näiteks haldate oma igakuiseid arveid digitaalsel kujul arvutist, mitte paberil, siis teil tõenäoliselt on õige tarkvara olemas, mis avab PDF failiformaati. Kui teil seda veel pole, siis saate Adobe Acrobat Reader’i installeerida endale siit – Adobe Acrobat Reader. Kui teil on endal arvutiasjades raskusi, siis küsige kindlasti mõne arvutit rohkem tundva isiku abi selle installatsiooni tegemisel.

2018 A. HOROSKOOBI E-RAAMATU HIND

Kõnealuse 2018 a. horoskoobi e-raamatu hind on 25 eurot.

Kuni 31. juuli on raamatul soodushind – 12.50 eurot.

31. juulist 2018 läheb selle raamatu müük jäädavalt lukku ning augustis ilmub juba järgmise aasta horoskoobiraamat.

Täpsustan – kollektiivne kaugseanss toimub ikka edasi käesoleva aasta raamatu põhjal ja nii aasta lõpuni, kuid selles saavad osaleda vaid need, kes on endale juba 2018 a. raamatu soetanud. Ehk uusi osalejaid enam selle aasta kollektiivsele kaugseansile lisanduda ei saa.

Rõhutan ka siin veelkord üle, et see, mida saate tellida, ei ole personaalne horoskoop. Mina enam personaalseid horoskoope ei valmista. See, mida saate tellida, on raamat ning selle raamatu hinnaks on 25 eurot (juulikuus ehk lõpumüügi ajal 12.50 eurot). Selgitan, et see hind on raamatule samuti määratud teatud energeetilistel põhjustel. Sellel numbril on ühest küljest sümboolne tähendus, mis abistab ka kaasa kollektiivse kaugseansi toimimisel ning teisest küljest on see hind kujundatud täpselt selliselt, et seda raamatut ei tõttaks liiga kergekäeliselt ostma need, kellele minu poolt kanaldatud inglisõnumid ei resoneeru.

Kuna see raamat omab minupoolse panusena siiski kollektiivse kaugseansi pakkumise eesmärki ehk see pole minu poolt loodud pelgalt meelelahutusliku lugemisvara eesmärgil, siis tuleb mõista, et kõik elemendid, mis seda raamatut puudutavad, on sinna juurde määratud teatud kindlatel (energeetilistel) põhjustel.

Ma mõistan, et mõne inimese jaoks võib see raamat tunduda liiga kallis, kuid sellisel juhul ongi see tunne tolle inimese jaoks tõenäoliselt taevaseks juhenduseks, et see raamat pole mõeldud talle. Need, kes mõistavad minu töö olemust ja mõistavad kanaldatud informatsiooni/ juhiste väärtust, mõistavad kindlasti ka lennult, miks on selle raamatu puhul oluline iga elemendi energeetiline seadistus.

Mõistan samuti, et minu horoskoopide lugejateks on peamiselt ettevõtjad ja üleüldiselt väga ettevõtlikud (sh analüüsi-, otsustus- ja mõtlemisvõimelised) inimesed, kelle jaoks sellised küsimused ei vajagi iialgi lisaselgitusi.

Kuna minu kodulehele satub aga aeg-ajalt ka teistsuguse maailmavaatega isikuid, siis otsustasin siia siiski käesoleva selgituse lisada. Olen nimelt märganud, et siia satub kohati ka neid, kes peavad õigeks ise teiste inimeste teenustele ja toodele hinna määramist. St. selliseid inimesi, kes ei mõista, et iga toote/ teenuse hinna määrab selle toote/ teenuse autor. St. selliseid inimesi, kes ei mõista, et kui mõne toote/ teenuse tingimused (sh hind) ei sobi, siis tuleb pöörduda sellise pakkuja/ autori poole, kelle tingimused sobivad. St. selliseid inimesi, kes ei mõista, et pole viisakas ega ka vajalik käia ühelt toote/ teenuse pakkujalt välja pressimas neid tingimusi, mida just tema tahab näha.

Iga toodet/ teenust võib pakkuda kõikvõimalikel erinevatel viisidel ja igasuguste erinevate tingimustega. Need tingimused valib ja komplekteerib iga toote/ teenuse autor. See osa toote/ teenuse pakkumise protsessist kuulub autori/ pakkuja õiguste hulka. Ja ostjal on omakorda õigus valida, millise pakkuja tingimused talle sobivad. Selline on antud protsessi loomulik kulgemine.

Nagu inglid rõhutavad peaaegu igas minu poolt kanaldatud horoskoobis – loomulik kulgemine on elu alustala. Loomulik kulgemine on see, mis loob rõõmu ja hingerahu. Ja just loomuliku kulgemise pärssimine ongi too peamine algpõhjus, mis on füüsilises maailmas tekitanud erinevaid probleeme.

KUIDAS TELLIDA?

Tellimiseks saatke palun kiri minu e-mailile – eva.santograal@gmail.com

Vastan teie e-kirjale 3 päeva jooksul.

Saate hõlpsalt saata mulle oma tellimuse ka alloleva tellimusvormi kaudu.

Kordan ka siin veel igaks juhuks üle, et see, mida te tellida saate, pole personaalne horoskoop! See on raamat. Nagu kirjutan läbivalt oma kodulehel igal sammul – mina enam personaalseid seansse ei osuta. See kehtib ka personaalsete horoskoopide kohta – neid mina enam ei tee. Kui teil on soov tellida personaalset horoskoopi, siis tuleb teil pöörduda kellegi teise poole.

(PS! Te ei pea oma ostusoovi minule põhjendama. Seda tunnetab/ otsustab igaüks enda jaoks ise, kas temaga resoneeruvad minu horoskoobid või mitte. Ja loomulikult pole ka keelatud osta kõnealust raamatut siis kui soovite lihtsalt lugeda veel lisasõnumeid, mida olen 2018 a. tarbeks kanaldanud. Lisasin allolevale tellimusvormile “Kirja sisu” välja ainult selleks, et tellimusele oleks soovi korral võimalik ka midagi lisaks kirjutada (kui teil on sellist soovi). Näiteks mõned soovivad mulle kirjutada sellest, kuidas mõne horoskoobi juhised on nende elus konkreetselt välja mänginud. Kui te aga ei soovi oma tellimusele midagi lisada, siis piisab kui kirjutate “Kirja sisu” väljale, et soovite seda horoskoobiraamatut tellida.)

TELLIMUSVORM

.


2018 a. horoskoobiraamatu kohta 

korduvalt küsitud küsimused

  1. Kas see raamat on personaalne horoskoop?

Ei, see raamat on raamat. See pole personaalne horoskoop.

Personaalset horoskoopi ei saa minu käest enam tellida. Mina enam personaalseid seansse ei paku (mitte ühelgi kujul).

Palun mõista, et erinevad nõustajad (selgeltnägijad, nõiad, meediumid jne) pakuvad erinevaid seansse. Teil pole tarvis tulla minu käest nõudma seanssi, mida pakub keegi teine. Kui teil on väga täpselt teada, millist sorti seanssi te soovite, siis teil tulebki pöörduda nende nõustajate poole, kes sellist seanssi pakuvad. Palun mitte tulla minu käest nõudma seanssi, mida pakub keegi teine. Võtan siinkohal ka hetke selleks, et tänada kõiki neid mõtlemisvõimelisi inimesi, kes mõistavad juba niigi, et erinevad nõustajad pakuvad erinevaid seansse ja kes ei lähekski iialgi kelleltki nõudma kellegi teise seanssi. Teiega on alati rõõm suhelda ning just teile ongi minu horoskoobid ka mõeldud.

2. Kas kirjutasin säärase tasulise pika horoskoobiraamatu ka 2017-ks aastaks?

Ei. Ma tegin sellise pika tellitava horoskoobiraamatu alles esimest korda 2018-ks aastaks. Varem ma sellisel kujul kollektiivseid kaugseansse (mis käivad käsikäes raamatu formaadiga) ei ole pakkunud.

Küll aga leiate mu kodulehelt hulganisti tasuta lühikesi horoskoope (eriteemalisi ja üldiseid), mis on tehtud 2017-ks aastaks. Mu kodulehe esilehelt leiate pika kirjelduse selle kohta, milliseid horoskoope te siit leida võite. Seal on ka kirjas erinevad võimalused, kuidas kõigi nende horoskoopide vahel navigeerida.

3. Miks ma vastan tellimuse kirjale 3 päeva jooksul, mitte kohe?

Selle tõttu, et ma ei ela arvuti küljes.

See on nüüd kindlasti jälle lisaselgitus, mida enamik minu kodulehe külastajatest ei vaja, kuid nagu selgitan ka ülalpool – siia satub aeg-ajalt ka teistsuguse maailmavaatega inimesi.

Ja neile selgitangi nüüd – ma ei ela arvuti küljes ja ma ei ela ka oma telefoni küljes (ega mõne tahvelarvuti küljes ega ka mõne muud sorti internetiseeritud ekraani küljes). See võib kindlasti mõne inimese jaoks tunduda ulmelise tulnukaeluna, kuid nii see tõepoolest on. Ma olen küll tehnikahuviline inimene, kuid minu jaoks ei tähenda see sellegipoolest seda, et ma peaksin elama pidevalt mõne ekraani küljes.

Ja selle tõttu olengi ülalpool öelnud, et ma luban kirjale vastata 3 päeva jooksul. Mitte kiiremini ega ka aeglasemalt. Vastus tuleb 3 päeva jooksul.


Kuni 31. juuli on raamatul soodushind – 12.50 eurot.

31. juulist 2018 läheb selle raamatu müük jäädavalt lukku ning augustis ilmub juba järgmise aasta horoskoobiraamat.