Horoskoop 2017 – Kaksikud

horoskoop 2017 kaksikud

KAKSIKUD

(Sünniaeg 21. mai – 20. juuni)

Aasta üldised energiad

Aasta märksõna – naerata

2017. aastat läbivalt on Sinu jaoks märksõnaks naeratamine. Selline lihtne asi nagu naeratamine võib muuta Su elus väga palju. Lihtsalt naerata ja vaata, mis Su ümber ja Sinus eneses toimub. Naeratamisel on tervendav mõju.

Aasta taimekaart – hanijalg

2017. aastat läbivalt aitab Sind taimeriigist kõige mitmekülgsemalt ja tõhusamalt hanijalg. Kasuta hanijala energiat igakülgselt nii, kuidas sisetunne Sind parasjagu juhatab. Võid näiteks kasutada oma kodus või riietuses kasvõi niisama kollast värvi (sellist tooni, mis esineb hanijala õitel). Siinkohal võid lasta oma loomingulisusel vabalt lennelda ning kasutada hanijala energiat kõikjal, kus meeldib.

Taimekaardi järgi on hanijala energeetiline mõju eelkõige jõuduandev.

Aasta kristallikaart – punane tiigrisilm

2017. aastat läbivalt aitab Sind kristallide maailmast kõige tõhusamalt punane tiigrisilm.

2017 I KVARTAL

(jaanuar-märts)

Kaitseinglite kaart – kaheksas külluse kaart
Number – 8

Kaheksas külluse kaart julgustab Sind õppima. Sul on praegu väga hea aeg millegi uue õppimiseks või olemasolevate teadmiste täiendamiseks. 2017. aasta esimeses kvartalis tekib sul suure tõenäosusega inspiratsioon minna midagi õppima. Just midagi sellist, mis Sulle rõõmu valmistab. Kui inspiratsiooni puhang tuleb, siis kindlasti lendle sellega kaasa. Praegu on ka väga hea aeg töökoha vahetamiseks või lausa ka karjääri põhjalikuks muutmiseks. Edu võti peitub praegu Sinu jaoks detailidesse süvenemises.

Lillekaart – punane päevakübar (echinacea)

Punase päevakübara kaart ütleb sõnumina, et tema aitab Sul avada oma kolmandat silma ehk ta tugevdab Sinu intuitsiooni.

Värv, mida see lillekaart soovitab kasutada – sügavroosa ja punane (kaksikutele mõjuvad hästi ka heledamad roosad toonid)

2017 II KVARTAL

(aprill-juuni)

Kaitseinglite kaart – tagasivaate ja mõtiskluse aeg
Number – 20

Tagasivaate ja mõtiskluse kaart kinnitab Sulle, et oled elus palju saavutanud ja Sul on, mille üle uhke olla. Nüüd on aeg otsustada, mida teha järgmisena. Sa leiad selguse oma kõrgema elu eesmärgi osas kui mõtiskled mineviku ja oleviku üle. Sealjuures ära lase harjumuspärastel ja massikäitumisest ajendatud mõttemustritel end segada. Ole just see, kes Sina oled. Ja leia julgus ka mõelda täpselt nii nagu Sina mõtled.

Lillekaart – plumeeria (frangipani)

Plumeeria kaart ütleb sõnumina, et Sinu sisetunne on õige. Sinu inglid juhendavad Sind Su sisetunde kaudu, seetõttu on see alati õige ja usaldusväärne juhendus, mida järgida.

Värv, mida see lillekaart soovitab kasutada – valge ja kollane värv koosmõjus

2017 III KVARTAL

(juuli-september)

Kaitseinglite kaart – kolmas emotsioonide kaart
Number – 3

Kolmas emotsioonide kaart kinnitab Sulle, et suurepärased uudised on teel Sinuni. Need suurepärased uudised leiavad aset personaalses ja emotsionaalses sfääris. Samuti on praegu väga hea aeg uute sõprussuhete loomiseks, mõne hobiliikumisega liitumiseks või muuks sääraseks tegevuseks, mis hõlmab Sinuga sarnast meelelaadi viljelevate inimestega suhtlemist. Erinevat sorti, kuid igal juhul emotsionaalses plaanis väga rõõmustavad uued algused on Sinu jaoks praegu igati õhus. Elu kostitab Sind 2017. aasta kolmandas kvartalis külluslikult positiivsete emotsioonidega. Kui tuleb kutseid erinevatele sõpruskohtumistele, siis tasub need rõõmuga vastu võtta.

Lillekaart – kameelia

Kameelia kaart juhendab Sind armastama iseennast sellisena nagu Sa oled. Pea alati meeles, et Sa oled loodud täiuslikult. Armasta iseendas kõiki tahke, sest kõik, mis on seotud Sinu tõelise minaga, on suurepärane ja armastusväärne.

Värv, mida see lillekaart soovitab kasutada – roosa (heledatest keskmiste toonideni)

2017 IV KVARTAL

(oktoober-detsember)

Kaitseinglite kaart – kolmas külluse kaart
Number – 3

Kolmas külluse kaart kinnitab Sulle, et kui Sa tegeled hobidega/ tegevustega, mis Sulle südamest väga meeldivad, siis see viib Sind Sinu tõelise elueesmärgi avastamiseni. Kasuta ja rakenda oma talenti julgelt ja loominguliselt. Õpi oma lemmikhobi kohta ka hoolega juurde seda, mis veel õppimata/ teadmata. Kui vaja, võta kursuseid, otsi endale mentor või suhtle lihtsalt teiste inimestega, kellel on sarnased huvid.

Lillekaart – varjukannike (aafrika kannike, saintpaulia)

Varjukannikese kaart ütleb sõnumina, et kui Sa lased negatiivsusest lahti, siis saab tulla väga säravalt esile vastus Sinu küsimusele (see vastus ilmub Sinu ette väga klaarilt).

Värv, mida see lillekaart soovitab kasutada – sametine lilla


Soovin kõigile kaksikutele võrratut 2017. aastaringi ning meeldivat kanaldatud horoskoopide kasutamist!

Lugupidamisega,
Eva Tenter

KASULIK SOOVITUS Kui Sulle hakkab Sinu üldine 2017. aasta horoskoop meeldima, siis salvesta see endale kiirema ligipääsu saamiseks oma veebilehitseja/ brauseri “Lemmikute” või “Järjehoidjate” alla (ehk “Favourites” või “Bookmarks”). Nii on Su horoskoop Sulle kohe lähedal olemas kui soovid järgmine kord sealt midagi üle lugeda.

Kaardid, mida kasutasin üldise tasuta 2017. aasta horoskoobi tegemisel, on järgnevad: “Guardian Angel Tarot Cards” by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, “Flower Therapy Oracle Cards” by Doreen Virtue and Robert Reeves, “Gems Oracle Cards” Bianca Luna, “Taimede sõnumid. Metsamoori taimekaardid” Irje Karjus

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"