Tasuta horoskoop 2017 – üldinfo

horoskoop 2017 tasuta

UUDIS

Tasuta kanaldatud horoskoop 2017 – kõigile päikesemärkidele

2016 a. septembrikuu jooksul lisanduvad minu kodulehele kõigile päikesemärkidele loodud üldised kanaldatud 2017. aasta horoskoobid, mis kehtivad järgmise kalendriaasta (2017) kohta.

Mis on kanaldatud horoskoop?

Kanaldatud horoskoop on justkui tavapärane horoskoop, kuid samas ei ole ka. Kanaldatud horoskoope hakkasin pakkuma kaugseansi raames inimeste küsimustele vastamise asemel lühidalt seetõttu, et tegin mitu aastat nö tavapäraseid küsimustele vastamise kaugseansse ja pidin nende seansside tegemise käigus ühtelugu korrutama inimeste kiirustamise peale, et inglid ei anna enamasti vastuseks täpset ajaperioodi, mille jooksul küsitav olukord laheneb.

Olles andnud korduvalt ja korduvalt paljudele inimestele sama selgitust, tuligi mul lõpuks mõte, millele sain ka kõrgemalt poolt heakskiidu – hakkan hoopis pakkuma kaugseanssi nimetusega kanaldatud horoskoop, mille raames küsimusi enam esitada ei saa. See tähendab, et küsija enam ei esitagi ühtki konkreetset küsimust, vaid annab tellimuse sisse saada kõrgemalt poolt juhendust teatud ajaperioodiks (valida saab kahe perioodi vahel – 3 kuud või aasta) ja inglid siis ütlevad talle, mis neil öelda on selle konkreetse perioodi kohta. Sealjuures tuleb inglite juhendus kanaldatud horoskoobi raames läbi erinevate kaartide.

Pikemalt saate kanaldatud horoskoobi sünnilugu lugeda alalehelt “Seansid-> Personaalsed-> Kanaldatud horoskoobid”.

Mis on kanaldamine?

Kanaldamise olemusest (sealhulgas sellest, keda või mida pean mina silmas “inglite” all) saate põhjalikult infot alalehelt KKK ehk korduvalt küsitud küsimused. Kanaldamisest räägib esimese küsimuse (“Mida ma täpsemalt teen”) vastus.

Mida sisaldab üldine 2017. aasta horoskoop?

horoskoop 2017 tasuta

 

Minu poolt loodav üldine 2017. aasta horoskoop sisaldab kaartide abil kanaldatud üldist juhendust, mille toon välja kvartalite ja päikesemärkide kaupa. Üldine juhendus tähendab seda, et kanaldamise ja kaartide läbi tuuakse välja üldised energiad, mis vastaval ajaperioodil esinevad. Iga kvartali jaoks toon igale päikesemärgile välja kaks kaarti – kaitseinglite taro kaardi ja lilleteraapia kaardi, mis annab omalt poolt muuhulgas juhenduseks ka värvi.

Lisaks sellele toon igale päikesemärgile välja ka ühe lillekaardi, mis annab juhenduseks terve aasta kohta kehtiva üldise märksõna. Samamoodi võtan terve aasta kohta ühe kristallikaardi, mis ütleb, milline kristall abistab vastavat päikesemärki 2017. aastal kõige enam. Ja viimaseks võtan samuti terve aasta kohta kehtivana ühe taimekaardi, mis annab omalt poolt juhise taime kohta, mis teid 2017. aastal kõige tõhusamalt aitab.

Kõik lillede või taimede fotod, mida horoskoopide juures kasutan, on minu tehtud.

Nagu öeldud, saavad üldise juhenduse kõik sodiaagimärgid ehk siit leiavad varsti oma tasuta juhendusega horoskoobi nii jäär, sõnn, kaksikud, vähk, lõvi, neitsi, kaalud, skorpion, ambur, kaljukits, veevalaja kui ka kalad.

SOOVITUSED:

Lisaks oma päikesemärgi horoskoobi lugemisele võite lugeda ka oma kuumärgi horoskoopi, sest ka sealt võite leida väärtuslikku juhendust. Oma astroloogilise kuumärgi saate teada oma astroloogilisest sünnikaardist. Kui te oma kuumärki veel ei tea, siis otsige vastavaid termineid google’st. Sealt tuleb välja mitmeid erinevaid saite, kus saab arvutada oma kuumärki või võtta välja tasuta oma astroloogiline sünnikaart.

Kui soovite oma päikesemärgile ja kuumärgile täiendavalt veelgi enam lõbustust, siis vaadake oma sünnikaardilt või arvutage välja ka oma tõusumärk. Mõned usuvad, et tõusumärk mõjutab inimest veelgi enam kui päikesemärk. Eks tõde on kindlasti individuaalne, nagu kõige puhul. Seetõttu soovitan teil suurema huvi korral lihtsalt lugeda läbi oma kõigi kolme märgi (päikesemärk, kuumärk, tõusumärk) horoskoop ja vaadata, mis teiega kõige enam resoneeruma hakkab. On ka võimalik, et mõnel ajaperioodil resoneerub rohkem üks, siis teine ja siis hoopis kolmas.

Mina isiklikult astroloogiaga otseselt ei tegele, seetõttu ei hakka ma ka ühtki konkreetset kohta soovitama, kust sünnikaarti või kuumärki/ tõusumärki teada saada. Eks osad teist teavad neid allikaid juba niigi. Mina kasutan oma tasuta kanaldatud horoskoopide tegemisel sodiaagimärke ainult seetõttu, et oleks hõlpsalt ja kõigile arusaadavalt võimalik neid sõnumeid kuidagi kategoriseeritumalt edasi anda. Leian ka, et tasuta horoskoobi puhul annab selline sodiaagimärkide kaupa lahterdamine mugava võimaluse ka tasuta horoskoobi varianti veidike personaalsemaks teha.

Milliseid kaarte kasutan üldise horoskoobi tegemisel?

Horoskoop 2017 kaardid

Kaardid, mida kasutan üldise tasuta 2017. aasta horoskoobi tegemisel, on järgnevad:

“Guardian Angel Tarot Cards” by Doreen Virtue and Radleigh Valentine

“Flower Therapy Oracle Cards” by Doreen Virtue and Robert Reeves

“Gems Oracle Cards” Bianca Luna

“Taimede sõnumid. Metsamoori taimekaardid” Irje Karjus

Soovin kõigile ilusat käesoleva aasta jätku, võrratut järgmist aastaringi ning meeldivat kanaldatud horoskoopide kasutamist!

Lugupidamisega,

Eva Tenter

KASULIK SOOVITUS Kui Sulle hakkab Sinu üldine 2017. aasta horoskoop meeldima, siis salvesta see endale kiirema ligipääsu saamiseks oma veebilehitseja/ brauseri “Lemmikute” või “Järjehoidjate” alla (ehk “Favourites” või “Bookmarks”). Nii on Su horoskoop Sulle kohe lähedal olemas kui soovid järgmine kord sealt midagi üle lugeda.

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"