Horoskoop 2018 (tasuline)

PIKK JA PÕHJALIK HOROSKOOP AASTAKS 2018

ehk pikemad vestlused inglitega teemal –

Mida toob 2018?

(TASULINE – HIND 25 EUR)

NB! VALMIS – ehk tellimiseks saadaval

Kes on minu tegemisi jälginud, teab, et lõpetasin personaalsete seansside pakkumise 2017. a juulikuu lõpu seisuga. Lubasin juba sellest ajast, et tellitavate seanssidena tulevad asemele kollektiivsed kaugseansid. Nüüd ongi käes aeg tutvustada, missugusel kujul need olema saavad.

Ma hakkan tegema kollektiivseid kaugseansse just nimelt sellises horoskoobi aastaraamatu formaadis nagu näete siin all. St. aastas ilmubki ainult see üks “raamat”, milles sisalduvad inglite sõnumid järgneva aasta tarbeks kuude lõikes ehk iga kuu kohta on seal pikk ja põhjalik horoskoop. Kuna tegu on kanaldatud horoskoobiga ehk tervendaja poolt tehtud horoskoobiga, pole tegu siiski ainult raamatuga, vaid tervendava mõjuga tekstidega/ infoga.

Täpselt samamoodi töötavad ka minu poolt kanaldatud tasuta horoskoobid. Seega – kelle jaoks piisab neist, saabki jääda lugema ainult neid tasuta variante. Tasuta horoskoopidest plaanin ikka jätkata nädala-, kvartali- ja lühikeste aastahoroskoopide tegemisega.

Tasuliselt tuleb saadavale lihtsalt üks pikk ja põhjalik horoskoobiraamat. See raamat hakkab olema saadaval e-raamatu kujul ehk tegu saab olema PDF failiga, mille saadan tellijale e-maili teel. (St. paberkujul ehk füüsilisel kujul seda saadavale ei tule.)

KELLELE ON SEE PIKEM HOROSKOOBI E-RAAMAT-KOLLEKTIIVNE KAUGSEANSS MÕELDUD?

See on mõeldud ikka peaasjalikult neile, kelle jaoks resoneeruvad ka minu poolt kanaldatud tasuta horoskoobid ja inglikaardid. Nagu olen korrutanud vist peaaegu igal lehel, mis minu kodulehel leidub – kuna maailmas on ca 7 miljardit inimest, siis ei saa see olla võimalik, et ühe inimese poolt kanaldatud informatsioon kehtib päris kõigile. Nii on ka minu poolt tehtavate horoskoopidega – need ei kehti päris kindlasti kõigile. Kui teie jaoks resoneeruvad minu muud horoskoobid, siis leiate kindlasti tuge/ abi/ nõu/ meelelahutust ka kõnealusest pikast horoskoobiraamatust.

Kui teil on aga soov personaalse seansi järgi (ehk soovite nõustajalt küsida oma personaalseid küsimusi), siis juhin tähelepanu, et minu poolt tehtavad kollektiivsed kaugseansid neid kindlasti ei asenda. Kollektiivne kaugseanss on hoopis midagi muud. Seega – kes soovib personaalset seanssi – peab mõistma, et tal tuleb otsida mõni teine nõustaja, kes taolist seanssi pakub. Mina enam personaalseid seansse ei paku (mitte ühelgi kujul).

KUIDAS TÖÖTAB TOLLE RAAMATU KAUDU

TOIMUV KAUGSEANSS?

See töötabki täpselt samal kujul nagu ka tasuta horoskoopide puhul – kanaldatud info paneb tööle teatud energeetilised protsessid, mis saavad inimest aidata erinevatel viisidel. Kuna tegu on kaugseansiga ja veel kollektiivse kaugseansiga, siis tuleb kindlasti mõista, et kõnealuselt horoskoobilt saadav abi/ nõu/ tugi saab olla vaid üldine raamistik teie elu parendamiseks. Kõik igapäevased sammud ja otsused peate te ikka oma elus tegema ise, kuid sama kehtib tegelikult ka igasuguste teiste seansside puhul – mitte iialgi ei tule ükski nõustaja teie eest teie elu ära elama. Igaüks peab oma elu elama ikka ja ainult ise. Seetõttu korrutangi peaaegu igas horoskoobis, et igaühe kõige olulisem eluülesanne on õppida oma sisemist juhendust kuulama ja järgima. Mitte keegi ei saa teie jaoks asendada teie isiklikku sisetunnet/ sisemist juhendust. Seda saate kuulda ainult teie ise ja nii peabki see olema.

Siit tuleb ka põhjus, miks ma enam ei taha teha personaalseid seansse mitte ühelgi kujul – ma ei taha mitte kuidagimoodi jätta muljet nagu inimese isiklikku juhendust oleks võimalik asendada. Personaalsete seanssidega aga tekkis mul tihti tunne, et inimene tuleb minult just säärast asendust otsima – ise ei viitsita ega taheta oma tundeid kuulata. Jah, tervendajad jm nõustajad saavad teid aidata ja ka teie eest teile mingil määral infot kanaldada, kuid see ei saa mitte kunagi olla asendus teie isiklikule juhendusele. Teiste poolt kanaldatud abi saab olla vaid pisike tuluke või algne tõuge teie isikliku juhenduse kuulamise suunas. See ei saa iialgi olla midagi enamat ja ma kordan – mitte ühegi inimese nõuanded ei saa teile mitte iialgi asendada teie isiklikku sisemist juhendust. Igaühel on olemas oma isikliku kõrgema juhenduse kanal ja võime seda kanalit kuulata/ tunnetada. Minu üks peamine soov ongi läbi oma horoskoopide aidata teil seda mõista ja aidata teil õppida oma isiklikku kanalit kuulma/ kuulama/ tunnetama.

 

2018 AASTAHOROSKOOBI ÜLESEHITUS JA SISU

 

Mitu lehekülge?

2018 aastahoroskoobi e-raamatust leiate 158 lehekülge inspireerivat materjali.

Kaartidest

Kaartidest kasutasin kanaldamise abivahendina ainult oma inglikaarte (ehk neidsamu kaarte, mille leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”).

Kellele on see info kanaldatud?

Tolles raamatus sisalduvad sõnumid on kanaldatud üldises plaanis kõigile neile, kes tunnevad, et nendega resoneeruvad ka minu poolt kanaldatud tasuta horoskoobid (mida leiate mu kodulehelt juba väga suures hulgas). Täpsustan – tegu pole astroloogilise horoskoobiga. Selle tõttu pole ma antud raamatus kasutanud ka jaotust tähemärkide kaupa. Oma kodulehel ma neid mõnikord kasutan, sest nii on inimestel lihtsam mu horoskoope google jm vahendajate kaudu leida, kuid tegelikult ei pane mina astroloogilistele tähemärkidele mitte mingit rõhku. St. need pole minu jaoks (minu inglisõnumite raames) olulised. Ütlen juba ette, et astroloogiliste tähemärkidega valmistan ma oma kodulehele tasuta üldised (lühikesed) 2018. aastahoroskoobid (sarnaselt 2017. a üldiste horoskoopidega), kuid need valmistan ma täiesti eraldiseisvalt – st. ma ei võta nendesse lõike kõnealusest horoskoobiraamatust.

Kuidas on sõnumid jaotatud aasta lõikes?

Ülaltoodu tõttu leiate tollest raamatust inglijuhiste jaotuse kuude kaupa. Sealjuures on iga kuu kohta valmistatud 5 teemasektorit – üldine, suhted, finants&karjäär, kinnisvara ja sisetunde tuunimise juhised.

Ehk iga kuu kohta kanaldasin teemahoroskoope, kuid nagu inglite juhiste puhul ikka – nad räägivad sellest, millest vaja – seal, kus vaja – tuletades pidevalt meelde, et meie elu on tervik, mitte sektoriteks jaotatud nähtus.

Selle tõttu võib teemasektoritest leida ka muudlaadi juhiseid. Ma kanaldasin iga sektori juures selle info, mida nad parasjagu rääkida tahtsid. Olukord pole siiski ka väga kaootiline, nad on ikka vastanud ka teemat puudutavatele küsimustele. Lisasin tolle märke siia lihtsalt põhjusel, et rõhutada veelkord, et tegu pole tavapärase horoskoobiraamatuga – st. neil, kes soovivad lugeda tavapärast horoskoobiraamatut ehk raamatut (tavapärase) meelelahutusliku suunitlusega, tasub pigem otsida lugemisvara kuskilt mujalt.

Lisaks leiate iga kuu teemasõnumite lõpust ka päevasõnumite sektori, milles võtsin vastava kuu igaks päevaks päevakaardina/ päevasõnumina välja ühe oma inglikaartidest. Siit tuleb ka üks väike muudatus, mida teen oma kodulehe tasuta materjalis – alates 01.01.2018 kolivad päevasõnumid sinna raamatusse. St. edaspidi ma neid enam oma kodulehele ei postita. (Praegu võtan täpselt sama meetodiga igaks päevaks päevasõnumina välja ühe oma inglikaartidest. Päevasõnumite sektor on minu kodulehe paremal ääres oleval menüüribal.)

Missuguse info leiate iga teemasektori juurest?

Iga teemasektori kohta võtsin 2 inglikaarti (nagu mainisin ülal, kasutasin siin raamatus vaid enda inglikaarte), mida saate kasutada ka vastava kuu (ja vastava teema) meditatsioonikaardina. Juhised, kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsioonikaartidena, leiate iga nädala horoskoobi lõpust, mis minu kodulehel leidub.

Lisaks on iga teemasektori juures väljatoodud märksõna, kristall ja värv. Nagu minu horoskoopide puhul ikka – kristall on mõeldud eelkõige neile, kes tunnevad, et kristallid nendega kõnelevad. Vastava kuu ja sektori värv tähistab seda värvi, mis aitab tol kuul antud valdkonnas kõige produktiivsemalt edasi liikuda. Seda värvi võite kasutada täpselt nii nagu teie sisetunne teid juhatab – riietuses, sisekujunduses vms.

Millest räägivad erinevad teemasektorid?

ÜLDISES SEKTORIS küsisin inglitelt, mida nad vastava kuu kohta üleüldiselt rääkida soovivad.

SUHETE SEKTORIS küsisin, mida nad suhete kohta tolleks kuuks rääkida soovivad. Sealjuures tuleb kindlasti silmas pidada, et minu horoskoobid ei kõnele (isegi mitte suhete sektoris) ainult romantilist laadi suhetest. Siin on juttu ka töösuhetest ja muude tasandite suhetest.

FINANTS & KARJÄÄR sektoris küsisin juhiseid maakeeli töö ja raha kohta. Ehk nende teemade kohta kõige üldisemas plaanis.

KINNISVARA sektoris küsisin, mis aitab vastaval kuul edendada kinnisvara ostu või müüki. Sealjuures on need sõnumid mõeldud eelkõige kodu ostjatele-müüjatele (st. mitte maakleritele).

SISETUNDE TUUNIMISE JUHISTE sektoris küsisin inglitelt, mis aitab vastaval kuul kõige tõhusamalt sisetunnet arendada (ehk sisetunde kuulmist/ kuulamist/ järgimist arendada).

RAAMATU LÜHIKE EELVAADE

Eelvaatena ei kopeeri ma siia mõnda lõiku oma raamatust, vaid lähenen seekord asjale teisiti – nimelt tundub mulle põneva mõttena see kui ma avalikustan selle raamatu iga kuu teemasektorite märksõnad. Märksõna tähendab seda, mida ta ikka minu horoskoopide puhul tähendab – ülilühidalt kokkuvõetud kirjeldus tollest energiast, mis vastava kuu ja vastava teema juures valitseb. Ka märksõnad ma alati kanaldan – st. ma ei lähene ülesandele sedapidi, et kirjutan kogu teksti ära ja siis mõistusega vaatan, mis selle jutu märksõna-kokkuvõte olla võiks. Mul on endal huvitavam neid horoskoope sedapidi teha kui ma esmalt küsin inglitelt, mis on vastava sektori (või vastava horoskoobi) märksõna, mida ma kirjutama asun.

Seega, siit tulevad märksõnad, mis kõnealuses raamatus sisalduvad:

JAANUAR

Üldine – Otsus värskendab edasi

Suhted – Värske õhk toob selguse

Finants & Karjäär – Tõtta sinna, kuhu süda juhib

Kinnisvara – Isikupära toob tulemused

Sisetunde tuunimise juhised – Muretsemine tuleb lõpetada

VEEBRUAR

Üldine – Sõidame edasi uute avaruste poole

Suhted – Rõõm on taastuv loodusvara

Finants & Karjäär – Astu julgelt suurem samm edasi

Kinnisvara – Külluslik kojujõudmine

Sisetunde tuunimise juhised – Valikute mäng

MÄRTS

Üldine – Hapnik annab julgust

Suhted – Loojuvad suhted, mis pole enam kõrgema hüvanguga kooskõlas

Finants & Karjäär – Vana kurbus pöördub hõlpsalt rõõmuks

Kinnisvara – Otsi lahendust kilomeeter eemalt

Sisetunde tuunimise juhised – Lase roostel teha oma tööd

APRILL

Üldine – Kas uskuda, mida ema rääkis?

Suhted – Kas sa oled ikka armastusväärne?

Finants & Karjäär – Enne tõtta, siis ütle

Kinnisvara – Pool kuud vaikust, pool kuud jooks

Sisetunde tuunimise juhised – Pestud südametunnistus

MAI

Üldine – Sel kuul on lahendused mujal

Suhted – Anna endale aega

Finants & Karjäär – Lahendus on teise nurga taga

Kinnisvara – Hirm on takistus, mitte objektide vähesus

Sisetunde tuunimise juhised – Jätka personaalset liikumist

JUUNI

Üldine – Sära julgelt, hoolimata minevikust

Suhted – Millele keskendud, seda toodad

Finants & Karjäär – Lisa naer kalendrisse

Kinnisvara – Sinu loss, sinu reeglid

Sisetunde tuunimise juhised – Puhkamine toob vastused

JUULI

Üldine – Vali otselend

Suhted – Ohtu pole

Finants & Karjäär – Üks projekt on vaja lõpuni teha

Kinnisvara – Sul pole kiire

Sisetunde tuunimise juhised – Pane tüütu projekt kõrvale

AUGUST

Üldine – Saabub spetsiifiline õnn, spetsiifilisest kohast

Suhted – Jätkub juuli teemaliin ehk ohtu endiselt pole

Finants & Karjäär – Lähtu valiku tegemisel sisemisest romantikast

Kinnisvara – Romantilised ehitusjoonised

Sisetunde tuunimise juhised – Romantiline sõiduk

SEPTEMBER

Üldine – Mis on hirm tegelikult? Mis on see looduslikult?

Suhted – Millised suhted purunevad?

Finants & Karjäär – Kes kardab vahetada tööd?

Kinnisvara – Kes kardab vahetada kodu?

Sisetunde tuunimise juhised – Mis on loojang tegelikult?

OKTOOBER

Üldine – Uus sünd

Suhted – Muutub muster

Finants & Karjäär – Kui teed ühe ülesande ära, siis teised lahenevad juba iseenesest

Kinnisvara – Lase negatiivsetel mälestustel loojuda koos kinnisvaraga

Sisetunde tuunimise juhised – Rõõm võimendab rõõmu

NOVEMBER

Üldine – Armastuse keerdkäigud

Suhted – Ära sõua, lase voolul end edasi kanda

Finants & Karjäär – Armastus töö ja töötamise vastu

Kinnisvara – Kinnisvara tagant kerkib esile midagi muud

Sisetunde tuunimise juhised – Udu toob õnne

DETSEMBER

Üldine – Kodu toob õnne

Suhted – Suhtelüngad

Finants & Karjäär – Rõõm tühjast kohast

Kinnisvara – Personaalne kujundus

Sisetunde tuunimise juhised – Missugused nähtused vastavad meie kõrgemale hüvangule?

TEHNILINE INFO

Selle aastahoroskoobi saadan tellijale e-mailiga ja PDF formaadis ehk elektroonilises formaadis. Paberkujul seda tellida ei saa!

PDF failiformaat on loetav tasuta tarkvara abil. Enamikes arvutites on kindlasti juba õige tarkvara olemas. Kui te näiteks haldate oma igakuiseid arveid digitaalsel kujul arvutist, mitte paberil, siis teil tõenäoliselt on õige tarkvara olemas, mis avab PDF failiformaati. Kui teil seda veel pole, siis saate Adobe Acrobat Reader’i installeerida endale siit – Adobe Acrobat Reader. Kui teil on endal arvutiasjades raskusi, siis küsige kindlasti mõne arvutit rohkem tundva isiku abi selle installatsiooni tegemisel.

2018 A. HOROSKOOBI E-RAAMATU HIND

Kõnealuse 2018 a. horoskoobi e-raamatu hind on 25 eurot.

KUIDAS TELLIDA?

Tellimiseks saatke palun kiri minu e-mailile – eva.santograal@gmail.com

Vastan teie e-kirjale 3 päeva jooksul.

Saate hõlpsalt saata mulle oma tellimuse ka alloleva tellimusvormi kaudu.

(PS! Te ei pea oma ostusoovi minule põhjendama. Seda tunnetab/ otsustab igaüks enda jaoks ise, kas temaga resoneeruvad minu horoskoobid või mitte. Ja loomulikult pole ka keelatud osta kõnealust raamatut siis kui soovite lihtsalt lugeda veel lisasõnumeid, mida olen 2018 a. tarbeks kanaldanud. Lisasin allolevale tellimusvormile “Kirja sisu” välja ainult selleks, et tellimusele oleks soovi korral võimalik ka midagi lisaks kirjutada (kui teil on sellist soovi). Näiteks mõned soovivad mulle kirjutada sellest, kuidas mõne horoskoobi juhised on nende elus konkreetselt välja mänginud. Kui te aga ei soovi oma tellimusele midagi lisada, siis piisab kui kirjutate “Kirja sisu” väljale, et soovite seda horoskoobiraamatut tellida.)

TELLIMUSVORM

.


(PS! Kes on minu lehel alles uus külastaja (ja kes ei viitsi läbi lugeda kogu infot, mis ma siia ülespoole kirjutasin), sellel võib tekkida nüüd küsimus, kas ma kirjutasin säärase tasulise pika horoskoobiraamatu ka 2017-ks aastaks. Vastus on – ei. Ma tegin sellise pika tellitava horoskoobi alles esimest korda 2018-ks aastaks. Varem ma sellisel kujul kollektiivseid kaugseansse ei ole pakkunud. Küll aga leiate mu kodulehelt hulganisti tasuta lühikesi horoskoope (eriteemalisi ja üldiseid), mis on tehtud 2017-ks aastaks. Mu kodulehe esilehelt leiate pika kirjelduse selle kohta, milliseid horoskoope te siit leida võite. Seal on ka kirjas erinevad võimalused, kuidas kõigi nende horoskoopide vahel navigeerida.)