Horoskoop 2017 – Vähk

horoskoop 2017 vähk

VÄHK

(Sünniaeg 21. juuni – 22. juuli)

Aasta üldised energiad

Aasta märksõna – iseendaks saamine

2017. aastat läbivalt on Sinu jaoks märksõnaks iseendaks saamine. Kogu aasta jooksul tegeled erinevatest vaatenurkadest iseendaks saamise teemaga. Sinu eesmärgiks on avastada, kelleks Sa tõeliselt sündisid. Sinu päris mina on vaba kõigist ahelatest ja stressist. Kui jõuad iseendani, siis tekib Sul sügav sisemine mõistmine, et oled tõepoolest jõudnud selle teekonna lõppu. Kui oled saanud päris iseendaks, siis hakkad oma siirast olemust ja inspiratsioonist kantud loomingut rõõmuga jagama ka kogu maailmaga.

Aasta taimekaart – raudrohi

2017. aastat läbivalt aitab Sind taimeriigist kõige mitmekülgsemalt ja tõhusamalt raudrohi. Kasuta raudrohu energiat igakülgselt nii, kuidas sisetunne Sind parasjagu juhatab. Võid loomulikult kasutada raudrohtu tee valmistamise materjalina, kuid võid ka raudrohu energiat rakendada oma elus muul moel. Siinkohal võid lasta oma loomingulisusel vabalt lennelda ning kasutada tema energiat kõikjal, kus meeldib.

Taimekaardi järgi on raudrohu energeetiline mõju meeli värskendav ja ergutav. Raudrohi on tugev ja võidukas. Ta aitab väsimuse vastu ja parandab ka hingehaavu.

Aasta kristallikaart – must turmaliin

2017. aastat läbivalt aitab Sind kristallide maailmast kõige tõhusamalt must turmaliin.

2017 I KVARTAL 

(jaanuar-märts)

Kaitseinglite kaart – seitsmes külluse kaart

Number – 7

Seitsmes külluse kaart suunab Sind hetkel veel olema kannatlik. Mõnikord vajavad unistused natuke aega selleks, et täituda. Muretsemiseks pole põhjust. Sinu töö kannab külluslikult vilja. Praegu on hea aeg puhata, teha plaane ning vajalikke ettevalmistusi. Kohe-kohe hakkavad asjad kiirelt edasi liikuma.

Lillekaart – lillhernes

Lillherne kaart ütleb sõnumina, et Sinu soovid lähevad täide.

Värv, mida see lillekaart soovitab kasutada – erinevad roosad toonid

2017 II KVARTAL

(aprill-juuni)

Kaitseinglite kaart – positiivne tunnustus

Number – 19

Positiivse tunnustuse kaart õnnitleb Sind. Sinu plaanid on täide läinud ideaalselt ja nüüd on Sinu aeg särada. Väga positiivne ja edukas aeg. Sulle tulevad uued head ideed, mida saadab samuti edu. Väljenda ennast avatult ja ausalt, sest Sind ümbritsevad praegu usaldusväärsed inimesed. Ole valmis igasugusteks ootamatusteks (positiivses plaanis).

Lillekaart – lembeliilia (agapanthus)

Lembeliilia kaart ütleb sõnumina, et Sind mõjutavad hetkel küllaltki suures mahus ka terve maakeraga toimuvate muutuste energiad. Sa ei ole selles üksi. Kui pakutakse, võta teistelt abi vastu.

Värv, mida see lillekaart soovitab kasutada – lavendelsinine

2017 III KVARTAL 

(juuli-september)

Kaitseinglite kaart – viies mõttekaart

Number – 5

Viies mõttekaart ütleb Sulle, et tee, millel olid, tundus Sulle õige, kuid nüüd oled jõudnud omadega tupikusse. Sinu jaoks on olemas hoopis parem suund, mis teeb Su palju õnnelikumaks. Pead tegema mõningaid muudatusi selleks, et oma õigele rajale jõuda. Samuti juhendab viies mõttekaart eemale hoidma negatiivsetest inimestest, kes kurnavad Su energiat ja toovad Su ellu täiesti tühja draamat.

Lillekaart – prootea

Prootea kaart ütleb sõnumina, et Sinu lahkunud lähedased lehvitavad Sulle ja kinnitavad, et Sinu elus saab kõik korda.

Värv, mida see lillekaart soovitab kasutada – tumedad roosad toonid

2017 IV KVARTAL 

(oktoober-detsember)

Kaitseinglite kaart – neljas tegevuse kaart

Number – 4

Neljas tegevuse kaart ütleb, et Sinu töö ja siirad püüdlused toovad Sulle turvatunde, rahulolu ja finantsilise kindluse. Võta nüüd aeg maha ja naudi seda suurepärast elu, mille oled endale loonud. Võimalik, et sel ajaperioodil tähistate mõnd suursündmust nagu kihlus, pulmad, uue kodu ost vms.

Lillekaart – orhidee

Orhidee kaart ütleb sõnumina, et Sa väärid kõike kõige paremat. Parimad variandid on ainsad, millele peaksid praegu keskenduma.

Värv, mida see lillekaart soovitab kasutada – erinevad roosad toonid (heledatest tumedateni)


Soovin kõigile vähkidele võrratut 2017. aastaringi ning meeldivat kanaldatud horoskoopide kasutamist!

Lugupidamisega,

Eva Tenter

KASULIK SOOVITUS Kui Sulle hakkab Sinu üldine 2017. aasta horoskoop meeldima, siis salvesta see endale kiirema ligipääsu saamiseks oma veebilehitseja/ brauseri “Lemmikute” või “Järjehoidjate” alla (ehk “Favourites” või “Bookmarks”). Nii on Su horoskoop Sulle kohe lähedal olemas kui soovid järgmine kord sealt midagi üle lugeda.

Kaardid, mida kasutasin üldise tasuta 2017. aasta horoskoobi tegemisel, on järgnevad: “Guardian Angel Tarot Cards” by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, “Flower Therapy Oracle Cards” by Doreen Virtue and Robert Reeves, “Gems Oracle Cards” Bianca Luna, “Taimede sõnumid. Metsamoori taimekaardid” Irje Karjus

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"